USA. Sceny jak z najgorszego horroru. Żyjącym dzieciom wycinano narządy do badań i eksperymentów - zdjęcie
21.09.21, 18:42fot. yt/cbc this morning/Suparna Sinha via flickr, CC BY-SA 2.0

USA. Sceny jak z najgorszego horroru. Żyjącym dzieciom wycinano narządy do badań i eksperymentów

160

Dokumenty te pokazują, że pieniądze podatników są wykorzystywane do przekształcenia Uniwersytetu w Pittsburghu w kompleksowy sklep z tkankami ludzkich płodów – od pozyskiwania tkanki z aborcji selektywnych, poprzez »podział« i składowanie szczątków ludzkich, po dystrybucję i wysyłkę pozyskanej tkanki – powiedział dla Fox News Tom Fitton, prezydent Judicial Watch. Ponadto administracja Biden-Harris zdecydowała o wznowieniu eksperymentów z wykorzystaniem części ciał abortowanych dzieci.

Jak podaje portal foxnews.com, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) w USA udostępnił 252 strony dokumentów, w których udokumentowano barbarzyńskie praktykistosowane na Uniwersytecie w Pittsburghu. Do celów eksperymentów medycznych i badawczych jeszcze żyjącym wcześniakom wycinano nerki, serca, gonady, mózg, pęcherze.

Raport Judicial Watch i Centrum Postępu Medycznego (CMP) podaje, że Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) przekazał około 32 mln dolarów na zorganizowanie na tej uczelni banku tkanek od nienarodzonych dzieci między 6 a 42 tygodniem ciąży.

Handel organami tych dzieci został udokumentowany przez dziennikarza śledczego, Davida Daleidena. Nagrał on ukrycia film udowadniający ten nielegalny i barbarzyński proceder. Chodzi o handel organami dzieci z późnych aborcji przez Planned Parenthood. Z materiału wynika, że dzieci poddawane były późnej aborcji i dostarczane do Uniwersytecie w Pittsburghu, aby z jeszcze żywych wcześniaków pobierać ich narządy.

– Niektóre dzieci w łonie matki są na tyle dojrzałe, że są zdolne do samodzielnego przeżycia podczas późnych aborcji, które de facto są prowokowanym przedwczesnym porodem, często rodzą się żywe i dopiero później są zabijane w celu pobrania narządów. Są źródłem dochodów Uniwersytetu w Pittsburghu oraz korporacji aborcyjnej Planned Parenthood, która wspiera ten proceder – powiedział dziennikarz śledczy Daleiden.

Jak wykazało śledztwo, naukowcy żądali czystych tkanek płodowych, bez skażenia digoksyną (trucizna), ponieważ zakłóca ona prowadzenie badań oraz ich wyniki. Jak ustalono, nawet 50% takich późnych aborcji doprowadza do urodzenia się jeszcze żyjącego noworodka.

- Judicial Watch i Centrum Postępu Medycznego zauważyli również, że Uniwersytet w Pittsburghu chwalił się oferowaniem „szybkiego dostępu do bardzo wysokiej jakości tkanek”, w tym „świeżości” części ciała abortowanych dzieci – czytamy.

Ponadto wykryto, że na Uniwersytecie w Pittsburghu w ramach eksperymentów skórę dzieci przeszczepiano szczurom laboratoryjnym. Badania te były fundowane przez NIAID, organizację zarządzaną przez dr. Anthony’ego Fauci.

W badaniu opublikowanym we wrześniu 2020 r. w czasopiśmie „Scientific Reports” naukowcy z Uniwersytetu w Pittsburghu opisują sposób, w jaki wykorzystali oni skalpy z abortowanych dzieci do stworzenia „humanizowanych” myszy oraz szczurów do badania ludzkiego układu odpornościowego. Do badań załączyli zdjęcia z eksperymentu. Są to przerażające obrazy pokazujące kępki włosów niemowląt rosnące na gryzoniach.

Jak poinformowała dr Tara Sander Lee, dyrektor ds. nauk przyrodniczych w pro-life Charlotte Lozier Institute, „decyzja administracji Biden-Harris o wznowieniu eksperymentów z wykorzystaniem części ciała abortowanych dzieci jest sprzeczna zarówno z etyką, jak i większością obecnej nauki”.

Zaznaczyła ona także, że są już dostępne lepsze i etyczne alternatywy do prowadzenia takich badań. Są nimi modele dorosłych komórek macierzystych, które są wykorzystywane przez rzesze naukowców na całym świecie do opracowywania i produkcji zaawansowanych leków. Nie istnieje żadna konieczność wykorzystywania niewinnych nienarodzonych dzieci i uśmiercania ich.

 

mp/pro-life.pl/foxnews.com

Komentarze (160):

meg2021.10.11 17:42
Ludzie i to mieniący się chrześcijanami ciągle wierzą , że taki zwyrodniały system władzy i nauki , mający w pogardzie ludzkie życie , system barbarzyński i bezbożny, obdarzył ich oto eliksirem życia .
LL2021.10.14 10:34
Tak jest..... i preparaty z berbeluchy nazywa sczepionkami i "walczy" o życie całego globu -jakim trzeba być durniem !!! żeby nadal w to wierzyć ???????????? Ludzie obudżcie się ! oni nie walczą z wirusem oni walczą z wami ,zebyście dobrowolnie zgodzili się unicestwić.
Mary wagner akronim2021.10.5 6:36
w Ameryce nie trzeba wszędzie legitymacji na potwierdzenie hasła loginu Gimpla powieszono w Bostonie
Anonim2021.09.29 14:39
Jest międzynarodowa grupa oligarchów, którzy uznali, że należy się im życie wieczne. Teraz może i u nas, ci co powinni, zrozumieją co to jest szechświatowa faszystowska finansjera.
ryszard2021.09.29 14:43
I przestaną opowiadać pierdoły, że to jakieś tam "lewactwo.
Skrzypek na dachu2021.09.26 14:40
Przerywanie ciazy to straszna zbrodnia .
Skrzypek na dachu2021.09.26 14:39
Pan Seorge Goros codziennie pije kompot z embrionow .
Joe Biden2021.09.26 14:34
Death To Ameryka .
Böno2021.09.22 18:24
Ta postępowa Ameryka, co wszystkich chce pouczać. Jeszcze w latach 60, a nawet 70 prześladowano Afroamerykanów, sterylizowano kobiety, a nawet dzisiaj jeden z krajów z największą śmiertelnością noworodków, tylko że o tym się nie mówi jak i o wielu innych tematach tabu.
mindi2021.09.22 17:00
do Ateista... tak, to sam zgłoś się do eksperymentów medycznych. Może i tobie coś wytną lub wszczepią jakiś ogon do mózgu...Powinieneś być usatysfakcjonowany
Muhamad Moses Al-Habsi2021.09.22 16:57
Allah jest prawdą!
Ateista czyli Normalny2021.09.22 16:01
Jeśli te badania mają przynieść jakieś nowe odkrycia w medycynie to jak najbardziej popieram.
Pol2021.09.24 9:18
To zapisz siebie i całą swoją rodzinę do kolejki na pewno cię bez wizy wpuszczą
Żydokomuna w USA ma nowego bożka: Mengele2021.09.22 15:12
Porzucili baala bo teraz mają lepszy geszeft
**2021.09.22 15:06
Cyniczni zbrodniarze i propagatorzy zbrodni na niewinnych dzieciach ciężko kiedyś zapłacą za nieustępującą falę morderstw. Nikogo kara nie ominie.
Anonim2021.09.22 15:06
Nie ładnie Panie Biden takie rzecz się dzieją w Pana kraju !!!!!
katolik2021.09.22 18:20
USA finansuje pseudopandemię i depopulację ludzkości, wszystko zaplanowano a ludzie się nabierają, w Polsce ksieza z ambon rozpowwszechniają fałszywe informacje o wirusie, zaszczepili się i teraz szatan juz nad nimi wziął władze
blum2021.09.22 14:20
Skoro takie rzeczy robią to co będą się przejmować problemami "zaszczepionych". Jak powiedziała św. Matka Teresa z Kalkuty: "Jeżeli matce wolno zabić dziecko w swoim łonie, cóż może powstrzymać ciebie i mnie, byśmy się nawzajem nie pozabijali?". I oto owoc aborcji - "szczepienia".
zydokomuna wie na czym robi sie kase2021.09.22 14:01
To w Polsce macice ulczne zamiast rodzic dzieci namawiaja polskie kobiety do aborcji za granica bo jak sie okazuje to z tego niezly biznes.
Dziecko to2021.09.22 13:09
SKARB i niezbity dowód zaufania Pana Boga, który powierza je rodzicom na jakiś czas, aby mogli je wychować tak, by po jakimś czasie do Pana Boga powróciło. Z powierzonych nam darów kochani kiedyś będziemy musieli się przez Panem Bogiem rozliczyć - a mówi o tym w następującej przypowieści: Pewien majętny człowiek, który udawał się w długą podróż, postanowił rozdysponować bogactwa i pozostawić je pod opieką swoich sług. Jednemu z nich powierzył pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu zaś jeden. Kiedy pan wyjechał, pierwszy sługa zainwestował powierzony majątek i podwoił jego wielkość. Podobnie uczynił drugi człowiek. Ten zaś, który miał tylko jeden talent, bojąc się go utracić, zakopał go w ziemi. Kiedy gospodarz powrócił, postanowił rozliczyć się ze swoimi dłużnikami. Pochwalił pierwszego i drugiego sługę, ponieważ pomnożyli oni pieniądze i obiecał im władzę. Trzeciemu natomiast odebrał talent, który wcześniej mu powierzył i oddał go temu, który miał już dziesięć talentów. Stwierdził bowiem, że „temu, kto ma, będzie dodane”, „a temu, kto nie ma, zabiorą to, co ma”. Ponadto kazał wrzucić tego człowieka w ciemności. AMEN.
MaxFiend2021.09.22 14:02
Skoro tak, to dlaczego ponad 40% ciąż ulega naturalnym poronieniom a drugie tyle zapłodnionych komórek jajowych nie ma szans się zaimplantować?
SODOMA I GOMORA2021.09.22 14:12
ICEK TO JEST TAK JAK LONO KOBIETY JEST WYKORZYSTYWANE JAKO POLIGON DOSWIADCZLNY DLA WSZELKIEJ MASCI ZBOCZENCOW. POLYKANIE TABLETEK ANTY KONCEPCYJNYCH ZAKLADANIE BUTOW GUMOWYCH MA SWOJE POZNIEJ SKUTKI.
Adeptus2021.09.22 14:30
Bo Bóg - jeśli w ogóle istnieje - jest albo obojętnym Architektem Wszechświata, którego nie obchodzą jakieś tam żyjątka w rodzaju ludzi... albo jest okrutnym psychopatą. adeptusrpg.wordpress.com
leszczyna2021.09.22 15:15
Może podasz źródło zaprezentowanej statystyki: 40% poronień, 40% bez implantacji. Różne dane spotykałam, akurat "twojego zestawu" nie.
MaxFiend2021.09.22 16:01
Jest tego trochę. Tutaj jest nawet gorzej z poronieniami, ale sensownie podane: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/372193v1.full https://www.poronienie.pl/medycyna/poronienie/poronienie-w-liczbach/ Nienaukowo-popularnie: https://mamaginekolog.pl/poronienie-przyczyny-statystyki-postepowanie/ https://www.focus.pl/artykul/poronienie-to-norma-a-nie-anomalia-nowe-badanie-to-potwierdza Zauważ, że dane odnoszą się do wykrytych ciąż. Dane dla nieujawnionych są oczywiście tylko szacowane. Niektórzy podają nawet, że ponad połowa ciąż kończy się naturalnymi poronieniami.
leszczyna2021.09.22 19:34
Treść załączonych linków nie podaje "twoich danych" i można ją krótko podsumować jednym z tytułowych wyrazów: "nienaukowa". Naukowa metoda to dokładny wykaz materiału badawczego i logika stawianych wniosków, nie bazowanie na cudzym dorobku bez weryfikacji danych. Np. "Stwierdzono, że kontrola urodzeń zmniejsza liczbę aborcji w ciągu całego życia ponad 6-krotnie." Jak to stwierdzono? - nie wiadomo. Albo: "Oprócz statystyk szpitalnych cennym źródłem wiedzy na ten temat są także zestawienia skuteczności procedury in vitro. W 2014 roku badanie pokazało, że na 284 płodów aż 151 miało nieprawidłowości w liczbie chromosomów. To aż około 53%. (...) Używając tych danych Rice wyliczył, że Dunki średnio w swoim życiu rodzą 1,7 zdrowych dzieci i doświadczają 2,1 poronień." Genetyk ewolucyjny Rice dane o patologiach chromosomalnych u płodów z in vitro przeniósł na populację kobiet w Danii, ale nie wskazał, ile z nich przeszło procedurę in vitro. Zatem jego wyliczenia są funta kłaków warte. Podobnie jak wyliczanie liczby poronień na podstawie liczby porodów, bo ktoś podał, że to 10-15%. Prawda, że "Najczęściej lekarze tłumaczą się nieprawidłowym rozwojem dziecka (wadami genetycznymi)." Ale to nie jest naukowe. Żeby stwierdzić genetyczną przyczynę poronienia, trzeba mieć wykonane badanie cytogenetyczne ze stwierdzeniem konkretnej wady. Jednak lekarze zwalają na geny winę za poronienia, a sami nieraz zaniedbują dbałość o zdrowie ciężarnych kobiet.
MaxFiend2021.09.24 9:42
Czyżby? To przeczytaj sobie odnośnik 28 pierwszego artykułu i odnośnik https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3933595 .
MaxFiend2021.09.22 16:05
Aha, no i kto jest odpowiedzialny za tę rzeź niewiniątek? Dlaczego nie ma modłów za te niewyobrażalne tabuny niewinnych duszyczek i nie stawia się im pomników?
leszczyna2021.09.22 19:43
Są modły i pomniki, niestety nawet dewastowane. Są ludzie nienawidzący dzieci w łonach matek i niszczący także ich fotografie. Pytasz, kto jest odpowiedzialny za poronienia. Różnie bywa, np. kobieta nie dbająca o zdrowie, np. ojciec pozbywający się potomstwa przez dręczenie żony czy wymuszający inwazyjną diagnostykę prenatalną, np. lekarz lekceważący stan pacjentki. Za ileś poronień trudno czy wręcz nie można ustalić odpowiedzialnego, bo nie następują one wskutek czyjegoś działania.
MaxFiend2021.09.24 9:50
Modlitwy za naturalnie poronione dzieci są rzadkością albo raczej wyjątkiem. Nie pamiętam, kiedy ostatnio taką intencję słyszałem. Pomnika lub jakiegokolwiek upamiętnienia nie znam żadnego. Jeżeli takie znasz, to podaj przykłady. I nie ma "różnie bywa". Większość samoistnych poronień dotyczy każdej kobiety i często niektóre nie mają nawet tego świadomości. Zachowania ludzi nie mają z tym w większości nic wspólnego i nie opowiadaj bajań o dręczeniach i diagnostach. Takie brednie możesz wciskach chyba tylko niedokształconym pisowskim moherowym babciom. :-D
MaxFiend2021.09.22 12:24
Dalej niektórzy "łykają" te bzdury i biorą za prawdę? :-D
mlody2021.09.22 14:05
Wy zydzi nie lubicie pana Boga bo on madrzejszy od was.
MaxFiend2021.09.22 14:13
Wy bolszewicy nie lubicie Pana Boga i innych ludzi a jakoś z tym żyjecie. Poza tym pudło. Nie jestem Żydem a nazwy narodowości są pisane z dużej litery niedokształcie. Wróć na kursy dla bolszewickich komisarzy.
Adeptus2021.09.22 14:32
Nazwy narodowości z dużej, ale nazwy wyznawców religii z małej. Więc "żyda" w znaczeniu "judaisty" piszemy z małej, tak jak katolika, muzułmanina itd. Nie, żebym się zgadzał z "mlodym", ale akurat w tej kwestii niekoniecznie można mu zarzucić błąd. adeptusrpg.wordpress.com
MaxFiend2021.09.22 15:01
Trochę racji i trochę nie. Jeżeli nie ma jednoznaczności, powinno się używać dużej litery bo w tym akurat przypadku wyjątkowo nawa wyznawców judaizmu i nazwa narodu są tożsame. Tu faktycznie w kontekście odniesienia do Boga "żydzi" można napisać z małej. Mój błąd! :-) Za to przyczepię się z dużą literą do "pana Boga" :-D :-D :-D
mlody2021.09.22 14:57
Chcialbys zydku zeby was traktowac na rowni z panem Bogiem.
MaxFiend2021.09.22 15:05
No i znowu pudło! Nic pod bolszewicką kopułkę nie dociera? Masz uszatkę z betonu? :-D :-D ;-D
Skrzypek na dachu .2021.09.26 14:49
Pan Bog was ukaral juz .
niezyd2021.09.29 1:39
Zyd to religia nie narodowosc. Izraelita to narodowosc. Dlatego chrzescijanin, katolik, protestant, zyd, muzulmanin: wszystko pisane mala litera. Do szkoly prosze.
Lulek2021.09.22 11:38
Proszę nie zamieszczać komentarzy psychicznie chorych. Psychoterapię trzeba prowadzić w szpitalu a nie w Internecie.
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.09.22 11:20
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.09.22 10:14
Episkopat i szatanistyczny, lewacki PIS naganiają Polaków do aborcyjnych demonicznych szczepionek Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Jak widać istnieje cały przemysł aborcyjny, więc aborcję wciskają nam nie tylko przez strzykawkę w nasze ciała.
katolik2021.09.22 10:17
Abp Gądecki, Jędraszewski, Depo , Polak to niestety klika, magiczna skrzynia szatana z której wydobywa sie śmierc fizyczna i duchowa
katolik2021.09.22 10:39
są na usługach SSPIS i wydali dekret o wyszczepieniu Księży i wiernych chemią genetyczną niosącą śmierć
Apel2021.09.22 11:02
Depo to porządny gość. Nie wszystkich do jednego worka.
katolik2021.09.22 12:26
chce wierzyc, ze oni wszyscy jako Ksieża to porządni goście, ale niech wreszcie to udowodnią. Mając taką rolę jako dał im Bóg na teraz ją niszczą i stoja po stonie nic nie znaczących morderców z SSPIS masono- nazistów. Wydali dekret o wyszczepieniu, mogli tego nie robić !!!Albo się ogarna ale raczej nie, ale wszystkich puszczą do piekła
katolik2021.09.22 12:31
dodatkowo- niech ABP DEPO-- przestanie zarzadzać noszenie kagańca przed Matką Boską w Częstochowie. Nie zrobi tego, cała siła Abp w Kościele, podlega mordercom SSPIS i boi się, chowanie głowy w piasek nie jest pokorą, ale tchórzostwem !!
Bat na katolika:2021.09.22 11:20
,,Nie osądzaj!'' - Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni, Mt (7,1)
katolik2021.09.22 12:28
biskupi puszczają w przestrzeń publiczną wazne karteczki o wyszczepianiu bydła, więc ja tylko stwierdzam ten fakt i mówię, ze nie powinni tego robic . Aby ich nie osadzać, to niech odszcekaj,ą to co wypuścilili,l ale na to ich nie stac !! Ha, ha
JM2021.09.22 10:08
To co się udało nagrać. Ile jest takich eksperymentów, które nie zostały nagrane? Nie tylko w USA!!!
JM2021.09.22 10:42
Co czerwona łapko, może piszę nieprawdę? Mało masz wiedzy baranku.
MaxFiend2021.09.22 12:55
Skąd wiesz, że piszesz prawdę? :-D
Anonim2021.09.22 9:57
I jak możemy wierzyć takim medykom? I ich preparatom, anty czy też pro covidowym, kwestia mutacji?!
zorro2021.09.22 9:19
To gdzie i na co można się tymi nienarodzonymi dziećmi zaszczepić?
MaxFiend2021.09.22 12:54
Może na pandemię prolife'owej opryszczki mózgu? :-D
Asia2021.09.22 9:00
Obudzcie sie i nawroccie , zalujcie za grzechy, bo przychodzi czas oczyszczenia. Oddawajcie sie w opieke Matce Najswietszej. Odmawiajcie Koronke do Milosierdzia Bozego i Nowenne Pompejanska. Rozaniec jest modlitwa nie do odparcia. Ulituj sie nad nami grzesznikami Panie Jezu, blagamy o Twoje nieskonczone milosierdzie dla nas i Swiata calego. Jezu ufam Tobie!!!
T2021.09.22 9:09
Niechaj każdy, kto nigdy nie modlił się na Koronce - odmówi chociaż raz ją - to uratuje go od piekła, Pan Bóg będzie miał możliwość pomocy. Bo bez naszej zgody nam pomóc nie może - tak szanuje naszą wolność.
Adeptus2021.09.22 10:09
Kurde, kiedy byłem katolikiem, wielokrotnie odmawiałem Koronkę. Mam nadzieję, że to jednak nie działa. Bardzo nie chciałbym pójść do nieba i przez wieczność adorować potwora, w czasie gdy z wyroku tego potwora mnóstwo dobrych ludzi, moich braci i sióstr, będzie cierpieć wieczne męki. Wolę solidarnie cierpieć z nimi. adeptusrpg.wordpress.com
job twaja2021.09.22 12:25
prosisz!!masz!!
mlody2021.09.22 14:16
CIEKAWE CO ICEK BEDZIESZ MOWIL JAK SMIERC ZAJRZY CI W OCZY.
Adeptus2021.09.22 14:33
Nie wiem, co będzie mówił Icek, bo nikogo o tym imieniu nie znam, ale jeśli chodzi o mnie, to mam nadzieję, że ostatkiem sił będę powtarzać "Je.bać jezusa, je.bać jezusa". Tak to sobie przynajmniej zaplanowałem, żeby potem nikt nie wciskał kitu, że niby się nawróciłem na łożu śmierci. adeptusrpg.wordpress.com
Szyderca2021.09.22 8:54
Odwrócenie się ludzi od Boga powoduje brak rozróżnienia dobra od zła. Zabijanie ludzi w stadium prenatalnym jest złem w czystej postaci.
Adeptus2021.09.22 10:36
Przecież Wasz bóg według Biblii wielokrotnie mordował dzieci i nakzywał mordować? Czyżby więc był złem w czystej postaci... No cóż, tak. A ja odwróciłem się od Boga i jakoś mimo tego nie popieram aborcji na żądanie i uważam ją za zło. Ale nie popieram też durnego chrześcijańskiego podejścia "nie wolno usunąć nawet ciąży pozamacicznej, choćby kobieta miała umrzeć", które sprowadza się do przestrzegania rytualnych tabu, a nie realnej obrony życia. adeptusrpg.wordpress.com
leszczyna2021.09.22 15:20
Skąd wziąłeś "chrześcijańskie" podejście do problemu ciąży pozamacicznej?
MaxFiend2021.09.22 12:50
Czasem jest niestety smutną koniecznością i nie ma wtedy niczego wspólnego z jakimkolwiek złem a raczej z dobrem. Każdy medal ma co najmniej dwie strony :-D
Adeptus2021.09.22 14:34
Pierwszy raz zgadzam się z Twoją wypowiedzią w temacie aborcji.
MaxFiend2021.09.22 8:16
David Daleiden? To ten, co przegrał z PP proces o oszustwa w swoich publikacjach i ma zapłacić 2,2 mln USD odszkodowania? To znaczy, że ten cały pitolet to stek kłamstw i bzdur :-D
tomek2021.09.22 9:01
byc moze, ale.... "On June 30, 2017, state prosecutors refiled the 14 dismissed charges with numerical identifications for each video.[43][44] On August 24, 2017, the San Francisco Superior Court rejected new defense motions to dismiss the charges and allowed the case to proceed. Daleiden then pleaded not guilty.[44]" za wiki
MaxFiend2021.09.22 9:20
On to przegrał w 2019 i 2020 :-D
Skrzypek na dachu2021.09.26 15:11
Prokurator Kamala Harris scigala Dalieden za tajne nagrania nieleganych procedur aborcjonistow w Kalifornii . Gdzie jest tu zbrodnia .
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.09.22 8:10
... my zawsze byli dobrzy ... i nawet bysmy muchy nieukrzyzowali ... szalom jaro
lgbt-yzm i genderyzm to nowa żydokomuna2021.09.22 8:10
I jak zwykle, chodzi o geszeft na gojach. A małolaty odmrażają sobie zadki chodząc za lemparciuchą, wierząc tej notorycznej oszustce, że "walczą o prawa kobiet". Tymczasem jedynie naganiają towar do eksperymentów, których okrucieństwo, a przede wszystkim skala. czynią z Mengele jedynie drobnym psychopatą-sadystą.
Marek2021.09.22 7:56
Szczepionkę na koronawirusa pozyskuje się w ten sam sposób, żywemu jeszcze dziecku pobiera się tkankę a po obróbce jest ona składnikiem szczepionki. Aby towar był dobrej jakości, dziecko musi być żywe i nie zatrute chemikaliami wczesnoporonnymi. Po prostu obrzydliwość i satanizm w czystej postaci.
nie jestem robotem2021.09.22 8:23
ale dlaczego satanizm? a może to chrześcijański bóg? przecież to on pierwszy eksperymentował z marią dziewicą.
Adeptus2021.09.22 8:47
Czemu kłamiesz, katoliku? Chociaż pewnie nie tyle kłamiesz, co łykasz jak pelikan kłamstwa wypisywane na foliarskich stronach. A co do dzieciobójstwa, to zgodnie z Biblią największym dzieciobójcą w dziejach jest Twój bóg. adeptusrpg.wordpress.com
Hello adeptus żydku skurwysynku!2021.09.22 9:53
How’s your whore wife and cocksucking lovely daughter?
Adeptus2021.09.22 10:12
1. Jeśli jesteś Polakiem, to czemu na polskiej stronie piszesz w obcym języku? 2. Twój bóg jest żydem, rozumiem, że (błędnie) nazywając mnie żydem, składasz mi hołd? 3. Nie mam żony ani córki, gdyż (w przeciwieństwie do większości Twoich idoli w czarnych sukienkach) żyję w celibacie. 4. A na temat coś potrafisz napisać, czy tylko nieudolnie próbować jeźdźić po czyjejś zmyślonej rodzinie? 5. Nie, nie podam Cię i mam gdzieś Twoją limuzynę. 6. Pozdrawiam serdecznie i życzę poprawy zdrowia psychicznego. adeptusrpg.wordpress.com
infor2021.09.22 7:50
tylko nieludzkie gów.a mogą robić takie eksperymenty
Anna2021.09.22 7:49
Potworne do czego ludzie są zdolni dla zysku, a mówi się o zbrodniarzach hitlerowskich oni są jeszcze gorsi
Anonim2021.09.22 7:48
Nieludzkie-deanstwo.
Anonim2021.09.22 7:44
Jakby dzieciom wycinać mózgi, to powiększyłyby elektorat PiSu.
JM2021.09.22 10:12
Tobie, niestety nie da się wyciąć kawałka mózgu bo ty w ogóle go nie masz. Twoje wpisy p tym świadczą.
miki2021.09.22 7:04
i co na to "katolik" Biden i jego "katoliccy" Biskupi z USA ? dalej będą deliberować bezowocnie o ekskomunice prezydenta ?
katolik2021.09.22 7:12
Tak będa tylko mówić a tu potrzebna jest otarta już wojna i konkretne postanowienia. Masoni działają otwarcie i robią co chcą, chrześcijanie chowają się w norach, aby nie być posadzonym o brak tolerancji, krytykę, niepoprawnosć polityczno- społeczną- termin którym łatwo posługuja się masoni, aby pokazać jacy są pokrzywdzeni. Abp Gądecki dał pozwolenie masonom na szerokie działania w Polsce piszac odezwe do wiernych i Ksieży o wyszczepieniu
NEOS com pl2021.09.22 8:16
X przykazan wystarczy , oni miedzy soba niech sie wyszczepio , my ich ostrzegali. Ci co zamiast wody swieconej urzywaja orlenka dugo niepociagna , ale sami sa sobie winni. Prawda jest w Panu !!!! https://www.youtube.com/watch?v=Rj9N85Vwi-M&t=170s
katolik2021.09.22 8:22
zgadza się
Mordowanie dzieci to wielomiliardowy geszeft2021.09.22 6:58
Obozy śmierci zwane dla niepoznaki "klinikami aborcyjnymi" oraz bojówki zbrodniarzy i agitatorów są finansowane przez korporacje farmaceutyczne i kosmetyczne.
katolik2021.09.22 6:15
Ludzie na targu mówią, ze się wyszczepili i teraz mają katar, kaszel, przeziębienia z których nie mogą wyjść, leki z apteki już im nie pomagaja !
Anonim2021.09.22 7:22
Ale są na targu, a nie w szpitalu jak ci nie zaszczepieni.
katolik2021.09.22 8:23
propaganda szatana o nieszczepionych jest kłamstwem i ona jak każde kłamstwo upadnie, ale wyszczepieni chemia genetyczną tej prawdy juz nie dozyją !
Anonim2021.09.22 9:25
Jak najbardziej w szpitalu też ,znam już kilka przypadków znajomych zaszczepionych w szpitalu w cieżkim stanie .
katolik2021.09.22 10:03
tak, bo teraz dopiero zacznie się cyrk śmierci. SSPIS naziści będa mówić szaleje covid, grypa, będą naganiac do szczepień, żeby nie podpadło a to wyszczepieni z postępującym już wyniszczeniem własnego organizmu beda usilnie leczeni-- i o to właśnie chodziło masonom !! mordercom Polaków
Eustachy2021.09.22 5:54
Dzieci doktora Mengele...
katol2021.09.22 5:47
Dopóki ludzie będą uwazać, ze maja ostatnie zdanie na tym świecie, aby decydować o innych, dopóty szatan będzie robił co chce-- teraz własnie jest otwarcie z pełną mocą realizowany plan depopulacji tych którzy mają już pesel. Pozwalanie na uśmiercanie chemią genetyczną, wmawianie nieprawdy o pseudo koronawirusie jest przestępstwem !!
katolik2021.09.22 6:00
uciekł nick, katolik
Simon2021.09.22 4:37
Skleroza pójdzie do spowiedzi i ksiądz gej da mu rozgrzeszenie, bo w Ameryce jest największy postęp na świecie we wszystkich dziedzinach życia człowieka. Ciekawe co skleroza powie jak przegłosują mu marksiści w senacie eutanazje starych zniedołężniałych sklerotyków??
Anonim2021.09.22 6:58
".....w Ameryce jest największy postęp na świecie we wszystkich dziedzinach życia człowieka" - nawet ten w mordowaniu ludzi. Czy to "humanitarnie", czy ekologicznie.......
Anonim2021.09.22 1:27
Cała medycyna to eksperyment na żywym organizmie. Po zrobieniu operacji część tkanek jest poddawana dalszym badanym, odcięta noga zostaje zbadana i spalona. Wygląda to tragicznie, ale studenci medycyny uczą się na zwłokach. Robienie z tego sensacji to tylko na Frondzie.
hehehe2021.09.22 4:15
Serio? Aż tak głupi jesteś czy jaja sobie robisz? Nawiń coś jeszcze o ścinaniu i wyrzucaniu do śmietnika włosów u fryzjera czy paznokci u kosmetyczki...
Anonim2021.09.22 9:10
Kiedyś nasze babcie nie myły włosów i robiły się im kołtuny. Po ich wyczesaniu nie wyrzucały ich tylko przechowywały w specjalnych pojemnikach gdyż wyrzucenie według przesądów miało powodować ślepotę i inne nieszczęścia. Były głupie czy robiły sobie jaja tego nie wiem.
Topek2021.09.21 21:53
Myślę że kiedyś żyjącym dzieciom w Polsce do eksperymentów wycinano mózgi, dlatego jest tylu bezmózgowców głosujących na PiS
Jim2021.09.22 1:33
Nie rozumiesz, dlaczego PIS ma dużo wyborców? Obecnie Komisja Europejska nie wtrąca się tam, gdzie rządzi PO, dlatego odchody poprawne politycznie płyną spokojnie nie niepokojone przez KE i ekologów z Wa-wy do Gdańska. Gdyby rządziła PO tak byłoby w całym kraju
katolik2021.09.22 10:15
Patrzac na dzisiejsza sytuację mozna powiedzieć, ze polacy byli i sa głupi, razem z polskimi Ksieżmi i tacy zostaną jak będą wybory. Będą móić, ze wybierają mniejsze zło-- tylko, że szydło wyszło z worka, dziś juz nie ma mniejszego zła w postaci PIS- jest SSPIS i wszyscy nazisto masoni razem z nim !!
,,Naukowe metody badawcze''2021.09.21 21:38
bodaj cię złapali i wpięli twój ,,postępowy'' łeb w jakąś nowoczesną maszynerię, resztę wywalając lub biorąc do celów ,,badawczych'' Tak abyś był stworem świadomym swojej nowoczesności.
I to2021.09.21 21:35
jest całe ,,człowieczeństwo'' wszelkiej maści ateistów i ,,postępowej ludzkości'' propagującej wolność od sumienia. Ameryko ! Gnijesz !
Jonash2021.09.21 21:35
Mr Biden you're fired, aren't you?
Po 11 ...2021.09.21 21:30
To paradne, że środowisko uważające, że świat ma 6 tysięcy lat i równocześnie, że ludzie żyją na Ziemi od miliardów lat (przypis dla katolików: miliard to więcej niż tysiąc) śmie się wypowiadać w kwestii naukowych metod badawczych. To tak jakby Suski recenzował artykuły z fizyki kwantowej.
Kosiarz2021.09.21 21:38
Dr Mengele byłby z ciebie dumny.
trucker Texas2021.09.22 2:32
Nie zabieraj glosu smierdzacy lewacki cycolu.
JANOSIK2021.09.21 21:25
Ale wiekszosc dzis zadowolona bo przyjela szczepionki z tych dzieci.Dokod to zmierza.Pozdro
Po 11 ...2021.09.21 21:31
Nie, to były inne dzieci.
Wojtek Polak2021.09.21 21:04
te kreatury zajmujące się tym zbrodniczym procederem to nie ludzie to nazistowskie QU....Y!
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.09.21 20:31
ten amerykański pradziadek rozleci sie na drobne kawałki przed Bozym Narodzeniem, nie pomoga mu ciała mordowanych dzieci ani swietokradzkie Komunie Św!!!
Po 11...2021.09.21 20:27
A mnie wycięto mózg i wstawiono pendrive z prenumeratą Wyborczej. Stad moje pierdoły na tym forum.
Po 11 ...2021.09.21 21:06
Gooowno prawda. To dysk SSD !!!
hehehe2021.09.22 4:19
Jeszcze czego, to zwykła floppy 3,5".
Anonim2021.09.22 5:54
Słusznie, na pendrajwie tyle szajsu by się nie zmieściło.
><2021.09.21 20:10
Czego ludzie nie zrobią dla pieniędzy. To woła o pomstę do Nieba.
Po 11 ...2021.09.21 21:33
No i te parowozy. To woła o pomstę do Nieba, bo to koń został stworzony do ciągnięcia wozu, a nie stalowy diabeł.
Val2021.09.21 19:43
Naziści także mieli wielu znakomitych praktykujących na "materiale ludzkim" naukowców, co zresztą zostało docenione w USA po wojnie, jak widać kompleks Fausta trwa.
Podaj jedno nazwisko!2021.09.21 19:57
"co zresztą zostało docenione w USA po wojnie"
Skrzypek na dachu czyli żydowska ratyzacja Polski2021.09.21 19:22
Nazywam się Hertrich-Woleński i nie jestem taki se zwykły "szczur"... ..... Nazywam się Jan Hartman i też nie jestem taki se zwykły "szczur"... ... Nazywam się Jerzy Urban, nie jestem taki se zwykły "szczur", jestem zwykła żydowska kürwa ......... Nazywam się Daniel Passent i nie jestem taki se zwykły "szczur" jestem zwykła żydowska kürwa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mamy tytuły naukowe i byliśmy przez towarzysza rabina sierpem obrzezani, a rodzinny dr. Frojd stwierdził u nas niezwykłą patologię, roboczo nazwana "iudaeus excrementum", tj. wypróżniamy się tak gdzie stoimy.
Anna2021.09.21 20:37
Stary... ale ty zdrowo rąbnięty jesteś...
Skrzypek na dachu2021.09.21 19:15
Przerywanie ciazy to morderstwo .
Stęka na kiblu żydek Skrzypek na dachu2021.09.21 19:12
ta obrzezana niedojda, bo w dupsku ma żydek po ch uju wielkiego hemoroida.
Skrzypek na dachu2021.09.21 19:10
Pedo Joe to smakosz , on to zje .
komentarze tragiczne, widać jak już są zgniłe2021.09.21 19:06
sumienia ludzkie, cywilizacja śmierci w ataku, nie wzrusza was to co robią ci zwyrodnialcy??? jeśli tak to czym wy się różnicie od nich, zero merytorycznych wpisów niczym czysta kretynizacja społeczna...
T2021.09.21 19:19
Niestety tak jest, że połowa jest "panien mądrych" na tym świecie, a połowa to "panny głupie". Niestety na to niewiele da się poradzić.
Żydek Skrzypek na dachu srający ze strachu2021.09.21 19:06
z bojaźnią się żydek rozgląda po niebie, boi się petardy hamasu, że mu dupsko rozyebie.
Skrzypek na dachu2021.09.21 19:05
Falszywy uzurpator Joe zombi Biden zjada takie na sniadanko .
Gówno wiesz o USA!2021.09.21 19:07
Gówno wiesz o USA!
Skrzypek na dachu .2021.09.21 19:13
Pan George Soros pije codziennie wywar z abortowanych embrionow ludzkich .
Po 11 ...2021.09.21 19:15
Nie pije, tylko są mu wstrzykiwane komórki macierzyste z abortowanych płodów. Wstrzykiwane? No tak, ale nie chodzi o iniekcje, ale lewatywę. Podobno działa odmładzająco.
katolik2021.09.22 10:41
w Chinach spożywaja dla odmłodzenia także lekarze
ks. katolicki2021.09.21 19:00
Prawdziwa cywilizacja śmierci. Dzieciobójstwo. Ludobójstwo. Potrzebna kolejna Norymberga
Detonator2021.09.21 19:01
To sprowadzi raczej ogień z Nieba
Po 11 ...2021.09.21 19:03
Najpierw przeczytajcie źródło: https://www.foxnews.com/politics/pittsburgh-live-fetus-organs
żydku, żydku ....2021.09.21 19:04
Not with your Yiddish English! You can't read shit much less understand it !
Po 11 ...2021.09.21 19:13
A ty rednecku nie na spotkaniu z dudusiem w ONZ?
żydku, żydku ....2021.09.21 19:27
Chciałbyś być gdzie ja jestem, robić co ja robię, mieć co ja mam. You don't know shit about the rednecks!
Po 11 ...2021.09.21 21:09
Gówno wiesz o USA!
Anonim2021.09.21 19:02
Norymberga była dla zbrodniarzy zbyt łagodna. Oby Bóg Sprawiedliwy pokarał tych ludzi za cierpienia niewiniątek.
To dowód że2021.09.21 18:59
Szatan istnieje ...
Po 11 ...2021.09.21 19:04
Nie, to dowód, że ignoranci istnieją. Źródło - https://www.foxnews.com/politics/pittsburgh-live-fetus-organs
żydku, żydku ....2021.09.21 19:08
Not with your Yiddish English! You can't read shit much less understand it !
nie jestem robotem2021.09.22 8:29
przypomnę że to chrześcijański bóg zaczął eksperymenty medyczne z marią.
trucker Texas2021.09.21 18:59
gorsi niz SS , milosc , empatia made in USA
Detonator2021.09.21 19:02
Wielu nazistowskich naukowców budowało potęgę USA. Więc jest ciągłość.
żydku, żydku ... traker traker ...2021.09.21 19:05
O hameryce to nawet nie masz co marzyć!
Po 11 ...2021.09.21 19:13
A ty rednecku nie na spotkaniu z dudusiem w ONZ?
Detonator2021.09.21 18:58
I z takich doświadczeń korzystają pośrednio Ci, co się szczepią. Dlatego będą chorować i umierać!
czerwonoburaczana pejsata kretynizacja w polin2021.09.21 18:56
... Auschwitz 2.0 ... wyta ... prawo do traktowania nienarodzonych dzieciatek gorzej niz podzwierze ... !!!!! ... gdzie my zyjemy ?????
Po 11 ...2021.09.21 18:56
Tradycyjnie frendzel nie podaje jasno źródła. Poszukałem, to chyba to: https://www.foxnews.com/politics/pittsburgh-live-fetus-organs --- a tam: "possibility organs extracted from live fetuses", "organs that might have been extracted from live fetuses" itd, itp. Cóż, nic nowego. Katolicy zawsze kłamią.
żydku, żydku ....2021.09.21 19:03
Not with your Yiddish English! You can't read shit much less understand it !
Po 11 ...2021.09.21 19:12
A ty rednecku nie na spotkaniu z dudusiem w ONZ?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.09.21 18:56
oczywiście kościołowi jak i katolom nie przeszkadza wycinanie różnych części ciała z ludzi i robienia z tego tzw. relikwii!
Lolas2021.09.21 18:52
Biden-Harris to tacy sami katolicy jak Tusk.
Piotrek2021.09.21 18:57
Nie to, co ty — wzór cnót katolickich. Może skomentujesz śmierć głodnych dzieci zatrutych grzybami, albo dorosłych wychłodzonych na śmierć pod nadzorem polskich służb, zapewne tak jak ty przykładnych katolików?
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.09.21 18:59
... my musimy miec swojich z SB w KK ... do smyrania pejsem .. my som przecie tacy dobrzy ... nawet muchy bymy nie ukrzyzowali ... szalom jaro
Skrzypek na dachu2021.09.21 19:08
Pedo Joe is the deep state swamp .