To dzieje się naprawdę! Chrześcijanka podpalona bo nie chciała poślubić muzułmanina! - zdjęcie
31.10.15, 10:36

To dzieje się naprawdę! Chrześcijanka podpalona bo nie chciała poślubić muzułmanina!

5

Pakistańska chrześcijanka została oblana benzyną i podpalona za to, że odmówiła poślubienia muzułmanina i przejścia na islam. 20-letnia Sonia Bibi z Multanu walczy o życie, ponieważ jej ciało jest w 80 proc. okrutnie poparzone. Jej oprawca trafił do więzienia, przypuszcza się jednak, że ponieważ jest człowiekiem wpływowym, uniknie jakiejkolwiek kary.

Dramat chrześcijanki wyciągnął na światło dzienne powszechny proceder przymuszania kobiet z mniejszości religijnych do poślubiania muzułmanów. Szacuje się, że w Pakistanie każdego roku dochodzi do zawarcia co najmniej tysiąca takich związków. Ich ofiarami najczęściej padają nieletnie dziewczyny z ubogich rodzin. Są gwałcone, bite, przymuszane do najcięższych prac domowych, a jednocześnie szantażowane, że jeżeli zaczną się buntować lub co gorsze zwrócą o pomoc na policję, negatywnie odbije się to na ich najbliższych. Tworzy to klimat zmowy milczenia, tym bardziej że policja staje po stronie popełniających takie czyny mężczyzn, a zastraszani świadkowie zajścia po jakimś czasie wycofują swe zeznania.

Organizacje praw człowieka złożyły w pakistański parlamencie projekt ustawy zakazującej przymusowych nawróceń, z którymi wiążą się takie związki. Nie ma on jednak najmniejszej szansy na przyjęcie, ponieważ w tym islamskim kraju prawa mniejszości etnicznych i religijnych są coraz bardziej ograniczane.

Dlatego z całą stanowczością sprzeciwiamy się napływowi muzułmanów do Europy!

philo/Radio Watykańskie

Komentarze (5):

anonim2015.10.30 9:47
islamski nazizm: nadludzie, podludzie, segregacja , represje i eksterminacja podludzi w UE nazizm jest przecież zakazany
anonim2015.10.30 10:38
Jak widzimy UE tak bardzo promuje Islam, widać ta kultura jest im bliska.
anonim2015.10.30 16:17
Islam bandycką ideologią wieprza dla świń.
anonim2015.10.31 7:38
Jest to dowód że żyjemy w czasach Apokalipsy "Ap 22:11-1311. Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci. 12. Oto przyjdę niebawem, a Moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. 13. Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. + Ap 19:1-2 1. Potem usłyszałem jak gdyby głos donośny wielkiego tłumu w niebie - mówiących: Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc u Boga naszego, 2. bo wyroki Jego prawdziwe są i sprawiedliwe, bo osądził Wielką Nierządnicę, co znieprawiała nierządem swym ziemię, i zażądał od niej poniesienia kary za krew swoich sług. (BT) (BT)
anonim2015.11.2 16:53
Okupacja islamska, czy urzędnicza... jaka różnica, skoro urzędnicy "do pomocy" chcą sprowadzić islamistów. Żeby skuteczniej szantażować niepokornych?