Tomasz Lis potrzebuje lekarza! Cierpi na kaczofobię... "Kaczyński uprawia psychodramę, psychopolitykę" - zdjęcie
18.03.16, 10:54

Tomasz Lis potrzebuje lekarza! Cierpi na kaczofobię... "Kaczyński uprawia psychodramę, psychopolitykę"

10

- W psychopolityce Kaczyńskiego jest element straceńczy. Jego świat guzik obchodzi - mówił Tomasz Lis w Poranku Radia TOK FM, komentując wywiad z prezesem PiS, który opublikowała "Rzeczpospolita".

W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Jarosław Kaczyński komentuje bieżącą politykę, sprawę Trybunału Konstytucyjnego i Komisji Weneckiej.

- To jest taka polityka prowadzona z Nowogrodzkiej (tam mieści się główna siedziba PiS - red.) z takim horyzontem, niestety - ocenił w TOK FM prof. Wiesław Władyka.

- Orban to zręczny gracz, jeździ do tej Brukseli, obiecuje, kombinuje. Jak pamiętamy Jarosława Kaczyńskiego z ostatnich dziesięciu lat to on dość autystycznie patrzy na świat i z pozycji Nowogrodzkiej gra w szachy z Waszyngtonem, z Brukselą, z Putinem, z Merkel. Wypowiada zdania, które są katastrofą. To niepojęte - dodaje.

- Kaczyński nie uprawia polityki. Politykę uprawia Orban. Kaczyński uprawia psychodramę, psychopolitykę - tłumaczył Tomasz Lis. Według niego, jest w tym "element straceńczy".

- Kasę na partię ma, nikt nie fiknie w partii. W Pałacu Prezydenckim już poustawiane, pani Szydło pogroził paluszkiem, wsiądzie sobie do limuzyny, ochroniarze zawiozą go do dziupli na Żoliborzu, a świat guzik go obchodzi - "diagnozował" Lis.

Panu Lisowi przydałaby się psychoterapia...

gb/Tokfm.pl

Komentarze (10):

anonim2016.03.18 10:57
A ciebie skunksie nie ma kto zawieźć do nory...A miałeś być prezydentem.
anonim2016.03.18 11:03
Zarówno Lis jak i Kaczyński nie wiedzą co to polityka i czemu służy. Zaden z nich nie rozumie że racją polityki jest filozofia. Ludzie niewykształceni i nie uformowani w rodzinie katolickiej nie powinni mieć dostępu do władzy.
anonim2016.03.18 11:31
Chłop ma ewidentnie zryty beret na punkcie Kaczyńskiego. Jeśli nie zacznie się leczyć to czarno to widzę. Ale jakoś mnie to nie smuci :-)
anonim2016.03.18 11:34
Towarzysz Lisienko ewidentnie wpada w psychozę!!!
anonim2016.03.18 12:57
A co się Fronda o Lisa tak troszczy? Ma z nim problem?
anonim2016.03.18 13:29
Orban w jego oczach awansował, a do prezesa się nie może przekonać. Pewnie według Lisa politykę uprawia nawet Robert Mugabe, tylko nie Kaczyński. Te paranoiczne wypowiedzi przeciwko prezesowi smakują już jak wystygła zupa. Jego oficer prowadzący powinien go trochę zmoderować, bo główna męska szczekaczka im się w oczach Polaków zużyje. Powinni brać przykład z dobrych duszków pana Wałęsy, którzy najwyraźniej doradzili mu, by zniknął na jakiś czas z oczu Polaków - i faktycznie zamilkł - bo tyle namotał, że trudno to będzie odkręcić.
anonim2016.03.18 13:32
@Filigranowa- Już dawno w nią wpadł.
anonim2016.03.18 13:37
nie nazwę tego co robi lis by zwrócić na siebie uwagę, socjopata i szkodnik dla Polski i Polaków
anonim2016.03.18 14:00
Po co w ogóle o tych zdrajcach piszecie. Mają swoje pedalskie TokFM mogą tam sobie razem z niedojdą Najsztubem uprawiać te swoje bazarowe szyderstwa dla pedalskiej i ogłupiałej publiki. Chcą szmaciarze koniecznie doprowadzić do rozlewu krwi. Tyle że jak to zwykle bywa będą ginąć niewinni a oni jak zwykle spieprzą zagranice. Nie piszcie o tym małym człowieczku i nie powielajcie tych kłamstw, gówno się obchodzi do okoła bo śmierdzi.
anonim2016.03.22 17:41
Komentarz durny, jak to na Frondzie.