'Support Tuska' podpadł opozycji! Posłowie PO-KO... 'zapisali' Jażdżewskiego do PiS! - zdjęcie
02.01.20, 09:09zdj. screen Youtube

'Support Tuska' podpadł opozycji! Posłowie PO-KO... 'zapisali' Jażdżewskiego do PiS!

4

"Lider opozycji powinien być jak żona cezara (...) opozycja powinna pomyśleć o wymianie marszałka Senatu"- pisze na Twitterze Leszek Jażdżewski dodając, że kolejne przypadki korupcji w szpitalu profesora "niestety wyglądają wiarygodnie".

Jego opinia oburzyła posłów Koalicji Obywatelskiej, który zarzucili publicyście "uleganie pisowskiej propagandzie".

"Lider opozycji - na tle pisowskiego TKM - powinien być jak żona cezara. Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego, które niestety wyglądają wiarygodnie. Grodzki powinien pozwać te osoby. A opozycja pomyśleć o wymianie marszałka senatu"-pisze zaciekły przeciwnik rządu Prawa i Sprawiedliwości Leszek Jażdżewski na TT. Ta opinia oburzyła posłów Koalicji Obywatelskiej - Michała Szczerbę i Arkadiusza Myrchę.

"Uległeś Leszku PiSowskiej propagandzie i nakręcanej z Nowogrodzkiej nagonce i hejtowi wobec Marszałka. Każde oszczerstwo spotyka się z aktywnością Mec. Duboisa. Nie ma żadnego wiarygodnego zgłoszenia do prokuratury. Czas się wycofać z błędnego komentarza i po prostu przeprosić"-napisał Michał Szczerba.

"2 tys za operację w publicznym szpitalu (przyjęte w prywatnym gabinecie- bez różnicy) do czego Grodzki się sam przyznał rzuca cień na jego etykę zawodową. Jest obciążeniem dla opozycji. Nie stać Was na to"-odpowiada Jażdżewski. Do dyskusji włączył się także Arkadiusz Myrcha.

"Radio Szczecin, jak wiele innych publicznych stacji, jest medialnym narzędziem PiS do walki z opozycją. Powszechnie posługują się kłamstwami i manipulacjami. Szok, że doświadczony redaktor może pisać takie nieodpowiedzialne i zwyczajnie naiwne tezy. Szok"-napisał polityk. Do tych słów także odniósł się Jażdżewski.

"Arku, od momentu przyznania, że poszła kasa „w prywatnym gabinecie” sprawa wizerunkowo jest dla Was przegrana. Myślcie lepiej jak z tego wyjść. A inflacja „szoków” moim tweetem Wam nie pomoże, tylko nakręca jeszcze zainteresowanie niewygodną dla KO sprawą"-odpowiada redaktor.

yenn/Tysol.pl

Komentarze (4):

MaxFiend2020.01.2 12:53
Proponuję zająć się Grodzkim zaraz po wyjaśnieniu "sprawy" Karczewskiego :-D
celnik2020.01.2 9:32
Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji grodzkiego !!!!! Proszę nie rozmywać, że w Szpitalu grodzkiego tylko grodzkiego !!!!!!1 To jest całkiem inna sytuacja!!!! Tu chodzi o konkretną osobę, a nie o cały szpital!!!!!
Jameswhatt2020.02.2 10:13
herbal bleach cream <a href= http://www.studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/bentelan.htm >studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/bentelan.htm</a> herbal essences reviews
KennethWamep2020.02.20 10:15
sinus herbal remedy [url=http://www.studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/antibiotici.htm]studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/antibiotici.htm[/url] herbal abortifacients