Skandal!!! Przybysz- od aborcji dla jakości życia - zaśpiewa... u Szlachetnej Paczki - zdjęcie
14.12.18, 10:20

Skandal!!! Przybysz- od aborcji dla jakości życia - zaśpiewa... u Szlachetnej Paczki

Natalia Przybysz to piosenkarka znana z tego, że dokonała aborcji. Jak tłumaczyła ta matka dwójki dzieci, kolejne dziecko... zepsułoby jej jakość życia, no, i musiałaby szukać większego mieszkania. Przybysz za swoje wynurzenia o aborcji została skrytykowana nawet przez ,,Gazetę Wyborczą''. To człowiek, za którego można się tylko modlić o jgo nawrócenie. Nie może być autorytetem dla żadnego katolika. A jednak...

Na najbliższej uroczystej gali akcji charytatywnej ,,Szlachetna Paczka'' zaśpiewa właśnie Przybysz.

Pozostaje zapytać, jaki jest cel zaproszenia tej właśnie osoby? ,,Szlachetna Paczka'' ma duże problemy w związku z aferą wokół rzekomo mobbingowych metod stosowanych w pracy przez jej twórce, ks. Jacka Stryczka. Teraz przedsięwzięcie walczy o poprawę wizerunku.

I zamierza poprawić go fetując galę śpiewem pani, która dokonała aborcji z powodu zbyt ciasnego mieszkania? 

To cios w twarz dla wszystkich katolików, którzy chcieliby pomagać w ,,Szlachetnej Paczce'' bliźnim. 

A jak Przybysz ,,tłumaczyła'' odebranie poczętemu dziecku życia?

,,To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia (...). Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku. Podejmują decyzję, że nie wchodzą w tę nową historię. Nie chcą bezwładnie unosić się w życiu tylko na tym, co przynosi los'' - mówiła Przybysz.

,,Zależy im też na jakości tego życia, które już mają. Nie chcą wracać do pieluch. Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK'' - twierdziła.

,,Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym, co masz. Robisz postanowienia, jakby był Nowy Rok – że teraz zrobisz to i tamto. To najbardziej uskrzydlające przebudzenie'' -  perorowała.

,,Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu'' - argumentowała Przybysz.

I taka osoba śpiewa w Szlachetnej Paczce. Po prostu odbiera mowę...

bb