Szokujące! Koncert WOŚP ochraniali niepełnoletni pracownicy! - zdjęcie
21.01.19, 18:41

Szokujące! Koncert WOŚP ochraniali niepełnoletni pracownicy!

22

W agencji Tajfun, która zabezpieczała gdański finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na 41 ochroniarzy 23 było niepełnoletnich - te szokujące informacje przekazali dziennikarze radia RMF FM.

Według wstepnych doniesień wynikających z kontroli przeprowadzonej przez ekspertów z MSWiA w agencj ochroniarskiej wykryto szereg nieprawidłowości.

"Postępowanie prowadził resortowy departament zezwoleń i kontroli. Z raportu, który otrzymał szef MSWiA, wynika, że w firmie ochroniarskiej wykryto wiele naruszeń oraz błędów w funkcjonowaniu, dlatego wszczęto procedurę odebrania koncesji" - mówią dziennikarze.

Co więcej, według niepotwierdzonych jeszcze informacji, szefostwo agencji "Tajfun" miało dopuszczać do pracy ludzi, który nie byli wykwalifikowani.

"Kontrolerzy stwierdzili też, że nie weryfikowało karalności osób zatrudnionych w agencji. Część pracowników wykorzystywała podczas ochrony prywatne urządzenia jako środki przymusu bezpośredniego" - zwraca uwagę radio.

Przypomnijmy, w godzinach porannychna polecenie prokuratury zatrzymano szefa ochrony finału WOŚP w Gdańsku. Wprowadził on policję w błąd, że zabójca prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Stefan W. posługiwał się plakietką "Media" - poinformowała w poniedziałek Prokuratura Krajowa.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze (22):

Bożena2019.01.22 7:22
Dlaczego się nawzajem opluwacie??? Czy ciągle musimy czytać/słuchać takiego języka, który prowadzi do tragedii? Ludzie opamiętajcie się!
Bondaree2019.01.21 22:57
Wg papierów podpisanych przez WOŚP i Miasto Gdańsk to nie była impreza masowa, ale... zajęcie pasa drogowego. A więc co ochraniali ochroniarze? Pas drogowy? I kto teraz beknie? Organizator? Nie, teraz beknie szef ochrony i właściciel firmy ochroniarskiej. Tak, są winni, bo zgodzili się na firmowanie zupełnej lewizny. Czy tylko oni są winni? I czy to oni są najbardziej winni? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.
Mirek2019.01.21 22:49
Ale to przecież Owsiak firmuje całą imprezę !! . To on Owsiak odpowiada za wszystko bo to on generuje środki na ochronę . A że chciało się zaoszczędzić aby starczyło na Woodsyock to mamy to co mamy . Gdy chroni imprezę policja to jest inna para kaloszy ponieważ policja posiada środki przymusu bezpośredniego ..... pałki , broń , gaz , paralizatory . A co posiadają emeryci z OCHRONY .....nic !! . A do tego oni się po prostu boją ....boją . Taki człowiek nic nie zaryzykuje .... bo on się po prostu boi ! . On ma emeryturę i po co mu ryzykować że dostanie w mordę . A jak go wyrzucą z tej roboty to na ciecia znajdzie sobie jeszcze drugą . I właśnie dlatego przez 40 minut w Gdańsku na scenie robił za szołmena bandzior .
ZanekLLL2019.01.21 21:57
Gdzie są zarzuty DLA OWSIAKAA ???!!!!!! Wymiotować mi się chce na to państwo z tektury !!!!!!! Kiedy PIS pokaże, że potrafi rządzić TWARDO w imię intersów NARODU ????!!!! DOOOOOOŚĆ !!!
Alojzy Cedzidło 2019.01.21 22:25
No to się nam pan Zenek L wnerwił Podobnie jak ja . Tyle tylko ,że ja nie fluchcę na PiS , bo to nie całkiem win a PiS-u ani Kaczyńskiego . Z nasza historią rozliczyć się nie mozemy ( Ustawa IPN) . Sądów ruszyć trudno ( Art . ) Ruskich szpiegów w wojsku nie tykać ( weto Prezydenta ) , Piolicja choruje na żadanie ,( 14 tyś w jednym dniu na L4 ) . Nauczyciele też . Andruszkiewicz zły na ministra w PiS-e , a Giertych dobry w Gabinecie Cieni. No i Bruksela z naszym Królem I to by było na tyle
Jan Radziszewski2019.01.21 21:27
Jak można pochować wroga Boga w Kościele a tym bardziej w Bazylice - Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 15 stycznia 2019 15 i 16 I (po północy) 2018 Pewne upomnienie dla S. i M. Krajskich i innych/ - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity. Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata czwartek, 17 stycznia 2019 16 I dokończenie - Zmyłka złego, 17 I 2019 Jeszcze o inscenizacji śmierci Adamowicza i rzeczach związanych. Chandra. Pan "Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem. Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę. - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS. Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata niedziela, 20 stycznia 2019 18- 21 ( po północy) I 2019 Tak dziecko, to był mord satanistyczny [ śmierć dziewczynek w Koszalinie], który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza Piątek, 18 stycznia - Podtrzymujesz swoje zdanie w sprawie dziewczynek z Koszalina? (: smutny uśmiech Pana Jezusa). - Tak Panie Jezu. Podtrzymuję. - Tak dziecko, to był mord satanistyczny, który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza. - Dziękuję, Panie Jezu. Myśmy nie zasłużyli na Twoje Słowa. - Nie obrażaj się na społeczeństwo, dziecko. - Tak Panie. - To kolejni polscy męczennicy. Wstawiają się za wami a ich modlitwa ma szczególną rangę. Biada zabójcom. Po trzykroć biada.
Piotr Nowak 2019.01.21 18:56
Bo policja ochraniała wtedy małego karakana na miesięcznicy pogrzebu w KRK... I nie miała czasu. Może konfetti wycinali ku chwale matoła Zielińskiego?
Alojzy Cedzidło 2019.01.21 19:22
Ej panie Piotrze , panie Piotrze . Robi se Pan jaja z wielkiej tragedii . . Ma pan jakieś szczególne prawa , przywileje bo wg mojej wiedzy takie teksty to juz mowa nienawiści , a Pan se jedzie jak na Koncercie u pana Jurka .
Joanna2019.01.21 19:32
Do ,,pana " temu komus to bardzo daleko,Panie Alojzy.
Piotr Nowak 2019.01.21 19:36
Z Tobą rozmawiam anonimowy trollu? To się nie wcinaj. Do budy. :D
Sebastian Lorenc2019.01.21 19:48
Ardynka,daj sobie spokój babo. Pogadaj z Cynkiem póki jeszcze jest na wolności, to Twój frondowy bojfriend
Piotr Nowak 2019.01.21 19:59
Myślisz że to nasza "przyjaciółka"? Ta z alzheimerem? Może zapomniała że na imię ma Małgorzata... Ostatnio jej się to myliło. Była Dorota i Renatą. Tak że kto ją tam wie. ;) ok. Ej!!! Aśka! Na imię masz Gośka! Pamiętasz?? :P
Piotr Nowak 2019.01.21 19:35
To gdzie była policja Józek? Miesięcznice jak były to ściągali policjantów z całej polski. I nikt się nie pytał czy to jest impreza "masowa" Ważne było że dla była dla pis-kato-pjbw i że Naczelny nienawistnik państwa był. Gdzie była policja na największej imprezie charytatywnej w Polsce? No kwa gdzie? I dlaczego?
Alojzy Cedzidło 2019.01.21 22:05
I znów - panie Piotrze , panie Piotrze . Cos Pan zażywał , albo ma mnie Pan za faceta ,ktory nić nie wie i nic nie widzi Troche wiem i trochę widzę . Pozostało to ,,łykanie " u Pana . To co Pan pisze to jakieś zwidy nie po denaturze przecież . Chociaz , głowy bym niedał .
Skorpion2019.01.21 20:45
Ty temu karakanowi paskudny lewaku to możesz najwyżej się kłaniać . To co właśnie piszesz to mowa nienawiści i paranoja jak u tego bandziora.Ty się lecz bo w tym ferworze walki i nienawiści zrobisz komuś krzywdę. I ta rączka w geście szwabskiego bandyty.
Piotr Nowak 2019.01.21 20:54
Którego ze słów w zdaniu: "Nie rozmawiam z anonimowymi ściekami, bo to tchórze" nie pojmujesz? Wyjdź
Skorpion2019.01.21 21:04
Lecz się człowieku. Twój profil jest tak samo prywatny i anonimowy jak mój. Agencje Tajfun prowadził kryminalista. Zatrudniał nieletnich. Jak zwykle jak coś co powiązane z PO i WOŚP to badziew. Wbij to sobie do swojej nienawistnej lewackie i bardzo niebezpiecznej głowy. Jak ci się nie podoba to pisz sobie na onecie dla swoich kumpli . Oni to przyjmą i jeszcze pochwalą.
Piotr Nowak 2019.01.21 21:23
Taki sam? To weź sobie pajęczaku wyszukaj na fb profil Piotr Nowak. Z tą samą grafiką - Zaproś mnie do znajomych. A potem może uwierzę że jesteś pajęczakiem. W innym wypadku - nie pisz w moją stronę bo wali pisowskim trollem internetowym. I nie. To nie ja jestem niebezpieczny. papa Wyjdź i zamknij drzwi z drugiej strony.
Skorpion2019.01.21 22:02
Zniknij z tej polskiej strony bolszewicki zboku. I pamiętaj ja mam co i czym zamykać . A ty zamiast drzwi masz snopek. A na twój profil to brzydził bym się zajrzeć. Pewnie zionie nienawiścią do Polski i Polaków. Śmierdzi jedynie słuszną lewacką ideologią.
Alojzy Cedzidło 2019.01.21 22:11
Ło matko . toć to czuć Stefanem W. , trochę ( pajęczaku ) prof Niesiołowskim . A tak wogóle Tworkami .
Ksiądz Robak2019.01.22 0:47
To nie Milicja / nie poprawiać/ma ochraniać imprezy to organizacja pana Owsika ma zapewnić bezpieczeństwo urzędnikowi państwowemu. Nie dochował procedur i ma ponieść kare świecką. Bogu zostawmy Adamowicza.
Syn Jacka O.2019.01.22 8:23
PiotrNowak chyba masz jakiś kompleks niższości. Świadczy o tym użycie "małego karakana". Weź dorośnij, człowieku. Wszędzie walczą z mową nienawiści, a ty swoje.