Stanisław Karczewski rezygnuje. PiS rekomenduje Marka Pęka na wicemarszałka Senatu - zdjęcie
13.05.20, 11:00Screenshot Youtube - TVP Info

Stanisław Karczewski rezygnuje. PiS rekomenduje Marka Pęka na wicemarszałka Senatu

26

Wicemarszałek Senatu na konferencji prasowej w Sejmie zgodnie z porannymi zapowiedziani poinformował, że rezygnuje z pełnionej przez siebie w Senacie funkcji.

W trakcie konferencji prasowej na której poinformował o podjętej przez siebie decyzji powiedział między innymi:

Czuję się w tej pracy [w szpitalu] niezwykle dobrze. Czuję się przede wszystkim potrzebny. Czuję się potrzebny dla pacjentów i wiem, że pacjenci czekają również na mnie, że czekają również moi przyjaciele, koledzy, lekarze i w związku z tym, nie chcąc wchodzić w konflikt na jeszcze wyższym poziomie emocji z panem marszałkiem Grodzkim, postanowiłem zrezygnować z funkcji wicemarszałka”.

Dodał też, że zgodnie z ustaleniami:

[…] mamy niestety tylko jedno miejsce w prezydium i w to miejsce będziemy rekomendować byłego wicemarszałka z poprzedniej kadencji, pana senatora Marka Pęka”.

Senator Pęk przyznał, że czuje się nominacją zaszczycony. Dodał, że to dla niego również wielkie wyzwanie oraz zobowiązanie.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl

Komentarze (26):

Jan Radziszewski 2020.05.13 22:32
20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości.Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny. „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem”. Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana. ” Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać? Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie.
Krakus2020.06.3 14:37
A ziemia jest płaska!
Chcesz sie na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.13 20:12
Cześć! Nazywam się Sara, mam 25 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej http://paniedzis.pl
Felek2020.05.13 16:12
To gdzie te pieniádze z dyzurów, które robil dla idei? Nie ma zadnej odpowiedzialnosci dla pisowskich przestepcow? Gdyby zwykly przedsiebiorca zrobil cos takiego i nie nie poinformowal odpowiednich urzedow to by go w skarpetkach puscili.
Yo... OBOJETNY...2020.05.13 13:39
Mam maseczki dla ciebie i reszty szmondaków w B'nai B'rith – Loża Polin - za darmo. Są wydenzyfekowane i nasączone nową generacją Zyklon B Plus.
Tom2020.05.13 13:28
Dobra, to teraz garść prawdy... Pan Karczewskiego pozbył się Pan Jarosław Kaczyński, bardzo zirytowany (jak zresztą więcej osób rządzących tą partią) zachowaniem p. Karczewskiego po utracie stanowiska marszałka senatu. Jakbyście widzieli minę p. Kaczyńskiego w czasie kiedy p. Karczewski ścigał się z p. Grodzkim jak poprawnie myć ręce. Była to, cyt. "tragifarsa". Dla p. Karczewskiego utrata tego stanowiska była prawdziwą traumą i zamiast sterować pracami senatorów PiS był zupełnie rozklejony i obrażony na cały świat. Oliwy do ognia dolał jego - nietrafny zresztą - zabieg PR, ze słynnym selfie, jak to p. Karczewski pomagał w szpitalu, "daliśmy radę" itp., kiedy po jednym dyżurze zaaplikował nam wszystkim taki patos... Przypomina, dotcyzyło to ewakuacji szpitala (sic!) To ośmieszyło nie tylko jego ale i cały PiS. Poza tym, p. Kaczyński miał dość tego, że p. Karczewski wypowiada się w stylu "powiem to, co Pan Kaczyński chciałbym usłyszeć", szczęście że p. Kaczyński i reszta władzy w PiS odpowiednio wcześniej zareagowali, może dzięki temu usprawnią pracę w Senacie... Cóż... mógł być szanowanym lekarzem, zabrał się za politykę, zachorował na wazeliniarstwo i tak się to skończyło, dobra lekcja dla tych, co wyciągają naukę z cudzych błędów..
edi2020.05.13 12:45
DZISIAJ 13 maja - można rozpocząć Nowennę Pompejańską - DOŁĄCZ I TY ! https://stacja7.pl/wydarzenia/wspolna-nowenna-pompejanska-tysiecy-polakow-rusza-juz-jutro/
ktoś tam2020.05.13 12:48
Ale z Bergoglio i Pachamamą czy może jednak nie...
Tusk czyli TW Oskar2020.05.13 12:13
Ale co na to kopertnik senacki ?
ktoś tam2020.05.13 12:46
Jak to co? Będzie teraz znowu "celebrował" demokrację przez 30 dni. No chyba, że zrobimy zrzutę na kopertę dla marszałkissimusa, to wtedy 29 dni. Ale i tak ogłosi na końcu "zwycięstwo demokracji"...
RYTAN2020.05.13 11:41
KIEDY KTOS ZAJMIE SIE TYM KRETYNEM I ZAMKNIE MU TA PARSZYWA JAPE.
Andrzej 2020.05.13 11:39
Panie Marszałku dziękuję za Pana pracę i zaangażowanie. Niestety rozumiem że z pewnymi "ludźmi" nie da się wytrzymać, choć uważają siebie za pępek świata. A oni są po prostu nikim.
KOCHAM POLSKE MOJA OJCZYZNE GLOSUJE NA PIS2020.05.13 11:38
DYSKUSJA Z OPOZYCYJNA TARGOWICA JEST KROTKA "NIE BO NIE"
Newsroom2020.05.13 11:35
Rozumiem pana marszałka Karczewskiego - trudno mu było walczyć z lewackim obstrukcyjnym anty polskim chlewem !
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.13 11:34
Maseczki nie spełniają norm. Łukasz Szumowski zawiadamia prokuraturę. Ups
Toni 2020.05.13 11:26
Też bym nie mógł pracować razem z przestępcami, a jest ich aż trzech z partii KO z Budki. Platformiarze celowo ich umieścili w Senacie by nie odpowaiadali karnie za swoje czyny i byli chronieni imunitetem senackicm. Senat to obecnie przechowalnia przestępców z Platformy Ubywatelskiej.
ktoś tam2020.05.13 12:44
Teraz znowu będziemy mieli 30 dni "celebrowania" demokracji po czym marszałkissimus ogłosi uroczyście, że "chaos został opanowany". Do sierpnia daleko, niech ujadają. Może wymyślą co śmiesznego?
UHty2020.05.13 11:25
Niech spada z senatu jest to jeszcze jedyna instytucja w Polsce która jest niezależna i demokratyczna, żaden pisuar nie ma tam nic do szukania
Tutti2020.05.13 11:42
Pod wodzą bufona Grodzkiego
katolicka kretynizacja polski2020.05.13 11:25
Karczewski pracując w szpitalu "dla Idei" czuje się niezwykle dobrze i wychodzi lepiej finansowo...
zydowska kretynizacja polski2020.05.13 11:36
Tja wnuczek dziadka zbrodniarza czerwonego bolszewika z ub musze dodac, ze dla idei to pracowal moj dziadek usmiercil z grupa sobie podobnych dziesiatki tysiecy Polakow .
katolik2020.05.13 11:23
Nie ma w pisiorach własnych decyzji własne decyzje ma tylko kał-czyński i wszyscy podejmują tylko jego decyzje
gnida koszerna2020.05.13 11:28
ICEK TY TAKI KATOLIK JAK JA RABI .W TARGOWICY JEST BEZKROLEWIE RZADZI TEN CO WCZESNIEJ WSTANIE DZIS NAPEWNO JACHIRA.
alojzy2020.05.13 11:48
PONIŻANIE INNYCH - tylko to potrafisz - czysta natura bezbożnych?
Iza2020.05.13 12:43
Zgrana płyta - nuda. Grodzki to błazen, nic konstruktywnego nie wnosi tylko obstrukcję. Tak długo myślał z całym sztabem "ekspertów" jak przeprowadzić wybory w czasie epidemii że aż termin minął, w efekcie ogłosił że koperta to śmierć, że wybory nie mogą się odbyć i że w związku z tym oczywiście nie zgadza się na ich przesunięcie za 2 lata. Obecnie zaczyna od początku cały proces myślowy w tej samej sprawie, uff ciężka robota
Urszula2020.05.13 14:01
Fajnie jak się ma na kogo winę za swoja nieudolność zrzucić, no nie? Winien Tusk, Grodzki, tylko PiS - mistrz bałaganu i głupich kroków jest niewinny. To juz nawet nie jest kabaret.