Szokujący sondaż. Aż 44 proc. Polaków nie che szczepień na koronawirusa - zdjęcie
04.12.20, 12:07fot. pixabay.com/baitong333/free digital photos

Szokujący sondaż. Aż 44 proc. Polaków nie che szczepień na koronawirusa

26

- Czy Pani/Pan zaszczepi się na koronawirusa, jeśli będzie dostępna szczepionka, i Pani/Pan będzie mieć taką możliwość? - takie pytanie zadano Polakom w badaniu sondażowym przeprowadzonym przez pracownię Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl.

Jak wynika z kolejnych sondaży w Polsce rośnie liczna osób, które nie chcą się szczepić na koronawirusa.

Aż 44 proc. badanych jest niechętnych do przyjmowania szczepionek, z czego 25 proc. odpowiedziało „zdecydowanie nie”, a 19 proc. „raczej nie”.

Chętnych do zaszczepienia się było zaledwie 32 proc. badanych, z czego 13 proc. odpowiedzialo „zdecydowanie tak”, a 19 proc. „raczej tak”.

24 proc. badanych wybrało odpowiedź „trudno powiedzieć”.


mp/wpolityce.pl

Komentarze (26):

Dominik pomocnik egzorcysty2020.12.6 13:39
potomkowie przeciwników kolei,samolotów,obcinania kołtonów itd.głosują na Konfederacje ---pewnego dnia przyjdą i każą ci myśleć -broń się
gumowa kaczka2020.12.6 13:35
brawo Fronda,wciskacie ciemnotę i są efekty,brawo mamy to
Jan Radziszewski2020.12.5 10:16
d-c +++ W wariancie opracowanym dla mężczyzn z anty-GNRH (hormonem) jądra skurczyłyby się, poziom testosteronu spadłby, a DNA w nasieniu zostałoby zniszczone, powodując bezpłodność. Mówi się, że zostało to wykryte podczas testów szczepionek na pawianach. Według brytyjskiego rzecznika Govote.org , z którego Knight pokazał klip wideo, doprowadzi to do masowej śmierci ludzi z powodu szczepionek Covid-19 w nadchodzących latach, podczas gdy praktycznie więcej dzieci się nie urodzi. „Jeśli taki jest ich zamiar, nastąpi ogromna redukcja populacji na świecie, o której Bill Gates mówi od lat”. Dlatego Govote.org chce, aby szczepionki były testowane w niezależnych laboratoriach. (Czy to może być prawdziwy powód, dla którego wywiad wojskowy Deagel przewidywał od lat, że około trzy czwarte populacji – a więc setki milionów ludzi – w USA i Europie zniknie do 2025 roku? Po raz pierwszy pisałem o tym w 2018 roku. Zobacz także link do Deagel który pokazuje jak wiele milionów ludzi zniknie właśnie za 5 lat. https://www.deagel.com/forecast To tak szokujące informacje, że absolutnie potrzeba więcej dowodów , aby można je było uznać jako w pełni „wiarygodne”. Niemniej jednak doświadczenia z producentami szczepionek i rządami, które ich chronią, pokazują, że nie możemy po prostu ufać twierdzeniom, że szczepionki są „udowodnione jako bezpieczne” (pomyśl jak wyglądała sprawa szczepionki przeciwko świńskiej grypie w 2009 roku). Samonapędzająca się spirala zgonów spowodowanych szczepieniami obowiązkowymi sprawi coraz więcej zgonów? „Gdy ludzie umrą z powodu szczepionek koronowych, placówka medyczna poda liczby ofiar Covid 19 ”, aby wielcy tego świata mogli twierdzić, że pandemia się pogarsza”. Zapoczątkuje to nowy cykl śmierci, z (jeszcze większą) histerią w mediach i kolejnymi obowiązkowymi szczepionkami. Te z kolei spowodują jeszcze więcej zgonów, po czym zaszczepionych zostanie jeszcze więcej ludzi, a tym samym więcej ludzi umrze i tak dalej. Ostatecznie szczepionki prawdopodobnie spowodują więcej zgonów niż koronawirus. Autorytarny medyczny koszmar George’a Orwella stanie się faktem, gdy tylko „leczenie” pozwoli pandemii trwać w nieskończoność, a totalne oszustwo zostanie wykorzystane do złamania wolności ludzi, uwięzienia ich jako niewolników we własnych domach na całym świecie ”. Wielki Ucisk zbliża się bardzo szybko.
Jan Radziszewski2020.12.5 10:15
Covid: pandemia do 2025 roku – groźne nanoczasteczki w szczepionce. Prestiżowy magazyn Science twierdzi, że pandemia koronawirusa potrwa kolejne pięć lat. Zdaniem magazynu de facto przynajmniej do 2022 roku kraje będą musiały wprowadzić ograniczenia wolności. Artykuł z czasopisma Science po tytułem: „Pandemia i ograniczenia do 2025 roku” wyjaśnia, że szczepionka z pewnością nie przyniesie efektu w krótkim okresie. Mimo to ich zdaniem nawet jakiekolwiek zabiegi farmakologiczne nie będą wystarczające. Substancja syntetyczna PEG (glikol polietylenowy) w szczepionkach jest coraz bardziej kontrowersyjna z powodu gwałtownych reakcji układu odpornościowego. Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach jest coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych odpowiedzi immunologicznych związanych z PEG, w tym zagrażającej życiu. Minister Hugo de Jonge przyznał w liście do Parlamentu Europejskiego kilka dni temu, że nanocząsteczki w szczepionce Pfizer stanowią „ryzyko”, ponieważ obejmują nową technologię, która nigdy nie była stosowana w dotychczas zatwierdzonych szczepionkach. Mimo to rząd nie widzi sprzeciwu wobec prostego zezwolenia na dostarczenie tej szczepionki do UE. Amerykański dziennikarz pisze, że nanocząsteczki są „potencjalnie śmiertelne”, co można udowodnić tylko wtedy, gdy szczepionka zostanie faktycznie podana ludziom. Czy naprawdę chcą, żeby to zaszło tak daleko?’+++++ Tutaj pod linkie ten list https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2020/11/16/kamerbrief-over-aankoop-covid-19-vaccins&usg=ALkJrhh7wRHqX7r7znDB3vLXonvctv4hIA „Brytyjski informator GSK: szczepionki koronowe zawierają adiuwanty, które w przeszłości sprawiły, że 97% kobiet stało się bezpłodne gdy otrzymały je w ramach badań klinicznych”’. Amerykański prezenter David Knight zacytował niedawno informatora giganta farmaceutycznego GSK , który ujawnił, że tak zwane adiuwanty „anty-HCG” (hormon) w szczepionkach koronowych powodują 97% bezpłodności . Podczas badania klinicznego szczepionki GSK 61 z 63 kobiet stałoby się bezpłodne. W wariancie opracowanym dla mężczyzn z anty-GNRH (hormonem) jądra skurczyłyby się, poziom testosteronu spadłby, a DNA w nasieniu zostałoby zniszczone, powodując bezpłodność. Mówi się, że zostało to wykryte podczas testów szczepionek na pawianach.
Hanna2020.12.4 20:38
Jak bez szczepienia niektóre kraje nie będą wpuszczać na swój teren to będą się o nie prosić.
Skrzypek na dachu2020.12.4 19:14
Brawo Dr Hubert Czerniak . Szczepionka gorsza niz zaraza .
Polonia Semper Fidelis2020.12.4 14:28
Uwaga! Ten "Anonim" oraz tenże pod innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy cykl się nasila. Brak reakcji Frondy na jego bluzgi to skandal, ale na nich nie ma siły. Nie wchodźcie z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Żałosny, nieszczęśliwy typ.
Zdzisiek2020.12.4 13:49
Nie można zmuszać ludzi do wbijania im igły w ich ciała. Ależ skąd. Ja bym tylko grzecznie poprosił każdego kto wchodzi do przedszkola, szkoły, sklepu, apteki, restauracji, przychodni, szpitala, urzędu, tramwaju, autobusu o okazanie zaświadczenia o wykonanym szczepieniu. I już.
Beno2020.12.4 18:06
Zaszczep się 10 razy i nie musisz nikogo o nic pytać, przecież będziesz zabezpieczony. Niech ci służy.
Skrzypek na dachu2020.12.4 19:27
Gill Bates sie smieje i kasztany zawija w sreberko .
man.of.Stagira2020.12.4 13:33
TO BARDZO DUŻA liczba (chętnych)! Gdy istnieje obawa, że szczepionka MOŻE szkodzić -to obawiać się powinno 100%! Ten wynik wskazuje, że w Polsce ilość szczepień będzie już w 2021 w okolicach 50%. Bardzo dużo zważywszy, że grypę szczepi od 3-do-7% (o ile wiem). To by znaczyło, że Polacy NIE kupili opowieści, że Covid-19 to jest taka, jakaś 'g r y p a'. Interesujące.
Beno2020.12.4 13:15
Ja też na razie wolę nie ryzykować. Roztropność zalecana.Bynajmniej się nie dziwię, że ludzie podchodzą do tych szczepionek ostrożnie. Swiat zdominował biznes i dlatego nie można ufać nawet specjalistom i firmom, którzy mają okazję zarobić ogromne pieniądze, a produkt może okazać się niewiele wart, albo nawet zaszkodzić życiu i zdrowiu. W sumie tutaj na ziemi żyje się raz. By szczepionki lub lek dobrze sprawdzić potrzeba dużo więcej czasu. Nie chcą być królikiem doświadczalny, za duże ryzyko, za wlelka cena.
Jakub2020.12.4 12:42
Szokujące?! Nie w pełni sprawdzone szczepionki, nie do końca wyjaśnione powstanie epidemii. Jedno wiadomo, że wirus wykonano sztucznie w USA (w brew zakazowi rządu USA pracowano nad jego utworzeniem ) i przekazano Chinom. Skomunizowana WHO na garnuszku komunistycznych Chińskich ludobójców? Brak odpowiednich badań w Polsce, skandale z firmami produkującymi szczepionki i z publikowaniem fałszywych badań przez naukowe instytucje. To wystarczy by mieć wątpliwości. Ludzie nie mają pewności, czy ta szczepionka nie zawiera ukrytych, o nieznanym nam oddziaływaniu na nasz organizm. Jak dotychczas to "skórę" mamy jedną. A odpowiedzialności za powikłania twórcy i dystrybutorzy szczepionek nie ponoszą.
Włodek2020.12.4 12:40
A co w tym szokującego? Zwykle badania trwają kilka lat i tez nie ma gwarancji, że nie będzie powikłań a tu w kilka miesięcy? niech każdy ryzykuje swoim zdrowiem na własną odpowiedzialność. Producent nie daje żadnych gwarancji, że komplikacji, szczególnie długookresowych, po latach nie będzie.
matis89-Radziszewski-Walter2020.12.4 12:31
Tzw. "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Tzw. "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB. Wraz z gownami żydowskimi niemal zawładnęli tym forum. . . . . Zaproście do swego grona naczelnego hejtera Loży Polin - göwna żydowskie Jasiu i Tadziu Wolenski.
prof. doktor Realshit Woleński2020.12.4 12:39
Dymam twoją starą, i gó..no mi możesz zrobić.
Tak tak ...2020.12.4 13:10
Zbieraj te göwna po psie i spierrdalaj, masz dzisiaj szabes. Göwna ci się przydadzą.
Michał Jan2020.12.4 12:27
No już MinZdraw pracuje nad tymi 40%. Dalej będą musieli po pustej ulicy z gębami w gałgany zawinięte zapychać, a zaszczepieni będą mogli maseczkę nosić na ramieniu (żeby ich można było odróżnić).
matis892020.12.4 12:25
Szczepienie jest przymiarką do oficjalnie wspieranego przez lewacki PIS satanistycznego, masońskiego i apokaliptycznego projektu państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii chipowania. Dlatego dla przyśpieszania satanistycznego państwa bezgotówkowego lewak Morawiecki osobiście stanął na czele satanistycznej cyfryzacji. Już zrobili cyfrowe prawo jazdy. Także satanistyczne państwo bezgotówkowe I Znamię Bestii jest już tuż tuż, a masońskie globalne szczepienie to tylko przymiarka.
Mason i lewak2020.12.4 12:38
Fuck, wydało się, uciekajmy, uciekajmy!
Michał Jan2020.12.4 12:25
Mieszkańcy "przyklasztornej wioski" okazali się światlejsi od oświeconych Francuzów, którzy szczepionce są niechętni w 61%.
AAAtomek2020.12.4 12:17
A kto będzie kupował, handlarz bronią biologiczną?
Anonim2020.12.4 12:24
Instruktor jazdy na sankach, znajomy Dudusia.
Włodek2020.12.4 12:14
Nie chce, bo nie wierzy, że one będą. Będzie tak : - część rozkradną dla siebie - część sprzedadzą innemu krajowy z zyskiem - część zmarnują, bo nie będą potrafili trzymać w temperaturze -70 stopni - część się przeterminuje, bo nie będzie komu wykonywać szczepień - część pomylą z pawulonem - a resztę zgubią.
Anonim2020.12.4 12:14
I mają rację! Śwagier się na grypę zaszczepił i na drugi dzień mu passata ukradli, to co, nie szkodzą te szczepienia?
AAAtomek2020.12.4 12:10
Kłamcie więcej o COVID-19, to liczba chętnych na szczepienia spadnie do 10%.