SZOK! Lesbijki zamordowały dwuletnie dziecko - zdjęcie
14.04.16, 11:01

SZOK! Lesbijki zamordowały dwuletnie dziecko

Jak informuje portal mirror.co.uk "w Livingston rozpoczął się proces dwóch lesbijek, które oskarżone zostały o zabicie dwuletniego dziecka i znęcania się nad dwoma pozostałymi".

Dwulatek Liam Fee zginął w marcu 2014 r. koło miasta Glenrothes. Zginął w wyniku obrażeń zadanych ostrym narzędziem. Dwie lesbijki: Nyomi Fee i Rachel Trefla zostały na razie oskarżone o nieudzielenie chłopcu niezbędnej pomocy, a także psychiczne i fizycznie znęcanie się zarówno nad nim, jak i dwójką pozostałych chłopców. Okazało się - jak czytamy w akcie oskarżenia - że lesbijki kazały chłopcom brać zimne prysznice oraz moczyć się we własnych łóżkach, gdyż w nocy nie mogli opuszczać pokoju. Jednego z nich lesbijki zamykały w pomieszczeniu, w którym hodowały w terrariach szczury i węże. Chłopiec był także zamykany w klatce, gdzie zmuszano go do jedzenia własnych wymiocin i psich odchodów.

Kobiety zaprzeczają tym twierdzeniom, a nawet idą o krok dalej. Oskarżyły jednego ze starszych chłopców o śmierć 2-letniego Liama Fee. Proces jest w toku.

jko/mirror.co.uk