Szydło: Głos na PiS to głos na Polskę i Polaków - zdjęcie
11.10.19, 20:35Zdj. Twitter/Beata Szydło

Szydło: Głos na PiS to głos na Polskę i Polaków

8

"Polska jest dziś krajem, w którym żyje się dobrze i godnie"-zapewniała europosłanka Beata Szydło podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Chełmie. 

"Czy można wierzyć tym, którzy każdego dnia zmieniają zdanie? Ja im nie wierzę. Warto głosować na Prawo i Sprawiedliwość"-podkreśliła polityk.

Była premier przekonywała mieszkańców Chełma, że głos oddany na PiS to głos na Polskę i Polaków. Jak wskazała Szydło, polskie rodziny mogą godnie żyć dzięki obecnemu rządowi i prowadzonej przez niego polityce społecznej. 

"Program 500 plus stał się symbolem polskiej rodziny. Polskie rodziny mogą cieszyć się tym, że w niedzielę spędzają czas ze sobą. Rodzice nie muszą pracować tylko mogą poświęcić ten czas swoim dzieciom. Programy dla seniorów, takie jak Senior plus, ale i 13 emerytura, doprowadziły do tego, że starsze osoby mają poczucie, że są docenione i szanowane"-wyliczała polityk. 

Europosłanka zaznaczyła, że obecny rząd troszczy się również o polską wieś. 

"Dlatego komisarz Janusz Wojciechowski zadba o to, żeby były równe dopłaty dla polskich rolników, dlatego rozwijamy programy inwestycyjne na wsi. Fundusz Dróg Samorządowych powstał między innymi po to, żeby na terenach wiejskich można było budować dobre drogi. Będziemy dbali o to, aby polska wieś - nasza duma, rozwijała się jak najpiękniej"-przekonywała Beata Szydło. 

Była premier podkreśliła również, że w naszym kraju każdy jest szanowany, bez względu na poglądy czy inne kwestie, takie jak pochodzenie. 

"Dzięki temu, że w Polsce szanuje się wartości, dzięki temu, że ważna jest dla nas wiara chrześcijańska, Polska jest nie tylko krajem bezpiecznym, ale jest też krajem, w którym dobrze i godnie się żyje"-powiedziała.

yenn/Polskie Radio, Fronda.pl

Komentarze (8):

REVOLVER2019.10.12 13:11
GŁOS NA piss TO GŁOS NA ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ KTÓRA KUPUJE GŁOSY WYBORCÓW ZA ICH PIENIĄDZE.
andrzejhahn32019.10.12 5:37
szydlo ciebie juz calkiem poje...............ba.........lo
margeritta2019.10.11 23:21
Tyle bzdur w tak krótkim wpisie... :) Albo Pani Beata S. po prostu przeczytała to co niby miała mieć do powiedzenia, albo redaktorzy portalu podziałali w jedynie sobie słusznym kierunku.
MK2019.10.11 22:07
Są tu oddane 3 komentarze ! Niestety, wszystkie w tym świńskim klimacie ! Od Nowaka, Jana P i Karlssona. Podejrzewam, że to pisała jedna osoba ! / L. Keller/. W PiS nie są świnie, jak piszecie, to wy JESTEŚCIE SWINIAMI ! NIE MACIE ZA GROSZ WYCHOWANIA ! U was moralność, intelekt jest mniejszy od zera! Jesteście dnem moralnym ! P.s. Dla jasności sprawy przypominam, że Pani Szydło jest Europosłem, a tam się krów nie doi! Zqazdrościcie Jej, bo otrzymała największą ilość głosów w wyborach do PE! Nie możecie tego strawić ! Stoi wam w gardle ością !
kazimierz 12019.10.11 22:06
Bedę głosował na PiS
JanP2019.10.11 21:36
Głos na PiS to głos, to głos stracony
2019.10.11 21:31
"Polska jest dziś krajem, w którym żyje się dobrze i godnie"-zapewniała europosłanka Beata Szydło podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Chełmie. Qwa jak jestem w pracy, to siedzę w biurze a nie w kajaku w zadoopowie. Powiatowa pracuje czy krowy doi w "Szydłowie" No paranoja.
dzielnicowy2019.10.11 21:24
Głos na PiS to głos na partyjnych dorobkiewiczów i ich rodzinki i znajomych którzy żrą przy korycie jak świnie!