Szewczak ostro o aktywistach KOD i Lisie: Zdyskredytował się publicznie - zdjęcie
07.03.16, 13:48

Szewczak ostro o aktywistach KOD i Lisie: Zdyskredytował się publicznie

2


W "Sygnałach Dnia" poseł PiS mówił o obrzydliwych wpisach aktywistów KOD-u, jakie pojawiły się po wypadku prezydenckiej limuzyny na trasie A4: - Dla zwykłego człowieka te wyzwiska pod własnym nazwiskiem są skandaliczne. Urągają zwykłej ludzkiej sprawiedliwości, a co dopiero mówić o próbie nawiązania dialogu czy współpracy! (…) Nawet przeciwnikowi politycznemu nie życzy się śmierci. Przyzwoity człowiek nie cieszy się z tego, a co dopiero gdy ktoś chce reprezentować opinię publiczną. To prawdziwy skandal! Wyaje mi się, że te deklaracje wyczerpują znamiona przestępstw z kodeksu karnego".

Również skomentował skandaliczny wpis na Twitterze Tomasza Lisa mówiąc: - Wydaje mi się, że się tak zdyskredytował publicznie, że nie ma sensu komentowanie jego wypowiedzi.

Szewczak odniósł się również do Komisji Weneckiej mówiąc: - Dla mnie ta Komisja powinna zając się ochroną Wenecji przed zatopieniem, bo to Wenecja ma bardzo poważne problemy. Opinie mają to do siebie ,zwłaszcza opinie prawników, że mogą być pisane na zamówienie pod konkretna tezę. Ten przeciek do jednej z opozycyjnych gazet podważa wiarygodność tej tezy.

mko/Sygnały Dnia

Komentarze (2):

anonim2016.03.7 14:36
Ta niemiecka szczekaczka zdyskredytowała się nie pierwszy raz. W zasadzie to jest takie dno, że nawet trudno o jakimś kolejnym zdyskredytowaniu się mówić. Tylko ile razy można to wałkować zamiast wreszcie dobrać mu się do d.?
anonim2016.03.7 15:45
Lis jest zerem, nikim. Skończy w zapomnieniu.