Śpiewak do Trzaskowskiego: Nie obietnice, a czyny!  - zdjęcie
30.06.20, 12:35fot. Screenshot/ youtube

Śpiewak do Trzaskowskiego: Nie obietnice, a czyny!

3

Prezydent stolicy w swoim programie wyborczym mówi dużo o sprawiedliwości społecznej. Postanowił to sprawdzić aktywista miejski, Jan Śpiewak. Napisał: „Teraz jest moment, w którym należy powiedzieć politykom: sprawdzam. (…) Rafał Trzaskowski powiedział, że walka z wykluczeniem społecznym to jego program. Czy dotyczy to też ofiar dzikiej reprywatyzacji?”

Dodał, że: „Jakiś czas temu, zaprezentowaliśmy nasze postulaty wobec ratusza. Każdy można zrealizować od ręki. Niestety nie doczekaliśmy się odpowiedzi”.

Śpiewak zaapelował również: „Rządzących wzywamy do przyjęcia ustawy reprywatyzacyjnej, której pierwsze czytanie odbyło się tydzień temu. Zawsze można zwołać Sejm przed drugą turą wyborów prezydenckich. Nie można tej sprawy odkładać na później. Chcemy polityki, która służy dobru wspólnemu. Nie obietnice, czyny! Chcemy sprawiedliwości i końca dramatu lokatorów!”

ks/ Facebook/ Jan Śpiewak

Komentarze (3):

jula2020.06.30 14:41
Ostrożnie z tym zagrzewaniem Trzaskowskiego, jeden wyrok już był, jak się prezydent i reszta rozochoci to skażą na banicję.
pomatolska fekalizacja polski2020.06.30 14:03
trzskowski to poniemieckie fekalia ...uposledzony od urodzenia...
Polak2020.06.30 12:38
No właśnie, czyny - i jak się ma do tego skrzeczenia Adrianka o funduszu medycznym który miał być wprowadzony jeszcze przed pierwszą turą wyborów? Albo to, że Adrianek przez 5 lat nie zrobił nic dla realizacji jakiejkolwiek swojej obietnicy z kampanii w 2015?