Tymochowicz zapowiada współpracę, Komorowski zaprzecza - zdjęcie
12.05.15, 08:13Piotr Tymochowicz (fot. wikipedia)

Tymochowicz zapowiada współpracę, Komorowski zaprzecza

3

„Jeszcze można poprawić kampanię wyborczą a poza wszystkim, zależy mi personalnie na tym aby nie wygrał nikt podstawiony przez Kaczyńskiego Jarosława” - napisał wczoraj na Facebooku Tymochowicz. Twierdził, że został zaproszony do kancelarii prezydenta i ma doradzać Bronisławowi Komorowskiemu w ostatnich dniach kampanii wyborczej. „Nie chciałem się angażować w żadną współpracę z polskimi politykami, ale dla Pana Prezydenta - można i należy zrobić wyjątek” - wyjaśnił.

„W Kancelarii Prezydenta RP nie ma planów spotkania z P. Tymochowiczem” - napisano na oficjalnym profilu prezydenta na Twitterze. Tymochowicz podtrzymuje jednak swoją wersję. „Panika w Kancelarii Prezydenta ? No proszę jedna osoba mnie zaprasza, ktoś inny dementuje na FB Chyba panowie sztabowcy się przestraszyli I słusznie, ponieważ jednym z moich warunków będzie wywalenie ich na bruk - w trybie natychmiastowym ...” - stwierdził. Dodał, że napisze więcej po spotkaniu w kancelarii.

Piotr Tymochowicz był twórcą wizerunku Andrzeja Leppera. Pracował dla niego przed wyborami w 2001 r., a później doradzał jego partii, Samoobronie. Współpracował również ze Stanisławem Tymińskim, Ruchem Poparcia Janusza Palikota, SLD, a także Marianem Krzaklewskim. Wartość pracy Tymochowicza była różnie oceniana. Tygodnik „Wprost” pisał swego czasu, że Tymochowicz „robi wszystkich w trąbę”. Były rzecznk MSWiA, a obecnie dziennikarz Telewizji Republika nazwał go „szarlatanem”.

KJ/Facebook.com


Komentarze (3):

anonim2015.05.12 8:22
To wyjątkowo cyniczny i oślizgły typ. Ten koleś nie cofnie się przed niczym, dla niego cel uświęca środki.
anonim2015.05.12 9:02
@alladyn - zgoda, że cyniczny i oślizgły, ale jest pewnie skuteczny.
anonim2015.05.12 9:20
Plugastwo Tymochowicza : http://narodowcy.net/polska/9986-winnicki-vs-tymochowicz-w-tak-czy-nie