Profanacja przez środowiska LGBT polskich i religijnych symboli narodowych w naszym kraju stała się już dość powszechna. Jest mocno ideologicznie i finansowo wspierana przez środowiska lewicowe i tzw. media prywatne w naszym kraju. Tym razem do akcji profanującej polskie symbole narodowe miała miejsce w Brukseli.

Na budynku komisji Europejskiej została wyświetlona iluminacja profanująca polskiego orła w tęczowych barwach, a za akcją stoi KPH.

Co szczególnie skandaliczne, czerwień we fladze Polski zamieniono na barwy tęczowe LGBT, a polskie godło przedstawiono na tęczowym tle.

Akcja profanacyjna została przygotowana przez Kampanię Przeciw Homofobii, a na budynku Komisji Europejskiej została zaprezentowana iluminacja Stop ‘strefom wolnym od LGBT’ w Polsce!”

Warto dodać, że na kłamstwa związane z tablicami umieszczanymi przez Brata Staszewskiego przy nazwach miejscowości dał się nabrać nawet kandydat na prezydenta USA Joe Biden, który umieścił o tym wpis na swoim Twitterze, który szybko został sprostowany przez polską ambasadę w USA oraz wielu polityków.

Na prowokacje Barta Staszewskiego dał się też sam były prezydent USA Barak Obama i jego fundacja, ponieważ wybrała Brata Staszewskiego na swojego stypendystę.

mp/facebook/fronda.pl