Układ w branży nurkowej? ,,Magazyn śledczy Anity Gargas'' - zdjęcie
06.06.19, 11:40screenshot Youtube

Układ w branży nurkowej? ,,Magazyn śledczy Anity Gargas''

3

Układ w branży nurkowej? Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” sprawdzają jak zatapiano firmy oferujące szkolenia na kierowników nurków prowadzących prace podwodne.

Dlaczego z kilku firm świadczących usługi instruktorskie w 2015 roku w ciągu czterech lat została zaledwie jedna? Czym jest Komisja Kwalifikacyjna dla Nurków oraz jaką rolę mogła odegrać w eliminowaniu konkurencyjnych firm?

Branża nurków zawodowych warta kilkadziesiąt milionów złotych rocznie i bezwzględna walka o wpływy w premierowym odcinku „Magazynu śledczego Anity Gargas” już w czwartek o 22:20 w TVP1.

Informacja prasowa

Komentarze (3):

zatroskany2019.06.6 14:14
Paula -zbadaj czytelników Gazety Wybiórczej np. na "wyniesione z dzieciństwa postrzeganie świata i ludzi"
Paula2019.06.6 12:32
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Agata 2019.06.13 9:40
witam ,służe pomocą [email protected]