,,Szlag trafia''. Ostre spięcie polityków Platformy! - zdjęcie
30.06.19, 17:45Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC BY-SA 2.0

,,Szlag trafia''. Ostre spięcie polityków Platformy!

5

Grzegorz Schetyna liczy na jedność całej opozycji przeciwko PiS (na co nie ma widoków – piszemy o tym TUTAJ), a tymczasem nawet w samej Platformie dochodzi do ostrych spięć.

Na twitterze doszło do kłótni między politykami Platformy Obywatelskiej – Bartoszem Arłukowiczem oraz Adamem Szejnfeldem. Wszystko zaczęło się od wpisu, w którym użytkownik twittera zapytał o kampanię PO w południowej Wielkopolsce. Arłukowicz odpisał wówczas:

Myślę, że Waldy Dzikowski spokojnie ogarnie temat #wielkopolska. Waldy! Wejdźcie w kontakt i jedziemy z #TwojSztab”

Wpis ten nie spodobał się Adamowi Szejnfeldowi, który odpisał:

Hym, nie wiem do kogo to, bowiem my w Wielkopolsce, a już na pewno w Wielkopolsce Północno-Zachodniej - w Okręgu Pilskim - zawsze byliśmy i jesteśmy "ogarnięci". Zawsze wygrywaliśmy i wygrywamy, nawet jeśli PO przegrywa”.

Jeden z internautów skomentował tę wymianę zdani podkreślając, że nie sprzyja opozycji. Szejnfeld odpowiedział, że ten ma rację, jednak dalej dodał:

Ale szlag trafia, kiedy ktoś z Polski, chce pouczać nas, tu w Wielkopolsce, jak się wygrywa wybory. Nas! I jeszcze podsyła nam „w odsieczy”, „na ratunek”, „na pomoc” kandydatów z Mazowsza, a jeszcze gorzej spod Łodzi”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (5):

Ja2019.07.1 8:06
Frakcja Ukraińska walczy z frakcją Żydowską.
anonim2019.07.1 6:19
Z tego "szejnfelda" taki Wielkopolanin jak z koziej pitki trąba. 90% obecnych "wielkopolan" to białoruskie i ukraińskie chazarstwo, przywiezione po wojnie w bydlęcych wagonach jako "repatrianci". wszedzie gdzie to chazrstwo jest większością - wygrywa platfusiarnia.
koalicja AIDS I HIV....2019.07.1 4:56
pewien zboczeniec ze Slupska robi kariere nadstawiajac dupska...oralne pieszczoty chce zaprezentowac aby na zboczencow wkrotce zaglosowac...
dr n.med.faszysta2019.06.30 18:06
Co prócz nienawiści do PiS ma w swoim programie wyborczym totalna,tęczowa,antypolska,zdradziecka targowica na czele z po?
Leon zawodowiec2019.06.30 17:55
Wy psubraty pełowskie z Wielkopolski won!!!A niejaki Dzikowski !!prokurator na ciebie czeka już dawno