Sondaż. Zdaniem Polaków debatę zdecydowanie wygrał Andrzej Duda - zdjęcie
07.05.20, 17:08Fot. screenschot: Youtube - Tvp Info

Sondaż. Zdaniem Polaków debatę zdecydowanie wygrał Andrzej Duda

25

Na zlecenie portalu wPolityce.pl pracownia Social Changes przeprowadziła sondaż, w którym pytała Polaków o ocenę wczorajszej debaty prezydenckiej w TVP. Zdaniem największej grupy, zdecydowanym zwycięzcą był w niej Andrzej Duda.

Pytanie zadane respondentom brzmiało:

-„Kto Twoim zdaniem wygrał debatę prezydencką, która odbyła się w środę 6 maja w TVP?”.

Zdaniem aż 42 proc. ankietowanych zwycięzcą debaty jest urzędujący prezydent Andrzej Duda.

Na drugim miejscu stanął Szymon Hołownia, który zdobył 23 proc. głosów. Podium zamyka lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz z wynikiem 10 proc.

Na Krzysztofa Bosaka wskazało 7 proc. osób.

Ze studia TVP na tarczy zdecydowanie zdaniem ankietowanych wyszła kandydatka KO, Małgorzata Kidawa-Błońska, która odniosła zwycięstwo zdaniem jedynie 6 proc. ankietowanych.

Jeszcze mniejszy wynik ma Robert Biedroń – 5 proc. i Marek Jakubiak – 3 proc. Paweł Tanajno zanotował 2 proc. głosów a Stanisław Żółtek – 1 proc. Ostatnie miejsce zajął Mirosław Piotrowski.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (25):

Andrzej2020.05.8 14:14
Chyba zdaniem Frondy.
violencja2020.05.7 23:04
buuuuuuuuuuuuuu
Leszek2020.05.7 22:26
Lokaj Đuduś, takie nic bez wyrazu. Dobry, ale jako popychadło. Lepiej zlikwidować urząd Prezydencki. Same gnidy przy władzy od lat. Dyktatura masońskich kolesi.
Agnie2020.05.7 20:02
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Marcel2020.05.7 18:38
Akurat! Jak dla mnie nie ma alternatywy dla Krzysztofa Bosaka!!!
Urszula2020.05.7 19:42
Na pewno miał lepsze wypowiedzi jak Duda i lepiej wypadł choć ja stawiam na Hołownię.
Andrzej nr12020.05.7 18:37
PRZYHAMUJCIE BO WAZELINA MI SCIEKA PO MONITORZE....HEHE
Tad2020.05.7 18:03
Nędza polskich polityków przeraża. Przed wojną, gdy kogoś złapano na publicznym kłamstwie, to był poddany takiej obstrukcji że strzelał sobie w łep. W tej debacie oprócz obecnego prezydenta, pozostali kłamali jak z nut. Chodziło o wytrącenie z równowagi prezydenta, aby się tłumaczył i nie odpowiadał na pytania. Pełną satysfakcję co było widać, miał Kamysz, bo gdy zarzucił Prezydentowi że nie wprowadził do sejmu żadnej ustawy, to wtedy Prezydent nie wytrzymał i odpowiedział że wprowadził ich 23. Kłamstwo Kamysza było tym bardziej jaskrawe, że ta ustawa, której był sprawozdawcą o wydłużeniu wieku emerytalnego, była zanegowana pierwszą ustawą Prezydenta, która spowodowała powrót do poprzedniego stanu.
Urszula2020.05.7 19:40
Dlaczego tylko 23? Mógł powiedzieć, że 100 albo 200. Ładniej to wygląda. No i jakie to były ustawy? 500+ to ustawa rządowa, a nie dudusia. A reszta? Szkoda, że duduś nauczył się łgać przez te 5 lat.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.7 17:28
Pisowski przygłup tak się starał... robił mocarstwowe minki spasionym okrągłym ryjem, marszczył czoło, reżimowa gadzinówka nieba mu w pytaniach przychylała, po czym wyPADł ze studia... i nieborak dowiedział się że mu zwykły poseł wybory przesunął i ukradł całe show!
Jan Radziszewski 2020.05.7 17:26
jak jest w powiedzeniu "Co ma wisieć - Nie Utonie!" Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Naczelny2020.05.7 17:25
Duda dostał łomot, ale frodna robi laskę pisowi, wieć inaczej być nie może.
Piotr Nowak2020.05.7 17:22
:) Hahaha Naprawdę takie coś? Żarcik czy już was całkiem pogięło? Gdzie ten sondaż był robiony w klubie Gazety polskiej? Duda był pospinany jak dziecko. Jakby pytań nie znał.
Maria Blaszczyk2020.05.7 17:21
Biedny urzędujący pan prezydent. Idzie do telewizji, daje z siebie wszystko, wychodzi ze studia. I się dowiaduje, że dwóch szeregowych posłów bez żadnego trybu odwołało mu wybory.
Piotr Nowak2020.05.7 17:26
10/10 Marysiu :)
Agnieszka Dz. 2020.05.7 17:27
👍 +1
Myśl!2020.05.7 19:57
Biedna babo jesteś pewna, że nic nie wiedział? Padam ze śmiechu! Tak właśnie robią politykę zwycięzcy. Wszystkim się coś zdaje a oni czyli PIS wie. Zwycięzcy muszą mieć strategię i się jej trzymać. Mieć fuksa można raz a jak widzisz PIS ma już za sobą kolejne zwycięstwa, które nie są przypadkowe. Doucz się!
Piotr Nowak2020.05.7 20:48
Ty myślicielu myślisz pojęcia. Tak wlasnie robią OSZUŚCI a nie żadni zwycięzcy.
anonim2020.05.7 17:17
Ja też nabrałem zaufania do Pana Prezydenta, bo wcześniej myślałem, że może w drugiej kadencji czymś zaskoczy. Ale po tej debacie ufam jego stałości w niezabieraniu głosu w sprawach ważnych. Pełnie błazenady dopełnił fakt, że nawet nie umiał się wypowiedzieć na temat terminu wyborów, za co sam odpowiada.
Nick2020.05.7 17:15
Ciekawe jakich Polaków pytali. "Właścicielem Social Changes jest Marek Wojciech Grabowski. Grabowski jest jednocześnie prezesem Fundacji Mamy i Taty, czyli prawicowego NGO, który „wsławił” się między innymi kampanią „Nie zdążyłam zostać mamą„, walką z rozwodami oraz osobami homoseksualnymi. Sam Marek Grabowski często udziela się w mediach (TV Republika, TV Trwam etc.), ostatnio był też gwiazdą posiedzenia Parlamentarnego Zespołu na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej. Opowiadał tam między innymi, że „w Wielkiej Brytanii podczas edukacji seksualnej prowadzący rozbierają się i na sobie prezentują reakcje fizjologiczne”. Skąd bierze takie informacje? Nie wiadomo. Nie wiadomo również, skąd swoje dane czerpie jego firma Social Changes, ponieważ nie jest zrzeszona w żadnej organizacji ośrodków badawczych, w tym najważniejszej w Polsce, czyli OFBOR (Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku). Oznacza, że nikt nie kontroluje nie tylko metodologii ich badań, ale nawet tego, czy w ogóle posiadają zaplecze techniczne, by cokolwiek badać. Na przykład, czy mają internetową bazę ankietowanych. Jak to się mówi – usługi weryfikuje rynek, a w tym wypadku rynkiem jest powiązany z rządem portal wPolityce.pl. Badanie zlecone, usługa wykonana, klient zadowolony."
Saki Faki2020.05.7 17:14
Ciekawy ma sposób wygrywania ten nasz Duduś 😀
Supra2020.05.7 17:14
Duda... mierny prezydent, długopis popisujący każdy bubel i zaprzysiężający komuchów. Gdy miał okazję się wykazać i np. pomóc frankowiczon to sprawę olał, woli wygłupiać się na tik-toku.
MM2020.05.7 17:13
Portal w Polityce... i wszystko jasne, dopasować wyniki do tezy, że PiS wygrał.
o tym nie dowiesz się z Frondy2020.05.7 17:12
Debatę wygrał Jej Ekscelencja, który w trakcie debaty zarządził odwołanie wyborów.
Nemo2020.05.8 10:54
Odwołał zgodnie z oczekiwaniami Kidawy i Budki, czyli agent w obozie PIS-u.