Skandaliczne!!! Urzędnik KE groził polskiemu ambasadorowi - zdjęcie
29.12.21, 07:30Fot. via Pixabay

Skandaliczne!!! Urzędnik KE groził polskiemu ambasadorowi

36

Szokujące doniesienia dotyczące jednego z urzędników Komisji Europejskiej. Według informacji przekazanych Polskiej Agencji Prasowej przez Stale Przedstawicielstwo Polski przy UE, mężczyzna groził polskiemu ambasadorowi.

Jak czytamy, ów urzędnik jest Polakiem pracującym w Komisji Europejskiej. Przedstawicielstwo przekazało, że wysyłał on ze służbowego maila od miesięcy zaproszenia na nielegalne demonstracje organizowane przed budynkiem w którym rezyduje SPP przy UE w Brukseli.

Przed świętami Bożego Narodzenia przesłał Stałemu Przedstawicielu Polski przy UE Andrzejowi Sadosiowi maila, <<życząc>> mu między innymi, aby został skazany na karę więzienia za działalność prorosyjską”

- przekazano dalej w komunikacie.

Dodano, że polska ambasada przy Unii Europejskiej potraktowała to jako formę zastraszenia.

W sprawi przesłano już listy do szefa gabinetu przewodniczącej KE i sekretarze generalnej Komisji. Dodano, że groźby otrzymywane były przez półtora roku. Trwa postępowanie administracyjne.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (36):

man.of.Stagira2021.12.29 18:07
Pierwszy taki wyrok w historii cywilizacji: Sygnatura akt III C 1786/18, wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie. // Sąd orzekł, że w Polsce, w Wymiarze Sprawiedliwości NIE chodzi o to, żeby „sędziowie, którzy są zwykłymi złodziejami, nie orzekali dalej” ale O TO żeby pozostawali w strefie społecznego i psychicznego komfortu. Bowiem cyt. „Pozwany nie wykazał, że działał w interesie społecznym (mówiąc, że złodziej nie powinien orzekać w Sądzie Rzeczypospolitej –przypis m.o.S).// Powiedziała to w Warszawie 2 stycznia 2020 roku niejaka Pani sędzia Rafałko.//
Po 11 ...2021.12.29 11:44
Życzenia, aby został skazany na karę więzienia za działalność prorosyjską, to ma być groźba??? Posłuchajcie wczorajszego wywiadu Julci w TVP. Posłuchajcie co mówiła o Piotrowiczu.
man.of.Stagira2021.12.29 11:23
T S U E -Trybunał Sprawiedliwości UE oraz ETPCz -Europejski Trybunał Praw C. ŁAMIĄ Konstytucję RP! // Won za Don! // Sędziowie w stanie spoczynku którzy ŁAMIĄ Konstytucję RP WY*****ALAĆ!: Stanisław Biernat, Teresa Dębowska – Romanowska, Kazimierz Działocha, Lech Garlicki, Mirosław Granat, Wojciech Hermeliński, Adam Jamróz, Stefan Jaworski, Biruta Lewaszkiewicz-Petrykowska, Wojciech Łączkowski, Ewa Łętowska, Marek Mazurkiewicz, Andrzej Mączyński, Janusz Niemcewicz, Małgorzata Pyziak-Szafnicka, Stanisław Rymar, Ferdynand Rymarz, Andrzej Rzepliński, Jerzy Stępień, Piotr Tuleja, Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz, Mirosław Wyrzykowski, Bohdan Zdziennicki, Andrzej Zoll, Marek Zubik.
To typowy faszysta z jewro-kibuca2021.12.29 11:15
....
J232021.12.29 11:02
Ścierwo komusze poczuło władzę i wydaje mu się,że jest panem.
bb2021.12.29 10:59
unia
Maciej Piwowar2021.12.29 10:13
PREMIERZE PYTAM JAK POLAK>>MIEJ WAĆ JĄDERKA i ZMNIEJSZ WPŁATĘ DO WSPÓLNEJ KASY z 5,68 mld ,do 0,15 mld tyle płaci Malta.A wpłata jest Umowna. PREMIERZE WETEM ZABLOKUJ WYPŁATY DLA KRAJÓW UE WETEM.ZREZYGNOWAĆ z CZŁONKOSTWA TSUE.
Art2021.12.29 11:55
Zawsze wyspisujesz takie glupoty. Kazdy Twoj komentarz jest niesamowicie infantylny. Ty w ogole jestes dorosly? Co z Toba czlowieku jest nie tak? Naprawde myslisz, ze premier moze zdecydowac o takich rzeczach? Tak maly Jasio wyobraza sobie funkcjonowanie traktatow miedzynarodowych. Rece opadaja.
Maciej Piwowar2021.12.29 16:20
@art pytasz o wiek 72 lata. A tak pisane recenzje to ZABAWA. Rząd ,Premier i FIGURANT NIE TRAKTUJĄ SERIO SWEGO ELEKTORATU ,to JAKIM PRAWEM KADUKA MA ICH TRAKTOWAĆ SERIO.Ci POLITYKIERZY to BAJTLE w KRÓTKICH GATKACH w BAGNIE IDIOTYZMU.
Maciej Piwowar2021.12.29 16:23
@ Art TRAKTUJ TO ŻARTEM.BO RZĄD ,PREMIER i FIGURANT OLEWA NAS SWÓJ ELEKTORAT.To dlaczego Ja mam Ich traktować SERIO????????????????????
Anonim2021.12.29 9:47
Nastepny PiSdzielski gamoń, co wzorem kretyna Kowalskiego usłyszał, że się komuś "nóź w kieszeni otwiera" i pobiegł do mediów, żeby rodzina i sąsiedzi mogli zobaczyć jego durny pysk na szkle.😁😁😁
Maciej Piwowar2021.12.29 10:15
@ Anonim Nawet Śledzik i Okowita Rozumu Tobie NIE Dodała.Durny się Ulągł ,Durny na marach będzie legał.Bucha,cha,ha
Anonim2021.12.29 11:32
Od PiSdzielca to komplementy, dawaj jeszcze!😁😁😁
Maciej Piwowar2021.12.29 12:11
OT durak ty.z URODZENIA ,CZY PREZENT OD KOLESI?
Anonim2021.12.29 12:42
Nie, skończyłem kurs politgramoty PiSdzielskiej. 😁😁😁
Tego we Frondzie nie ma.2021.12.29 9:45
Nieznany wyrok w sprawie Doroty Kani. "Obiecywała pomoc i kontakty z czołówką PiS". Lobbysta Marek Dochnal zarzucił prawicowej dziennikarce Dorocie Kani, że gdy on siedział w areszcie, ona brała pieniądze od jego rodziny obiecując, że załatwi u polityków PiS wyjście na wolność. Kania go pozwała i proces prawomocnie przegrała. Sąd uznał, że obietnica padła.
tata2021.12.29 10:47
A gzie jest?????
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.29 9:31
CZY jest Polakiem???? PRAWDZIWY POLAK kochający POLSKĘ, dla którego "POLSKOŚĆ TO NORMALNOŚĆ" nigdy nie ZAATAKUJE swojej OJCZYZNY POLSKI. Ten urzędnik może pochodzić z POLSKIEJ ZIEMI, ale to nie oznacza, ze jego ojczyzną jest POLSKA. Jak wiemy w 1944-1945 roku do Polski przybyli na SOWIECKICH BOLSZEWICKICH czołgach WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW, pozamieniając swoje CHACHŁACKIE BOLSZEWICKIE NAZWISKA na NAZWISKA POLSKOBRZMIĄCE, dla których to PRZYBŁĘDÓW "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ". CZY PRZYBŁĘDY i POMIOT tych którzy przybyli do POLSKI na SOWIECKICH BOLSZEWICKICH CZOŁGACH w 1944 - 1945 roku, przestaną SZKODZIĆ POLSCE i zabiorą się NARESZCIE do UCZCIWEJ PRACY, gdzieś w RZEMIOŚSLE, usługach, na budowach czy w MARKETACH przy ROZKŁADANIU towaru na półkach. Gdy nie będą PCHALI się nawet do SAMORZADU WIEJSKIEGO, gdzieś na SOŁTYSA czy rady sołeckiej. Piszę to w imieniu III pokolenia AK, NSZ i WiN.
kak wimy darodzy tawariszczy2021.12.29 9:13
eurokmiotyPO to kulturnyj narod
dostarczyć ciupasem do Polski2021.12.29 9:12
euroPOplatfusa wybatorzyć publicznie na Stadionie Narodowym i wydalić do Baćki
baca2021.12.29 10:48
Hej, słusznie prawi!
daje milion baksow, że skierowany2021.12.29 9:10
przez szefa EPL - rdzawą POchewę
Żyd Anonim2021.12.29 8:46
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "katolicka Polska" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W każdym księdzu widzę pazernego pedofila, który naiwnych straszy piekłem. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, księża w obozach, my bylibyśmy panami, a goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
Anonim2021.12.29 9:44
Jeszcze, komplementów nigdy dosyć....😁😁😁
Hania z pomorskiego2021.12.29 8:43
skutek polityki pełzania na kolanach rządu Morawieckiego przed UE, Niemcami, USA i prezydenta ,,nie podpiszę"
wojtyla2021.12.29 8:42
pISWCOM trzeba przyppomniec za kogo jest najwieksza inflacja , kto zamknol i niszczy gospodarke pod pretestem katarku , kto ludzi pozamykal bez wyroku sadu (nielegalnie)za kogo sie szerzy najwieksze bezprawie (restrykcje) nie wiecie to ja wam powiem dziady pisowskie to jest K A C Z Y N S K I rozumiecie budlaki KACZYŃSKI
Krystian2021.12.29 8:49
nie czytaty, nie pisaty
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.29 9:33
Do "SASZA-julek-BOLSZEWIK", Cieszę się, że KRETYN potwierdził, że PiS ma MOC. Na GRENLANDII, na KAMCZATCE, wśród plemion PIGMEJÓW, PIS nakazuje, ma być INFLACJA, PSTRYK zrealizowane polecenie PiS-u, jest INFLACJA na GRENLADII, w ROSJI i wśród PIGMEJÓW. To tylko na początek, PiS robi (DZWONI) telefon do PUTRINA i nakazuje, WPROWADZIĆ INFLACJĘ, i jest inflacja w CCCP-ie, dzwoni PiS do BAJDENA, wprowadzić inflacje w USA, i już jest inflacja w USA. I tak do każdego kraju na ZIEMI, PiS nakazuje wprowadzenie inflacji i na ZIEMI JEST INFLACJA. Ba, nie tylko na ZIEMI, także PiS wprowadza inflacje na MARSIE, a nawet w CAŁYM WSZECHŚWIECIE. KRETYN musi WIEDZIEĆ skądś, że to PiS ma taką MOC SPRAWCZO-ROZKAZUJĄCĄ.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.29 9:38
"SASZY-julekowi" i reszcie WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2021.12.29 9:39
Cieszę się, że SASZA-julek potwierdził, że PiS ma MOC. Na GRENLANDII, na KAMCZATCE, wśród plemion PIGMEJÓW, PIS nakazuje, ma być INFLACJA, PSTRYK zrealizowane polecenie PiS-u, jest INFLACJA na GRENLADII, w ROSJI i wśród PIGMEJÓW. To tylko na początek, PiS robi (DZWONI) telefon do PUTRINA i nakazuje, WPROWADZIĆ INFLACJĘ, i jest inflacja w CCCP-ie, dzwoni PiS do BAJDENA, wprowadzić inflacje w USA, i już jest inflacja w USA. I tak do każdego kraju na ZIEMI, PiS nakazuje wprowadzenie inflacji i na ZIEMI JEST INFLACJA. Ba, nie tylko na ZIEMI, także PiS wprowadza inflacje na MARSIE, a nawet w CAŁYM WSZECHŚWIECIE. SASZA-julek musi WIEDZIEĆ skądś, że to PiS ma taką MOC SPRAWCZO-ROZKAZUJĄCĄ. Tu jest taki sam tekst i TAKI sam NICK.
Anonim2021.12.29 8:14
Nie groził tylko napisał prawdę.
ostorze2021.12.29 8:09
Lewackie zboczone bydle
Anonim2021.12.29 7:56
Nic w tym niestosownego – za działalność prorosyjską kara więzienia się należy, i to w celi z homusiami.
Krystian2021.12.29 8:47
a ile za obłapianie Putina na molo i wyznanie dozgonnego freundschaftu?
Anonim2021.12.29 11:09
Krystian, "obłapywanie Putina” to nie zdrada. Więcej, każdy, kto miał możliwość Vladimira obłapania w celach interesu narodowego (np. w celach handlowych), a tego nie zrobił, to dopuścił się "grzechu zaniechania” (taki osobnik kiedyś stawał pod ścianą). Liderzy narodu są rozliczani z tego, "co zrobili”, i z tego, "czego nie zrobili, a zrobić mogli”, dla dobra swojego państwa. Natomiast prorosyjskość jest czymś innym – to jest np. wzmacnianie Vladimira bezinteresownie. Ale np. kupowanie przez nas ruskiego tańszego węgla nie jest prorosyjskością, bo my mamy w tym interes, i to niezły.
Krystian2021.12.29 13:31
Anonimku, właśnie uzasadniłeś powstanie gułagów i KZ-tów... dla dobra interesu publicznego. Dość długo już żyję i skądś to znam