Terlikowski: Lewicowcy, pokażcie,  że chcecie walczyć z pedofilią także we własnych szeregach - zdjęcie
17.08.13, 09:23

Terlikowski: Lewicowcy, pokażcie, że chcecie walczyć z pedofilią także we własnych szeregach

31

Jeśli bowiem lewicy i mainstreamowym mediom rzeczywiście zależy na dzieciach, to teraz powinny one zacząć pogoń śledczą za politykami i publicystami Zielonych czy szerzej lewackich organizacji, którzy w latach 80. promowali wykorzystywanie seksualne dzieci. Ich nazwiska powinny zapełniać szpalty gazet, a oni sami powinni tłumaczyć się z tego, że chcieli krzywdzić dzieci.

Niemiecka partia Zieloni/Sojusz 90 powinna otrzymać zestaw pozwów od wykorzystywanych dzieci, które teraz będą się domagać od nich odszkodowania za to, że politycy tej partii, nie tylko tolerowali, ale propagowali seks z dziećmi. A policja i inne służby, a nie jakieś instytuty, powinny przebadać całe archiwa partii, a jeśli trzeba to zajrzeć nawet do grobów (może już nie pamiętacie, ale belgijska policja kontrolowała groby biskupów) znanych polityków partii. Nie widać też powodów, by policje w innych krajach nie przebadały archiwów zielonych i lewackich partii. Wiadomo, że środowiska te tworzyły swoistą międzynarodówkę, jeśli więc niemieccy zieloni krzywdzili dzieci, to nie widać powodów, by nie mieli tego robić także zieloni czy lewacy z Francji, Wielkiej Brytanii cz Polski.

Ale na tym nie koniec. Daniel Cohn-Bendit za sugestie na temat swoich przeżyć seksualnych z dziecmi powinien być postawiony przed sądem, a nie kulturalnie opowiadać w mediach, że on nic złego nie robił. Jeśli jest niewinny, niech to wykaże przed sądem, a nie tylko w mediach. Parlament Europejski też nie powinien, jak sądzę, tolerować pedofilii, a za punkt wyjścia może wziąć prawo kościelne, które nakazuje urlopowanie księdza, wobec którego powstało uzasadnione podejrzenie o czyn pedofilski. Takim czynem Cohn-Bendit sam się chwalił, więc można uznać, że był to pochodzący jeszcze z lat 70. autodonos.

Warto też zastanowić się, czy nie zacząć, na wzór zbitki słownej księża-pedofile mówić o „zielonych pedofilach” czy pedofilach w krawatach. To dobrze oddawałoby atmosferę przyzwolenia, jaka panowała na lewicy wobec rozmaitej maści zboczeńców, nie tylko niestety w latach 60., 70. i 80.

Jeśli wszystkie te rzeczy (a może i wiele więcej) zostanie zrobionych wówczas będziemy mogli mówić o tym, że lewicy czy mediom rzeczywiście zależało na dzieciach, gdy walczyły one z pedoflią w Kościele. Jeśli nie, to niestety będzie to doskonały dowód na to, że ewidentny skandal i zło, służyło im wyłącznie do walki z Kościołem. To samo zło i zboczenie u swoich im już bowiem nie przeszkadza. A zatem czekam, drodzy lewicowcy i liberałowie, pokażcie, że chcecie rzeczywiście walczyć z krzywdą dzieci.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (31):

anonim2013.08.17 9:44
Napiszę szczerze, że nie chcę, aby lewica mi cokolwiek POKAZYWAŁA. Truchło powinno zejść z tego .świata, niechby i przy dźwiękach "Międzynarodówki".
anonim2013.08.17 10:32
@Leunad & Redhot64 & Zanarkand & Andrzej34 & all "Żałosna hipokryzja w pańskim wykonaniu redaktorze. Problemami zawsze mają zajmować się inni, prawda? Ma to robić lewica, ma to robić kościół - ale NIGDY nie pan." Tomasz Terlikowski ZAWSZE potępiał i wskazywał na hańbiące przypadki łamanie prawa, pedofilię, obłudę przedstawicieli Kościoła. Wystarczy zdjąć przepaskę z oczu. Na początek proszę przeczytać wywiad z ks. Isakowiczem Zaleskim, który przeprowadził T. Terlikowski.
anonim2013.08.17 10:34
Pedofilia jest ochydą. To Terlikowski pisał nie raz, że księży pedofilów karać trzeba i relegować ze stanu kapłańskiego, powtarzał wielokrotnie. Takie ruchy są wykonywane. Natomiast ja tak jak Terlikowski pytam Was szanowni ateiści, lewicowcy i lewacy co zrobiliście aby oczyścić swoje szeregi z tego gnoju ? bo pan Banditt nadal zasiada w parlamencie europejskim ba przyjeżdża do Polski i jest fetowany przez Wasze środowiska ? No panowie/panie Leunad, Zanarkand, Redhot64 pikietowaliście w Warszawie gdy był tam Banditt ? Co zrobiliście ?
anonim2013.08.17 10:34
Odpowiedzi osób o lewicowych tendencjach: - Żałosna hipokryzja w pańskim wykonaniu redaktorze. - Z TT jednak nie da się dyskutować, bo najtrudniej jest uderzyć się we własną pierś. - Wierzący wykażcie że za obecną sytuację w Egipcie odpowiedzialność ponoszą ateiści, "róbta co chceta", aborcja, antykoncepcja i "ideologia gender". - Panie Terlikowski to właśnie w KK najczęściej ksiądz dopuszczający się pedofilii (tak p.Terlikowski w wśród księży jest wielu pedofilów) jest przenoszony do innej parafii i po sprawie. Przekonaliście mnie, Pan Terlikowski ma rację.
anonim2013.08.17 10:43
Co to za moda aby w każdym tekście zamieszczać wielkie foto twarzy redaktora? Skończcie z tym, bo to dość śmieszne. p.s. W niektórych przypadkach efekt jest wręcz negatywny - twarz kojarzy sie z istotą tekstu, w tym przypadku z pedofilią. Bezsensowny zabieg marketingowy.
anonim2013.08.17 11:00
Hipokrytom odpowiadam, że jeśli się atakuje codziennie, we wszystkich mediach Kościół za MARGINALNE przypadki pedofilii wśród duchownych, to powinno się mieć czyste ręce i sumienie, bo inaczej to cyniczna HIPOKRYZJA, i doskonale widać, że te krokodyle łzy lewicy służa czemuś dokładnie przeciwnemu niż dobro krzywdzonych dzieci.
anonim2013.08.17 11:02
No i pokazało lewactwo, jak im na dzieciach zależy, rzucili się na p. Terlikowskiego jak wściekłe psy, ani słowa oburzenia na pedofilie wśród swoich ideologicznych mentorów.
anonim2013.08.17 11:04
@zanarkand co Ty chłopie piszesz.podejrzewam ze masz już napisanych 1000 komentarzy i wrzucasz je pod wszystkie artykuly pana TPT.Pelno tam obelg i wulgaryzmow,"argumentow Urbana" itd.Zal czytac. Wszystkie slowa które wypowiadamy piszemy i formułujemy pochodzą z naszych serc.Tam wlaśnie się rodzą.Jeżeli slowa logicznej prawdy które glosi pan TPT wywolują w Tobie takie konwulsje nienawiści to zastanow się jaka jest PRAWDZIWA przyczyna tego stanu rzeczy w Tobie.Jeżeli prawda tak na Ciebie działa to co jest w Twoim sercu???Ratuj się póki jeszcze masz na to dany przez Boga czas. Jak Ci nie wstyd nazywać kogoś kto ciągle się naraża naprawdę niebezpiecznym i cynicznym lewakom "tchorzem"?O jakich akcjach pomocy piszesz?Na frondzie tętni życie i jeśli ktoś chce pomagać ludziom to znajdzie tu inspirację.Jeśli ktoś chce...
anonim2013.08.17 11:05
Jahu i Wojo mam podobne odczucia. Pozdrawiam was :)
anonim2013.08.17 11:09
Nomad, serdecznie pozdrawiam. :) Normalnych jest nadal w Polsce większość, ale Fronda przyciąga pokręconych, bo to im burzy ich własny Matrix, w którym im wygodnie (się grzeszy). ;)
anonim2013.08.17 11:58
Panie TT, więcej powagi... Trzeba najpierw rozwiązywać problemy na własnym podwórku, a nie patrzeć jaki jest burdel u sąsiadów. Jeżeli jest tak jak Pan mówi, to są od tego odpowiednie służby, jak prokuratura, które powinny się zająć pedofilami. Za to w kościele jest z tym trudniej, bo jak wiadomo latami sprawnie pedofile byli ukrywani, aby uniknąć skandalu. Za taki tekst powinien Pan przeprosić: "Wiadomo, że środowiska te tworzyły swoistą międzynarodówkę, jeśli więc niemieccy zieloni krzywdzili dzieci, to nie widać powodów, by nie mieli tego robić także zieloni czy lewacy z Francji, Wielkiej Brytanii cz Polski." To się w głowie nie mieści, taka logika jest niedopuszczalna.
anonim2013.08.17 12:02
przy tym temacie polecam również tekst: http://mlot.blogspot.com/search?updated-max=2011-07-04T13:15:00%2B02:00&max-results=8&start=24&by-date=false
anonim2013.08.17 12:17
Walka z pedofilią tak naprawdę jest walką o kształt wychowania dzieci w normalnej rodzinie, bez względów na poglądy lewicowe czy prawicowe. Ideologom gender jest to nie na rękę, bo w przyszłości w planie mają promować pedofilię.
anonim2013.08.17 12:34
Panie Tomaszu, dobrze byłoby żeby artykuł w tym tonie ukazał się w "Rzeczpospolitej". Większy zasięg, większy odbiór. Może lewicowe media weszły w polemikę, a to już sukces ponieważ o "zielonych pedofilach" zrobiłoby się głośniej.
anonim2013.08.17 13:36
Pedofilami są zazwyczaj homoseksualiści. W Kościele, podobnie zresztą jak w innych instytucjach, to zjawisko dotyczy 1-1,5% ludzi. Takie patologie mają miejsce wszędzie, tylko lewacy robią z tego podstawowe narzędzie walki z Kościołem. Pewnie większość członków i elektoratu palikociarni, zielonych, SLD to pedofile. Powiedział do swoich uczniów: "Niemożliwe jest, żeby nie przyszły zgorszenia, jednak biada temu, za którego sprawą przychodzą. Korzystniejsze by było dla niego, gdyby kamień od żaren zawisnął u jego szyi i by strącony został do morza, niż żeby miał zgorszyć jednego z tych małych. Czuwajcie nad sobą. Jeśli zgrzeszy twój brat, upomnij go, a jeśli będzie żałował, przebacz mu. Jeśliby nawet siedem razy dziennie zgrzeszył przeciw tobie i siedem razy żałował, mówiąc ci: "Żałuję", przebaczysz mu". Apostołowie zwrócili się do Pana: "Dodaj nam wiary". Pan odpowiedział: "Gdybyście mieli wiarę [choćby taką] jak nasienie gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się i zasadź się w morzu", i posłuchałaby was." (Łk 17,1-6) http://www.swietlistedusze.pl http://www.youtube.com/watch?v=VSsDvSYp-Hs
anonim2013.08.17 13:48
Terlikowski; "Wiadomo, że środowiska te tworzyły swoistą międzynarodówkę, jeśli więc niemieccy zieloni krzywdzili dzieci, to nie widać powodów, by nie mieli tego robić także zieloni czy lewacy z Francji, Wielkiej Brytanii cz Polski." marek189 " Pewnie większość członków i elektoratu palikociarni, zielonych, SLD to pedofile. " Ludzie! Katolicy ? Coś jest chyba z wami nie tak!!!
anonim2013.08.17 15:03
To wlasnie niemieccy zieloni podali do wiadomosci te wstrzasajace dane. Rozpoczeli rowniez doglebne sledztwo w tej sprawie, ktore ma wykazac, czy "przechwalki" Cohn-Bendita maja jakiekolwiek podstawy. Jak na razie nie udowodniono mu popelnienia zadnego przestepstwa, ale samo ujawnienie tych tekstow spowodowalo skandal w Niemczech. Tak wiec juz na samym poczatku tej sprawy zieloni wykazali sie znacznie wieksza inicjatywa od KK, ktore od wielu lat staralo sie nie dopuscic do swiatla dziennego wszelkie skandale zwiazane z pedofilia wsrod ksiezy. Sorry, panie Tomaszu, ale trudno bronic KK w tej sprawie, a pana artykul jest, mowiac szczerze, calkiem niestrawny. Zamiast byc wstrzasniety ta sprawa, cieszy sie pan, ze to "lewacy" mogli tym razem dopuscic sie czegos takiego. Naprawde, niech pan przestanie.
anonim2013.08.17 16:08
Zanarkand To , co ma TPT zrobić żeby było dobrze?
anonim2013.08.17 16:54
@Zanarkand "Robił to wyłącznie dlatego bo MUSIAŁ." Na jakiej podstawie twierdzisz, że "musiał"? Może robił to, bo wysłuchał radiowy serwis sportowy albo z powodu lądujących na jego balkonie mongolskich kosmonautów? "Zasadniczo zrobiliśmy tyle samo co Terlikowski, czyli nic. Bo to nie leży w zakresie naszych obowiązków." Czyli zrobiliście mniej od Terlikowskiego, bo on każdy przejaw pedofil (u polityków, wśród księży) wytyka i potępia mimo, że nie należy to do jego obowiązków. "Nie mają one tutaj prawa głosu" Ktoś kiedyś zabronił lub zablokował (można samodzielnie się zarejestrować i pisać) pisanie na portalu Fronda? "nie mogą w sprawach ich dotyczących składać żadnych wniosków" Owszem, bo to nie miejsce do składania wniosków. Od tego jest Policja, Prokuratura, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Ministerstwo Sprawiedliwości i kilka innych instytucji i organów państwowych. "I właśnie z tych powodów jest tchórzem." Jesli Terlikowski jest "tchórzem", to kim Ty jesteś, bo nawet nie ujawniasz nazwiska czy twarzy?
anonim2013.08.17 17:15
Coraz częściej dochodzę do smutnego wniosku ,że moje złudzenia odnośnie dialogu z ateistami były strasznie naiwne . Sądziłem ,że są sprawy , które mogą nas łączyć . O TPT można mówić różnie ,ale odkąd pamiętam zawsze piętnował grzech w Kościele nigdy nie nazywał szamba perfumą . Wam szanowni ateiści wszystko nie odpowiada . Nawet jak był temat o tym niemieckim filmie gdzie AK Żydów rozstrzeliwuje czy tak jakoś to wam też stanowisko Frondy się nie podobało. . Podobnie z Wołyniem jak była dyskusja nie tak dawno. Religia dzieli ,to myślałem ,że wspólna przynależność narodowa czy państwowa połączy , okazuje się że tez nie . Szkoda.
anonim2013.08.17 17:33
Ale trzeba być zawziętym lewakiem, żeby nie przyznać racji Terlikowskiemu. Przecież on sugeruje tylko i wyłącznie brak stronniczości w ściganiu pedofilów. Leunad i Zanarkand zaprezentowali wręcz wpisy podłe. Jak można pisać : "a u was murzynów biją"? Jest (lub była) pedofilia wśród lewactwa czy nie? Należy ją ścigać czy nie? Właśnie o to chodzi, by nie było żadnego różnicowania. Każdy post podważający komentarz Terlikowskiego to w zasadzie usprawiedliwianie lewactwa. Zanarkand - to ty jesteś hipokrytą. Przecież chodzi o to, żeby ścigali wszyscy. Lewactwo jest święte? Może to kk ma zająć się ściganiem zboczeńców wśród lewactwa? Jaki widzisz problem w obiektywnym postawieniu sprawy przez Terlikowskiego? Tak chcesz odwrócić kota ogonem, żeby jednak był relatywizm: zboczenia w kk są złe, ale wśród lewactwa to pewnie jakiś postęp? Podły jest twój post.
anonim2013.08.17 18:53
Tylko co z tego skoro sporo działaczy lewicowych jest do cna zdemoralizowana. Widzą drzazgę w oku Kościoła w sposób programowy bądź ideologiczny a w swoim jakoś nie mogą dostrzec belki. A dlaczego? No to popatrzmy co ta tak zwana lewica głosi. Żelaznym punktem programu tej tak zwanej lewicy jest dążenie do tego aby człowiek był wolny od ... wszystkiego w tym od zasad moralnych czy też etycznych.
anonim2013.08.17 18:57
...A pedofilia. A wiecie rozumiecie naszym kochanym lewicowym działaczom się bardzo chciało to brzydko zabawiali się z dziećmi.
anonim2013.08.17 19:13
Redhot64- Spróbuj na portalu ,,wyborowej" napisać coś dobrego o o. Rydzyku to zobaczysz jak dostaniesz na odlew! Ciekawe dlaczego
anonim2013.08.17 19:14
Hipokryzja lewicy obnażona. Świetny tekst Panie Tomaszu.
anonim2013.08.17 19:49
Redhot64 - rozczuliłeś mnie... naprawdę, przyszedłeś aby poznać poglądy a tu Cię tak strasznie biją.... pierwszy raz spotkałem Cię gdy pod artykułem o O. Kolbe zarzucasz, autorowi że pomija słowa niewygodne /jezuity Musiała/ mimo że te słowa znajdują się w tekście ..... Tutaj zrzucasz Terlikowskiemu hipokryzje mimo, że grzechy KK piętnuje od dawna ostro /nie tylko na Frondzie/...... masz pretensje że Ciebie obrażają, oj jaki jesteś biedny.....niewiniątko istne.... serce krwawi.... Mam kilku znajomych ateistów, ba przyjaciół może, dlatego, że potrafią szanować innych poglądy i nie relatywizują rzeczywistości ....
anonim2013.08.17 21:12
No proszę - uderz w stół a nożyce się odezwą! Lewacka moralność kalego. Najpierw tatuś strzela do bohaterów a potem synalek jąkałą uczy moralności . Najpierw za młodu morduje ludzi a potem uczy bauman socjologii. Najpierw zielony guru gwałci dzieci a potem zasiada wśród powszechnego zachwytu na szczytach władzy. Brawo - hipokryzja rozdymana jak balon stratosferyczny. A ty stayner01 - kim jesteś by tak mówić? Zacznij od siebie to może zasłużysz na poważne potraktowanie bo na razie jesteś dla mnie obrońcą zielonych pedofili. Zupełnie nie przeszkadza ci to u zielonych ale majaczysz o KK. Co tylko przy okazji potwierdza tezę artykułu.
anonim2013.08.17 21:52
Wincenty- Wiesz coś o tym? Donieś do prokuratury!
anonim2013.08.18 0:50
@zanarkand Siły nie mam żeby analizować Twoje argumenty "przeciw moim" i błagam nie pisz "co prawda w oczy kole tak?".Prawda- ta prawdziwa(a więc ewangeliczna)jest trudna ale nie kole w oczy tylko wyzwala czlowieka Nie wiem dlaczego pana TPT obwiniasz o zlo calego świata?jakie jest Twoje doświadczenie życiowe że wszędzie widzisz podstęp,kombinacje,brak ideowości.Proszę Cię przejdź na jasną stronę świata zobaczysz jak pieknie i mocno świeci słońce.I że są ludzie ktorym można zaufać.Pozdrawiam
anonim2013.08.18 12:40
@Sunlee34 "A ty stayner01 - kim jesteś by tak mówić? Zacznij od siebie to może zasłużysz na poważne potraktowanie bo na razie jesteś dla mnie obrońcą zielonych pedofili. Zupełnie nie przeszkadza ci to u zielonych ale majaczysz o KK." Żeby rozpoznać stronniczy i po prostu nieodpowiedni artykuł nie trzeba być profesorem etyki. Ja nie bronię żadnych partii, zwróciłem tylko uwagę na nadużycie. Poza tym przeszkadza mi to i to bardzo. Pedofilia jest nie do zaakceptowania. Nie wmawiaj mi więc co myślę i jaki jestem.
anonim2013.08.19 0:42
@szyderczyszts: Brawo! To jest dokładnie mentalność Terlikowskiego i jego logika. Nawiasem mówiąc, od kilku godzin wiadomo o brutalnym ataku setek polskich kiboli na załogę meksykańskiego statku w Gdyni. Wzmianki żadnej na Frondzie nie ma - przecież to ulubiona przez PIS i Frondę "młodzież patriotyczna", więc jak tu ich tak ostentacyjnie potępić?? No, a może redakcja czeka, że wpadnie im do głowy jakaś "wina" Meksykanów, wtedy jakoś da się tych naszych patriotów usprawiedliwić? :) Jak ta sama hołota wywiesiła kompromitujące hasło na stadionie w Wilnie, jakoś nie było jednoznacznego potępienia ze strony redakcji, a pod artykułem na Frondzie znalazły się nawet typy, które tych naszych "patriotów" broniły... Żałosne.