Szwedzka lewica domaga się delegalizacji parady równości LGBTQ, by nie urazić islamistów - zdjęcie
23.07.15, 15:52(fot. facebook)

Szwedzka lewica domaga się delegalizacji parady równości LGBTQ, by nie urazić islamistów

17

Uwaga, to nie żart! W Szwecji lewica domaga się.... delegalizacji organizowanej przez prawicę parady równości środowisk LGBTQ! To ciekawa zmiana "tradycyjnych" ról lewicy i prawicy.

29 lipca w Sztokholmie ma odbyć się parada równości środowisk mniejszości seksualnych. Parada ma przejść przez dzielnice Sztokholmu zamieszkane w większości przez muzułmanów i dlatego powstał mały problem...

Lewicowcy twierdzą, że "ksenofobiczne, nacjonalistyczne środowiska radykalnie prawicowe" organizują w ten sposób atak na mniejszości muzułmańskie. Postanowili zorganizować kontr-demonstrację, wielu z nich domaga się delegalizacji głównej parady oraz aresztowania organizatorów za "mowę nienawiści" wobec islamistów.

Jedna z najstarszych na świecie organizacji progejowskich RSFL, czyli Szwedzka Organizacja na rzecz praw LGBT dołączyła do krytyki.

Jak mówią jej przedstawiciele, organizacja parady na terenach zamieszkałych przez muzułmanów jest przejawem "rasizmu i uprzywilejowania białych".

W Europie parady tego typu unikają terenów zamieszkałych przez muzułmanów.

Coroczna parada równości w Kopenhadze ma tak wybraną trasę, by nie doszło jak w latacg ubiegłych do przypadków obrzucania jej przez islamistów kamieniami.

Parada w Sztokholmie ma się odbyć w dzielnicach, gdzie mieszka ponad dwukrotnie większy odsetek muzułmanów – ok. 70% – niż w spornych dzielnicach Kopenhagi – ok. 30%.

KZ/flesz.pl

Komentarze (17):

anonim2015.07.23 16:12
"organizacja parady na terenach zamieszkałych przez muzułmanów jest przejawem "rasizmu i uprzywilejowania białych"" Wychodzi na to, że homofobami mogą być tylko kolorowi... (pardon: ludzie o innym odcieniu skóry, niż biały).
anonim2015.07.23 16:21
hehehe koń by się uśmiał. Kopaczka nie nadąży za tym " postępem" już myślała, że taka "nowoczesna" a tu się okazuje, że jest w ciemnej d... bo teraz żeby być nowoczesnym trzeba zakazywać spędów homo lgbterqtwbcdefhijkalłmno.
anonim2015.07.23 16:21
Czyli nie chodzi o rasizm, tylko o to, że boją się, od ciapatych dostać wp..rdol☺ Te różnorakie parady powinny być wszędzie zakazane, nie jako przejaw nietolerancji, ale nie dopuszczanie do szerzenia nienawiści, prowokowania zdrowych ludzi, promowania perwersji i nieprawidłowych zachowań seksualnych zboczonych osobników.
anonim2015.07.23 17:09
Po prostu w portki zrobili, że muzułmanie ich wyrżną i ..udają "greka". a to lewe kombinatorki, do chrześcijan to tacy "wielcy", odważni i silni...a tu , przy muzułmanach w portkach mokro, ciężko i śmierdząco... Bua, ha, ha,ha
anonim2015.07.23 17:42
He he he he:-) Jak kto chce się dowiedzieć, co oznacza tajemniczy zwrot: "rewolucja zjada własny ogon", to ma przed oczami kapitalny przykład) Problem tylko, że lewaccy wywrotowcy i im podobne świry, które dzięki funkcjonowaniu w korzystnych dla siebie czasach nie zostali zakwalifikowani do leczenia zamkniętego, na resztę obywateli, tych już normalnych sprowadzają jak zwykle nieszczęście.
anonim2015.07.23 17:45
@Nabi - ja uważam, że chrześcijanie też się powinni zmobilizować i tupnąć mocniej nogą strasząc wytłuczeniem lewaków jak karaluchy, jeśli ci się nie ogarną. Nie może być tak wiecznie, że państwem trzęsie zdegenerowany margines społeczny. To do niczego naród nie doprowadzi.
anonim2015.07.23 17:45
W końcu przecież nas jest więcej.
anonim2015.07.23 18:26
Ale cyrk. Wszystkim się już pomieszało, to jest właśnie Nowa Sodoma I Gomora. Piekło czeka.
anonim2015.07.23 18:31
@Jack Jestem tego samego zdania, tylko, że zbyt wielu naszych dało sobie wmówić, że Katolik to kaka łajza, fajtlapa, lelum polelum ciapowate, w które można walić jak w bęben a ten na hasło "miłość bliźniego" i "drugi pliczek" - łomotany będzie stał z opuszczonymi rękami i się głupkowato uśmiechał, aż..padnie. Tych musimy zresocjalizować, aż znów dotrze do nich, że jednym ze wzorów Katolika to np. rycerz z wypraw krzyżowych, albo powieściowy Jurand ze Spychowa czy Longinus Podbipięta.
anonim2015.07.23 20:16
Leżę i kwiczę:D POSTEMP PO SZWEDZKU!Muahahaha!!! xDDDDDD
anonim2015.07.23 20:32
...a nasze homoludki odważne, tak się islamów wystraszyły, że nawet nie komentują? Czy tak im głupio bo wyszło na to, że są mniejszości równe i równiejsze ... a w swej odwadze pyskiem kłapać , od homofobów i ciemnogrodu to tylko katolików potrafią wyzywać.?
anonim2015.07.23 21:02
Sami homoseksualiści, jak widać, doskonale zdają sobie sprawę, że ich wystąpienia są obraźliwe dla innych, skoro mogą znieważać muzułmanów. Wygląda na to, że Europejczycy stoją przed alternatywą: albo przechodzicie na islam, a wtedy znikają parady równości, a wystraszeni homoseksualiści schodzą do podziemia, albo nie przyjmujecie wiary Allaha, a wtedy parady równości na każdej ulicy po lewej i prawej stronie oraz wszelkie inne równościowe ekscesy. Trudno powiedzieć, co daje większą szansę przeżycia ludzkości. W dłuższej perspektywie chyba islam.
anonim2015.07.23 21:19
Czyli tęczowi nie są świętymi krowami ale beton! :D
anonim2015.07.23 21:32
Wyraźnie widać że w nieuniknionej konfrontacji Islam vs dewianci seksualni ci ostatni nie mają najmniejszych szans. To mięczaki i tchórze zdolni wyłącznie do pokazywania (na tzw paradach) swych wynaturzeń przed cywilizowanymi ludźmi kierującymi się poprawnością polityczną. Nie zaryzykują jednak pokazania swego zboczenia muzułmanom, nawet w swym (jeszcze) ojczystym kraju.
anonim2015.07.24 15:11
Znaczy lewacy założą dżalabije i nikaby i razem z muzułmanami będą w środę rzucać kamieniami w paradę równości?
anonim2015.07.24 22:19
A wiadro jak nie wylewa gnojowicy to pustką zionie...
anonim2015.07.29 13:41
zło dobrem zwyciężaj mówił Jezus , a myśmy jako chrześcijanie przestali wogóle walczyć (zwycięża tylko ten kto walczy), i chcemy być fajni i bezkonfliktowi - jak widać po efektach to prosta droga do lewicowego królestwa czy raczej piekła