Szewczak: Przez sto dni nowy rząd zrobił więcej, niż przez osiem lat Platforma - zdjęcie
24.02.16, 20:08

Szewczak: Przez sto dni nowy rząd zrobił więcej, niż przez osiem lat Platforma

3

Dziś mija 100 dni rządu Beaty Szydło. W tym czasie został przygotowany Program „500 plus”, wprowadzenie podatku bankowego, uchwalenie ustawy uniemożliwiającej odbieranie rodzinom dzieci ze względu na biedę. To tylko niektóre decyzjie obecnego rządu. Dla opozycji to jednak za mało.

Poseł PiS Janusz Szewczak mówi wprost: - Przez sto dni nowy rząd zrobił więcej, niż przez osiem lat Platforma. Widać, że to nie jest – jak u poprzedników – bimbanie i wydawanie publicznych pieniędzy, często głupio, marnotrawczo(...) Sprawa „500 plus”, to jest, moim zdaniem, najlepiej wydane 17 miliardów od ostatnich 26 lat. Te pieniądze trafią do Polaków, do polskich rodzin i po części wrócą do polskiej gospodarki w postaci wpływów podatkowych".

Szewczak wymienił również tak istotne zmiany jak wprowadzenie tzw. podatku bankowego oraz podatek sektorowy, dotyczący handlu wielkopowierzchniowego, który jest przygotowywany. – Mam nadzieję, że on obejmie przede wszystkim hiper i supermarkety– zaznaczył Szewczak.

I to tylko w 100 dni pracy. Podziwiać jedynie a nie krytykować.

mko/niezalezna

Komentarze (3):

anonim2016.02.24 23:18
Klikam Fronda i co wyskakuje??? reklama horoskopów i wróżek..... WSTYD!!!! kasa wam jednak nie śmierdzi, Reklamujecie diabelstwo, a podobno jesteście portalem POŚWIĘCONYM. Komu?????? Pytam. Wstydzę się za Was.Co na to P. Terlikowski?????????????????????
anonim2016.02.25 0:01
ZDRADA RZĄDU SZYDŁO: http://www.youtube.com/watch?v=iCKcYQQMcy4 ...JEŚLI SIĘ UGNIE (być może lepiej wyjść z UE) 11. posiedzenie Sejmu VIII kadencji || 9 lutego 2016 Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie uchwały w sprawie polityki imigracyjnej państwa polskiego na forum Unii Europejskiej Naciskajmy rząd na referendum w sprawie uchodźców - KE nie ma prawa instalować u nas swoich organizacji wpływu i kontroli społecznej, nie ma prawa wciskać nam imigrantów czy nawet uchodźców - idźmy za przykładem Węgier, KUKIZ15 zbiera podpisy!!!!
anonim2016.02.25 15:31
To jakaś żałosna manipulacja i odwracanie uwagi od prawdy. A prawda jest taka, że przez pierwsze 100 dni PIS nie wywiązał się z 90% obietnic co oznacza, że nas po prostu okłamali...