Totalni murem za aresztowanym działaczem LGBT - zdjęcie
08.08.20, 10:55Fot. ilustracyjne pxhere, CC 0

Totalni murem za aresztowanym działaczem LGBT

26

Aktywiści LGBT prowokują po raz kolejny, a min. posłowie Platformy Obywatelskiej swoją postawą zdają się popierać łamanie prawa - robią zamieszanie i prawdopodobnie liczą na polityczne paliwo nie tylko w Polsce ale i za granicą. Zwolennicy ideologii LGBT na Krakowskim Przedmieściu utrudniali działanie Policji, która zatrzymała Michała Sz. podejrzanego o atak na działacza pro-life.

Posłowie na Sejm, niezależnie od tego z jakiej formacji by się nie wywodzili jako pierwsi powinni stać na straży prawa. Powinni… zamiast tego przymykają oko na utrudnianie pracy Policji.. Krzyczą, rozgłaszają w sprzyjających sobie mediach komercyjnych, że doszło do „łapanki”, siedzą na komisariacie i monitorują postępowanie Policjantów, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę.

Wspierający zatrzymanego za atak na działacza pro-life Michała Sz. aktywiści LGBT, którzy utrudniali pracę Policji i kładli się dookoła radiowozu przy wsparciu posłów takich jak Michał Szczerba, Klaudia Jachira, Krzysztof Śmiszek i nagłośnieniu przez sprzyjające opozycji media, dostają jasny sygnał: „możemy posunąć się dalej…”

tomw/PAP,wpolityce.pl

Komentarze (26):

pytajnik2020.08.8 15:18
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
man.of.Stagira2020.08.8 15:01
WRESZCIE polska opozycja totalna po 5 LATACH dopracowała się PROGRAMU: U L I C A! .Bo to durnie są .. xD
Po 11 ...2020.08.8 13:39
Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się skłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
czekista2020.08.8 15:19
A po 12-te , obywatelu nie pieprz bez sensu...
"Wojtek" kretynizacja przyznaje się:2020.08.8 12:25
"...wielokrotnie byłem gwałcony przez księdza pedofilia..." ----- Co jest oczywiste towariszcz Paljak, s*asz po mediach, bo masz doope tak rosyebaną, że goovna nie trzyma.
Wojtek Polak2020.08.8 12:16
jeśli zidiocali posłowie dają przyzwolenie i firmują własnymi nazwiskami przemoc wandalizm znieważanie miejsc i pomników kultu religijnego. wraz z osobami dopuszczających się tych czynów powinni być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej za niszczenie i namawianie do niszczenia państwa polskiego. a obóz zdrady i zaprzaństwa powinien być rozwiązany za działalność na szkodę państwa polskiego. art 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. czyż lewackie organizację nie są organizacjami zagranicznymi albo międzynarodowymi działającymi na szkodę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej.
katolik2020.08.8 12:25
racja
***2020.08.8 11:58
"Totalni murem.....", no przecież to prawdziwy beton jest.
katolik2020.08.8 11:45
zastanawiające jest to jak tyle ludzi jednocześnie odkrywa,że jest popierdzielonych. Czy to jakaś zmowa genetyczna, czy tylko obfita kasa od zabójcy masona SOROSA i GATOSA
mao2020.08.8 11:29
albo policja wezmie sie OSTRO za tych lamaczy prawa, ALBO MUSI POWSTAC OBYWATELSKA POLICJA PRYWATNA; KTORA WEZMIE WTEDY SPRAWY W SWOJE RECE! Jak na razie policjanci sie boja, te tchorze! Niech sie lepiej zwolnia z policji albo zaczna w koncu wykonywac swoje obowiazki!
TwojaStara2020.08.8 11:45
To o księżach pedofilach mowa?
katolik2020.08.8 11:54
dokładnie, każdy facet w wojsku był, szkolenie z porzadku i ładu przeszedł, a odwagi to Polakowi nie brakuje, zwłaszcza,jesli trzeba by bronić wiary,
katolik2020.08.8 11:26
niestety masoni rozpetali w Polsce wojnę ideologiczną, sytuacja będzie rozwojowa i będą całemu swiatu pokazywać się jako poszkodowani, ale przecież nie oni rzadza.Prawo ich obowiazuje, mimo,że są poszkodowani,bo mają relokację mózgu i genitaliów. Niczyja wina, ich wybór.
Sesina2020.08.8 11:23
Nie ma gorszej zarazy jak zdrajcy i złodzieje z paltformy!!To oni dyryguja tymi młodymi idiotami co zawieszaja teczowe szmaty na pomnikach.Gonic to dziadostwo bolszewika goń!!!
Anonim2020.08.8 11:23
To typowa, wręcz podręcznikowa UBECKA PROWOKA, w którą opozycja daje się wciągnąć. Zaczęło się od jeżdżącej po Warszawie furgonetki hejtu na gejów, przy biernej postawie policji. Chodziło o sprowokowanie LGBT do gwałtownych reakcji. Celem tej UBECKIEJ PROWOKI było odwrócenie uwagi Polaków od REALNYCH problemów, takich jak zabieranie wolności obywatelskich pod pozorem COVID, krach polskiej gospodarki zadłużonej po uszy przez PiS, masowego bezrobocia jakie czeka Polaków we wrześniu/październiku oraz jako zasłona dymna dla różnego typu przekręciarzy na respiratorach, "lekach" czy maseczkach oraz oddawaniu w obce ręce np. dużej części Lotosu. UBECKA PROWOKA ma również za zadanie przekierowanie gniewu społecznego z PiS za sprawowanie nieudolnych rządów, na nielubiane środowiska LGBT. Ten mechanizm znany jest od wieków i właśnie jest z premedytacją realizowany. Część polityków opozycji uczestniczy świadomie w tej PROWOCE, a część nie ogarnia rzeczywistości, jak zwykle.
mordechaj2020.08.8 11:25
nie żaden "Anonim" tylko "mordechaj" wpisał się powyżej
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2020.08.8 11:27
Przecież na tym filmiku jak na dłoni widać, że ci z lgbt agresywnie atakują w kilka osób jednego - podkreślam jednego człowieka. I jeszcze jak słychać zdemolowali gościowi furgonetkę i chwalili się tym na portalach. To uliczni bandyci i powinni ponieść za to prawną odpowiedzialność jak każdy uliczny bandyta. Inaczej strach wyjść na ulice.
mordechaj2020.08.8 11:31
Nie zdziwiłbym się, gdyby najbardziej agresywnymi działaczami LGBT byli....konfidencji UBECJI. Jestem tego prawie pewny.
katolik2020.08.8 11:51
na pewno masz rację, bo tę wojnę są wplatani oprócz masonów, odpad PO, pozostale odpady socjalistyczne
***2020.08.8 12:02
No co ty ślepoto, przecież najbardziej agresywny był ten co babę udaje......no chyba że jego dziadek był w UB-cji.
mordechaj2020.08.8 12:08
Od kiedy Kwaśniewski ze Szwajcarii (ciekawe czego tam.... pilnował :))) ) fundował Dudzie zmianę Konstytucji i 7 letnią kadencję, w trakcie kampanii twierdził, że Duda wygra w I turze, a ostatnio poparł wprost Dudę będąc w Sejmie na zaprzysiężeniu, wektory polskiej "polityki" się zmieniają :). Ktoś zaczyna przebiegunowywać :) ten cyrk marionetek.
***2020.08.8 13:20
Chyba ci dzisiaj za gorąco. Czy aby na pewno właściwe klawisze na klawiaturze naciskałeś?
ceramik2020.08.8 11:22
Weźmy się za obronę ludzkości, czyli atak, bo niedługo będzie za późno.
Jahu2020.08.8 11:17
I po tym kogo oni bronią widać doskonale komu służą, to słudzy szatana, już im się tak we łbach popierdzieliło, że nie potrafią odróżnić dobra od zła. Tęczowy bandyta pobił człowieka za prawdę, a oni o tym pobitym ani słowa nie wspominają tylko bandziora bronią bo Policja dziada aresztowała.
Anonim2020.08.8 11:08
Czy Trump dożyje do wyborów? ....... Trump: „To może być ostatni raz, kiedy mnie widzicie, przez jakiś czas" „Są tak bogaci, że nikt nie wie, kim oni są, ale ja wiem. Mam tak wielu wrogów i może to być ostatni raz, kiedy mnie widzicie. Są bardzo bogatymi wrogami i nie są zadowoleni z tego, co robię. Żaden inny prezydent nie zrobił tego, co ja… ”............. https://spiritolibero.neon24.pl/post/156884,czy-trump-dozyje-do-wyborow
katolik2020.08.8 11:27
masoni sie zaczaili