Szokujące treści i wymiana zdjęć nagich dzieci na portalu LGBT. CZiR zawiadamia Rzecznika Praw Dziecka - zdjęcie
02.06.21, 10:40Fot. ilustracyjne via Pixabay - Greyerbaby / arembowski

Szokujące treści i wymiana zdjęć nagich dzieci na portalu LGBT. CZiR zawiadamia Rzecznika Praw Dziecka

91

Centrum Życia i Rodziny zawiadomiło Rzecznika Praw Dziecka oraz Państwową Komisję ds. Pedofilii. Działanie to ma związek z szokującymi anonsami publikowanymi na portalu dla osób LGBT. W anonsach pojawiają się propozycje wymiany nagimi zdjęciami pomiędzy dziećmi i nastolatkami, ale także pomiędzy nastolatkami oraz osobami dorosłymi.

Szokujące wpisy i anonse widnieją na stronie queer.pl, określającej się jako „pierwszy polskojęzyczny portal dla gejów, lesbijek, ludzi biseksualnych i transpłciowych”. Treści zamieszczane tam w zakładkach „ogłoszenia” oraz „grupy” są zatrważające. Właśnie w tych łatwo dostępnych miejscach można bardzo prosto natknąć się na treści przypominające portal randkowy, jednak o znacznie bardziej dosadnym i szokującym charakterze.

Użytkownicy portalu queer.pl zapraszają do dołączania do grup w aplikacji Snapchat, stworzonych w celu wysyłania sobie nagich zdjęć. Wiele z tych ogłoszeń dotyczy wymiany zdjęć tzw. nudesów, tylko pomiędzy osobami niepełnoletnimi. Najstraszniejsze jednak są umieszczane tam anonse będące propozycjami wymiany zdjęć pomiędzy nastolatkami a osobami w wieku 40 lat.

Regulamin na stronie mówi, że portal jest przeznaczony dla osób, które w momencie rejestracji ukończyły 15 rok życia. Znajdziemy tam również przestrzeżenie przed publikowaniem treści o tematyce erotycznej z udziałem osób nieletnich czy nakłaniających do prostytucji.

Ale wpisy młodzieży (?) pochodzą sprzed kilku miesięcy i nadal widnieją na stronie, jak gdyby wszystko było z nimi w porządku. Zamieszczane ogłoszenia często mówią o relacjach homoseksualnych. Inne mówią o praktykach sadomasochistycznych oraz BDSM. Zatrważa ilość ogłoszeń zaadresowanych do osób nieletnich.

Biorąc pod uwagę, że wpisy i anonse mogą być zagrożeniem dla zdrowia psychicznego dzieci i nastolatków, Centrum Życia i Rodziny podjęło interwencję w tej sprawie. Specjalne zawiadomienia trafiły do Rzecznika Praw Dziecka oraz Przewodniczącego Państwowej Komisji ds. Pedofilii. Fundacja zapowiedziała również złożenie zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

Czytając te wpisy, włos się jeży na głowie. Funkcjonowanie ogólnodostępnego portalu o takim charakterze, stanowi poważne zagrożenie dla dzieci i zagubionej młodzieży. Dlatego zareagowaliśmy w sposób tak zdecydowany – mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Anonse zamieszczone na portalu dla osób LGBT zostały odkryte przez dziennikarzy portalu informacyjnego marsz.info.

Screeny tylko części szokujących anonsów, zamieszczonych na stronie queer.pl można zobaczyć TUTAJ,

 

mp/centrum życia i rodziny

Komentarze (91):

wer2021.06.14 19:42
POdobno ten alkoholik przemówił tak do swego odbicia wlustrze
jared2021.06.2 17:35
Frondę bolą świadome decyzje nastolatków i młodzieży homo (15 lat i więcej) w temacie swojej płciowości i współżycia. To jest zwyczajne nękanie ludzi przez tych oszołomów z tej pseudofundacyjki Życie i Rodzina. Możecie za to odpowiedzieć.
6969692021.06.2 18:24
15-latkowie, w sferze dojrzałości emocjonalnej, są jeszcze dziećmi, nie podejmuj samodzielnych decyzji, ponieważ do nich niezbędna jest dojrzałość nie tylko psychiczna, ale i społeczna
jared2021.06.2 19:06
Taki Aleksander wielki w wieku kilku lat zaczął podbijać Europę i Azję, a tu mi tu wyjeżdżasz z niedojrzałością i brakiem zdolności doi podejmowania świadomych wyborów:).
6969692021.06.3 11:29
Co Ty pleciesz??! Ale cieszę się, że zrobiłeś publicznie z siebie durnia :)
ZYDOWSKA KRETYNIZACJA TEN KRAJU2021.06.13 7:34
Bedac w wozku dziecinnym kierowal akcja.
Ala2021.06.13 7:30
Jestescie icek ludzikami szatana szerzacymi zlo i deprawacje DZIECI niech was pieklo pochlonie.
Włodek2021.06.2 15:27
Może linki do tych materiałow wysłać Tokarczukowej, która się tak użala nad losem biednych LGTB w Polsce.
***** ***2021.06.2 14:55
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_zgody
***** ***2021.06.2 14:54
Tyle w temacie.... "W Polsce tzw. wiek zgody wynosi 15 lat. Oznacza to, że uprawianie seksu z osobą 15-letnią jest legalne."
Waldi2021.06.2 17:52
Kogo obchodzą brednie padliny i śmierdzącej zgnilizny z #SokzBuraka.
Timur i jego drużyna2021.06.14 10:44
twoja córka już następnego dnia po skończeniu 15 lat uruchomiła wahadło, warto było czekać na ten dzień
Böno2021.06.2 14:24
W komentarzach można tylko przeczytać o pedofilii w kościele, a siedliskiem pedofilii jest LGBT, to jest siedlisko wszelkich zboczeń. Widać jak bezkarna zaraza demoralizacji się rozprzestrzenia. Organizacja LGBT powinna być zabroniona jak partie faszystowskie czy komunistyczne jak również jej deprawujące marsze. Precz z LGBT to nie znaczy precz z gejami i lesbijkami, ale mają być traktowani jak wszyscy inni obywatele, a nie zrzeszani w jakiejś organizacji, upominający się do praw manifestacji swojej odmienności, małżeństw czy adoptowania dzieci. To jest obce i wrogie naszej kulturze i jako większość nie akceptujemy propagowania LGBT i ich dewiacji. Ręce precz od szkół i przedszkoli. Rodzicu pamiętaj, każdy zbok to zagrożenie dla twojego dziecka.
Precz z Gazetą Wyborczą2021.06.2 13:45
- siedliskiem żydów-polakożerców, masonów, ateistów, pedałów i ex-UB-ków! Jak długo jeszcze Polacy będą tolerować tę polskojęzyczną, dywersyjną gadzinówkę sponsorowaną przez kanalię typu Sorosa?!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 13:44
PISZĘ TO Z WIELKIM WSTYDEM - PRAWDA JEST SZOKUJĄCA: - W stanie Massachusetts USA do 2004 r. był zakaz adopcji dzieci przez "pary homoseksualne". W 2002 r. gubernatorem został wybrany M. Romney, który jest Mormonem i to on anulował ten akt. - - - - Najwięcej adopcji było przeprowadzanych za pośrednictwem Catholic Charities, ale kiedy Massachusetts House of Representatives wprowadził ustawę dającą prawo adopcji pedofilom, Catholic Charities wycofało się z pomocą w adopcjach. - - - - Dzisiaj nie ma dnia, aby nie było sprawy w sądach o molestowanie, o porzucanie adoptowanych przez "pary homoseksualne" dzieci, głównie chłopców. Nawet morderstwa. Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.
***** ***2021.06.2 14:57
na serio uważasz, że wklejając te brednie ktoś się nabierze, że to napisał Polak Gej?
fifthrider2021.06.2 15:04
Zdychaj pedale.
***** ***2021.06.2 15:15
biedny sfrustrowany katol :)
Waldi2021.06.2 17:53
Śmierdząca zgnilizna z #SokzBuraka.
Jawny2021.06.2 13:43
Lewacy od zawsze walczyli z faktami. "Jeśli fakty przeczą teorii, to tym gorzej dla faktów". Jest związek między pedofilią a LGBT. Ale Anonim zawsze truje swoje. Taka jego wredna natura.
xyz1232021.06.2 15:17
tylko w 50% masz racje kolego wolaku. LEWACY ORAZ PRAWACY zawsze walczyli z faktami. Na rozkladzie normalnych IQ wy prawacy jak i teczowi lewacy znajdujecie sie dokladnie w tym samym miejscu i z tym faktem mozesz sobie powalczyc ;))). Ludzie z IQ<120 nie powinni miec zadnej mocy decyzyjnej i bylby wreszcie spokoj z lewakami i prawakami tylko nalezy przypilnowac aby nikt nikomu nochala w nieswoje sprawy nie pakowal...
Jestem w Kościele2021.06.2 13:20
Ludzie. Nawróćcie się. Nikt was nie będzie potępiał za waszą przeszłość. Jesteście stworzeni do wiecznej szczęśliwości. Bóg Was kochał w momencie stworzenia i kocha Was nadal. Patrzy na bicie Waszego serca z wielkim przejęciem. Odrzućcie grzechy i nieczystość i wróćcie do Niego a Wasze serca się uspokoją. Odnajdziecie wreszcie upragnione szczęście, którego nie możecie teraz zaznać. Nigdzie indziej nie znajdziecie spełnienia, dopóki nie powrócicie do Boga. Ten głód nie minie, dopóki nie powrócicie. Czemu robicie sobie krzywdę i sami pędzicie ku przepaści?
XD2021.06.2 13:35
🟥🟧🟨🟩🟦🟪 PRIDE MONTH Pedofilia trafia się w każdej grupie społecznej. Niestety nie wybiera księży, homoseksualistów ani celebrytów. Wszędzie powinna być tępiona a sprawcy krzywd powinni siedzieć w więzieniach. Ale wy jesteście zbyt ograniczeni żeby czaić że niezorganizowana społeczność świata nie odpowiada za jednostki. 🟥🟧🟨🟩🟦🟪 PRIDE MONTH 🟥🟧🟨🟩🟦🟪 LOVE is LOVE 🏳️‍🌈
Wojtek Polak2021.06.2 13:57
marion zimmer bradley walter h breen kinsey (instytut kinseya) epstein danieel cohn bendit europejskie partie zielonych(postulują za legalizacją pedofilii) i setki tysięcy lewackich znanych zwyrodnialców okazali się pedofilskimi potworami. sam wolter breen twierdził że homoseksualizm prowadzi do pedofilii. w wszyscy lewicowcy walcza z pedofilią tylko w kościele a w środowiskach lewicowych afery pedofilskie są przemilczane tolerowane albo tuszowane.
XD2021.06.2 14:29
Walter Breen urodził się w 1928 roku i był numizmatykiem oraz pedofilem. To tak jakbyś cytował rewelacje o płaskiej ziemi przedstawiane przez gospodynię domową, która postanowiła napisać książkę niekoniecznie znając alfabet. Dziś wiemy że homoseksualizm nie jest równy pedofilii i mamy na to statystyki.
XD2021.06.2 14:47
Na potrzeby tej dyskusji załóżmy, że Twój idol Breen miał słuszność i homoseksualizm prowadzi do pedofilii. Pedofilia jest zaburzeniem i dotyka nie tylko homoseksualistów. Chcesz zabronić istnienia ludziom, którzy tychże zaburzeń nie mają i nikogo nie krzywdzą, za samą przynależność do grupy społecznej? Na tej samej zasadzie można pozamykać wszystkich księży, a przecież nie o to chodzi, prawda? Tuszowane to są afery pedofilskie w KK.
Wojtek Polak2021.06.2 15:21
tak pedofilia to zaburzenie jak i homoseksualizm trans gender i niebinarność (cokolwiek to znaczy) i powinna być leczona nie rzadko na oddziałach zamkniętych w szpitalach dla chorych psychicznie i obłąkanych. a z tym tuszowaniem to znowu tylko w kościele . to coś ci przypomnę afera z muzykiem jazzowym zatoka sztuki(świń) happy-week lewackim guru dziecięcy psycholog z tvn o aferach w zachodnich lewackich środowiskach czy w środowiskach lgbtqwerty nie trzeba wspominać tam tuszowania nie ma ? a lewacy widzą tylko pedofilię w kościele i tuszowanie to jest taka chora zbrodnicza lewacka schizofrenia . dla twojej wiedzy nie mam żadnych zaburzeń seksualno-osobowych więc nie mam w śród zboczonych zwyrodnialców idoli!
XD2021.06.2 15:57
Ojoj. Zdenerwowałeś się... Powtarzasz te same frazesy zupełnie pomijając moje pytania, do tego nie odróżniasz faktów od opinii, tym samym udowadniając że nie jesteśmy na tym samym poziomie intelektualnym. Ty chcesz wylać swoje frustracje a ja oczekiwałam dyskusji na poziome. Ponieważ się nie doczekałam musisz dalej wylewać żółć gdzie indziej 🥰 🟥🟧🟨🟩🟦🟪 LOVE is LOVE 🏳️‍🌈 PRIDE month 🟪🟦🟩🟨🟧🟥
Wojtek Polak2021.06.2 18:56
"...nie jesteśmy na tym samym poziomie intelektualnym..." no pewnie że nie. LOVE is LOVE ja odróżniam miłość od zaburzeń seksualnych i osobowościowych.
6969692021.06.2 18:20
Statystyki są bezlitosne i jednoznaczne - 80% przypadków pedofilii związana jest z homoseksualizmem męskim
***** ***2021.06.2 22:02
nie ma takiej korelacji tzn jest we łbie katoprawactwa, ale nie w nauce
darek2021.06.2 13:38
Jak przełamać ogromny żal do Boga za zniszczone życie? Nie z mojej winy. Taka rodzina/geny i warunki.... Ilość nieszczęść jakie mnie dopadła wystarczyłaby na kilka osób. Czuje wielki przeszywający ból istnienia i brak nadziei....
nawiedzony2021.06.2 18:35
To sprawa karmy, nie Boga. Poczytaj coś na ten temat, jest całkiem sporo
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 13:07
PISZĘ TO Z WIELKIM WSTYDEM - PRAWDA JEST SZOKUJĄCA: W 1981r. Gaëtan Dugas homoseksualista padł pierwszy na AIDS. Od tamtego czasu homoseksualizm przy użyciu broni, jaką jest HIV-AIDS zamordował dziesiątki milionów ludzi. Homoseksualiści są na zbiorowej liście największych zbrodniarzy w historii ludzkości. I dalej bezkarnie mordują .... i paradują. A skąd się wziął HIV-AIDS? Z Afryki, z zoofilii. Szukający nowych "wrażeń" zboczeńcy z Europy, USA i Kanady mieli seks z ... małpami, CYT.: "Pre-1980. It is widely believed that HIV originated in Kinshasa, in the Democratic Republic of Congo around 1920 when HIV 𝐜𝐫𝐨𝐬𝐬𝐞𝐝 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐞𝐬 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝐜𝐡𝐢𝐦𝐩𝐚𝐧𝐳𝐞𝐞𝐬 𝐭𝐨 𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧𝐬. Up until the 1980s, we do not know how many people were infected with HIV or developed AIDS."
Przecież to normalne, każdy pedał to pedofil2021.06.2 12:57
dziwicie się ??? ich trzeba nieustannie mieć na celowniku, oni dużo krzyczą a jak zapadnie zmrok to wypełzają ze swoją ohydą jak wszelkie robactwo !!!
Anonim2021.06.2 12:52
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
Adam2021.06.2 12:51
https://homoseksualizm.edu.pl/terapia
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:50
PISZĘ TO Z WIELKIM WSTYDEM - PRAWDA JEST SZOKUJĄCA: The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla NAS homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno NAS klasyfikować jako ludzi - JESTEŚMY subhumans, untermenschen.
***** ***2021.06.2 14:59
To rzeczywiście wstyd podszywać się pod innych...
Waldi2021.06.2 17:54
Odchody ze ścieku #SokzBuraka.
LGBT to bydlo2021.06.2 12:50
nigdy nie zwyciezycie bo jestescie mniejszoscia islam was wykonczy w europie
Anonim2021.06.2 12:45
Fronda znów w ferworze bolszewickich pomówień. Nie ma to jak wiadomość o randkowaniu 15 latków zobrazować zdjęciem kilkuletniego dziecka....
gonic LGBT2021.06.2 12:49
jecz dalej zboczencu i tak ci to nie pomoze
6969692021.06.2 18:26
Obejrzyj sobie te ogłoszenia!
szatan z LGBT2021.06.2 12:43
LGBT chce wszystkie zboczenia zalegalizowac a najbardzej im chodzi o pedofilie przy tym maja najwiecej szatanskiej przyjemnosci
Ukasz2021.06.2 12:42
Zboczeńcy, których odchylenia nie są piętnowane i na które jest przyzwolenie społeczne, zachęceni biernością, posuwają się do jeszcze większego zboczenia i obrzydliwości; niczym alkoholik który pije coraz więcej, dopóki nie zachla się na śmierć. Tacy ludzie pragną nurzać się w swym zboczeniu, niczym świnia w chlewie.
1utek2021.06.2 12:35
Kolejny fejk niusik frondy :)
696969692021.06.2 18:28
Kliknij sobie w "TUTAJ" i poczytaj ogłoszenia
kat2021.06.2 12:31
Życie bez Boga jest równią pochyłą ku samozatraceniu. Ku uciesze lewactwa zboczeńcy niszczą siebie samych i skutecznie demoralizują młodzież. Czy tak ma wyglądać "nowy świat" - bez Boga, rodziny, dzieci i moralnych barier? Realizacja hedonistycznej wizji świata de'facto jest końcem świata. Proces apokaliptyczny już trwa.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:33
Brak zgody na katoideologię nie oznacza życia bez boga. Zresztą sama wiara w boga/ów nie wnosi wartości ani nie ubogaca moralnością. To zasługa etyki humanizmu oraz praw człowieka.
kat2021.06.2 12:40
"Etyka humanizmu" - bękart relatywizmu moralnego, "duchowy" pokarm zboczeńców
ala2021.06.2 12:47
Wy oczywiscie mosiek nasladujecie szatana.
nie dla LGBT2021.06.2 12:47
ty bezrobotny zboczencu o kazdej porze w internecie nierobie do tolerancji takich jak ty jestesmy zmuszeni ale nie do akceptacji odpadzie moralny
ala2021.06.2 12:38
CO TU MOSIEK JEST NIEPRAWDA?
kasikas2021.06.2 12:28
tu chodzi też o nasze dzieci i wszystkie dzieci,,,do czego ta zgnilizna doprowadzi??? szok
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:30
To ty też nie wiesz, że twoje 15 letnie dziecko ma pełne prawo na legalu w myśl polskich przepisów umawiać się na seks z 40 latkiem? No to się właśnie dowiedziałeś/aś/oś :)
olo2021.06.2 12:37
Ty taki Polak jak ja judasz zydowski.
robaczek2021.06.2 12:21
MNIE TAM BARDZIEJ SZOKUJE KRYCIE PEDOFILOW W SUTANNACH PRZEZ KOSCIOL ..................................... bo przenoszac do innej parafii pozbywasz sie ofiary nie drapiueżcy............... ale co tam..................... nasz pedofilek, parafialny............... nasz co łon!!!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:26
Też mnie to zastanowiło. Katoprawactwo krzyczy "pedofilia" na randkowanie 15-latków, a jak ksiądz gwałci 8-letnią dziewczynkę to im nie przeszkadza, a jeszcze mają tupet udawać, że nic się nie stało i dziecko kłamie, żeby kryształowego księdza oczernić.
6969692021.06.2 18:34
Może podasz imię i nazwisko tego Księdza??? Jestem niewiernym Tomaszem, zwłaszcza nie ufam tym, którzy mylą otwory fizjologiczne...
Rumcajs2021.06.2 12:26
HE HE i sprawa się rypła, jak teraz będą nóżkami pedofile LGBT przebierać i zaprzeczać dowodą, powiedzą że te fotografie to nowoczesna sztuka. Największe bagno to LGBT a oni je tak perfumują i kwiatkami przystrajają a pod spodem śmierdzący i wstrętny porno biznes LGBT.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:28
Nic się nie rypło, albowiem fronda ani źródło na które się powołują nie wykazało żadnej pedofilii ani innych nielegalnych treści na rzeczonym portalu queer.
Zniszczyć LGBT i was Zboki2021.06.2 21:08
cały xuj wiesz ma małego masz ,i uważasz że inteligencje w fiuciem masz. Lewusów Gej czyl Zwyrodnialców .
robaczek2021.06.2 12:30
pisiurki................. zwyczajnie zacznijcie naprawianie swiata od swojego podworka................. tyle.....................
zmijowe plemie2021.06.2 12:48
TY OCZYWISCIE JESTES KALARUCH.
576572021.06.2 12:17
jest taki zabroniony film pt. ich prawdziwe cele (usuwany gdzie tylko się da i jak szybko się da :-)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:17
jak widać katoprawackim pedofilom chleb na myśli.... natomiast z zamieszczonych informacji nie wynika jakoby na portalu queer.pl były to treści nielegalne, wszystko jest autorstwa oraz adresowane przez i do osób w wieku zgodnym z polskim prawem do randkowania, wysylania sobie zdjęć i wchodzenia w relacje seksualne
homo to choroba umysłu2021.06.2 12:37
seks to nie jest zabawa w kółko graniaste, to sfera bardzo delikatna, intymna, bardzo ważna, sam jesteś wynaturzony to takich rzeczy nie rozumiesz, dlatego precz od dzieci i młodzieży!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:42
Seks to jak najbardziej jest również zabawa, choć oczywiście katolstwo może wykorzystywać go wyłącznie do prokreacji raz w życiu. Natomiast katolstwo nie ma żadnego prawa oczekiwać, aby reszta społeczeństwa postępowała tak samo :)
robaczek2021.06.2 11:57
wg badań hamerykańskich naukowcuf..................... portale porno najwiecej widzów mają wsrod prawicowców!! ......!! ;] ................. to ci zaskoczenie
,m.2021.06.2 12:18
pod jednym warunkiem: że takie badania prowadziłeś ty sam.... :-)
olo2021.06.2 12:45
CO TY BAJASZ ICEK W STANACH NIEMA ZBOCZENCOW ANI PEDOFILI.
Anonim2021.06.2 11:56
Pan Bóg wyrzucony ze szkoły, z domu, z instytucji, lewacka ideologia w szkołach, Lempart autorytetem itd. no i są tego owoce - młodzież "wolna" seksualnie czyli zezwierzęcona na starcie życia, potem to już może być tylko gorzej - uzależnienie, nieumiejętność zbudowania zdrowych relacji, depresja, często narkotyki, skrzywienie psychiczne, czarna rozpacz - dno
jerzy2021.06.2 11:44
gdyby w czasie nazistowskie defilady zwanej marszem równości policja zachowała się jak należy, to znaczy otworzyła ogień z broni maszynowej do tego tęczowego bydła, to takie problemy by nie istniały. A tak mamy co mamy - stopniowa legalizacja pedofilii i nazistowskiej ideologii LGBT...
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.2 12:23
Ludzie w odwecie zatłukliby paru biskupów i jeszcze więcej proboszczów/księży, co w konsekwencji doprowadziłoby do rychłego rozdziału kościoła od państwa, więc tak paradoksalnie dałoby to pozytywne skutki, jednak kosztem ofiar. Jak widać takiej drogi chce katolstwo.
6969692021.06.2 18:31
A Państwo i Kościół, nie są rozdzielone???
AAAtomek2021.06.2 11:44
Pierwszy raz słyszę o tym portalu, ale w końcu katolicy lepiej wiedzą :]
pszczólka2021.06.2 14:07
czyżby też pedofil?
AAAtomek2021.06.2 14:13
"pszczólka czyżby też pedofil?" No chyba ty sam lepiej siebie znasz? Czy jesteś czy też nie...
a_l2021.06.2 11:35
No to zareklamowaliście zgrabnie portal dla homoseksualistów. Nie wierzę, że przypadkiem.
abcd2021.06.2 11:03
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
67m2021.06.2 12:21
polecam, naprawdę dobra i rzetelna wiedza
MT(*)2021.06.2 10:57
Żaden normalny człowiek nie ma najmniejszych wątpliwości, że w przypadku środowisk lbgt mamy do czynienia z ogromną patologią, przede wszystkim, z wynaturzeniem seksu. Ten przykład jest szczególnie zatrważający bowiem dowodzi jak wyrafinowane, bezwzględne i podstępne metody środowisko to gotowe jest stosować byle tylko uzyskać dostęp do ofiar swoich wynaturzonych praktyk seksualnych. W tym wypadku do bezbronnych i często nieświadomych grozy sytuacji dzieci i nieletnich. Rząd RP musi podjąć jak najszybciej proces legislacyjny bardzo wyraźnie zaostrzający karę bezwzględnego więzienia dla takich praktyk. No i oczywiście, personalny wpis wraz z fotografiami ustalonych zwyrodnialców.
6969692021.06.2 10:56
Proszę, bolszewickie śmiecie - zaczynajcie swoje brednie o księżach-pedofilach. Od razu przypomnę dane: W latach 2005-2015 było skazanych za czyny pedofilskie 6 tys. osób, w tej liczbie było 27 Księży (0.45%). Obecnie w zakładach karnych przebywa 868 pedofilii, w tym dwie osoby duchowne (0.23%).
AAAtomek2021.06.2 10:55
a czyż u nich nie jest zbiorowisko pedofili?
Szlomo Sand2021.06.2 10:55
Pedofilia jest wpisana w talmud
6969692021.06.2 11:00
Nie piszę tego złośliwie. Jeśli tak rzeczywiście jest, to proszę, przytocz fragmenty Talmudu, które o tym mówią. Bez podania argumentów, stajemy się równi bolszewickie tłuszczy
Izydor Oracz2021.06.2 10:53
A może prosty zapis, że pedofilia z automatu pozbawia nietykalności osobistej? W więieniach także pedofile powinni być traktowani na równi z innymi osadzonymi.
Przykazanie 6 - Cnota Wdowy2021.06.2 10:49
"Jeśli umrze czyjś brat i pozostawi żonę, a nie zostawi dziecka, niech jego brat pojmie ją za żonę i wzbudzi potomstwo swemu bratu" A szmata naucza w Nowym Testamencie: "Kto weźmie kobietę odrzuconą ten popełnia z nią cudzołóstwo".
Anonim2021.06.2 12:25
przykre i smutne, jak piszesz sz., dobrze że On modlił sie na krzyżu: przebacz, bo nie wiedzą co czynią
Agata2021.06.2 15:14
czlowieku opamietaj sie poki masz jeszcze czas. Ja ze swojej strony bardzo ci wspolczuje momentu spotkania z Bogiem bo takowy nadejdzie czy tego chcesz czy nie