TV Republika na Cyfrowym Polsacie - zdjęcie
24.04.13, 19:35

TV Republika na Cyfrowym Polsacie

17

Już od 6 maja wszyscy abonenci tego pakietu posiadający dekodery HD (kanał nadawany jest w standardzie MPEG-4) będą mogli oglądać w swoich telewizorach program nowej Telewizji Republika, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów! Stacja zajmie pozycję 67 na liście kanałów operatora.

Poza platformą Cyfrowy Polsat stację TV Republika będzie można także odbierać za pośrednictwem telewizji kablowych.

Jesteśmy przekonani, że obecność Telewizji Republika na platformie Cyfrowy Polsat będzie stanowiła dodatkową wartość zarówno dla abonentów platformy, jak i dla Telewizji Republika, której przysporzy wielu nowych widzów.

Telewizja Republika to nowy, polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym.

Telewizja Republika to rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej.

Telewizja Republika to serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny , programy kulturalne i reportaże.

Telewizja Republika to nowoczesne studio, profesjonalny sprzęt i zespół wyjątkowych ludzi. Wśród twórców telewizji znaleźli się: Bronisław Wildstein,  Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Anita Gargas, Joanna Lichocka, Cezary Gmyz, Tomasz Terlikowski, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek i wielu innych wybitnych dziennikarzy i publicystów.

Telewizja Republika to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Telewizja Republika od 10 kwietnia nadaje ciągłą emisją w internecie, a od 5 maja 2013 rozpoczyna nadawanie na platformie Cyfrowego Polsatu (kanał 67) oraz w sieciach kablowych (ok. 1 mln abonentów) w całej Polsce. Już teraz Telewizję Republika ogląda poprzez serwis wideo www.telewizjarepublika.pl nawet 200 000 unikalnych użytkowników dziennie.

Philo

Komentarze (17):

anonim2013.04.24 19:41
Ciekawe jak długo będą nadawać z Polsatem pewnie tyle czasu , co Religia TV na TVN - ie
anonim2013.04.24 20:20
Czekam na podpisanie umowy na nadawanie na pltatformie TVN/canal+ i umowy o dystrybucji Gazety Polskiej przez Agora SA
anonim2013.04.24 20:35
Nie przesadzajcie :/ Niezależna to rozumiem będzie dopiero jeśli będzie się ją odbierać w piwnicy za węgłem, okrytym workiem po ziemniakach, na własnoręcznie skonstruowanym odbiorniku. Dobrze że nadają wszędzie.
anonim2013.04.24 20:35
Jak jest p. Lichocka, to na pewno bedą to "obiektywne" i "rzetelne" informacje... Dziękuję, nie popatrzę.
anonim2013.04.24 20:49
A to Polsat nie jest czasem "reżymowy"?
anonim2013.04.24 21:17
Szarlej, jest. Ale cóż tam reżimowość, jeżeli w grę wchodzi geszeft?
anonim2013.04.24 21:42
A niech se tam nadajo skund chco Jo patsył na to bezeceństwo nie bede Niezalezni łode prowdy i rozuma
anonim2013.04.25 7:01
@Rekkon Religia TV nie produkuje nowych programów i nadaje powtórki
anonim2013.04.25 8:25
Już się cieszę , uwielbiam kabarety. A niezłą ekipę kabareciarzy zebrali:-).
anonim2013.04.25 8:35
To dobra wiadomość. Tylko szkoda że Polsat nie umieści TV Republika na najtańszym pakiecie czyli mini HD. Wtedy byłby dostępnych dla szerszej widowni
anonim2013.04.25 8:58
@Epaminondas Religia TV to kanał będący własnością ITI tak jak TVN. Właściciel uznał że nie opłaca mu się inwestować w ten kanał którego i tak prawie nikt nie oglądał. TV Republika nie jest własnością Cyfrowego Polsatu. To po prostu kolejny kanał dołączony do oferty TV. To dwie zupełnie różne sytuacje.
anonim2013.04.25 9:59
Tak,ta telewizja bedzie ''obiektywna'' jak TVN 24 i inne tlewizje.Dziwnym trafem goscmi sa ludzie przewaznie z prawicy,dziennikarze prawicowi,chociaz widziałem tez publicystów lewicowych itp...Poprostu Pis chce miec swoją ''prawde'' w swojej Telewizji,a Po w swojej.Na tym konczy sie obiektywizm
anonim2013.04.25 10:08
Dawno nie czytałem komentarzy na Fronda.pl i... przykro patrzeć. Gówniarzeria zdominowała portal najwyraźniej. Nie pasuje Wam koledzy nowa telewizja lub miejsce jej dostępności -- nie oglądać! Jest przecież tyle kanałów informacyjnych i programów do wyboru. Naprawdę tak bardzo szczypie w oczy, że komuś się chce wpuścić w media jakis nowy produkt? A może jednak lekka obawa, że może to być początek jakiejś rzeczywistej odmiany, naruszenia monopolu jedynie słusznego przekazu medialnego? A może to coś jednak innego, z innej strony? Za mało ortodoksyjna inicjatywa? Za łagodna? Co więc szkodzi skrzyknąć się w paru chłopa (jak panowie z Republika TV) i zrobić bardziej ostrą telewizję, i co najważniejsze -- przetrwać na rynku? To co -- do roboty zamiast marnować czas i energię na bezproduktywne ględzenie. Do roboty!! Ja trzymam kciuki za powodzenie. Tylko błagam -- przestańcie już jojczyć jak baby żałobne!!
anonim2013.04.25 10:17
Marek w.-skad pewnosc ze ta telewzija bedzie jedynie słusznego przekazu ??Czemu nie ma ludzi zapraszanych z Po,Sld itp?Zapraszam ludzi o róznych pogladach ,niech dyskutują,rozmawiają...Tez nie zawsze Mi sie podoba jak np.u Lisa ze zaprasza ludzi o podobnych pogladach a nie roznych jak w ostanim progra nie,Tak podobnie rob Tv Republica
anonim2013.04.25 10:32
@Przekorny1981 Ja uważam, że tak wyważona to powinna być telewizja publiczna (jeśli już musi istnieś). Zapraszać powinna ludzi z różnych stron (to się akurat czasami dzieje) i traktować ich jednakowo poważnie i z szacunkiem -- tak się akurat rzadko dzieje (przerywanie, wcinanie się ze złośliwymi uwagami etc). Ja nie oczekuję po TV Republika, że będzie tak idealnie zrównoważona, bo to jest telewizja konserwatywna, a nie publiczna. Oczekuję oczywiście rzetelności, uczciwości, promowania bliskich mi wartości (po próbnych programach widać, że na razie nie ma się do czego przyczepić), a nie równego rozłożenia akcentów -- czyli troszkę lewactwa, troszkę prawactwa, troszkę wartości chrześcijańskich, troszkę gejowskich etc etc. Jak masz mocno przesolone żarcie to nie dodajesz do tego doskonale zrównoważonych składników, bo to niczego nie zrównoważy. Musisz dać coś, co spowoduje, że tę medialną papkę da się zjeść. Obecne duże telewizje są mocno, mocno przesolone więc ja oczekuję czegoś dla zrównoważenia. I dlatego bardzo się cieszę, że coś takiego powstało.
anonim2013.04.25 13:08
@henryczek Jak rozumiem, mówisz o redakcji Telewizji Republika, prawda? Jeśli tak, to jest to drastyczne spłycanie problemu, i tak już dostatecznie zmitologizowanego w pewnych środowiskach. Czy to oznacza, że publicyści i dziennikarze konserwatywni dzielą na "nas" i "innych" za to dziennikarze mainstreamowi -- to ludzie przeźroczyści, którzy są tak samo rzetelni dla lewicy, prawicy, centrum, Kościoła, ateistów etc etc. Nie jestem, mówiąc delikatnie przekonany, że tak jest. Nie patrzmy na obecny podział z perspekty kwietnia 2013. To nie powstało dziś, ani w zeszłym roku, ani 3 lata temu. To coś, co ewoluowało od początku lat '90, choćby od przejęcia opozycyjnej Gazety Wyborczej przez jedną opcję. To nie było czyste przejęcie i wiele wtedy się zaczęło ze światme mediów dziać, nie wspominają oczywiście o czasach jeszcze wcześniejszych, od nowej powojennej rzeczywistości etc. Mówienie: "oni dzielą" wskazuje na zupełnie niezrozumienie tego co się działa w ostatnich dziesięcioleciach.
anonim2013.05.12 0:53
>Telewizja Republika to rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej". O naiwni jakim kosztem taki prezent w postaci darmowej oferty częstotliwości na multipleksie od polsatu dla pana Sakiewicza-Gazeta Polska , z ponoć skrajnie przeciwnej opcji ---- pytanie czy rzeczywiście przeciwnej? To jest patriotyzm kontrolowany !!! podobnie jak z Solidarnością ale wtedy ludzie nie byli tego świadomi , czyżby po 24 latach ta świadomość była jeszcze mniejsza? tak! teraz jest znacznie gorzej.