Słowacja zamyka niektóre przejścia graniczne - zdjęcie
14.02.21, 09:56fot. flickr.com

Słowacja zamyka niektóre przejścia graniczne

3

Jak poinformowała w sobotę słowacka policja, od najbliższego poniedziałku Słowacja zamyka niektóre przejścia graniczne dla dla ruchu osobowego i towarowego, w tym także z Polską. Pozostałe przejścia od środy będą objęte wzmożoną kontrolą.

Na granicy polsko-słowackiej zamknięte będą od poniedziałku od godz. 5 następujące przejścia: Radoszyce-Palota, Ożenna-Niżna Polianka, Muszynka-Kurov, Leluchów-Czircz, Szczawnica-Lesnica, Niedzica-Lysa nad Dunajcom, Łysa Polana-Tatranska Javorina, Chochołów-Sucha Hora, Winiarczykówka-Bobrov oraz Ujsoły-Novot.

Policja słowacka podkreśla, że pomimo obostrzeń i wzmożonych kontroli nie zostaną wprowadzone kontrole graniczne. Takie działania powinny być wcześniej uzgadniane Komisją Europejską.

 

mp/pap

Komentarze (3):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.14 10:04
Zobaczyli jak PiSowskie bydło bawi się w Zakopanem i zamykają. Mądry naród.
o ...2021.02.15 8:43
... niemożliwe ... czy katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 zapisał sie do pis-u? ... wczoraj, po 11 w tv (nie powiem jakiej) widziałem go na krupówkach w towarzystwie anonimowego grizly oraz tego ... no jak mu tam ... a ... durnego pedała ... kurcze, oni tez w pis? ... co to się porobiło ...
Anonim2021.02.14 10:03
Mówiłem że Słowacy to idioci jak postanowili wszystkich testować. Szwecja na wiosnę nie robiła żadnych testów poza celami hospitalizacyjnymi i miała efekty nie gorsze niż na jesień gdy zaczęli PiSdowacieć. Znaczy 3 razy lepsze niż Polska.