Soros przeznacza rekordowe sumy na finansowanie lewaków - zdjęcie
04.08.20, 12:25Fot. Harald Dettenborn via Wikipedia, CC 3.0

Soros przeznacza rekordowe sumy na finansowanie lewaków

87

Miliarder George Soros bije rekordy w finansowym wsparciu lewicowych organizacji w Stanach Zjednoczonych. Według portalu „Church Militant” poprzez tzw. komitety akcji politycznej (Political Action Committee – PAC) Soros rozdysponował 48 milionów dolarów, a dodatkowe 4 miliony dolarów przeznaczył bezpośrednio na dofinansowanie kampanii i komitetów Partii Demokratycznej. Według portalu oznacza to ponad dwukrotne zwiększenie wsparcia finansowego w porównaniu do tego, jakie miliarder udzielił lewicowo-liberalnym organizacjom w roku 2016.

Soros stworzył Democracy PAC w zeszłym roku, by skierować duże sumy pieniędzy do lewicowych organizacji. Na trzy miesiące przed wyborami prezydenckimi wykorzystał PAC, by udzielić milionów organizacjom dążącym do utrzymania kontroli Demokratów nad Izbą Reprezentantów, Planned Parenthood i różnym kampaniom senackim” – pisze Paul Murano. Dodatkowo po nasileniu się napięć na tle rasowym w USA po śmierci George’a Floyda „Soros obiecał dodatkowe 220 milionów dolarów różnym organizacjom oddanym promowaniu postępu rasowego”.

Murano zwraca uwagę na fakt, że jak na ironię Demokraci, którzy korzystają z tych hojnych dotacji, występują przeciwko „deprawującemu wpływowi pieniędzy w polityce”. Reformy, które miałyby wyeliminować wpływ „wielkich pieniędzy” obiecuje np. Joe Biden, kandydat Demokratów na prezydenta. Na jego stronie można przeczytać, że „Demokracja działa najlepiej wówczas, kiedy duże konto bankowe czy długa lista darczyńców nie stanowią warunku dla [zdobycia] urzędu”. Jak skomentował to jeden z przedstawicieli Partii Republikańskiej: „Bezprecedensowe wydatki Sorosa (...) podkreślają, jak bardzo zależni są Demokraci od datków miliarderów, mimo swojej hipokrytycznej retoryki”.

Dziennikarz zwraca uwagę, że przeciwnie do swego postępowania w przeszłości miliarder obecnie nie udziela dotacji bezpośrednio pod swoim imieniem, ale głównie dokonując transferów dziesiątków milionów dolarów z Fund for Policy Reform poprzez sieć Open Society Foundations do Democracy PAC . Takie działanie pozwala mu na usunięcie swojego nazwiska z list darczyńców, choć w rzeczywistości jest największym z nich.

Wypowiedzi Sorosa m.in. na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos świadczą o tym, że jego celem jest głównie wyeliminowanie z polityki prezydenta Donalda Trumpa, którego miliarder uważa za „despotę”.

 

Jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze (87):

kacper2020.08.6 16:12
keidy zdechnie ten pies blagam
Dogorywająca opozycja kąsa najmocniej2020.08.5 9:50
Soros, narzędzie diabła. Dobrze, ze Orban go pogonił z Węgier. A "prezydęt" Komorowski go adorował.
Wiwi2020.08.4 23:43
Mój Śp. Tata przeżył 92 lata, ciężko pracował przez cale życie, zdołał wybudować dom, dokupił dwie działki koło niego, nigdy nikogo nie oszukiwał, nie zwodził na złą drogę, był głęboko wierzący, do końca życia chodził do kościoła, cieszył się tym, co uczciwie zapracował, a umierając,miał piękną, pogodną twarz, praktycznie bez zmarszczek - twarz człowieka spełnionego i pełnego wewnętrznej pogody ducha. Gdy patrzę na twarz Sorosa, mającego miliardy - w tej twarzy nie widzę ani cienia radości, tylko jakąś wewnętrzną pustkę, brzydotę i lęk.
Józia2020.08.4 22:59
Panie Soros, Mesjasz już przyszedł. Jest Nim Jezus Chrystus, Syn Boga Żywego. Po co wydaje Pan kasę na zamęt, chaos, wojny, skłócanie ludzi, mieszanie narodów? Nie ma Pan co robić? Stoi Pan nad grobem i takie straszne rzeczy czyni. Proszę się opamiętać!
Anonim2020.08.4 22:05
"Każda roślina, której nie zasadził mój Ojciec Niebieski, zostanie wyrwana z korzeniami. Zostawcie ich! To są ślepi prowadzący ślepych. A jesli niewidomy prowadzi niewidomego, obaj wpadną do dołu" /Mt 15/
ole2020.08.4 19:30
Kochani, gdyby Polacy nie byli w tak dużym procencie zlewaczali, chciwi i pozbawieni kręgosłupa moralnego, sorosy inne lewackie elementy, nie miałyby u nas nic do roboty. Obce nam kulturowo nasienie, wrogie Polakom, wyniosłoby się szybko i dobrowolnie z naszych granic. To w naszych rękach jest uzdrowienie kraju i oczyszczenie z wad i ograniczeń, a pomocy szukajmy u Boga I Maryi.
prawy2020.08.4 17:17
jakislewak PODSZYŁ SIE POd moie imię,a żydokomuch ze spółki obłowionych z narodów SWIATA- finansują na czele ze starcem który sromotnie zapłaci za niszczenie ŚWIATA I NATURY,promując wynaturzenia i wysyłając emigrantów różnej maści dla inżynieri NARODÓW atak szczególny na chrzescian dokładnie rozumiejących działanie tego Swiata! myśli taki wróg wszystkiego co DOBRE,że wygra z BOGIEM już wkródce odpowie przed nim i nie będzie tłumaczenia,czyny.........czyny zydokomunisty wroga NATURY!!!!!!
Prawy2020.08.4 17:06
Wspaniały człowiek. Jedyny który z tego portalu trafi do nieba.
niepokorny2020.08.4 17:01
Czy ktoś słyszał o tym aby jakiś wpływowy Żyd odciął się od Sorosa, jeżeli nikt o tym nie słyszał, to znaczy, że jest to w zasadzie polityka Żydów.
Mirek2020.08.4 17:37
Ja nie słyszałem . Jeżeli Żydzi nie protestują to znaczy że się z tym zgadzają . Soros uderza głównie w katolików .
Anonim2020.08.4 20:02
Jestes idiota genetycznym. Sorosz reprezentuje ta grupe masonow,ktora jest za likwidacja W OGOLE Izraela,gdzie nie ma on nawet prawa wjazdu,i jest Wrogiem Nr 1. Poczytaj sobie kretynku o przemianach wspolczesnej masonerii u Krajskiego,.
katolicka deratyzacja Polski2020.08.4 20:03
Przepraszam,ze sie nie podpisalem znowu.
Anonim2020.08.4 21:43
A czy zauważyłeś, że Krajski bardzo chętnie mówi o masonerii, ale ani słowa o żydowskiej masonerii B'nai B'rit? A ta decyduje o wszystkim i jest najbardziej zajadłym wrogiem ludzkości. Nie dziwi Cię to?
Szybka Randka2020.08.4 16:49
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.lexlale.com.pl
hrabia Potocki2020.08.4 16:29
Czlowiek ktory spowodowal klopoty finansowe Angli i wielu innych krajow , kto za nim jeszcze stoi to nie wiem , obstawe ma podobno niesamowita , wiec sie czegos boi.
Soros2020.08.4 16:48
Śmierci dostępu do Ciebie nie powstrzyma żadna obstawa.
...2020.08.4 15:57
Co on taki żółty jakby już był jedną nogą na tamtym świecie?
PePe2020.08.4 15:55
Kiedy to truchło wreszcie się rozsypie???
Dam2020.08.4 15:50
Kraje które nie lubią Sorosa: Rosja, Węgry, Białoruś, Polska. Doborowe towarzystwo. Co wy byście zrobili bez takiego chochoła, na którego można zwalać całe zło na świecie?
witold2020.08.4 16:50
USA,Anglia,Wlochy,Hiszpania,Izrael,Grecja,Australia,Malezja,Indonezja,Korea polodniowa,Japonia,RPA,Brazylia,Argentyna,Horwacja,Grenlandia,Portugalia,Saudi Arabia,Kuwejt,Emiraty Arabskie,Katar,Chile,Serbia,Slowacja,Indie,Nowa Zelandia .
Dam2020.08.4 19:16
Naprawdę? Ma w nich zakaz wjazdu albo władza mówi, że jest "wrogiem publicznym"? Bo w wymienionych przeze mnie tak było. W żadnym wymienionym przez ciebie o tym nie słyszałem, ale może się mylę. W takim przypadku na pewno jesteś w stanie podeprzeć swoje twierdzenie dowodami.
Anonim2020.08.4 21:52
Soros ma zakaz wjazdu do Polski?
Shrek2020.08.5 3:10
Jego ambasadorem w Polsce był Balcerowicz a ostatnio Rafał T.
Anonim2020.08.5 16:18
Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Sorosa Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą za zasługi dla Polski w rozwijaniu demokracji i społeczeństwa obywatelskiego. Fundacja Sorosa wydała na to miliony dolarów od 1988 r.
Dam2020.08.5 8:05
Słowo "albo" jest dla ciebie niezrozumiałe?
łoł2020.08.5 9:56
Chazarski durny geju, czy kretynie, jak wolisz, nienawidzisz Polaków całą swoją parszywą duszą, wymordowaliście setki tysięcy najlepszych synów Polski w katowniach UB i SB, ale jeszcze wam mało, teraz chcecie nas wykończyć z pomocą satanisty Sorosa - podły talmudysto. Niedoczekanie wasze, tym razem Bóg i Maryja do tego nie dopuszczą.
Samogon2020.08.4 15:24
„Soros przeznacza rekordowe sumy na finansowanie lewaków” I dlatego lewaki rządzą światem. Natomiast prawaki tylko potrafią brać.
pepper2020.08.4 15:39
A skąd ta maszkara te pieniądze ma ? Z diabelskiego procederu IIluminati, z możliwości produkowania pieniądza bez pokrycia, z przejęcia banków przez żydów. Ma pieniądze, bo ma wyłączność na ich produkcję, ale to tylko mamona, a ona go zaprowadzi na dno piekła i to zapewne niedługo, bo źle wygląda, nawet bardzo źle i choć rozumie, że wszystko już dobiega końca, nie może zaprzestać służyć szatanowi, bo się mu oddał na zawsze. Dramat i groteska. Trup za życia, demon po śmierci.
Samogon2020.08.4 17:04
Pepper, nie wiem skąd ty masz takie informacje o Sorosie - pewnie wymyślone przez zazdrosnych prawaków (nieudaczników). W mojej ocenie Soros dał se radę za życia to i da se radę po śmierci. A jeżeli służenie szatanowi oznacza taką forsę to ja od dziś zaczynam modlić się do szatana. Ps Jeśli nie będziesz widział mnie więcej trollujacego to znaczy to, że szatan mi pobłogosławił.
ole2020.08.4 17:20
Rozumowanie czterolatka : jak mi kupisz to autko, to nawet brzydką ciotkę Helę uściskam. Sorosowe lewackie bękarty, ale nie jesteś sam, takich przygłupów, którzy się sprzedają za mamonę, jest 1/3 w Polsce.
Samogon2020.08.4 17:36
„…się sprzedają za mamonę” Ole, tobie chyba koronny wirus zlasował neurony – za dobre autko to ja mogę brzydką ciotkę Helę nawet bzyknąć, a nie tylko uściskać. Natomiast ty, wygląda na to, że miałeś wpojone niewolnictwo. Szkoda, że nie wiem gdzie mieszkasz - dałbym ci zatrudnienie - kocham frajerów, którzy czują obrzydzenie do mamony i pracują za pół darmo.
ole2020.08.4 17:52
Lewak wszystko przeliczy na zysk i na oszustwo. Bo pojęcie prawdy to dla takiego cyborga fatamorgana. A kasy mi nie brakuje i nie mam jej z bzykania ciotki Heli, ani z oszukiwania innych, co jest twoją specjalnością. Tak, że martw się o siebie, bo nie samym chlebem żyje człowiek.
Samogon2020.08.4 18:20
ole, "Kasy ci nie brakuje" – no to z ciebie już prawie lewak (gratuluję). Teraz nie obrzydzaj ani sobie ani innym mamonę, bo rzeczywiście „nie samym chlebem żyje człowiek” – potrzebujemy jeszcze kiełbasę, i to dużo, aby nie zazdrościć czegokolwiek innym.
ole2020.08.4 18:37
Czyś ty kiedy słyszał, co to znaczy "nie samym chlebem żyje człowiek" ? Można sklasyfikować ten przypadek powiedzeniem " zdrowe cielę w zdrowym ciele".
Ninel2020.08.4 15:41
Co za bełkot. Po prostu lewaki to najemnicy Bankierów i podobnej swołoczy. Co doskonale widać, gdy Marsze LGBT są wspierane przez Ambasady Mocarstw, Korporacje, Banki i Możnych. Być lewakiem to żaden powód do chwały.
Samogon2020.08.4 17:15
Ninel, co ty tak zazdrościsz lewakom? Aż tak ci źle w życiu poszło? Dołącz do lewaków (zwycięzców), a nie ujadasz jak pies na złotą karawanę, która przejeżdża przez twoją wiochę.
łoł2020.08.4 17:25
Lewactwo to stan ducha i umysłu - jedni się rodzą do życia w prawdzie - ludzie prawi, drudzy na własne życzenie, bo takiego dokonują wyboru - do życia w nienawiści do prawdy. Ale taki osioł i tak nie zrozumie, będzie się za chwilę dopytywał, co to jest prawda, albo o jeszcze inną oczywistość.
Samogon2020.08.4 17:58
„się rodzą do życia w prawdzie” łoł, wy prawaki, wy z niewoli ‘prawego’ omotania nigdy nie wyjdziecie. Nadal (w XXIw) robicie z siebie frajerów do pospolitego użytku (a prawda miała was wyzwolić)
łoł2020.08.4 18:19
Temu to wystarczy Stasiuk, Gretkowska, Nurowska i Lis. Poziom wyższy jest z przyczyn genetycznych nieosiągalny, wręcz szkodliwy, bo narusza jego równowagę i poczucie pewności siebie.
Samogon2020.08.4 18:34
Nie wiem co ty bredzisz, ale przypuszczam że musi to być coś dla ciebie ważnego, bo wyłapałem emocjonalny ton. Możesz odnieść się do tematu merytorycznie? - Rozmawiamy o mamonie (nie o twoich urojeniach)
łoł2020.08.4 18:41
Każde kolejne wprowadzenie takiego kogoś w świat istot rozumnych to orka na ugorze. I bezcelowa, bo to nawet niżej poziomu Stasiuka i Lisa.
Samogon2020.08.4 19:02
„orka na ugorze”? Łoł, nie mogę ci pomóc. Walisz jakimiś wzorami, a ja dzisiaj nie mam ochoty na przeprowadzanie zdalnej psychoterapii. Najpierw wyłącz promieniowanie 5G w swoim domu, i zobaczymy czy to coś zmieni. OK?
łoł2020.08.4 19:12
"Lekarzu" - lecz się sam.
Samogon2020.08.4 19:26
„"Lekarzu" - lecz się sam” łoł, sam leczyć się nie mogę, bo podobno „żelazo ostrzy się żelazem”. Tak czy inaczej, u ciebie nastąpiła poprawa – jesteś wyleczony – idź z Bogiem.
łoł2020.08.4 19:33
ha, ha, ha.
Ninel2020.08.4 18:13
Jakoś mi tam wyszło, nie to co tobie, dorabiającym sprzedawaniem ciała (i ducha) jakiejś Złotej Karawanie. Kiedyś za takie sprzedawanie się golili głowy 🤫
Olo2020.08.4 14:35
Ten zbrodniarz powinien być ścigany na całym świecie jak bin laden i tak samo skończyć !
katolik2020.08.4 15:33
niestety wokół w Europie pełno jego masońskich psów, więc kto pociągnie go do odpowiedzialności za ludobójstwo
katolik2020.08.4 15:38
nie mówiąc oczywiście juz o USA
HAU HAU HAU pisiurki!!!2020.08.4 14:33
WY MACIE RYDZYKA!!!! tylko ze on przytula wasze miln zamiast finansowac prawiczkow umyslowych ;] no coz:] jaka ideologia taki milioner!!! ;] jaki naród taki prezydent ;] ADRIANKI KOCHANE
Ninel2020.08.4 15:49
Cały Kościół to 0,1% potęgi Banków i Korporacji. Sama korporacja BlackRock to 6 bilionów dolarów, a majątek 10 największych banków inwestycyjnych - co do sztuki wspierających lewactwo - to ca 80% całej światowej gospodarki.
;] ty tak poważnie?2020.08.4 16:15
Bank Watykański. i tyle w temacie. informacje jawne, wszedzie do znalezienia. I TO JEST PRAWDZIWY OBRAZ KOSCIOLA.
Ninel2020.08.4 21:18
Różnica między aktywami Watykanu a aktywami sponsorów lewactwa jest jeszcze większa, jak między Wojskiem Polskim z 1939, i owszem całkiem całkiem bitnym i w ogóle, a siłami państw Osi, Niemcy, Włochy, Japonia z podbitymi Chinami plus ZSSR.
Jarosław Kaczyński2020.08.4 14:18
Polscy lewacy z PiS za to na garnuszku miliardera Putina.
trzaska2020.08.4 14:41
Pewnikiem widziałeś ich na liście gdy ją podpisywałeś jarosławie kaczyński.
Dorota2020.08.4 23:30
Czy wiesz , że za podszywanie się pod czyjeś nazwisko grozi kara do 3 lat więzienia? Przecież nie jesteś J.Kaczyńskim!.....
łoł2020.08.4 14:08
Czy głosujący na Trzaskowskiego widzą, jak wygląda mocodawca ich masońskiego idola ? Nie wstyd wam ? Jeszcze chwila, a diabli będą ujeżdżać Sorosa po pieczarach piekielnych. A co z wami, którzy na takich, jak on i ich sługusów, głosujecie z myślą wyłącznie o mamonie ?
trzaska2020.08.4 14:46
żal mi ich bo stracili nie tyle zdrowy rozsądek co wiarę, stali się sługusami demonów oddając im swój głoś by rządzili w ich imieniu.
XD2020.08.6 12:16
I o głosowaniu z myślą o mamonie mówi wyborca PiS – partii, która wygrywa wybory, bo rozdaje pieniądze komu popadnie za samo istnienie XD
anna2020.08.4 13:50
ciekawe na czym zarobił tyle kasy , mógłby wspomóc biednych na świecie a nie wspierać rozpustę i degeneratów, chyba coś mu się poprzestawiało w tej starej głowie
Anonim2020.08.4 13:41
Soros to jest zapowiadany antychryst, który chce postawić świat na głowie, zło nazywa dobrem, zboczenia normalnością.
matis892020.08.4 14:23
Antychryst będzie przystojny i uroczy, a nie stary obleśny dziad.
Anonim2020.08.4 14:32
Przystojny uroczy był jeszcze 40 lat temu, teraz jest " filantropem"
matis892020.08.4 14:54
Antychryst będzie małpował Jezusa, podpinał się pod niego i będzie przystojny i uroczy tak że uwiedzie świat. Nie stary, obrzydliwy i obleśny dziad. Filantropów nie brakuje i nie wszyscy to stare obleśne dziady.
KATOL JEDEN2020.08.4 13:26
Gorąco polecamy https://www.tvradom.com/wiadomosci/615,raport-podkomisji-ds-ponownego-zbadania-wypadku-lotniczego-z-10042010
matis892020.08.4 13:18
Soros jest bardzo dumny z PISu że ten wspiera satanistyczny masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego. Jest też zadowolony z PISowskiego bonu turystycznego, czyli urabiania ludzi do bezgotówkowego państwa i chipowania. Bo czy bez internetu, karty i telefonu komórkowego skorzystasz z bonu ??? Są to już ograniczenia dla ludzi chcących żyć bez tych gadzetów kontrolowanych przez system cyfrowy. Soros jest dumny z PISu.
Przeciw kretynom2020.08.4 15:23
Jak widać ty swoje brednie wypisujesz przy pomocy internetu. Ale rozumiem, że komp z dostępem do netu do ostatnia rzecz jaka ci została, bo kartę i telefon już wyp****łeś do klopa. Tak?
Anonim2020.08.4 17:15
A co za różnica, bona nie dostaniesz jak nie masz kompa, internetu i telefonu komórkowego. PISowska lewacka dyskryminacja.
katolik2020.08.4 13:16
soros to największa masońska zaraza tego świata
katolik2020.08.4 13:10
sprzedajność dla ideologii jest upokarzająca
Glaudiusman2020.08.4 13:04
Powinni znaleźć się jacyś hakerzy i wyczyścić konta tego lewaka obrzydłego.
katolik2020.08.4 13:13
na pewno sie boją kary, więc pożerują na trochę biedniejszych, bo wtedy nie będą jakoś dotkliwie ukarani
anna2020.08.4 13:50
jestem za
Anonim2020.08.4 13:02
Masoneria rozpędza się coraz szybciej
jula2020.08.4 12:56
Że go święta ziemia nosi. Nie złorzeczę dziadydze tylko mam dysonans poznawczy.
XD2020.08.4 12:50
Ej, ale wiecie że wasze 500+ fundują lewackie podatki? XD Pieniądz nie śmierdzi co?
Tasman2020.08.4 12:38
Przyganiał kocioł garnkowi. Ostatnio opublikowano dane na temat finansowania kampanii wyborczych PiS i prezydenta Dudy. Kwoty wcale nie mniejsze, a „darczyńcy” w zamian dostają intratne posady. Wszystko po to, aby PiS (nowa neokomuna) rządził niepodzielnie i na wieki, wieków, amen.
niech finansuje Muzeum POLIN; muzeum Auschwitz2020.08.4 12:38
ku Pamięci
Boże broń Polskę przed2020.08.4 12:37
powrotem żydokomuny
XD2020.08.4 13:06
Nie powiodło mu się. Komuna wraca razem z PiSem. Ale jak naród nie czyta i się nie uczy, a brak wykształcenia uważa za powód do dumy, to nic dziwnego że tkwi po uszy w gównie, ale broni tego gówna jak niepodległości XD
czytelnik2020.08.4 13:38
Należy czytać ale przy tym trzeba myśleć, jeżeli uważasz że PiS to jest powrót komuny?
XD2020.08.6 11:01
Z tego samego powodu, dla którego nie pozwala się kochającym się ludziom na zalegalizowane swojego związku, ostentacyjnie manifestuje swoją wiarę we wszystkich uroczystościach państwowych, narzuca ją innowiercom indoktrynując nią dzieci od przedszkola, lekarzom pozwala na manifestację swoich poglądów wobec pacjentów, co stoi w sprzeczności z przysięgą Hipokratesa, tworzy się strefy wolne od określonych grup społecznych, wyzywa ludzi od zarazy jak w faszystowskich Niemczech, rzuca brukiem w pokojowe i całkiem legalne manifestacje. Perwersyjna egzaltacja wiary trwa dużo dłużej i nie wynika z ograniczenia prawa do niej, a ze zwykłej dewocji. Bo wiara jest jak penis. Fajnie, że go masz, ale nie musisz z nim paradować po ulicy. Dlaczego o tym mówię? Bo chyba nie wiesz czym różni się kościelna procesja od marszu równości. Procesja manifestuje wiarę dla samej manifestacji, a w marszu równości idą ludzie, którzy domagają się równych praw. Nikt nie każe Ci sypiać z osobą tej samej płci, ale dlaczego odmawiasz prawa do legalizacji takiego związku przez innych? Chodzenie nago i świecenie genitaliami w miejscach publicznych i do tego nieprzeznaczonych nie jest w porządku i podlega karze, natomiast jeśli nawiązujesz tym do marszu równości to przykro mi, ale gdybyś choć raz spojrzał na niego z bliska, a nie przez propagandowe szkiełko TVP, zobaczyłbyś ubranych, uśmiechniętych, kolorowych ludzi, rodziny z dziećmi, homoseksualistów z dziećmi (tak, bo brak możliwości prawnej adopcji przez pary jednopłciowe nie oznacza, że takie pary nie wychowują szczęśliwych i zadbanych dzieci w przeciwieństwie do wielu patologicznych rodzin heteroseksualnych). Czy rozumiesz, że walka o równe prawa, a manifestacja swojej wiary to dwie różne sprawy? Zaledwie 100 lat temu to samo robiły kobiety domagając się prawa do głosowania. Zaledwie pół wieku temu czarnoskórzy walczyli o bycie ludźmi nie rzeczami. To KK narzuca swoją ideologię i wciska wszędzie umęczonego cieślę sprzed dwóch tysięcy lat.
XD2020.08.6 11:03
Sorki – nie ten komentarz pod nie tym postem :) Owszem – we wszystkich niemal ministerstwach, spółkach państwowych a nawet sądach i trybunale siedzą partyjniacy bez względu na to jakie mają kwalifikacje. Aresztuje się dziś bandę dzieciaków za rozwieszanie tęczowych flag pomnikach, ale rzucanie brukiem w marsz równości jest spoko. Nabitych karków z racami chętnych "zaje*bać araba" czy "pedała" nazywa patriotami, choć szczerze wątpię, czy płacą chociaż podatki i nie wywożą śmieci do lasu. Bardzo łatwo być "patriotą" z bejsbolem i wierzyć, że drugi człowiek jest "wrogiem narodu", ale trudniej dbać o swoją ojczyznę utrzymując ją we względnym porządku i nie dymać na prawo i lewo cwaniactwem i nieuczciwością. Polityków opozycji nazywa się "hołotą", ale słynne "spi*przaj dziadu" i "lepszy sort" jest jak najbardziej uzasadniony. Ale to przecież politycy opozycji dzielą Polskę na równe pół. Ludzi o innych preferencjach seksualnych hierarcha Kościoła nazywa publicznie "zarazą" (co by Jezus powiedział?) podczas gdy jakakolwiek krytyka Kościoła traktowana jest jak "obraza uczuć religijnych" (która to nie wiadomo co oznacza, bo każdy ma inną wrażliwość), a środkowy palec w sejmie tłumaczy swędzącym okiem. Banuje się niewygodne piosenki artystów, którzy od 30 lat piszą teksty o różnych opcjach politycznych i tłumaczy to pokrętnie i niejasno "błędami w liczeniu głosów". Nie mówiąc już o tubach propagandowych, które prowadzą szeroko zakrojoną partyjną glorię, która fachowo nazywa się propagandą sukcesu, a kiedy sukcesów brak, telewizja "publiczna" trąbi o tym jak na świecie jest źle. Szeroko zakrojone "rozliczanie się" z aferami opozycji odwraca uwagę od przyszłości tego kraju i jego pozycji międzynarodowej, która z każdym rokiem jest coraz gorsza. Kiedy niezależne media to wytykają, rząd mówi o finansowaniu propagandy przez obce siły i manipulacjach.
XD2020.08.6 11:03
Strajkujących przeciw łamaniu przez prezydenta konstytucji (sic!) odgradza się od sejmu kordonem policji, podobnie jak jaśnie Prezesa, który jako szef jedynej partii w tym kraju niepodzielnie rządzi z cienia głaszcząc swojego kota, a pani polityk PiS (również bezdzietna i niezamężna) nawołują do rodzenia dzieci i obrony "tradycyjnych wartości rodzinnych". Jeszcze lepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia w temacie płodności kobiet mają panowie w sukienkach, którzy teoretycznie nie mogą uprawiać seksu. Tymczasem udokumentowanych przypadków krzywdzenia przez nich dzieci stawia się ponad prawem i nazywa "manipulacją", a nieudokumentowanych nawet nie da się oszacować, bo nie są zgłaszane do prokuratury. Na potrzeby partii powstają coraz to nowi wrogowie narodu, którzy chcą zniszczyć Polskę, mordować mężczyzn i gwałcić kobiety (to oczywiście ta przenośnia), a to wszystko po to, żeby zastraszyć ludzi, którzy potrzebują socjalu, żeby utrzymać swoje rodziny. "Wroga" łatwiej jest nienawidzić niż panią w sklepie spożywczym, pana w banku czy sąsiada. Dlatego zakłada się dziś każdemu opaskę – Żyd, lewak, komunista, ruski troll, zaraza, terrorysta, marksista, lesbijka, pedał, morderca dzieci, wykształciuch, warszawka, elyta, nie zliczę. Uczy się ludzi nienawidzić nie rodaków, ale "wrogów", choć ci "wrogowie" właśnie to połowa narodu. Pieniądze z podatków przeznacza się wyłącznie "lepszemu sortowi" Polaków, podczas gdy niepełnosprawni, nauczyciele, piloci, pielęgniarki, lekarze, rolnicy i właściciele małych i średnich firm napędzający gospodarkę strajkują, a szpitale wciąż przypominają peerelowskie wylęgarnie karaluchów. Brakuje jeszcze zatrzymań na tle politycznym i wyznaniowym.
każda organizacja, która przyjmie grosza od Zoroza2020.08.4 12:36
powinna być zdelegalizowana
katolik2020.08.4 15:37
było by tak, jeśli ludzie byliby nieprzekupni. A tacy są, ale ich głos jest tłumiony
Anonim2020.08.4 17:04
Którzy to tacy nieprzekupni według Ciebie? G.Braun, K.Bosak, Sośnierz,Michalkiewicz, Rola, Szlachtowicz? Baaaaaaaaaaardzo śmieszne!