Tłumów nie było. Marsz totalnych to frekwencyjna klapa - zdjęcie
19.05.19, 11:19

Tłumów nie było. Marsz totalnych to frekwencyjna klapa

49

W momencie wystąpienia Donalda Tuska w marszu uczestniczyło nie więcej niż 7 tys. osób - mówił  szef MSWiA Joachim Brudziński, komentując marsz totalnej opozycji w Warszawie.

Przypomnijmy, w sobotę ulicami Warszawy przeszedł zorganizowany przez Koalicję Europejską marsz pod hasłem "Polska w Europie". Na czele manifestacji szli m.in.: szef Rady Europejskiej Donald Tusk, liderzy Koalicji Europejskiej, b. prezydenci: Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.

Nie było więcej - mówię to z absolutnym przekonaniem - niż 7 tys. w momencie szczytowego wystąpienia Donalda Tuska - mówił Brudziński na antenie TVP Info.

Wcześniej rzecznik stołecznego ratusza Kamil Dąbrowa, powołując się na dane Centrum Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Warszawie informował w sobotę, że w marszu "Polska w Europie" uczestniczyło 45 tys. osób.

Informacje przedstawione przez szefa MSWiA pokrywają się ze wstępnymi szacunkami stołecznej policji, która również miała stwierdzić, iż w marszu wzięło udział 7 tysięcy osób.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze (49):

Jan Radziszewski2019.05.20 9:51
Mireczku vel Poliamorysta a gdzie w tym Marszu byłeś ? Czy najbardziej zaszczytnym tj. obok wodza tj króla jeweuropy umiłowanego Antychrysta Antonio T syna Bp i hebrajskiej zakonnicy tj. Donalda Tuska czy jego przydupników z PO czy koalicjantów z byłych partii socjalistycznych ZSL PZPR SD
Mirek2019.05.20 8:50
Panie Brudziński nie ma Pan racji . Na manifestacji z Tuskiem było 45 tysięcy jego zwolenników ......przed telewizorami . Normalnie to było 7 tysięcy ale 7 plus 45 daje nam razem 52 tysiące . Tyle brało udział w manifestacji . Była część czynna ....i część bierna manifestujących .
Jan Radziszewski2019.05.20 9:48
Mireczku a gdzie w tym Marszu byłeś ? Czy najbardziej zaszczytnym tj. obok wodza tj króla jeweuropy umiłowanego Antychrysta Antonio T syna Bp i hebrajskiej zakonnicy tj. Donalda Tuska czy jego przydupników z PO czy koalicjantów z byłych partii socjalistycznych ZSL PZPR SD
Madman2019.05.19 19:29
Na szczęście ludzie powoli dostrzegają jak za PO-PSL manipulowano nimi, przy tym nieźle okradając. Oczywiście odpowiada za to Tusk i jego banda. Oczy można przez jakiś czas mydlić, zakładając, że głupi lud to kupi. PO się na tym przejachał i mam nadzieję, że po najbliższych wyborach ta partia przejdzie do historii. PIS-owi sugeruję uczyć się na błędach przeciwnika politycznego i szanować obywateli, informując ich rówwnież uczciwie o wszelkich roszczeniach, typu żydowskich i innych sprawach, które wcześniej czy później wyjdą na jaw, i jeżeli PIS będzie próbowało manipulować to również przejdzie do historii, tak samo jak PO i spółka.
K.A.2019.05.19 18:48
Wszystkie ręce na pokład. 26 maja wszyscy musimy iść do urn wyborczych. Ci z nas, którzy zlekceważą wybory dopuszczą się grzechu zaniedbania. Pamiętajmy o tabunach lewaków, którzy karnie stawią się przy urnach. Oni wiedzą, że lokalne struktury odpowiedzialne za frekwencję dokładnie sprawdzą kto głosował. Sądzę, że udział w głosowaniu będzie miał wpływ na wysokość wynagrodzenia Nie musi to być wypłata w gotówce. Mogą to być stanowiska, pomoc prawna, szantaż czy w naturze jak w przypadku Stefana N. Jeśli nie chcemy, aby o losie Polski decydował jakiś Kramek, Lewandowski, Tusk czy Róża musimy pokazać im gest Kozakiewicza. Pamiętajmy, że od naszej decyzji zależy los nas samych i naszych bliskich. (euro, węgiel, pedofile, sądownictwo, obronność-Caracal, VAT-kradzież). DO URN RODACY !. Dosyć ingerencji naszych sąsiadów w nasze sprawy. Polacy sami potrafią decydować o sobie. To co dobre dla Merkel, Putina czy Macrona wcale nie musi być dobre dla Polski. Głosujmy na tych którzy dbają o nasz interes. Każda lista dobra poza jedną. Ta przed którą przestrzegam to „zlewnia”. Trafiło do niej to co było najgorszego w polskiej polityce przez kilkadziesiąt ostatnich latach. Pamiętajmy o wielkim sportowcu i prawym polaku Władysławie Kozakiewiczu.
dumny Polak2019.05.19 18:26
Ryży foksdojcz pachołek Brukseli, Berlina i Moskwy znowu przyjechał do Polski na czarnym ośle,aby organizować antypolskie burdy i awantury.!!!Całe życie zachowuje sie jak szwab a nie Polak!!!!
zatroskany2019.05.19 17:42
Marsz POszukiwaczy zaginionego koryta
Jan Radziszewski2019.05.19 15:04
Demokracja jest z piekła i w czasie oczyszczenia świata w POTOPIE OGNIA i SIARKI (Łk 17,6-30) raz na zawsze upadnie a tzw światłych demokratów diabły wezmą do piekła. tj jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
szto2019.05.19 13:57
Należy wierzyć milicji,Polska milicja jest bardzo prawdomówna.
Derylium2019.05.19 13:57
A był Bolo de Totololo? Tylko on wyjęty z szafy Kiszczakowej może wyprowadzić myliony. Sama lewa noga z Olkiem, Bulem i Donaldiniem nie poczłapie za daleko.
krzysztof2019.05.19 12:20
Zgadnijcie dlaczego PiS nie organizuje żadnych marszów. Bo byłaby garstka działaczy i przypadkowi przechodnie,dlatego nie chcą się błaźnić.
Oloo2019.05.19 12:17
To już na Marszu Równości w Krakowie było więcej osób.
man woman albo gender2019.05.19 11:49
PO lewackie? Chyba w waszej chorej wyobraźni. Tacy sami konserwatyści jak i PiS. Jedyne co ich różni od PiSu to kwestia praworządności. Reszta to kalka poglądów Kaczyńskiego. Na marszu ze strony po-wskich ochroniarzy w pewnym momencie padła sugestia pod adresem osób LGBT - "zwińcie ten baner, bo chcemy te wybory wygrać". PiS PO - jedno zło.
Maria Blaszczyk2019.05.19 12:01
Konserwatyści tacy sami, ale trochę mniejsi idioci. Średnia inteligencja i obycie jakby inne. Więc, choć jak PiS wygrał, to myślałam, że przeciez gorzej nie będzie - to jednak się myliłam. Rozpirzenie edukacji, wykończenie służby zdrowia, zrujnowanie dobrej pozycji Polski na arenie międzynarodowej, no i wykończenie Janowa - pozwala jednak, w moim przekonaniu, na jasne określenie, co jest złem większym, a co mniejszym.
Marian2019.05.19 12:21
Maria wymienila nam wlasnie swoje niespelnione marzenia
ed2019.05.19 13:32
Co lub kto to taki(ego) Janów czy Janowa?
Maria Blaszczyk2019.05.19 15:11
Nie wiesz, co to był Janów? Podlaski? Taka polska marka, znana na całym świecie. Konkretnie chodziło o konie. Ktokolwiek wie cokolwiek na temat koni, byle 12-latka, która wybiera sobie jazdę konną jako hobby w USA czy w Australii, wiedziała, co to Janów. Ale PiS wstawił tam swojego człowieka. I coś, co rozsławiało od 200 lat Polskę na cały swiat, zostało w lata skutecznie wykończone. Dziękujemy Ci, PiSie...
ed2019.05.19 17:36
Maryjo!
X2019.05.19 14:28
W którym miejscy POdłaZmiana to "konserwatyści"? Klasyczna demoliberalna, progresywna centrolewica. Na szczęście nie goszyści, tylko socjaliści.
Maria Blaszczyk2019.05.19 15:07
W każdym. Przeciwko prawom człowieka dla kobiet i mniejszości, liżący tyłek kościołowi (i płącący mu górę kasy, to akurat podważa moją teorię o inteligencji, bo jak przyszli tacy, co dali więcej, to kościół stanął jednoznacznie po jego stronie), mentalnie gdzieś w połowie XX wieku... Demoliberalna, progresywna centrolewica to ja... Choć nawet ja się nie kwalifikuję jako socjalistka...
Marian2019.05.20 5:33
Bardzo przypominasz Wande Wasilewska
infor2019.05.19 11:39
przygłupów popierających lewackie bydło jest coraz mniej
stara znajoma2019.05.19 11:39
Poliamorysta nie ma rozwiniętych organów płciowych mówiąc wprost "ni to ni owo". Jego preferencje to zwierzęta, np. kotom wyrywają zęby aby mogły im "robić laskę", albo "lecieć patelnie", albo jedno i drugie w tym samym czasie. Luźne tłumaczenie z Brockhaus Enzyklopädie. Poliamorysta już był polyszpatryjot a teraz jest andrzejhahn, JPIII, ten co szcza po sobie, ale to nikt inny jak lesiu keller-krawczyk, obrzydliwy produkt kazirodztwa
ed2019.05.19 13:34
Poliamorysta to takie sflaczałe prącie.
polak2019.05.19 11:38
tłumy były w tvn 24-i powiem jak klasyk ""bez kozery było 250tys"''może tępi to zaakceptują
anonim2019.05.19 11:28
Polakom należy się Polska cywilizowana, demokratyczna, europejska, nowoczesna, praworządna, wolna od zdradzieckich sPISkowych mord Dzioboustego i wszelkich innych ekstremistów, szumowin nacjonalistycznych, od klerykalizmu i średniowiecznego zaścianka. Kto poprze antyeuropejskich prowokatorów z kręgu obecnego nieRządu do Europarlamentu, przyłoży łapska do zamachu na demokrację i w ojczyźnie, i w całej Europie!
zdumiony głupotą jakiegoś lewaka2019.05.19 11:42
a kogo obchodzi taki głupawy bełkot jak twój lewaku? Masz zaorany móżdżek, więc nawet nie wiesz o czym bełkoczesz
Maria Blaszczyk2019.05.19 11:57
No ale chyba ma rację? Preferujesz inny niż demokracja ustrój? Znasz lepsze miejsce do życia od Europy? Czy nie zachwyca Cię nowoczesność, która pozwala na życie bezpieczne i wygodne w sposób nieporównywalny z niczym, co było wcześniej? Podobają Ci się ekstremizmy? Marzy Ci się może powtórka z XX wieku? Podoba Ci się bezkarność kleru? I to, że okazuje się, że nie tylko zboczeńców ta instytucja chroniła, ale też, na masową skalę, SB-ków?
X2019.05.19 14:00
Oczywiście. Demokracja to ustrój zdegenerowany, rządy hien nad osłami. Wyjątkowo plugawy wynalazek. Życie jest wygodniejsze (tez do czasu) nie dzięki "dupokracji" tylko dzięki postępowi technicznemu, któremu dupokracja jak tylko może podcina skrzydła.
Maria Blaszczyk2019.05.19 15:58
(uwaga o wygodzie odnosiła się do "nowoczesności", a nie demokracji). A demokracja to rządy hien nad osłami, być może. Ale w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego ustroju osły mają coś do powiedzenia, a hieny ponoszą jakąkolwiek odpowiedzialność za swoje działania. Jakoś tak się składa, że to akurat w krajach demokratycznych (oczywiście, są małe wyjątki, jak ZEA) cała reszta świata próbuje zamieszkać. To do Unii, Australii czy USA ciągnie ludność z sąsiednich kontynentów... A nie do Chin czy Rosji...
Jan Radziszewski2019.05.19 15:10
Demokracja jest z piekła i w czasie oczyszczenia świata w POTOPIE OGNIA i SIARKI (Łk 17,6-30) raz na zawsze upadnie a tzw światłych demokratów diabły wezmą do piekła. tj jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) . Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Grzegorz2019.05.20 8:15
Widać ograniczony umysł
mirosław2019.05.19 13:10
jak dobrze glupiego -posluchac
ed2019.05.19 13:29
Co to takiego ta demokracja? Według lewicy. Przypomina mi się wściekła i mordercza walka czerwonej zarazy o demokrację. Ludową. Europa powoli wykazuje odruchy wymiotne na widok lewicy. To jest zdrowy objaw chorego organizmu.
łukasz2019.05.19 14:51
Jak Ci tak źle to emigruj do Francji tam wolność i brak zasad doprowadziły do upadku.
zatroskany2019.05.19 14:54
Wyjedź z tego zaścianka ... nam jest tu dobrze . Przestań "kadzić" lewicy. narzekasz na Kościół a chcesz oddawać dzieci homomałżeństwom . Należysz do cywilizacji śmierci.Jedno na twoją korzyść, zauważasz różne formy wyrazu na wpisach innych komentujących "przyłoży ręce ... "łapska " do..." . Jednym słowem uczysz się, to dobra wiadomość. Ale historycznie, mentalnie, ... jesteś wielką próżnią.
Jazzz2019.05.19 18:57
Problem polega na tym że Europa Zachodnia nie jest cywilizowana, tylko barbarzyńska. Tam lekarze zabijają ludzi a nawet dzieci i starców. A demokracja to dla zachodnich europejczyków puste słowo. Coraz częściej zdarzają się w rzekomo demokratycznych krajach, tzw. głosowania aż do skutku. Jak głosowanie nie wychodzi po myśli lewicy, to robi się przerwę na porcję propagandy i powtarza się głosowanie. Ale nie to przraża, tylko milczenie społeczeństwa. Wielu urzędników unijnych nikt nie wybiera tylko są mianowani, z reguły przez Niemców i nikomu to nie przeszkadza ? To ma być demokracja ? Praworządnośc to nowe i dosyć tajemnicze słowo, bo podobno w Polsce praworządnośi nie ma we Francji jest. Tam się leje krew, ofiary liczy się w setkach, płoną smochody, sklepy i niejaki Timmermans twierdzi że to nic takiego. No.
Maria Blaszczyk2019.05.19 19:30
Ktos Cię źle poinformował. Lekarze nikogo nie zabijają. Tylko leczą. Starczy porównać średnią życia w Polsce, gdzie lekarze tej możliwości nie mają, ze średnią w krajach europejskich. A głosowanie do skutku to widziałam, proszę: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/poslowie-pis-glosowali-za-poprawka-po-piotrowicz-powtorzyl-glosowanie,614541.html A ludzie miają chyba prawo zmienić zdanie? Nie wiem, co to znaczy, że "praworządność" to nowe i tajemnicze słowo. Mnie o tym uczono na WOSie, gdzies tak w połowie lat 90-tych. Nie znam się na francuskim prawie, natomiast to, co widzę, wskazuje, tak na zdrowy rozum, na racjonalne działania władzy. A ofiar dotychczas było 12 , z czego jedna zabił Polak, w typowym dla naszej nacji stylu, rozjechał człowieka, bo nie uznał za stosowne zatrzymać się przed blokadą. No cóż, to straszne i też doprowadza mnie do szału. Ale chyba wszystkie te osoby zginęły wskutek potrącenia przez pojazd - co ma praworządność do rzeczy? Natomiast to, że ludzie sa agresywni, podpalają samochody czy niszczą bezcenne zabytki - jaki to ma związek z praworządnością? Przecież to nie oni mają być praworządni lub nie?
Mateusz Jegli\\\\305\\\\204ski2019.05.19 22:13
Ciekawe, czy Zabłasła jest tak szurnieta, czy tak cyniczna, żeby pisać takie bzdety? Poziom dupnego geja formalnie. Zupełnie jak WSI 24, gdzie są tak zachwyceni żydowskim opluwaniem ŚwKRK, że już wieszczą upadek kościoła i zwycięstwo pokemonów w jewro wybrance. Jak powiedział ks Bortkiewicz, Spinelli przegrał i jewropa już jest post spinellowska. I chwała Panu.
Cogito ergo sum2019.05.19 11:25
To jest najbrudniejsza kampania na przestrzeni lat. Jest brudna brudem Platformy, która wrzuca w przestrzeń publiczną rozmaite fekalia. Ludzi woleli pojechać na majówkę a nie wąchać zapachy wiecu wyborczego PO i pozostałego planktonu.
Maria Blaszczyk2019.05.19 11:43
Fekaliami to zwolennicy miłościwie nam panujących oblewa politycznych oponentów. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-18/wolontariusze-ze-sztabu-rozy-thun-oblani-fekaliami-zaczyna-byc-niebezpiecznie/ Chyba stosujesz victim blaming... PO mi ani siostra ani swatka, ale chyba cos tu jest nie tak. Swoja drogą - ciekawe, że Fronda zapomniała o tym bohaterskim czynie wspomnieć.
Grzegorz2019.05.19 11:49
Nie trzeba oblewać bo śmirdzi zdradą Niemicka podpaska
Maria Blaszczyk2019.05.19 11:53
Nie mam pojęcia, co to jest "Niemicka podpaska", ale jak nie trzeba - to po co to robicie? W ogóle - jakim trzeba być człowiekiem (???), by coś takiego zrobić?
Marian2019.05.19 12:17
Na szczescie Maria jest czujna i wszyscy juz wiemy o tych strasznych wydarzeniach
Maria Blaszczyk2019.05.19 15:03
Polecam się :-* A o PiSowcu atakującym policjantów nożem też już wiesz?
Jan Radziszewski2019.05.19 15:07
Jesteś niedoinformowana i głupoty jak zwykle piszesz.
Marian2019.05.20 5:57
Czesto Tobie zdarzaja sie takie "pomylki".To nie pisowiec,wybrany z listy "Stowarzyszenie Mlode Busko"
Cogito ergo sum2019.05.19 11:22
Nie wyszła Tuskowi ta szarża na białym ośle ulicami Warszawy. A przecież Warszawa to liberalne a wręcz nihilistyczne miasto.
Anonim tel. 645 5662019.05.19 17:07
Tja, 7 tysięcy idiotów wyszło przywitać guru przekrętów i targowicy.