Ucho wewnętrzne mówi, co jest dobre, a co złe - zdjęcie
20.01.16, 21:46(screen youtube.com)

Ucho wewnętrzne mówi, co jest dobre, a co złe

3

Roślina ma coś na kształt „ucha wewnętrznego” - posiada receptory pokazujące, gdzie jest góra, a gdzie dół. My też coś takiego mamy. Co będzie, jeśli to sobie wytniemy?

<<< UWAGA! NIESAMOWITA KSIĄŻKA O FATIMIE! JAKIE TAJEMNICE SKRYWA JESZCZE OBJAWIENIE FATIMSKIE? ZOBACZ! >>>Komentarze (3):

anonim2016.01.20 20:28
Jak KK w Polsce w roku miłosierdzia spojrzy w oczy papieża Franciszka bez wstydu podczas dni młodzieży. Co powiecie duchowni papieżowi jak zapyta czego Polacy nie pomogli uchodźcom. Powiecie że Polacy są po prostu największymi tchórzami w Europie, że ubogiemu, bezdomnemu człowiekowi w potrzebie nie są w stanie pomóc tylko dlatego że może okazać się terrorystą. Europejczycy znienawidzeni niewierzący lewacy we Francji, Niemczech, Szwecji są lepsi i bardziej chrześcijańscy niż przerażeni Polacy którzy chcą pouczać zgniła Europę o moralności. Bezinteresownie pomagają wielu ludziom w potrzebie. Wstyd i hańba dla wszystkich katolików w Polsce. Jak można nie zabrać głosu w sprawie pomocy dla uchodźców mimo apelu papieża o przyjęciu jednej rodziny do parafii. Jak można popierać narodowych socjalistów i rasistów z PiS którzy robią medialną nagonkę na uchodźców i muzułmanów, którzy promują nienawiść narodu polskiego do niemieckiego. Czego taka postawa się nie spotyka z krytyką i potępieniem. Czy KK w Polsce jest za tym aby Włosi , Grecy inne kraje borykające się z problemem emigracji spychały uchodźców do morza, by trzymali ich zamkniętych w autach i naczepach aby umierali z głodu, pragnienia, gorąca albo zimna. Czy takie postępowanie pozwala Wam hierarchowie kościelni patrzeć spokojnie w lustro. Gdzie Wasza moralność, gdzie chrześcijańska miłość bliźniego? Jakie rozwiązanie widzicie? Co Europejczycy mają zrobić z uchodźcami? Pogonić ich pałami z powrotem do Syrii? Jesteście już dnem moralnym i nie macie prawa nikogo pouczać o moralności chrześcijańskiej. Wspieracie nacjonalistów i organizacje typu PEGIDA. Wstyd i hańba dla Polski i Polaków. Rocznica chrztu Polski to już jedynie pośmiewisko i parodia chrześcijaństwa. Siedzicie skundleni w tych swoich norach, pasiecie brzuchy i dbacie jedynie o swoje d... Wam kury macać a nie pouczać kogoś o moralności czy wierze chrześcijańskiej. Czy straciliście już całkiem wiarę i myślicie że mniejszość muzułmańska w Europie nawróci wszystkich pozostałych na islam? Przecież to jakiś idiotyzm. Opamiętajcie się skundleni duchowni katoliccy.
anonim2016.01.21 7:43
... wypowiedział się jedyny sprawiedliwy... PS przypominam o organizacjach: Caritas, Pomóc Kościołowi w Potrzebie itd. itp...
anonim2016.01.21 15:56
@talarek Miłosiernie spierdalaj!