15.03.20, 12:30Screenshot Youtube - RDC Polskie radio

Sondaż: Wzrost poparcia dla Andrzeja Dudy, Kidawa sporo traci!

Według najnowszego badania przeprowadzonego przez pracownię Estymator dla dorzeczy.pl, poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy rośnie. Obecnie może on liczyć na 46,4 proc. głosów. W porównaniu do poprzedniego badania urzędujący prezyent zyskał zatem 1,6 pkt. procentowego.

Zdecydowanie gorzej prezentuje się sytuacja Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, na którą zagłosować chce 20,4 proc. uczestników sondażu. To oznacza spory spadek, bo aż o 4 punkty procentowe w porównaniu z poprzednim badaniem.

Trzecie miejsce zajmuje Robert Biedroń z poparciem rzędu 11,4 proc. To oznacza przyrost o 1,7 pkt. proc. Czwarta pozycja przypadła Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi. Lider PSL może liczyć na 10,1 proc. głosów.

Znacznie gorzej wypada Szymon Hołownia. Swój głos chce na niego oddać 6,9 proc. badanych. Na Krzysztofa Bosaka zagłosować chce natomiast 4,6 proc. respondentów.

Badanie przeprowadzono w dniach 12-13 marca tego roku. W wynikach uwzględnione zostały tylko odpowiedzi osób, które zadeklarowały wzięcie udziału w wyborach i wskazały, na kogo chcą zagłosować. Frekwencja wyniosłaby 57 proc.

dam/dorzeczy.pl,Fronda.pl 

Komentarze

Jan Radziszewski2020.04.24 17:40
jak widać przyszły wisielec Będzie jednak mimo wszystko jednak wisiał Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen
gumowa kaczka2020.03.17 17:15
i tak juz po wyborach w maju,a na jesieni o spadek w gospodarce wyborcy pewnie kogoś oskarżą -oberwie się Pisowi ,bo akurat jest u władzy
kabi2020.03.19 12:56
Nie chciał bym być na miejscu tych co będą rządzić po PIS.
Walter2020.03.15 19:12
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Prezydent złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Komu może podobać się taki "Prezydent"?
Wiktor2020.03.16 0:51
Powiedz "Walterze"?? Ile dni można czytać ten twój długi i głupi wpis, ciągle to samo! Zasada: "kopiuj, wklej ! Nie masz co napisać ? Płacą ci trollu, Lechu, a nie Walterze, od sztuki? JEŚLI NIE POTRAFISZ, NIE PCHAJ SIĘ NA AFISZ!" Pewnie to znasz ! To pasuje do ciebie, kropka w kropkę! POPRAW sobie! Prezydent o wiele więcej podpisał na onkologię niż te 2 mld ! Powstał Fundusz Onkologii na 11 mld. zł! Kumasz?
JaKi2020.03.15 14:45
To normalne skoro w mediach publicznych jest tylko Duda,ewentualnie znienawidzony Grodzki. Koronowirus spadł PiS jak manna z nieba i dzięki temu zwycięstwo Duda ma pewne.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.15 13:54
A ja tylko zadzieram kiece i pier...ć się lece! Właśnie wydalam ostatnie szare komórki i przygotowuje odbytnice. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Mam HIV, koronawirus może skróci moją samotność.
Mirek2020.03.15 13:16
Ludzie czy wyobrażacie sobie co byłoby gdyby w Polsce rządził Ryży [niemiecki knecht] wraz z obecną totalną opozycją . Byłby Armagedon !! . Ludzie padaliby jak muchy bo na nic nie byłoby pieniędzy . Wszystko byłoby rozkradzione !! .
katolik2020.03.15 13:30
byłaby zbiorowa mogiła , ale jeszcze ludzie sa głupi tacy jak dno popslsldwiosnanowoczesnahołow. Dno miałoby satysfakcje przed całym światem,ze sytuacja jest tak trudna,ze nie do opanowania ..
Wiktor2020.03.16 0:41
Mirek, Zapomniałeś jeszcze, że PO chciał Polski federacyjnej! To byłoby jeszcze gorzej, bo to byłoby rozbicie na poszczególne regiony, niczym "landy" w Niemczech! Byłyby jakby dwie Polski! Jedna za Niemcami, druga Nasza Ojczyźniana! Mniejszymi dałoby się UE prędzej rządzić! Do tego m.in. Peło zmierza !
katolik2020.03.15 13:03
ta baba kichawa koniecznie chciała być prezydentem trupów, jest zniwo , jak może patrzeć Polakom ,których ogłupia w ich naiwne oczy?!!!! Dno
Marcin.. 2020.03.15 12:58
Gdzie jest ten tchórz kulawy karzeł z Żoliborza, bożyszcze powiatowej Polski, mieszkańców wsi i małych miasteczek. Polski zacofanej, zakompleksionej, płaszczącej się przed Proboszczem i miejscowym kacykiem pis, gotowej zatłuc sztachetami wszystkich, którzy wątpią w ich nieomylność.Tylko zasiłek i 500+ to ich życie. Prezesik nie pojawia się w Sejmie, ale kasę na konto pobiera.Na Nowogrodzkiej też się nie pojawia, wali w majty ze strachu, że dołączy do brata i mamusi !! Może by wygłosił Orędzie do pisowskich obłąkańców? Nie on boi się wyjść ze swojej strzeżonej Żoliborskiej nory!!! Banda ochroniarzy za 108.000 tysięcy miesięcznie z naszych podatków, też może go poczęstować wirusem!!
katolik2020.03.15 12:56
Dajcie spokój jest problem wirusa, tylko Prezydent Duda ma siłę przeprowadzić Polskę. ,kichawa nie istnieje , dajcie juz spokój , nie czas na gadanie o durno-debilowatym dnie.ta diablica chciała śmierci Polaków- WON! jak może jeszcze ludziom w oczy patrzeć , kiedy panoszy się zaraza, a ona chciała eutanazji aborcji lgbt, gender, niszczyło dno Boga. Kara osobistego samoprzekleństwa dla dna popslsldwiosnanowoczesnahołow za grzech społeczny Polaków
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.15 12:53
Trudno się dziwić, że powiększa, skoro jako jedyny kandydat prowadzi aktywną kampanię wyborczą, jeżdżąc po Polsce i narażając nie tylko siebie - ale i innych ludzi (także swoją ekipę) na zarażenie. I robi to lansując się za nasze pieniądze w "publicznej" TVPiS. Ale pewnie kulawy żoliborski konus poinstruował PADalca jak się robi kampanię na trumnach...
MT (1)2020.03.15 12:49
Coraz bardziej oczywiste, że prezydent Duda wygra te wybory. To będzie gremialna walka z "totalnym" złem podsuwanym ludziom natrętnie przez tęczowo-lewackich obłąkańców dyszących nienawiścią do wierzących. Nadciągająca dopiero epidemia zrobi swoje. Mocnych w wierze ona nie przestraszy.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.15 12:42
Znowu ta pyzata gęba... już w maju kopniemy go w Dudę🖕 #dUDAexit #wPADka2015 #wyPAD2020
VII2020.03.15 13:38
Gejowska duma kończy się gdy zwieracz nazbyt rozciągnięty i zaczyna się gubić kartofle na spacerze.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.15 17:08
dziadzia aleś ty sprośny! powiedz babci, żeby ci w aptece zapas pampersów kupiła na czas koronawirusa to niczego gubić nie będziesz😂
...2020.03.15 14:52
mówisz w liczbie mnogiej... to ilu was tam jest? 1.polak 2.ateista 3.dumny 4.gej ... a może legion?
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.15 17:09
Jeden i ten sam podobnie jak u was bożek kato tylko ja lepszy bo nie 3 a 4 w jednej osobie😂
Wiktor2020.03.15 23:54
Geju! Dlaczego ciągle kłamiesz? Nie jesteś Polakiem! Nie szargaj Polski! Jesteś Żydem i tak pisz! Wstydzisz się swojej narodowości?? A może masz zakazane tak sie nazywać? Czyżby wykleli cię rodacy? Odpisz, tyle razy ciebie o to pytają?TAK? Ja jestem Polakiem, ale nigdy nie napisałbym, że jestem Żydem, czy Niemcem....itp.! W czym więc tkwi to kłamstwo!? P.s. Lechu, niedumny geju! Nie blużnij ! Odpowiesz za to! Zobaczysz, czy ci będzie durniu wtedy do śmiechu! W tym życiu nie chcesz znać Boga i bluźnisz, więc będziesz miał tylko zapłacone za to, co obecnie wyprawiasz! Bedzie: " idź precz w ogień piekielny.. ..." ! Poczytaj sobie o tym! Pamiętaj ! "....PAN BÓG NIE RYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY.....!"
Mejer2020.03.16 19:13
kopnąć to ty możesz... psią kupe na chodniku. :D
Jan2020.03.25 11:41
Biedny jesteś, strasznie musi być ci niedobrze z samym sobą i ze swoją nienawiścią, współczuję...