Cezary Pazura usłyszał ultimatum od włodarzy stacji TVN. Jeżeli chce zachować pracę przy serialu, w którym aktualnie występuje, musi ograniczyć swoje wypowiedzi na tematy polityczne.

Pazura wraz z Edytą Olszówką jest gwiazdą familijnego serialu komediowego "Aż po sufit" emitowanego na TVN. Chociaż produkcja nie radzi sobie najlepiej, ma mierną oglądalność i zbiera jeszcze bardziej mierne oceny od widzów, stacja planuje stworzenie kolejnego sezonu. Jednak nim to nastąpi, Pazura musi przystać na pewne warunki.

Aktor grający w "Aż po sufit" ojca rodziny w średnim wieku musi powstrzymać się od publicznego wyrażania swojego zdania w drażliwych kwestiach. Pazura raz po raz na swoim profilu na Facebooku dzielił się w ostatnim czasie refleksjami na aktualne tematy polityczne i społeczne. Zachęcał do głosowania w referendum ws. JOW-ów, życzył szczęścia Pawłowi Kukizowi, czy kategorycznie sprzeciwiał się legalizacji marihuany, określając postulaty wystosowywane przez jego kolegów po fachu w tym zakresie mianem "celebryckiego bełkotu". 

Wg informacji, do których dotarł "Fakt", a które mają pochodzić od osoby związanej ze stacją, Pazura dostał ultimatum - zachowa pracę i będzie dalej występował w serialu, ale musi zamilknąć.

emde/fakt24.pl