Szydło: Chcemy zlikwidować NFZ. Uzdrowimy służbę zdrowia - zdjęcie
30.07.15, 12:33

Szydło: Chcemy zlikwidować NFZ. Uzdrowimy służbę zdrowia

7

"Służba Zdrowia musi odejść od tej zasady, którą wprowadziła Platforma Obywatelska. Że to jest dziedzina, płaszczyzna, w której liczy się przede wszystkim zysk. Pacjenci traktowani są jako cyfry w bilansie finansowym, a lekarzom przypisana została rola księgowych. Tak dzisiaj wygląda służba zdrowia" - mówiła Beata Szydło. 

"My proponujemy odbiurokratyzowanie służby zdrowia i likwidację NFZ. Państwo musi wziąć odpowiedzialność za zdrowie Polaków, musi stanąć po stronie pacjentów i pracowników służby zdrowia, pielęgniarek i lekarzy" - wyjaśniła kandydatka PiS  na premiera.

"Trzeba zbudować system, w którym będzie poszanowanie dla ludzi związanych [zawodowo] ze służbą zdrowa, a przede wszystkim będzie zapewnione bezpieczeństwo i bezpłatny dostęp do służby zdrowia" - dodała Szydło.

bjad

Komentarze (7):

anonim2015.07.30 13:03
wreszcie cos madrego
anonim2015.07.30 13:28
Tłumacząc to na polski: Trzeba zlikwidować NFZ aby wywalić z ciepłych posad nie swoich z PO i SLD|, ale oczywiście państwo nadal musi się zajmować naszym zdrowiem, czyli teraz nasi w imieniu państwa sie tym zajmą. Socjalizm i złodziejstwo wiecznie żywe !
anonim2015.07.30 13:30
Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę - tajemnica to wielka, ale skadś przecież muszą wiedzieć. Wytypowane osoby - jak czytamy na stronie Ambasady USA w Warszawie - "odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej USA." Wygląda na to, że w sytuacji, gdy Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie rośnie w naszym nieszczęśliwym kraju w siłę, również dokonany przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego wybór pani Beaty Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również pani premierzycy Ewy Kopacz nie był przypadkowy, jeśli w ogóle był samodzielny. Zresztą mniejsza z tym, bo okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz. Wygląda na to, że klasyk demokracji Józef Stalin miał rację mówiąc, że jeszcze ważniejsze od tego, kto liczy głosy, jest to, kto przygotowuje alternatywę polityczną dla wyborców. A po czym poznać, że alternatywa jest przygotowana prawidłowo? Po tym, że bez względu na to, kto wybory wygra - będą one wygrane. http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3437
anonim2015.07.30 13:36
Nikomu jeszcze na świecie nie udało się rozwiązać problemow związanych z zapewnieniem ochrony zdrowia i niech PiS nie obiecuje rzeczy niemożliwych do spełnienia. Obniżkę kosztów można uzyskać tylko przez likwidację NFZ i ZUS i niech każdy dba o siebie mając do dyspozycji pieniądze przejadane przez te biurokratyczne molochy, a lekarze zajmą się leczeniem. Ochrona zdrowie musi kosztować, a państwo powinno interweniować tylko w wypadku katastrofalnej choroby.
anonim2015.07.30 17:02
"Trzeba zbudować system, w którym będzie poszanowanie dla ludzi związanych [zawodowo] ze służbą zdrowa, a przede wszystkim będzie zapewnione bezpieczeństwo i bezpłatny dostęp do służby zdrowia" - Kolejny slogan dla tłuszczy bez pokrycia
anonim2015.07.30 18:37
przeciez to tylko hasla- skoro chcecie zlikwidowac NFZ to co w zamian, kasy chorych, centralne sterowanie, co???? tego oczywiacie juz Pani Szydlo nie mowi, ludzie nienawidza NFZ bo ta instytucja zle sie koajrzy wiec w ramach kampani Pani Szydlo nawoluje do likwidacji, szkoda tylko ze nie mowi co bedzie dalej, bo slowa ze "trzeba zbudowac system...." to znow tylko slowa, slogan-zero pomyslow, zero konkretow, zero planu., juz PiS pokazal jak lubi sluzbe zdrowia kiedy zagluszali pielegniarkom telefony komorkowe, a prezes powiedzial to co powiedzial, wszyscy pamietaja biale miasteczko....ja nie mowie, ze szydlo chce zle, bo byc moze jest inaczej ale w takim razie jak juz piszecie o tym to napiszcie co i jak ma byc dalej wg PiS bo jak narazie nikt tego nie wie a przez to wiarygodnosc Pani Szydlo spada...
anonim2015.07.31 12:43
a jakies konkrety? Bo takie lanie wody to sobie mozna…..