Szczecin. Brutalne pobicie księdza w kościele przed Mszą - zdjęcie
29.07.19, 06:45fot. Malgorzata T. Stepien, lic. CC BY-SA 3.0 via wikipedia, zdj. edyt.

Szczecin. Brutalne pobicie księdza w kościele przed Mszą

169

W bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie trzej sprawcy zaatakowali księdza i kościelnego. Doszło do bardzo brutalnego pobicia - i to na chwilę przed Mszą świętą.

"Pogotowie zabrało mnie do szpitala. Mam szwy na twarzy na pięć centymetrów" - powiedział ks. Aleksander Ziejewski, zaatakowany przez napastników.

Do ataku doszło w niedzielę tuż przed godziną 18:00 w zakrystii. "Gdyby mnie trafił, to pewnie by zabił. Oni byli w jakiejś diabelskiej furii. Bluzgali, nie będę tego powtarzał. Kościelny próbował mnie zasłonić, też go uderzyli i ma szwy. Popychali panią zakrystiankę" - mówił ks. Ziejewski.

Jak dodał, napastnik, który go uderzył, trzymał w ręku jakiś twardy przedmiot.

Radio Szczecin podaje, że sprawcy ataku chcieli, aby ksiądz wydał im ornaty. Mieli zamiar dokonać świętokradztwa, odprawić "mszę".

Sprawcy zostali zatrzymani przez policję. Są już znani funkcjonariuszom.

To w ostatnim czasie już kolejny atak na kapłana katolickiego. Wcześniej we Wrocławiu ksiądz został przed Mszą świętą ugodzony nożem i nieomal stracił życie. 

Wszystko to jest efektem skandalicznej antykatolickiej kampanii nienawiści prowadzonej przez lewicowe media.

O polskich kapłanach pamiętajmy w tych dniach szczególnie w modlitwach.

bsw/radio szczecin

Komentarze (169):

Do dzis za PISem2019.07.29 21:38
Dziwne, ani prezydent, ani premier, ani ministrowie - wszyscy siedza cicho, a przeciez polala sie krew niewinnych. A po Bialymstoku to wrzask wladz byl na caly kraj, a tam mimo wszystko..... nie polala sie krew. Ale tam rozrabiali nie pedaly, a tu wlasnie naodwrot. Rzadzie - jestes z nami czy z unia, to wazne przed wyborami. Bo moze trzeba stworzyc wreszcie antyunioeuropejska partie w Polsce. Dosc tej zarazy co nas kupuje mamona.
Karolina2019.07.29 22:21
Jestem tego samego zdania co ty! Też mi się nie podoba! Ale czytałam, że ci trzej bluźniercy zostali aresztowani, a Sprawą zajęła się z Urzędu Prokuratura Generalna ! Taki jest tu artykuł , Oświadczenie P, Ziobry -Głównego Prokuratora !
anonim2019.08.1 8:14
Obok "Karoliny" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
JOANNA z MAZOWSZA2019.07.29 20:43
BÓG NIE POZWOLI Z SIEBIE SZYDZIĆ / Gal 6,8./ CZEKA TYLKO NA NAWRÓCENIE! JEŻELI BÓG W ŻYCIU JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU, TO WSZYSTKO INNE JEST NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU! A W ŻYCIU PRZYJDZIE ZA WSZYSTKO ZAPŁACIĆ! ZA WSZELKIE ZŁO, ZA KAŻDY KROK! ZA KAŻDE POWIEDZIANE ZŁE SŁOWO! TYLKO POD TYM KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM, POLSKA JEST POLSKĄ, A POLAK POLAKIEM ! AMEN. Obecnie, nowoczesne pogaństwo jest opętane LGBT, kultem demona. Odrzuciło wszelkie idee moralne, jest ogromna deprawacja, wymazało pojęcie człowieczeństwa ! To jest świadoma i celowa Kampania przeciwko Bogu i naszej Wierze, KK ! Ale "...Bramy piekielne Go nie przemogą...."! ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE, WSPOMAGAJ NAS W WALCE I BĄDŹ NASZĄ OBRONĄ.............!!!!!!!!!!!!!
Marcin Matyja2019.07.29 12:29
Lewackie ścierwa szczują. Ale mogą się przeliczyć. Stare hasło kto mieczem wojuje ten...….. może być tu zasadne.
aaa_kotki_dwa2019.07.29 12:05
Szkoda. Kościelnego.
olaboga2019.07.29 11:19
Niech wiecej szczuja do nienawisci i agresji, a mam nadzieje, ze beda dostawac regularnie po ryju.
Jestem w Kościele2019.07.29 11:08
Źli ludzie atakują i prześladują dobrych. Na tym świecie są silniejsi. Ale po śmierci: "Sprawiedliwy stanie z wielką śmiałością przed tymi co go uciskali i mieli w pogardzie jego trudy. Gdy ujrzą, wielki przestrach ich ogarnie i osłupieją na widok nieoczekiwanego zbawienia (...) I staną się potem wstrętną padliną i wiecznym pośmiewiskiem wśród zmarłych. Strąci ich bowiem na głowę - oniemiałych, i wstrząśnie nimi od posad, i zostaną do szczętu zniszczeni, i będą w udręczeniu, a pamięć o nich zaginie. Z bojaźnią przyjdą zdać sprawę z win swoich, a w twarz ich oskarżą własne nieprawości"
adam2019.07.29 10:44
Frondowcy - wytłumaczcie mi wiernemu..Ponoć NIC na tej ziemi nie dzieje się bez JEGO woli..?
Andrzej2019.07.29 10:58
Idę i idę przed siebie, a gwiazda świeci na niebie. Drogę mi pokazuje, lecz ja tego nie czuję. Nie widzę gwiazdy nad sobą, bo jestem głupią osobą.
JONASIK2019.07.29 11:04
Rozumiem, że czerwona gwiazda, ale to nie jest odp na pytanie adama.
JONASIK2019.07.29 11:08
Pewnie dostaniesz odp. w stylu: - niezbadane są wyroki boga - człowiek jest za głupi, aby zrozumieć boży plan - bog planuje na wiele kroków na przód i to co odbieramy jako zło jest częścią większego dobra - za zło odpowiedzialny jest diabeł itp, itd Czyli bełkot i mizeria teologiczna
Pogon2019.07.29 13:09
Bog dal ludziom wonly wybor inaczej bys byl robotem ale ty i tak tego nigdy nie zrozumiesz bo jestes zakodowany i walczysz z wszystkim tylko po to bo inni tez tak robia a sad Bozy nadejdzie i wszyscy zaplacimy za nasze grzechy...
anonim2019.07.29 10:20
Bardzo proszę o usuwanie agresywnych i wulgarnych komentarzy.Dziękuję.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 11:25
Obawiam się aniołeczku, że twoja gorąca prośba zostanie olana ciepłym moczem. I to przez samą "redakcję" hihihihihi
Alojzy Cedzidło 2019.07.30 5:43
Taaaaaak ? Olana przez samą Redakcję ? Ato heca . TO by znaczyło ,że ta Fronda to zakamuflowany wasz ,,kret" . Albo ,,lekarstwo " nja waszą chorobę . A może dla bezpieczeństwa Polski . . Wszystkie trzy rozwiązania możliwe . KRET . Gdzie tak pozwolą szkolić '' .Cybow " ? Najlepiej na Frondzie . LEKARSTWO . To tak jak z moczem czy stolcem Zatrzymane,. mogą doprowadzić do śmierci Wy tu się doskonale wypróżniacie. BEZPIECZEŃSTWO.. Brak miejsca na wyżycie się w laniu pomyjami , mogło by doprowadzić do takich ,,wyżyć " jak w Szczecinie Nie wykluczone ,że trzeba bedzie stworzyć jaką Frondę II . Bo te ,,Szczeciny " zaczynają narastać. No to tyle , Sz. ,,Dumny " Pali mnie jeszcze ciekawość z czego ta ,,DUMA " No ale to już trzeba chyba WUML skończyć aby to zrozumieć . .
anonim2019.07.29 10:18
Jezu, ufam Tobie. +++
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 11:28
Ufasz wyimaginowanej postaci z bajek? Zakładając, że chodziłoby tylko o historyczną postać, a więc zwykłego człowieka o takim imieniu to nadal się pogrążasz utrzymując, że masz kontakt z człowiekiem sprzed tysięcy lat, on siedzi na chmurce i jest mu do czegokolwiek potrzebne zaufanie Teofli Bepko.
Taki ktoś 2019.07.29 12:45
Biedny jesteś człowieku zwący się dumnym z czego jesteś dumny ze swojego prostactwa chyba ,bo nic więcej nie reprezentujesz swoją osobą.
Pogon2019.07.29 13:06
co w byciu gejem jest powodem do dumy? Chlopie zapamietaj ze jak bedziesz juz stary i bedziesz umieral ze to bedzie ostatnia szansa aby sie nawrocic i nie isc na wieczne potepienie inacze nie bedzie rozowo...
Janina2019.07.29 18:11
Pogon ! Pewnie nie wiesz, że ten " durny gej", to stary SB-ek, to właśnie on już ma ponad 70 + lat ! Nie czytałęś, kim on jest ? Wejdź i poczytaj w IPN , Jego nazwisko to Lech Keller-Krawczyk ! Włosy ci się zjeżą, czego sie dopuścił!
TrzymajcieSięDalekoOdKościelnegoMordobicia2019.07.29 10:02
Możliwe, że dobrze bawiące się na zapleczu kato-kloca towarzystwo w składzie goły proboszcz, goły kościelny i pijana zakrystianka zostało nakryte przez Trójkę Parafialną. W składzie żona kościelnego, mąż zakrystianki i partner proboszcza. Po krótkim przywitaniu, wszyscy zgromadzeni przeszli od słów do czynów. Kościoły to miejsca zdegenerowanej rozpusty, prania brudnych pieniędzy i krwawych porachunków grup pasożytniczo-przestępczych.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:40
Niech zgadnę, jesteś lewakiem i potencjalnym mordercą z lgbt? Łatwo was rozpoznać, tępe bydlaki.
Urszula2019.07.29 9:46
Za komuny, kiedy księża byli w kościele, nie wtrącali się do polityki, nie wyciągali łap po państwowe pieniądze, nie doili bezwstydnie swoje owieczki, kościół był bezpieczny, a kapłani szanowani i lubieni. Ludzie czuli respekt przed duchownym. Jeśli zdarzył się przypadek księdza, który uderzył dziecko na religii to potem ten ksiądz miał pełne portki strachu. Dzisiaj duchowny to najczęściej arogancki typ, któremu się wydaje, że jest wybrańcem Boga więc ma prawo łupić wiernych i państwową kasę. Żyją po bizantyjsku, w pałacach, sami są niemoralni, ale uważają, że mają prawo umoralniać innych. Zbratali się z politykami i więcej czasu poświęcają na politykę niż na swoją religię. Nie dziwcie się zatem, że nie są szanowani bo i za co ich szanować. To nie propaganda przeciwko kościołowi robi swoje, to sam kościół zbiera owoce swojego postępowania.
Zerr02019.07.29 10:12
Liczysz na to że tutejsi to Dzieci 2RP zrobione po 89? załosne Za PRL księża jak najbardziej wtrącali się do polityki - walcząc z Komuną razem z prawie całym narodem. Za PRL księża nie byli bezpieczni - średnio co roku mordowano trzech - od połowy lat 50-tych do roku 89 zamordowano ponad 100 księży.
Urszula2019.07.29 10:35
A gdzie ja napisałam, że na coś liczę? Żałosne Walki kościoła z komuną to dopiero lata 80-te ubiegłego wieku, a komuna trwała od 1945 roku, jakbyś nie wiedział. Problemy kościoła zaczęły się właśnie w momencie włączenia się księży do polityki. Dlaczego księża nie poszli drogą Jezusa, który stwierdził: "Królestwo moje nie jest z tego świata". Duchowni powinni zajmować się tym do czego sami się powołali, a politykę powinni zostawić świeckim. Włączając sie do polityki, agitując na rzecz jednych stają automatycznie przeciwko drugim. Czy taka jest rola kościoła?
Andrzej2019.07.29 10:51
"Problemy" Kościoła zaczęły się w momencie ustanowienia Go przez Jezusa. "Uczeń nie przewyższa nauczyciela ani sługa swego pana. Jeśli pana domu przezwali Belzebubem o ileż bardziej jego domowników tak nazwą. Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz." Nigdzie Jezus nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie, ale kto wytrwa będzie zbawiony.
Kościół wolsko-toruński2019.07.29 11:43
Czyli to dlatego gwałcą dzieci i żyją tylko dla mamony i władzy? Faktycznie daleko padło jabłko od jabłoni :D
Taki ktoś 2019.07.29 12:48
Urszulo jest wielu wspaniałych księży .
Jarek2019.07.29 9:30
Może już czas pomyśleć o jakiegoś rodzaju dodatkowej ochronie Kościołów ...
Kazek2019.07.29 9:25
panie Smarzowski cieszy się pan z tego?
biskup flaszka2019.07.29 9:14
ale jak skopali 14 latkę w Białymstoku to fronda nic o tym nie napisała za co został pobity? może za molestowanie?może za dużo brał na tace?może były skargi do kurii a nic nie zrobiła i ludzie sami wymierzyli sprawiedliwość
Zerr02019.07.29 10:08
nastolatek z Białegostolu sam przyznał na Youtubie, że nie został pobity inaczej jak "mentalnie". Na filmie pokazywanym jako "dowód" widać wyraźnie, że WSZYSTKIE ciosy chybiają - więc była to ustawka.
Alojzy Cedzidło2019.07.29 10:09
Czyżby nowy ministrant ,,Durszlak " A może ten obok .
Alojzy Cedzidło.2019.07.29 9:03
No i proszą , Chyba będę przyszłość przepowiadał . Chyba , bo sprawa prosta jak cep i każdy może tu być prorokiem. Chodzi ,,produkcję Cybów" Przecież to było pewne ,że dojdzie do takich czynów ,,Szkolili , szkolili " i wyszkolili . Daj Boże aby ta trójkę .Cały przedwyborczy okres , totalni, sami albo pod ich zakamuflowanym patronatem, wieszali psy na kościele i rządzie , obwiniając o wszystko PiS . W niedzielę doszło prawie do tragedii Nie wypada oprócz współczucia pisać co innego ,ale muszę , bo sprawa wg mnie jest istotna . Ten napad ma jedną zaletę . Jest doskonałym , niezbitym dowodem o wartości ,,szkoleń " przedwyborczych totalnych . Wartości i ich skutkach . Jakoś nie widać aby ten ,, sprawca " wg. POKO, wszystkiego czyli PiS ,,wyszkolił " takiego pisowskiego ,,Cybę " , który zrobił by krzywdę .przeciwnikom , np Krytyce Politycznej , red Michnikowi , dr. Arłukowiczowi ,czy tow . Czarzastemu , Jakoś tego nie widać, chociaż pan Kaczyński nad wszystkim zapanować nie jest w stanie i niema gwarancji ,że na gruncie tamtego ,,szkolenia " nie wyrośnie jaki mściciel .,,Akcja rodzi reakcję ,. To już podobno odkrył Einstein .To co mi do prorokowania zostało ? Nic . Stara wiedza . Tylko do totalnych z koalicjantami ta wiedza jest obca . Przypadek to , czy stan sapiensu.
lgbt powiększy zwycięstwo PIS2019.07.29 9:03
Do kompletu powinni zawołać durszlak z kuchni. Jakie debilne ścierwa!
Andrzej2019.07.29 9:01
Od zawsze śmieszą mnie żałośni pseudo apostaci. Pamiętam jak u szczytu swojej kariery Anna Przybylska brała udział w jednym ze specjalnych odcinków teleturnieju. Zadano Jej pytanie na poziomie 2 klasy szkoły podstawowej o tajemnicę Różańca albo o stację Drogi Krzyżowej. Nie umiała na nie odpowiedzieć i jeszcze była z tego bardzo zadowolona. Nie ukrywała, że nie chodzi do kościoła. Już po tym jak umarła przeczytałem, że przed śmiercią nie rozstawała się z różańcem i regularnie spowiadała się. I tak sobie pomyślałem, że jak trwoga to do Boga.
retro2019.07.29 8:42
niemożliwe złapali ich ? ale zapewne już sa na wolności. Jaki tam sędzia III RP chciałby ich skazać. Specjalna Kasta urządza nam brutalne życie. Większosc konstytucyjna i zrobic z tym porządek.
Zerr02019.07.29 8:25
Sekta LGBT wysyła bojówki? Czytając wpisy na frońdzi osób które jak sądze sa Sekciarzami, tak zapewne było. Czytamy tu ciągłe groźby pobicia, zabicia, uwięzienia, wyrazy żalu że nie można nas utopić w Tamizie. Ujawnia się prawdziwe oblicze Sekty LGBT - pragnienie przemocy prowadzącej do popełnienia ludobójstwa.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 8:37
Sekta katolicka prowokuje podjudza, propaguje nienawiść i inspiruje do popełniania przestępstw. Sekta katolicka nie powinna się dziwić, że ludzie tego płazem nie puszczą.
Zerr02019.07.29 8:40
O to to to... Dokładnie o tym piszę. Kolejna kalka propagandy prebolszewickiej
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 8:58
Pytanie kto pierwszy zaczął geje przeciwko kościołowi, czy kościół przeciwko gejom? Podpowiem, że geje stąpali po ziemii na długo zanim szajbusom przyszło do głowy wymyśleć ideologię i sektę katolicką. Druga podpowiedź - to nie jest pytanie z cyklu co było pierwsze jajko czy kura.
Andrzej2019.07.29 9:08
Dla każdego normalnego faceta największym upokorzeniem jest bycie przecwelonym. Zatem twój nick jest najlepszym dowodem na to, że normalny to ty nie jesteś. Zacznij się leczyć, póki nie jest za późno.
man woman albo gender2019.07.29 9:11
Normalny facet nie zostaje księdzem, tylko ojcem rodziny.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:33
Normalny facet potrafi dokonać wyboru i poświęceń by służyć Bogu i ludziom, np. rodzinie. Bzyknąć laskę i w ten sposób zostać ojcem, potrafi nawet taki głupek, jak ty.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 9:19
Tylko zboczony osobnik nazwie "przecweleniem" konsensualny seks dwóch dorosłych osób za obopólną zgodą. Nie mierz innych swoją miarką.
Andrzej2019.07.29 9:40
Słownik języka polskiego PWN. zboczenie. 1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy». Nie dość, że cwel to jeszcze głupi cwel.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 9:52
Miałeś zboczku dać cytat na cwelenie, a nie wciskać definicje zboczenia którą próbujesz opisać zjawiska, które zboczeniem nie są i o których nie masz bladego pojęcia.
Andrzej2019.07.29 10:06
Wolisz określenie wynaturzeniec? Nie ma sprawy. Tak czy tak powinieneś zacząć się leczyć ze swojego zaburzenia psycho-seksualnego.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:28
Pederasto, a kogo chcesz przekonać, że nienormalność jest normalna? Normalnych i zdrowych psychicznie ludzi? Poje...ło cię? Ty sam siebie nie możesz przekonać i dlatego drzesz łacha, żeby zagłuszyć rzeczywistość. Nie da się. Jesteś pederastą i tyle. Leczyć się.
Co ja czytam2019.07.29 8:18
Kto to jest "pani zakrystianka"? :D
man woman albo gender2019.07.29 8:24
🤣🤣🤣
anonim2019.07.29 8:26
Może to o nią poszło. ;)
qwerty2019.07.29 8:37
Tak co daje księdzu w zakrysti
anonim2019.07.29 10:22
Chce się pan/pani zatrudnić jako zakrystianin? U mnie w parafii też jest wakat, zapraszam.
Karolina2019.07.29 22:15
Chłopie, czy całośc art. czytałeś? Czy oglądałeś w TV tę zakrystiankę!? Pewnie nie ! Nie pisałbyś takichy bzdur! To starsza Pani, siwa, z wyglądu na ponad 60 lat ! Ale ty nie wytrzymałeś , musiałeś zadrwić! Prawda????
edi2019.07.29 8:10
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
edi2019.07.29 8:09
DLACZEGO ŚRODOWISKO LGBT NIE SZANUJE CHRZEŚCIJAN, ATAKUJE CHRZEŚCIJAN, PROFANUJE ŚWIĘTOŚCI CHRZEŚCIJAN - I DOMAGA SIĘ SZACUNKU, - ZA CO ????????????????????????????????
Rozróżniaj pojęcia2019.07.29 8:23
W Polsce nie ma chrześcijan, są tylko katolicy, a to zwykła parodia chrześcijan.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:22
Może sam zacznij coś czytać, bo wygląda, żeś totalny dyletant. Żeby nie powiedzieć głupek wioskowy.
Rozróżniaj pojęcia2019.07.29 11:42
Dla waszych klechów bogiem jest tylko mamona, więc to już poważna wariacja na temat chrześcijaństwa. Ale co taki ślepy tłuk jak ty może o tym wiedzieć, szerzysz tu kato-propagandę pod wszystkimi artykułami.
violencja2019.07.29 22:03
Kiedy byłeś ostatnio na Mszy?kiedy coś przeczytałeś?Kiedy porozmawiałeś z jakimkolwiek księdzem?Kiedy się spowiadałeś?Kto Ciebie opłaca , że tak plujesz? Wybacz kotku , nie wchodzę na strony , które mnie nie interesują i są mi obce , a Ty tak , czytasz i piszesz bez zrozumienia. Czyż hydraulik może wypowiadać się o pracy geologa? Ty robisz to.
edi2019.07.29 8:06
DLACZEGO I ZA CO MY CHRZEŚCIJANIE MAMY SZANOWAĆ ŚRODOWISKO LGBT ?????????????????????????
Maciek Arczyński2019.07.29 8:31
Za to, że siem kochajom... No ktoś musi bo jak wiadomo w całym cywilizowanym świecie katole to są męskie szowinistyczne świnie w odcieniu nazistowskim.
edi2019.07.29 8:03
Wbrew hasłom o wolności warto jednak pamiętać, że człowiek rozpustny staje się niewolnikiem swych żądz. Ksiądz Dariusz Oko mówi tu wprost – promowanie nieczystości skutkuje opętaniem seksem. Wbrew sloganom o równości taka persona staje się tyranem dla osób niechcących się jej podporządkować, sprzeciwiających się jej roszczeniom. To samo dzieje się w skali całych społeczeństw. Zapoczątkowana w miejscach takich jak Stonewall rewolucja zmierza do podporządkowania sobie narodów i do styranizowania osób jej się sprzeciwiających. "Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją ideologii gender , neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu. W związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje. "- mówi ks. Oko CZY TO NIE JEST TERRORYZM ???????????????
edi2019.07.29 8:02
WAŻNE ! - LGBT (GENDER) NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI (wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI) - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! IDEOLOGIA GENDER TO TERRORYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katolik2019.07.29 8:01
Pis robi bardzo duży błąd, że nie blokuje gender. Wcześniej nie było marszów gender i był spokój, pedały żyły w ukryciu. Pis tak robi bo USA tak karze:(
Maciek Arczyński2019.07.29 8:29
To samo masz w UE. W USA "miesiąc dumy gejowskiej" a z UE p. Timmermans poklepujący Biedronia po pleckach. No chyba, że Rosja, ale domniemywam, że to maskirowka. Ot takie ideologiczne wioski potiomkinowskie. Zdaje się, że została nam tylko Ghana o ile dobrze pamiętam. Tam chyba obowiązuje zakaz dla gejów. Ale to niedopatrzenie i zrobi się konflikt wewnętrzny i wszystko wróci do tencowej normy. Sorry taki mamy klimat.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 11:22
W Polsce Gay Pride również obowiązuje marsz za marszem Parada za Paradą w coraz większej ilości polskich miast. Do tego wydarzenia kulturowe i dyskusje na rzecz emancypacji społeczności LGBT
alka2019.07.29 8:00
Gdzie jest moderator frondy?! Dlaczego jak zwykle mogą tu pisać bezkarnie ludzie bluzgający nienawiścią, typu JPIII?! Jest to niby strona chrześcijańska, ale od dawna służy głównie do wylewania pomyj na chrześcijaństwo, a fronda nic z tym nie robi! Skandal!
anonim2019.07.29 13:12
Racja. Fronda bardzo się zepsuła, cenzura już większa niż na interii, nie publikują w ogóle już artykułów na temat pogłębiania wiary. Tylko polityczna szczujnia:(
Tomek2019.07.29 7:56
Jak w latach 30-tych. Geje z SA napadają na sklepy u kioski, dokonują pobić, drwią z religii. Ale każda rewolucja pożera własne dzieci. W końcu kolorowi homoseksualni dowcipnisie pokroju Ernsta Rohma okazują się nieprzydatni i niewizerunkowi, SA-manów zastępują SS-mani i następuje noc długich noży...
Marta2019.07.29 7:54
Oni to zrobili za kasę..ciekawa jestem od kogo dostali? Może opozycja tak chce wygrać wybory..Myslę, że wcześniej czy później się wyjaśni kto za tym stoi..
Ktoś taki 2019.07.29 8:19
Marto dzisiaj chyba Twoje imieniny wszystkiego dobrego ;)
Zenek2019.07.29 8:26
Przecież już frondelkowy plebs ogłosił kto jest winny :D Co prawda zero szczegółów i wypowiedzi jakiegoś policjanta, który np. zatrzymał sprawców. No ale po katolsku już zapadł wyrok, teraz czas zbierać kamienie póki rozprawa się nie odbyła, bo potem wszystko może iść psu w...
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 7:51
Szczujecie na nas z ambon, w swoim gównianym katechiźmie, bajeczce pt. biblia oraz propagandzie katolickich antywartości, więc tym bardziej normalni ludzie mogą, a nawet muszą odpowiadać ze stosowną reakcją na katolickie zło.
Ja 2019.07.29 8:16
Jakby to były bajeczki to byście tak się tym nie przejmowali ,bo i po co bajeczkami się przejmować ,dobrze wiecie ,że to nie bajki .
Nauka głupcze2019.07.29 8:27
Nikt by się tymi waszymi gusłami nie przejmował, gdybyście nie próbowali wprowadzać prawa szariatu. Nie rozumiecie, że niektórzy mają wywalone na te wasze bajki i nie mają zamiaru się nimi kierować w życiu. A, że do koryta dopchały się wasze obłąkane poyeby, to dostaliście wiatr w żagle. Ale jeszcze będzie normalnie, pamiętajcie, że jest akcja i reakcja.
Maciek Arczyński2019.07.29 8:38
Ty, oświecony absolwencie WUML-i. Te nasze - jak to mówisz "bajki" wspominają o Sodomie i Gomorze. Owe wspomnienia są też przechowywane w Apokalipsie św. Jana. Co zaś do szariatu, oświecony matołku, to pojedź se do jakiej strefy no-go w Europie Zachodniej i zacznij promować odtylny "postęp"... Ze dwa lata temu geje, chyba w Brukseli, poszli protestować do takiej strefy (zdaje się Molenbeek-Saint-Jean) przeciwko Muzułmanom. Ha, ha, ha... Feministki co to rozum mają w macicy, spiknęły się z muzułmanami i razem pogonili gejów. Ha, ha, ha...
Maciek Arczyński2019.07.29 8:51
Ps. Są filmiki, na których widać jak miłujący pokój muzułmanie zrzucają z dachów gejów. Skoro u nas jest, Ty inteligentny inaczej, to już za 1/10 tych profanacji co robicie u nas powinniśmy Was wyrżnąć. Bo muzułmanie by tak zrobili. Tłuk.
Pogon2019.07.29 13:01
Przeciez to sa oswieceni inaczej wielcy postepowcy oni i tak nic nie rozumieja lub dzialaja swiadomie bo chca zniszczyc wszystko co jest zwiazane z Bogiem bo zyc wedlug przykazan to dla nich za trudno....
Ja2019.07.29 12:40
To się nie kierujcie kto was zmusza ,a władza została wybrana demoktatycznie przez większość . A co to próba zastraszania ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 8:33
Bajkami się nikt normalny nie przejmuje, natomiast należy się przejmować złem, które z tych waszych bajek wynika.
Maciek Arczyński2019.07.29 8:43
Z Waszych bredni wynika zaktualizowane rozwiązanie sodomskie 2.0. To będzie zaiste interesujący widok jak ta oddylnia świetlana przyszłość dostaje w d... I w tym wypadku przyjemności nie będzie. To jest dokładnie przepowiedziane i jest pewne. Twoje wrzaski tego nie zmienią.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 8:56
Drugi raz w ciągu 5min skopiowałeś ten bełkot.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:20
Ale odczuwasz niepokój, zboczeńcu, co? Wściekłą agresją nie da się zagłuszyć nieuniknionego. Wyrok jeszcze nie zapadł, ale masz bardzo mało czasu. Po co żyć w lęku?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 11:21
Olewasz co najwyżej swoją starą
Janina2019.07.29 17:46
" DUMNY..." PEWNIE OD CIEBIE SIĘ NAUCZYŁ!TY TAK ROBISZ OD MIESIĘCY GEJU! LECHU KELLER, WIEM, ŻE TO TWÓJ NICK ! TYLE RAZY LUDZIE TU PYTAJĄ, NAPISZ W KOŃCU , ILE DZIECI SPEDALIŁEŚ, ILE OSÓB ZARAZIŁEŚ AIDS=EM, ILE DZIECI MA TRAUMĘ NA CAŁE ŻYCIE!?? NIE WSTYDŹ SIĘ GEJU, ROBIŁEŚ GORSZE RZECZY BEZ WSTYDU!
violencja2019.07.29 21:26
Ile masz zapłacone dewiancie za bełkot?Ktoś z nas wyniuchał kilka miesięcy wcześniej , żeś rusek po IP . Kiedy rusku ostatnio byłeś na Mszy , kiedy słyszałeś jakiekolwiek kazanie , czy przeczytałeś Biblię i Katechizm. Przestań zatem bełkotać. P.S. normalni ludzie nie są pedałami.Nie zasłaniaj się dewiancie normalnymi ludżmi.Normalni ludzie rozmnażają się , inni nie.Mają dzieci , po które wy dewianci sięgacie.WARA
anonim2019.08.1 8:12
Obok "violencji" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
klaus2019.07.29 7:48
a Kosciól ,a szczegulnie Jego Przywudctwo dalej będzie słuchać GW. TVNu, i czekać na cud, aby nie daj Boże oni Biskupi , Kardynałowie, nie obrazili GW. TVNu i tkwili dalej, że im nie wolno nic, bo im nie wolno zajmować się polityką , sprawami socjalnymi,swiatopoglądowymi a ich baranki wystawić na utylizację,trzba postawić jasne i stanowcze pytania - kogo , reprezentują i czy zależy im na tych Barankach, i gdzie w ewangieli napisane jest ,że ja jako Katolik nie mam prawa, wykorzystać swoich darów jakie dał mi Bog ,a więc zdrowie rozum i siłę, i abym je nie zakopał, a nie czekając na cud wykorzystał, bo jak stanę przed Najwyższym to co powiem ,że zakopałem wszystko co Mi dał, a c na to Boże powiesz piekło dałem ci dary a ty je nie wykorzystałeś, dałem ci wolną wolę i rozum, a ty co.
Maciek Arczyński2019.07.29 8:24
Mowo polsko trudno jezd. To co, Czeka czy Stasi?
Olin2019.07.29 7:47
lotne brygady lgbt
T2019.07.29 7:44
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od ludzi którzy chcą zniszczyć Kościół Katolicki i nie wracajcie więcej!
zły duch #445456/0/8/152019.07.29 7:46
Usługa niedostępna. Prosimy spróbować później.
Janina2019.07.29 18:00
Durny "zły " baranie! Nad sobą powinieneś płakać, a nie się śmiać! Zobaczysz, że niedługo będziesz się śmiał, ale wilczym głosem z bólu! Tak cię przywitają w piekle ! Usługa będzie dostępna !
Złe duchy2019.07.29 8:22
Ale my tworzymy ten wasz kościółek, to gdzie mamy iść?
Janina2019.07.29 18:03
Nie wiesz gdzie? Macie iść, tam gdzie wasze miejsce ! Na dno Piekła !!
anonim2019.08.1 8:11
Obok "Janiny" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
Matka Polka2019.07.29 7:38
Następnym razem w obronę Księdza powinni włączyć się również wierni. I może nie tylko w osobach staruszek z laskami. Panowie - zapraszamy na Mszę. Odstawcie puszki z piwem, odejdźcie od kompów - to jest znacznie ciekawiej.
anonim2019.07.29 7:45
Obok "matki" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie. Czas odstawić puszkę z piwem (O piwie? o tej porze?!?!?) i wyjść z szafy.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:14
Boisz się, że ci piwko zabiorą, czy że obiją ci ryja w obronie księdza?
JPIII2019.07.29 7:38
Po prostu pobili pedophila. Zasłużył więc ma za to. Ponadto opowiadał fakty z życia chrystka i marychy, które nie zasługują na pochwałę. A są to: 1. pedał w...ojtyła pi..er..dolił się z dz..iwiszem 2. chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się się z 12 ped...ałami zw. apostołami 3. Chrystek był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem 4. To bożyszcze molestowało i gwałciło 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Wniosek Katopedophile uważają starego pedophila zw. bogiem za swojego świętoszka. Prawda was wyzwoli katole.
pat2019.07.29 7:47
Dzięki m.in. takim łajdakom jak ty, każdy normalny Polak patrzy na sodomitów z coraz większą niechęcią, a to wzbudza w was frustrację i nie panujecie już nad waszą prawdziwą, zwierzęcą naturą. Ale dochodzicie już do ściany.
Maciek Arczyński2019.07.29 8:59
Skończy się tym, że oberwą zwykli homoseksualiści nie afiszujący się swoją preferencją. Pewnie o to tym łajdakom chodzi. No i będzie, że katoliban... Jak na razie jednak mamy raczej gejoliban i gejowską policję myśli.
qwerty2019.07.29 7:48
JP III przegiołęs tym wpisem upodobniłeś się do ordy polaków katolików z Białegostoku wrzeszczących bóg honor ojczyzna
andrzejhahn32019.07.29 7:49
Ty jesteś pedał faszysta💅😀😀
Iza2019.07.29 7:30
Pewnie samosąd, jakiś ojciec zaatakował księdza za molestowanie
pat2019.07.29 7:37
Wymolestowana lewaczko, ty rozumiesz, że popierasz przestępcę, potencjalnego zbrodniarza ? NIGDY POLACY NIE ZAAKCEPTUJĄ WASZEJ SODOMSKIEJ IDEOLOGII, dlatego w akcie rozpaczy i wściekłości posuwacie się do czynów zbrodniczych. Czekajcie, szatańskie pomioty końca.
Taki ktoś 2019.07.29 7:41
Izuniu, a może byś przeczytała dokładniej artykuł ,a nie sugerowała się nagłówkiem ,tam jest wyjaśnione co ci mężczyźni chcieli zrobić i nie ma podstaw ,żeby podejrzewać ,ze to były porachunki ojca za molestowanie dziecka.
Ja2019.07.29 7:45
Iza nie zachowuj się jak przysłowiowa blondynka czytaj ze zrozumieniem ,wierzę ,ze potrafisz jak się postarasz.
Janina2019.07.29 17:36
Iza , nie zabieraj głosu, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia! Osiągnęłać już dno! WŁĄCZ MYŚLENIE, TO NIE BOLI
diag2019.07.29 7:28
Jakoś nie słyszę Rabieja, Środy, Owsiaka, Hartmana, Żakowskiego, Olejnik, Czarzastego, Biedronia, GW, TVN, żeby krzyczeli o przemocy, nakręcaniu spirali nienawiści do Kościoła przez lewicowe instytucje, organizowali marsz przeciwko przemocy w Szczecinie. LGBT oberwać - źle, klecha oberwać - dobrze. Prawda, że to żenujące ? Tak wygląda prawdziwy uśmiech tęczy bez koloru indygo.
Dziennik Telewizyjny2019.07.29 8:20
Za to usłyszysz na pewno wszystkich pisowskich pastuchów, więc się tak nie gorączkuj. A gdzie zdjęcia klechy po tym brutalnym pobiciu?
Ja2019.07.29 8:27
A czemu ma się ci pokazywać ?
Dziennik Telewizyjny2019.07.29 11:40
Żeby sprawić radość suwerenowi.
Bebik2019.07.29 7:26
A ja myślę, że Polacy powinni upaść na kolana, wziąć do ręki różaniec i modlić się. Tylko Pan Bóg może to zatrzymać. Nawracajmy się i módlmy się. Rzeczywistość tego wymaga.
zatroskany celnik2019.07.29 7:24
Czy to nie byli kolesie z lgbtq+ znani prowokatorzy i szydercy,których głownym celem jest propagowanie dewiacji seksualnych na czele z pedofilią, propagowanie patologicznej ideologii gender oraz chamskie szyderstwa z symboli religijnych zdrowej psychicznie częsci Narodu?
I'm from Londres Nova2019.07.29 7:24
I bili go różańcem. I zażądali wydania ornatów by dokonać profanacji. Oczywiście, że to cyniczny performens. Ale żeby się pociąć? Może warto przypomnieć, o który kościół chodzi: https://gs24.pl/szczecin-dzieciece-buciki-na-plocie-kosciola-ku-pamieci-ofiar-pedofilii-zdjecia-wideo/ar/13441783
pat2019.07.29 7:30
Jesteś, jak cała reszta lewackiego bydła - potencjalnym przestępcą. Wasze lamenty o nierównym traktowaniu to wybieg szatański, by zmusić normalnych ludzi do zaakceptowania waszej chorej ideologii.
I'm from Londres Nova2019.07.29 7:43
Wczorajsze ciastko przestało już działać?
Olewam obce firmy2019.07.29 10:08
A u ciebie wczorajsza działka jeszcze trzyma?
I'm from Londres Nova2019.07.30 18:53
Działki nie posiadam od dwudziestu lat.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 7:17
Była akcja jest reakcja
pat2019.07.29 7:26
Bydło ma swoje miejsce w oborze, albo na pastwisku, a nie w kościele.Jesteś bydlęciem, tylko jeszcze nie założono ci łańcucha, ale jak nie w tym, to w drugim świecie- będzie ci to dane.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 7:43
patologio za zło się płaci, w tym przypadku sprawiedliwość przyszła nad wyraz szybko
Współczujący 2019.07.29 8:09
To was może sprawiedliwość przyjść późno ,ale za to na całą wieczność .
Maciek Arczyński2019.07.29 8:22
Tylko dlatego, że jestem nieco ciekawy ich min kiedy Pan Bóg zacznie wdrażać zaktualizowaną procedurę sodomską 2.0, jeszcze nie proszę o zabranie mnie z tego świata. Mniam. Ale czy dla tak prymitywnej motywacji warto zabiegać się o życie, oto jest pytanie...
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 8:54
Niespełnione marzenie psychopaty z urojeniami. Niestety się o tym nie przekonasz, bo jak zdechniesz już cię nie będzie. I nie będziesz mieć żadnej miny, no chyba, że w kostnicy ci szczękę młotkiem wymodelują.
Olewam obce firmy2019.07.29 10:01
Biedny, głupi i już z wyrokiem.
Maciek Arczyński2019.07.29 10:40
To jest taki głupol jakich mało. A co mnie obchodzi co ze mną będą robić w kostnicy? A po za tym modelowy przykład lewackiego "języka miłości". W dodatku nie potrafi sam nic wymyślić tylko modyfikuje - co najwyżej - wypowiedzi innych.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 11:19
To ty twierdzisz, że po śmierci chcesz mieć jakąś minę i chcesz się o czymś przekonywać. Na to pierwsze jedyny sposób modelowanie szczęki w kostnicy. Na to drugie jeszcze nic nie wynaleziono.
Matka Polka2019.07.29 7:35
Tylko tyle masz do powiedzenia?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 7:41
Jeszcze można dodać - dalej bezwstydnie uprawiacje propagandę nienawiści w kościołach, wypowiedziach kieckowych na twitterach, w wezwaniach arcybiszkoptów do ataku na pokojowe i legalne zgromadzenia. Będzie obitych więcej mord katofaszystów.
andrzejhahn32019.07.29 7:48
Ty jesteś pedał faszysta 😁
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 11:30
ziew i meh
Katolka2019.07.29 20:57
DURNY GEJU! DO GRANIC WYTRZYMAŁOSCI ! W swojej nienawiści do KK nie wiesz co piszesz! Grozisz nam we wpisie ! Przecież to jak nic jest groźbami karalnymi ! Spójrz do Kodeksu Karnego, tam jest za to wysoka kara! Nie jesteś nie osiągalny! Można ustalić IP i nawet twój adres ! Nie doceniasz nas katoli !
Olewam obce firmy2019.07.29 10:06
O nie, pederasto! Była akcja, a na reakcję pracujecie. Wiem, że dziś cię doopa boli, ale nadejdzie czas, gdy do niej reszta dołączy i to dopiero będzie reakcja :)
andrzejhahn32019.07.29 7:17
To poklosie typu dzielnicowy Nowak i całą resztą bandy nazistowsko-pedalskiej to dumny gej który tu nawołuje do mordowania katolików. Macie krew na rekach jak komuniści 😡
Janina2019.07.29 17:24
Ludzie! Nie widzicie! Daliście się oszukać ! Przecież nick "andrzejhahn3", to to samo co Lech Keller, ".. dumny gej "....": Albert, "Młot..." " dzielnicowy", Nowak" ...i wiele innych nicków, itd.itd. Nie widzicie tego !? Udaje że jest kimś innym niż jest ! Śmieje się z nas "udaje greka" ! W sumie tu pod tym artykułem daje wpisy jeszcze pod różnymi nickami !
pat2019.07.29 7:16
Oto biedni, uciskani sodomici, walczący o tolerancję dla swoich dewiacji - czy prasa lewacka w UE zajmie się tym zdarzeniem ? Czy poświęci mu choć jeden artykuł ? A czy nasz rząd, np. minister Witek zagrzmi z mównicy ? Czy potępi bestialstwo lewackich zbrodniarzy ?
Artur2019.07.29 7:15
I to jest przykład, dowód na szkodliwość działalności lgtb. Niedawno widzieliśmy profanację Mszy Św. w wykonaniu zdeklarowanego homoseksualisty. Teraz są tego owoce. Dlatego publiczna działalność obyczajowa powinna być regulowana przepisami. Roznegliżowane osoby o nieustabilizowanej pod względem seksualnym psychice powinny mieć zakaz paradowania po mieście. Dlaczego człowiek całkiem nagi jest zabierany przez policję a ten nie całkiem ale prawie nagi, może się nazwać przedstawicielem mniejszości i w świetle kamer gorszyć dzieci? To ogromne zaniedbania prawne prowadzące do tego, że Polska staje się areną jednych z największych na świecie bluźnierstw i profanacji. Kościoły, wobec narastającej agresji powinny być szczególnie chronione przez państwo.
anonim2019.07.29 7:10
Co na to Pani Ambasador?! Czy zamierza poskromić rewolucyjnych podżegaczy z TVN i Wyborczej?!
bat alkaliczny2019.07.29 7:12
O którego PANA ambasadora Ci chodzi? każdy ksiądz nim jest.
Maciek Arczyński2019.07.29 8:56
Nie wiesz matołku, że duchownymi zostają sąsiedzi z ulicy? Że obok Ciebie żyją zwykli Katolicy? Że gdyby nie Kościół to Twoja ojczyzna była by w Moskwie... a może jest, UB-eku. Wam nie chodzi o walkę z patologią wśród duchownych tylko o zlikwidowanie Kościoła by nikt nie miał odwagi Wam się przeciwstawić. Sami zresztą wysyłaliście gejów do seminariów, np. w USA. Jeśli tam i na pewno u nas. "Walczycie" z tym co sami zasialiście, a my mamy problem i z nimi i z Wami.
franek2019.07.29 7:07
Czas się wreszcie wziąć zdecydowanie za to śmierdzące pedalstwo!
anonim2019.07.29 7:09
Racja! Niech wracają do Watykanu.
Really2019.07.29 8:16
Dokładnie, nie będą bezkarnie molestować dzieci. Gonić czarną zarazę.
Czarek2019.07.29 7:03
Niestety. Towarzystwo z lgtb daje przykład. Nauka zboczeńców trafia do zboczeńców. Satanizm rozlewa się szeroką rzeką, jak było to zapowiedziane.
polak2019.07.29 8:46
uważajcie zboczeńcy nie pomogą wam zboczeńcy z zachodu -jak się miarę przekroczy to zobaczycie jak się zachowują chrześcijanie ,gdy muszą bronić swego kościoła !!!!!!!!!!!!!!!!!
Prawdziwy Polak2019.07.29 13:39
Watykan jest bardziej na południe niż zachód, ale masz rację, nikt tym pedofilom w sukienkach nie pomoże.
polak2019.07.29 15:02
jesteś JUHEM
anonim2019.07.29 6:56
Ustawka. Ciekawe ile im klecha zapłacił żeby pokazać jaki jest prześladowany.
Szendzielarz2019.07.29 7:15
stuknij sie w pusty łeb
Jures2019.07.29 7:24
Ustawką -pomylką to był czas kiedy Twoi starzy cie machneli.
anna2019.07.29 7:43
pięć razy walnij się w ten głupi łeb
Karol2019.07.29 7:54
Ja ci bez zaplaty moge zrobic taka "ustawke. " Powoedz tylko gdzie i kiedy pajacu !
Leon zawodowiec2019.07.29 8:12
Ty ubecki zakapiorze
Księdzowa maczuga2019.07.29 8:16
To nie ustawka, tylko zemsta ministrantów :D
Alojzy Cedzidło.2019.07.29 9:12
No widzaisz ,,Maczugo " Jjesteś dowodem na Wasze podejście do pedofilii .Tylko w kościele ją widzicie . Pali mnie ciekawość , czy jesteś z grona tych cwaniaków , byłych ministrantów , ktorzy po śmierci w. wym Proboszcza . za jakie 40 lat domagać się będą odszkodowania .
Księdzowa maczuga2019.07.29 11:36
Tylko kościół ukrywa pedofilii przenosząc ich na kolejne parafie. Czyż nie jest tak Cedzidło hipokryto?
Pogon2019.07.29 12:55
Oj nie tylko kosciol wszedzie to gowno jest ukrywane szczegolnie na wysokich szczeblach w Polityce pedofilia w kosciele to tylko czubek gory lodowej
Alojzy Cedzidło2019.07.29 14:01
No i proszą . Tylko kościół ..... To jak , za 40 lat zgłosisz , czy już , teraz .. ?
Eli2019.07.29 9:01
A ile Tobie zapłacili, żebyś w przestrzeni publicznej (bo internet jest przestrzenią publiczną) zbłaźnił się takim komentarzem?
02019.07.29 10:58
a ja tobie spuszcze wp....ol za darmo cwelu jeden
Lolek2019.07.29 11:37
Spuścić to się może pleban na twój tępy ryj.
Krzysztof2019.07.29 11:43
Ustawki są obecnie specjalnością tęczowych awanturników i prowokatorów.
anonim2019.07.29 11:50
Niezależnie od tego czy była to ustawka czy nie. Fakt jest taki, że homoterroryści chcą opanować również Polskę. Nie rozumiem tylko dlaczego podobno katolicki PIS nie blokuje gender.
hihi2019.07.29 19:39
A tobie ile płacą za to pisanie tutaj ?