TVP blokuje możliwość komentowania pod tekstami o imigrantach - zdjęcie
20.09.15, 11:05

TVP blokuje możliwość komentowania pod tekstami o imigrantach

8

"W związku z dużą liczbą wpisów nawołujących do przestępstw, zawierających treści rasistowskie i ksenofobiczne wyłączamy możliwość zamieszczania komentarzy pod tekstami o uchodźcach" - możemy przeczytać pod artykułami związanymi z kryzysem imigracyjnym i uchodźcami na portalu.. Telewizji Polskiej.

Telewizja publiczna zablokowała możliwość komentarzy pod materiałami dotyczącymi problemu imigrantów, z którym boryka się teraz Unia Europejska. Według filozofii Telewizji Publicznej o uchodźcach można pisać tylko dobrze, albo... wcale. 

Informowaliśmy już o tym, że zarówno serwis gazeta.pl, jak i wyborcza.pl należące do spółki Agora SA również zablokowały możliwość komentowania. Jako powód zamknięcia możliwości zamieszczania komentarzy przy informacjach o imigrantach, podano pojawienie się "agresywnych treści propagujących przemoc, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej".

"Z powodu wyjątkowo agresywnych treści propagujących przemoc, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej i wyznaniowej, zamykamy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach" - taka informacja pojawia się przy tekstach o kryzysie związanym z napływem uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki w serwisie Wyborcza.pl.

Do mediów Michnika dołączają media publiczne... wolność słowa jest tylko wytrychem, a ksenofobem może stać się każdy, kto ma inne zdanie w kwestii bezrefleksyjnego i głupiego "pomagania". 

KZ/Fronda.pl

Komentarze (8):

anonim2015.09.20 12:55
no własnie emigrant to wylecisz jako pierwszy :D z frondy i wrócisz na swoje stare śmieci do GW onetu
anonim2015.09.20 13:59
Natrafiłem któregoś dnia na stronkę TVP (sponsorowaną przecie przez nieświadomego niczego płatnika "abonamentu RTV"), a tam relacja z próby zorganizowania "parady równości" w Turcji szczęśliwie stłumionej przez siły porządkowe. Najciekawszy był komentarz, w zamierzeniu wzruszający, że gdy sikawki policyjne oblewały paradujących, z kropelek wody utworzyła się... tęcza:-) TVP powinna zostać całkowicie zlikwidowana, bo to tylko kolejna tuba propagandowa polskojęzycznych rządów wysługująca się "wartościom" moskiewskim, a teraz brukselskim. Jeszcze "Gejzeta Wyborcza" to produkt prywatny, ale nie może być tak, że podatnik sponsoruje dziennikarzyny aktualnej, totalitarnej władzy.
anonim2015.09.20 14:23
@e-migrant- A co? Już je zgłosiłeś do prokuratury?
anonim2015.09.20 15:08
Każda dyskusja o imigrantach powinna zaczynać się od tego: Pomagajmy im, ale w ich krajach. Ułatwiajmy im powrót do ojczyzny i odzyskanie godności ludzkiej w ich ojczyznach. To jest istota miłości i szacunku dla tych obcych.
anonim2015.09.20 15:11
Jack_u, Jak kiedyś Moskwa była ogłaszona drugim Rzymem, tak teraz Bruksela powinna być nazwana drugą Moskwą. Zasłużyła sobie na ten honor!
anonim2015.09.20 18:46
@Altimeres-100/100.
anonim2015.09.20 22:03
PO i jej nominaci w TVP powracają do dyktatorskich praktyk PRL.
anonim2015.09.23 7:53
Dokładnie !! TVP i stacje prywatne od jakiegoś czasu urabiają opinię publiczną i stosują "miękką propagandę", że imigranci są biedni, że ci co tu mieszkają są cacy i ci, co przyjadą też będą cacy, że trzeba przyjąć, bo inaczej będziemy bez serca. To jest celowe działanie !!! I żadnej krytyki ! Nie ma żadnego newsa negatywnego o możliwych terrorystach wśród imigrantów. Dopiero, jak kogoś zgwałcą, albo wybuchnie bomba, to się obudzą z ręką w nocniku. e-migrant: ale tu możesz dodawać komentarze i to bez żadnego, twojego e-maila. :)))