Stan wyjątkowy. Premier reaguje na rekomendację szefa MSWiA - zdjęcie
27.09.21, 12:41Fot. screenshot - YouTube (Kancelaria Premiera)

Stan wyjątkowy. Premier reaguje na rekomendację szefa MSWiA

3

Na dzisiejszej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński poinformował, że będzie rekomendował przedłużenie o 60 dni stanu wyjątkowego na terenach graniczących z Białorusią. Po wystąpieniu szefa MSWiA premier Mateusz Morawiecki wprowadził tę kwestię do porządku obrad Rady Ministrów.

- „Premier Morawiecki wprowadził do jutrzejszego porządku obrad Rady Ministrów kwestię przedłużenia stanu wyjątkowego. Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest nadal bardzo poważna i wymaga szczególnych działań’

- przekazał na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller.

O sytuacji na polsko-białoruskiej granicy, informacjach na temat migrantów zebranych przez służby oraz prowokacjach białoruskich pograniczników opowiedzieli dziś na wspólnej konferencji prasowej szefowie resortów obrony i spraw wewnętrznych.

kak/Twitter

Komentarze (3):

Skrzypek na dachu2021.10.10 9:08
To jest najpaskudniejszy Premier od czasow PRLu .
matis892021.09.27 15:02
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Kwartet Żydków PATO-HEJTERÓW2021.09.27 13:49
"precz_z_komunia" pisze CYT.: "Na propagandowym filmie widać Putinowskie sługi w mundurach PiSowskich i Łukaszenki :-) ... To jest wspólna ustawka komunistów z PiS i Łukaszenki :-)" . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak pisze żydek "prof.dr" HERTRICH-WOLEŃSKI a może to jest żydek DANIEL PASSENT lub "prof. KRAMSZTYK-HARTMAN, ohyda URBACH i ich PATOLOGICZNA NIENAWIŚĆ do KK i Polski ... IS OFF THE SCALE!