26.03.20, 11:18Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej/pxhere.com

TSUE odrzuca pytania prejudycjalne nadzwyczajnej kasty

W wydanym dzisiaj wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej stwierdza, że tzw. pytanie prejudycjalne są niedopuszczalne.

Trybunał podkreślił:

- Wystąpienie przez sędziego krajowego z odesłaniem prejudycjalnym, które okazało się niedopuszczalne, nie może jednak prowadzić do wszczęcia wobec niego postępowania dyscyplinarnego

Przedmiotem, którym zajął się Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej były dwa pytania, które do TSUE skierowały Okręgowy w Łodzi i Sąd Okręgowy w Warszawie. Pytania te jednak nie dotyczyły prawa europejskiego, a sędziowie składający te pytania w TSUE próbowali przekonywać, że sądy dyscyplinarne w Polsce mogą być narzędziem do walki politycznej i usuwania z zawodu sędziów, którzy wydali wyroki inne, niż spodziewaliby się tego rządzący.

Trybunał w Luksemburgu stwierdził jednoznacznie, że spory krajowe nie mają związku z prawem Unii Europejskiej.

Sprawa Izby Dyscyplinarnej jest nadal w toku, ponieważ jest to oddzielna sprawa skierowana do TSUE przez Komisję Europejską.

 

mp/pap

Komentarze

Randki kamerki pokazy skype!2020.03.26 14:07
Hej, Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://lexlale.eu i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!
smutno mi staremu pedałowi 2020.03.26 13:16
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale wiosna idzie. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Lubię takie pseudonimy jak "PolishPatriot" (choć nie jestem ani jednym ani drugim), "Polak" albo "Słowianin", "Sarmata"(a to dobre!) a ostatnio jestem "𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤" - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami" 𝐭𝐚𝐤 𝐭𝐚𝐤 𝐊𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐭𝐨 𝐣𝐚, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, 𝐎𝐭𝐭𝐨 itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
Cogito ergo sum2020.03.26 13:04
To cios w plecy nadzwyczajnej kasty. Kasta opiła się paliwa lotniczego i ma odlot totalny. W Europie jeszcze nie akceptują dragów.
antymarksista2020.03.26 12:15
Kolejny pokaz rozpaczliwej słabości totalnych nieudaczników. Nie dopuść Panie Boże, aby ktoś tak beznadziejny przejął kiedykolwiek władzę w Polsce. Cytat prominentnego klasyka PO - "Ch*j, d*pa i kamieni kupa" - stałby się wówczas rzeczywistością.
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.26 11:52
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.eu i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!
////2020.03.26 18:09
Kulturalni zajęci, są żonaci ! Trzeba samej być kulturalną, a nie pierwszą z ....ulicy ! Fuuu! Spadaj stąd, póki jestem dobry! Jak cię namierzę, to nie odpowiadam za siebie ! Może być z tobą wtedy źle!
Hanna G.2020.03.26 11:52
Tuleye i inne Michniki, co wy na to?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.26 11:32
no to tera TSUE dla PiSdzielców będzie cacy i z chęcią będą się powoływać na ten wyrok jako wiążący w Polsce!
aktyw młodzieżowy PO drużyna Timura2020.03.26 11:25
oczekuję od Gazety Wyborczej, wytłumaczenie przez jakiegoś "profesora czerskiego", prawnika czyli zoologa biernego - że jest to wygrana nadzwyczajnej kasty
Izydor2020.03.26 11:31
Sam sobie wyjaśniliście. "Trybunał podkreślił: - Wystąpienie przez sędziego krajowego z odesłaniem prejudycjalnym, które okazało się niedopuszczalne, nie może jednak prowadzić do wszczęcia wobec niego postępowania dyscyplinarnego"
profesur Chłam2020.03.26 11:23
sędzia Drred BOLEC bardzo spienił się