Uczniowie sami wybiorą swoją płeć - zdjęcie
14.08.13, 08:00Gender (fot. Flickr)

Uczniowie sami wybiorą swoją płeć

17

Gubernator Kalifornii Jerry Brown podpisał ustawę, która pozwoli uczniom dowolnie określać własną płeć i według tego wyboru korzystać ze szkolnych obiektów. Oznacza to, że chłopcy będą mogli używać toalet i szatni dziewcząt, a dziewczęta – chłopców. Dotyczy to uczniów wszystkich grup wiekowych.

Nowe prawo ma wesprzeć transseksualnych uczniów. Odtąd anatomia nie ma być żadną podstawą do określenia płci ucznia. Zobowiązująca stanie się jego niezależna decyzja.

Według catholic.org, ustawa pozwoli potencjalnie wszystkim chłopcom na korzystanie z toalet,szatni i pryszniców dziewcząt, bez względu na ich rzeczywistą tożsamość płciową. Na porządku dziennym będą też mieszane płciowo drużyny sportowe.

PCh/catholic.org

Komentarze (17):

anonim2013.08.14 8:48
Cała ideologia gender prowadzi do takich absurdów. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać
anonim2013.08.14 8:59
@Poszukiwacz Prawdy Głupotę należy zawsze pokazywać i piętnować. Myślę, że gdyby szkoły były prywatne, nie dochodziłoby do takich absurdów
anonim2013.08.14 9:30
@ PP najlepiej w ogóle nie tłumaczyć :) W Kalifornii więc cel powszechnego szkolnictwa, czyli deprawacja dzieci staje się jawny. To jakiś plus. Czas teraz na możliwość wybrania gatunku. I odlewania się np. jak piesek pod drzewem.
anonim2013.08.14 9:37
Ideologia gender jest błędna z założenia i konsekwencją logiczną dalszego brnięcia w to bagno będzie to, że za jakiś czas osobnik płci męskiej będzie mógł zażądać dopuszczenia go do startowania w olimpijskich dyscyplinach kobiecych. Innym śmiesznym przykładem będzie sytuacja, w której facet będzie domagał się przyjęcia go do ginekologa.
anonim2013.08.14 10:04
A czy mogą wybrać zostanie jednorożcem, bo ja się czuje jednorożcem i proszę mi to wpisać w dowodzie i domagam się też osobnej szatni, toalety i pasu ruchu bo wiadomo, że jednorożce lubią sobie pogalopować. Domagam się też dopłaty z unii na inwentarz domowy no bo jednorożec to taki lepszy koń więc musi być o klika euraków więcej niż na konia.
anonim2013.08.14 10:10
Czy zabawa w lekarza będzie jeszcze miała sens!?.
anonim2013.08.14 10:28
Rety. W związku z tą ustawą, bycie trans przynajmniej na jeden dzień stanie się wręcz rytuałem wśród chłopców. Ciekawe kiedy nastąpi pierwszy przypadek gwałtu w damskiej przebieralni, dokonany oczywiście przez "transseksualistę"... A co do mieszanych drużyn sportowych, domyślam się że teraz nastąpi nacisk na parytety 50-procentowe - no, bo przyznać się do tego że zawsze przegrywa drużyna z większą ilością dziewczyn byłoby niepolitycznie, więc pozostaje domagać się aby przeciwnik był tak samo obciążony. Prawdziwie, osobliwe czasy. Ale to nic, ostatecznie to tylko upadek jednej cywilizacji - będą inne.
anonim2013.08.14 10:52
Gdy się nie wierzy w Boga, to można uwierzyć we wszystko, nawet w to że mężczyzna jest kobietą
anonim2013.08.14 11:07
@Miks Mężczyźni chodzą do ginekologów. Transmężczyźni, oczywiście - ponieważ mogą mieć szczególnie często, częśćiej niż kobiety, problemy z jajnikami. Gdzie są twoje wartości teraz? @Poszukiwacz Prawdy Współczuję, że dziewczyny cię aż tak nie podniecały po pójściu z nimi do szkoły. U mnie było zupełnie przeciwnie - to w okresie dojrzewania najbardziej polubiłam koleżanki. :)
anonim2013.08.14 11:09
Kwintesencja bełkotu gender: "Chłopcy „trans” będą mogli korzystać z toalet, szatni i pryszniców dziewcząt - i odwrotnie" - toalety, szatnie i prysznice dziewcząt będą mogły korzystać z chłopców "trans". Kalifornia na prezydenta!
anonim2013.08.14 11:15
Zaraz. Nie wątpię, że duża liczba chłopców (nie koniecznie trans) zechce korzystać z szatni i toalet dziewcząt :)) , ale dziewczęta niekoniecznie muszą chcieć przebywać w tej samej szatni z chłopcami. Czy przysługuje im prawo do ochrony własnej płciowości? Czy też, jeśli dziewczynka zechce korzystać TYLKO z pomieszczeń przeznaczonych dla dziewcząt, zostanie wyrzucona ze szkoły lub odebrana rodzicom za brak tolerancji?
anonim2013.08.14 11:24
@Poszukiwacz Prawdy A to przepraszam - w takim razie wycofuję swoje słowa. @Beta Ano, racjonalny argument - dlatego przydałaby się raczej przestrzeń na "trzecią płeć". Ponadto nie jest tak jak piszesz, że nagle jakiś chłopak stwierdza, że jest "trans" i idzie podglądać dziewczyny do szatni. Tożsamości płciowej nie da się zmienić i określa się ją po skomplikowanych badaniach psychologicznych. Chcąc zmuszać taką dziewczynę - trans (urodzoną chłopcem) do korzystania z chłopcami z męskich szatni i toalet, mimo, że wyglada, ubiera się, żyje i czuje się dziewczyną, to jest torura. Moja znajoma 15 latka musi przebierać się z chłopcami mimo, że już jest na terapii hormonalenj i wyglada i żyje jak normalna dziewczyna, ma biust i kobiece kształty, ale polskie prawo nie pozwala uznać ją za kobietę przed pełnoletnością. Wyobraź sobie co ona czuje przed zajeciami wf musząc przebierać sie w szatni z upoconymi chłopakami? Dla dziewcząt które miałyby z nia razem być to tortura bynajmniej nie jest, ale fakt, że nikomu tolerancji do gardła wpychać nie można, więc bardziej przydałyby się szatnie neutralne. Tylko mówię. W polskich szkołach dla takich dzieci funkcjonują do lat toalety i szatnie neutralne i to się sprawdza.
anonim2013.08.14 11:26
Aha - oczywiście muszę dodać: w polskich szkołach prywatnych. Państwówka to nadal ostoja zacofania.
anonim2013.08.14 11:28
Już wyprzedzę argument, że ta 15 latka jest "tak naprawdę chłopcem". Owszem, "tak naprawdę" jest, ale tego się nie wyleczy. Tym bardziej przemoca i znęcaniem psychicznym polegającym na siłowym zmuszaniu do bycia chłopcem. Skoro was Bóg ją stworzył aby cierpiała, to przynajmniej zamiast do tego cierpienia się przykładać, moglibyście okazać odrobinę współczucia. Ale wy jesteście "chrześcijanami" więc jakże tu oczekiwać ludzkich uczuć.
anonim2013.08.14 13:04
Crazyfornia http://www.youtube.com/watch?v=8JlbExU4ZdY "Nareszcie ktoś zrozumiał, że płci nie określa się po fryzurze. Podobnie za podniecenie odpowiada mózg, a nie genitalia." To teraz czas by skończyć z faszystowską biologią i dyskryminującym podziałem jedynie na kobietę i mężczyzna. Płeć określa to co zrodzi się w ludzkim mózgu, a ten już dawno stworzył 15 miliardów różnych płci, więc zakończmy już to średniowiecze.
anonim2013.08.14 15:48
Buhaha! Jakie to chore!Jankesom się całkiem we łbach poprzewracało....
anonim2013.08.18 3:28
Wyślijmy do Kalifornii wielki transport Stoperanu, bo wyraźnie kogoś tam posrało... Teraz to będzie istny raj dla napalonych nastolatków- ot, stwierdzi, że jest trans, to będzie mógł sobie spokojnie podglądać dziewczyny w szatni, o możliwości wręcz legalnej kopulacji w toaletach nie wspomnę.