Takiego chamstwa dawno nie było! Atak na Kaczyńskiego i Macierewicza! - zdjęcie
30.06.16, 12:19Bakun i Rabiej

Takiego chamstwa dawno nie było! Atak na Kaczyńskiego i Macierewicza!

Dziś w Superstacji lawina chamstwa opozycji względem Jarosława Kaczyńskigo i Antoniego Macierewicza. Widać, że opozycja nie mając żadnego pomysłu na swoją działalność, będzie organizować się jedynie pod sztandarem chamstwa i zacietrzewienia. 

Antoni Macierewicz zapowiedział, że odbędzie się rekonstrukcja ostatnich sekund lotu samolotu TU -154, który rozbił się w Smoleńsku w 2010 roku. W sposób prostacki i żenujący skomentował to poseł KUKIZ`15 Wojciech Bakun, który powiedział: Spodziewam się, że rozbiją tego Tupolewa, który został. To byłaby naprawdę fajna rekonstrukcja. Takie badanie organoleptyczne tego, co się stało w Smoleńsku". Bakuła dodał, że "oczywiście żartuje" i zaznaczył, że rekonstrukcje kojarzą mu się z bitwami, czy powstaniami, a nie katastrofą, dlatego spodziewa się show. "- Czekam z niecierpliwością natego typu rekonstrukcję. Może nie jako pasażer tego samolotu, który się rozbije, ale gdzieś z boku na pewno chciałbym zobaczyć" - powiedział Superstacji Bakun. I dalej, poseł poruszył też kwestię sfinansowania rekonstrukcji. "- Myślę, że być może ojciec Rydzyk się na to troszeczkę zrzuci. Dostał w sumie dotację, która mu się należała. Być może trochę pieniędzy pójdzie z ochrony prezesa Kaczyńskiego. Członków Prawo i Sprawiedliwość też ma wielu w okręgach. Myślę, że taka symboliczna zrzutka po 100-200 złotych też pozwoliłaby taką rekonstrukcję przeprowadzić". Bakun na błazna nawet się nie nadaje, a co dopiero na polityka. 

Kolejna postać, tym razem z Nowoczesnej, Paweł Rabiej. W rozmowie z Superstają przestrzegał przed ... Jarosławem Kaczyńskim. Dlaczego? :Obawiam się, że pan prezes Jarosław Kaczyński jest człowiekiem paranoicznie podejrzliwym i tę paranoiczną podejrzliwość widać w różnych opowieściach o zamachach na jego życie. Pamiętamy, że Donald Tusk wypomniał mu, że zawsze chodził z bronią ostrą, ponieważ zawsze czuł poczucie zagrożenia. To było w Sejmie na początku lat 90. Pamiętam, bo widziałem wielokrotnie prezesa z tą bronią". 

Widać, że opozycja tonie, tonie w oparach absurdu!

Philo