Sondaż: Rywale wciąż bez szans w starciu z Andrzejem Dudą - zdjęcie
31.12.19, 11:25Fot. PiS via Flickr

Sondaż: Rywale wciąż bez szans w starciu z Andrzejem Dudą

5

Prezydent Andrzej Duda w dalszym ciągu jest niekwestionowanym liderem poparcia przed wyborami prezydenckimi, które odbędą się w przyszłym roku. Ogromną stratę ma do niego wciąż Małgorzata Kidawa-Błońska z Koalicji Obywatelskiej.

Na urzędującego prezydenta swój głos w badaniu Social Changes dla portalu wpolityce.pl chce oddać 43 procent respondentów. To oznacza niewielkie spadek, o 3 punkty procentowe w stosunku do ostatniego badania.

O 1 punkt procentowy wzrosła z kolei Małgorzata Kidawa-Błońska, jednak poparcie dla niej nadal jest znacznie niższe od tego, jakim cieszy się Duda. Zagłosować chce na nią 24 proc. badanych Polaków.

W miejscu stoi z kolei poparcie dla Szymona Hołowni. Pozapartyjny kandydat uzyskał w badaniu 13 procent głosów. Dalej jest lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, którego popiera 9 proc. uczestników sondażu. To wzrost o 2 punkty procentowe.

Bez zmian pozostaje też poparcie dla Adriana Zandberga z Lewicy. Głosować chce na niego 7 proc. badanych Polaków. Nie zmienia się też wynik Krzysztofa Bosaka z Konfederacji – wciąż 4 procent.

Badanie przeprowadzono w dniach 20-24 grudnia.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (5):

Jan Radziszewski2020.04.24 17:39
jak widać przyszły wisielec Będzie jednak mimo wszystko jednak wisiał Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen
a.b.c.2019.12.31 13:08
Ale się katopisiarze rozczarują jak Duda przegra. Wtedy przekonają się jak są okłamywani przez "swoje" media.
Klapaucjusz2019.12.31 12:28
Czyli z tej "miażdżącej" przewagi Dudy wynika, że nie wygra w pierwszej turze i musi się bardzo starać aby wygrać w drugiej?
ateusz2019.12.31 11:42
Duda + Bosak = 43% + 4% = 47% Kidawa-Błońska + Hołownia + Kosiniak-Kamysz + Zandberg = 24% + 13% + 9% + 7% = 53% Jest szansa na pozbycie się marionetki z Pałacu Prezydenckiego.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.31 11:32
Maliniak to tchórz!!! pluje na jego głupkowatą zdradziecką mordę!!!