Trzaskowski boi się przegranej z Dudą? Jest decyzja polityka PO - zdjęcie
15.11.19, 20:23(fot. screen)

Trzaskowski boi się przegranej z Dudą? Jest decyzja polityka PO

17

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy na antenie TVN24 ogłosił, że nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich. - Gdybym się zdecydował, żeby w tych wyborach uczestniczyć i udałoby mi się wygrać, to moje ukochane miasto trafiłoby w ręce komisarza z PiS-u, a na to nie można pozwolić - tłumaczył

- Dojrzałość polega na tym, żeby wiedzieć, że można się skupić dobrze na jednym zadaniu - powiedział 

- Od wielu, wielu miesięcy koncentruję się na Warszawie, w związku z tym nie będę startował na kandydata opozycji w tych wyborach. Dojrzałość polega na tym, żeby wiedzieć, że można się skupić dobrze na jednym zadaniu - powiedział. Jak tłumaczył, "bardzo trudno byłoby prowadzić kampanię wyborczą przez sześć miesięcy, będąc prezydentem stołecznego miasta".

- Gdybym się zdecydował, żeby w tych wyborach uczestniczyć i udałoby mi się wygrać, to moje ukochane miasto trafiłoby w ręce komisarza z PiS-u, a na to nie można pozwolić - mówił Trzaskowski. 

Jak dodawał, "zdecydował się na pewną umowę z warszawiankami i warszawianami".

- Zostałem rok temu wybrany na prezydenta Warszawy, chcę zrealizować swój program, uważam, że jest to niesamowite wyzwanie, które daje mi mnóstwo energii i satysfakcji i chcę to wyzwanie doprowadzić do końca - wyjaśniał

Rafał Trzaskowski podziękował rządowi za pomoc z rozwiązaniem kryzysu związanego z awarią kolektora oczyszczalni ścieków Czajka.

- Pracowaliśmy dzień i noc i udało się. Kolektor został naprawiony. (…) Już jutro powinny popłynąć ścieki. Tutaj olbrzymie podziękowania dla rządu i Wód Polskich za pomoc. Na końcu rzeczywiście profesjonalne służby pomogły — mówił. 

- Miasto płaci 39 mln zł. Na koniec miesiąca będziemy mieli ostateczną opinię na ten temat. Jako miasto będziemy dochodzili swego od tych firm, które za to odpowiadają — podkreślił.

 

bz/tvn24.pl

Komentarze (17):

Dr Nobody2019.11.17 15:37
Uuuuuuuhahahahaha....następny tchórz z PełO:):) Rude ścierwo narobiło pod siebie a teraz ten sługusek wymięka:):) Tam są same cioty w tej Łopozycji:):)
zatroskany2019.11.17 8:40
Dawno się tek nie uśmiałem...
gosc2019.11.16 12:34
Nie ośmieszaj sie czlowieczku. Nie umiesz rzadzić stolicą a chcesz rządzić Państwem. Ty tylko promujesz LGBT i na to masz kasę naszą, a sprawy mieszkańcow cie nie obchodzą
Leon Napoleon2019.11.16 12:06
Ten się udał mamie! Taka tchórzliwa, zakłamana niedojda. Czego się nie czepi to spieprzy. Gdzie takiemu do urzędu prezydenta?? Nie potrafi dotrzymać najprostszych obietnic w Warszawie. Zdecydowanie nieudacznik.
oko2019.11.16 2:29
Z Dupom to teraz Palikot by nie przegrał.
Kamil2019.11.15 21:35
Trzaskowski, od kiedy ci tak na Warszawie zależy? Mówisz, że to twoje ukochane miasto ! Tak, a z której strony? Z tej strony od ścieków i " Czajki" ? Czyżby? NO TO NALEŻY WARSZAWIAKOM WSPÓŁCZUĆ ! KTO CI CHŁOPIE W TE BAJKI TWOJE UWIERZY !?
Piotr Nowak2019.11.15 20:48
Sprawy prezydenta Warszawy zaszły za daleko ! LGBT, oczyszczalnia Czajka, zrzut fekalii i ścieków przemysłowych do Wisły, od listopada 2018 awaria spalarni a smród wywożony jest m. in. do Rembertowa i gminy Jezior Wielkich, zstrudnienie w ratuszu szefa mafii burakowej, koleś z dzielnicy Włochy kasuje 200 tys. zł łapówki, smog nie ruszony ...... itd.....itp ! Panie Czaskowski pana czas się już zakończył – teraz czas na dymisję ! WON z Warszawy za Don !!! „Zarząd komisaryczny ustanawiany jest w razie nierokującego nadziei na szybką poprawę i przedłużającego się braku skuteczności w wykonywaniu zadań publicznych przez gminę, powiat, czy województwo”. Na zarządcę komisarycznego proponuję Antoniego Macierewicza, który powinien zrobić tam porządek w krótkim czasie ! Jeśli chodzi o awarię w „Czajce” to Czaskowski mówi: „Polacy nic się nie stało” ! Płynne ścieki zrzucono do Wisły, a stałe czy półstałe wywożą dwie firmy prywatne, uwaga : do Rembertowa na wojskowy poligon. To jakiś cud, że oni jeszcze nie siedzą ! A dlaczegoż to te dwie prywatne firmy nie składują tych smrodów na podwórka tych warszawiaków, którzy głosowali na Czaskowskiego ?!! IPN - dla ciekawostki ! Matka Rafała Trzaskowskiego, obecnego prezydenta Warszawy, była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Głównie meldowała SB o kontaktach muzyków polskich z dyplomatami USA Jej pierwsza teściowa była kapitanem UB, teść płk LWP, a inni z bliskich działali na wyższych szczeblach PZPR.
Pisbusters2019.11.15 20:48
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
oko2019.11.16 2:34
100/100 należy tą PISowską zarazę usunąć ogniem i mieczem!
Bizon2019.11.15 20:46
Ja pie-rd-olę ! Następny tchórz !!! To, że PO to partia złodziei, kłamców i zdrajców wiemy dobrze, ale, że to również partia tchórzy - to coś nowego ! W takim bądz razie pozostał im ostatni kandydat - Kadawa Błońska ! Bez haryzmy, bez ikry, nierozpoznawalna i oślizła, bez języka obcego, czytająca zawzięcie z kartki lub promptera - no gdzie ?!! Kobito, ty sama stanowisz zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski ! Tak ci śpieszno do autoskompromitowania ?!!! Tak czy tak, obecny Prezadent zatem może spać zupełnie spokojnie !!!
Adv2019.11.16 13:59
Głupcy twojego pokroju wszystko kupią... ale faktycznie, jako, że tych jest zawsze większość pewnie Kornhauser ze wsparciem Żydków wygra wybory.
Dr Nobody2019.11.17 15:42
W takim razie przez prawie 30 poprzednich lat też rządziła większość głupków:):) Tzn. takich głupków jak ty:):)
katolik2019.11.15 20:36
niech nie rozsmiesz wyborców PIS nieudacznik,karierowicz.Obok Prezydenta Dudy nie stanie i nie umyje się.Pycha jest wieksza niż jego małośc
Leon zawodowiec2019.11.15 20:29
Jak ci te gówna dalej beda ciekły to tak czy tak musi byc komisaryczny zarząd.A jeszcze chce wiedziec gdzie podziały się wszystkie pieniadze ile zescie smrody złodziejskie nakradły
Grizzly2019.11.15 23:30
Za podwyżki cen za wywóz śmieci to chyba będę je wysypywał pod pedalskim ratuszem!
oko2019.11.16 2:31
Stare dziady z PIS - lamu popierajcie partie czynem umierajcie przed terminem!!!
ZKJ2019.11.16 18:30
oko! JESTEŚ PERFIDNY! Powiem ci jedno, nawet każdy inny zwierzak ma większy intelekt niż ty ! Nie masz się czym chwalić! Nie jesteś człowiekiem, a raczej podczłowiekiem ! Jak mogłeś obrazić tyle ludzi ! UWAŻAJ, UMIERAJĄ W RÓZNYM WIEKU, I MŁODZI I STARZY ! NIKT NIE WIE, CZY RANO SIĘ OBUDZI I TY TEŻ !