- Często młodym ludziom w Szwecji nie proponuje się żadnego innego leczenia, tylko korektę płci - alarmuje szwedzka telewizja SVT. Ideologia gender zbiera swoje żniwo.

Na całym świecie rośnie liczba dzieci, które przechodzą operacje zmiany płci. W Szwecji, czy w Wielkiej Brytanii lekarze lawinowo stwierdzają tzw. niezgodność płci. W ostatnim czasie w szpitalu Uniwersyteckim Karolinska 14-latce amputowano piersi. Lekarze wykonali operację tylko na podstawie odczuć dziewczynki. Nastolatka poczuła, że jest chłopcem.

Ponad połowa nastolatek z diagnozą tzw. niezgodności płci cierpi na inne zaburzenia psychiczne. Jednak ich się nie leczy, tylko okalecza. Pacjenci twierdzą, że stali się królikami doświadczalnymi.

Szwedzcy lekarze równiez przyznają, że jest to eksperyment medyczny. W Szwecji nie ma przepisów, które określałyby dopuszczalny wiek, od którego można przeprowadzić takie operacje.

Jak informuje Radio Watykańskie, co najmniej osiemnastu pracowników kliniki zajmującej się zmianą płci w Wielkiej Brytanii odeszło z pracy z powodu złego diagnozowania dzieci i skierowywania ich na terapię hormonalną. Najmłodszy pacjent, jaki został skierowany na terapię, miał zaledwie 3 lata.

baz/ jedenznas.pl