Śmierć policjantki i jej syna. Wcześniej samobójstwo popełnił jej brat - zdjęcie
17.09.20, 09:40Fot. via Pixabay - arembowski

Śmierć policjantki i jej syna. Wcześniej samobójstwo popełnił jej brat

1

Całą Polską wstrząsnęły doniesienia o śmierci 30-letniej policjantki. Ciało jej oraz jej syna znaleziono w lesie nieopodal Środy Wielkopolskiej. Dziś „Super Express” przekazał nowe informacje w tej sprawie.

Kobieta miała odebrać życie sobie oraz swojemu 9-letniemu synowi. Poszukiwania trwały od wtorkowego poranka. Policjantka nie stawiła się wówczas w pracy. Według wstępnych ustaleń doszło do rozszerzonego samobójstwa. Po zastrzeleniu syna kobieta miała odebrać sobie życie.

Super Express” cytuje Łukasza Wawrzyniaka z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Biegły wykluczył udział osób trzecich w zdarzeniu.

Gazecie udało się też dotrzeć do pewnych informacji z życia prywatnego policjantki. Ojciec jej syna miał niedawno wyjść z więzienia, jednak para rozstała się jeszcze zanim ten został skazany. Dodano też:

W rodzinnej wiosce policjantki wszyscy mówią o tym, że kilka lat temu w tajemniczych okolicznościach samobójstwo popełnił jej brat. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Kobieta bardzo przeżyła tamto wydarzenie”.

dam/se.pl,Fronda.pl

Komentarze (1):

OZ2020.09.17 17:03
Boże Mój jaki wielki smutek - Matko Przenajświętsza niech na zawsze zmarli Mama z Synkiem i Brat pozostaną w Twoich Ramionach.