Skład rządu ostatecznie zaakceptowany - zdjęcie
29.09.20, 16:56Fot. screenshot - YouTube

Skład rządu ostatecznie zaakceptowany

2

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska poinformowała w mediach społecznościowych, że na dzisiejszym posiedzeniu Rady Koalicji ostatecznie zaakceptowano skład rządu po rekonstrukcji.

- „Odbyło się posiedzenie Rady koalicji, na którym ostatecznie zaakceptowano skład rządu” – napisała Anita Czerwińska na Twitterze.

Posiedzenie Rady Koalicyjnej rozpoczęło się dziś po godz. 14:00. Uczestniczył w nim m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz liderzy ugrupować koalicyjnych.

Rada Koalicji powstała na mocy nowej umowy koalicyjnej pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością a Solidarną Polską i Porozumieniem. Składa się z kierownictwa PiS oraz 2-3 przedstawicieli Solidarnej Polski i Porozumienia.

Wicepremier Jacek Sasin potwierdził, że w nowym rządzie będzie 14 ministerstw, czyli o 6 mniej niż do tej pory. Solidarna Polska i Porozumienie będą mieli po jednym ministrze kierującym ministerstwem, oraz po jednym tzw. ministrze bez teki.

kak/PAP

Komentarze (2):

Jan Radziszewski2020.09.30 0:13
Oława 21.09 2020 Bóg Ojciec ++ Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. + Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. ++++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy < żydów chazarskich, < bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. + Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. + Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę.+++++ Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie. +++ Jeżeli po Oświetleniu sumień w Polsce ktoś będzie czynił nieprawość, niesprawiedliwość, taką osobę uśmiercą Aniołowie Bożej Sprawiedliwości. +++ Nie dam nikomu zniszczyć Polski, lecz to wy ze wszystkich narodów, najlepiej pomimo waszych błędów i grzechów, jako naród wypełniacie Wolę Bożą. +++ Apeluję do polskich biskupów, aby nie dokonywali w Polsce zmian w liturgii, które narzuciła wszystkim masoneria kościelna, a także syn zatracenia, Antychryst. +++++ Podejmijcie starania modlitewno pokutnicze, cofnijcie wszelkie złe zmiany, a ominie was chaos i światowe zamieszanie. ++ Jeżeli nie usłuchacie, jeżeli sprzeciwicie się Woli i ++ Myśli Bożej, to już wkrótce, po raz ostatni poleje się polska krew. +++ Gdy z wiarą oddacie się Bożemu kierowaniu, to Moja Moc i starania Maryi, obronią was od każdej próby siłowego przejęcia was. +++ Dokonajcie swojego dobrego, właściwego wyboru, bo wasz los jest w waszych rękach.
Grizzly2020.09.29 17:15
No i gitara, teraz wziąć się za kastę w sądach, uczelniach, mediach!