Skandal! Nowy ambasador Niemiec w Polsce już 1 września szkaluje Polskę fałszywymi tekstami i pomówieniami Jana Grabowskiego - zdjęcie
02.09.20, 10:56fot. yt/phoenix ict

Skandal! Nowy ambasador Niemiec w Polsce już 1 września szkaluje Polskę fałszywymi tekstami i pomówieniami Jana Grabowskiego

196

Akceptacja kandydatury Arndta Freytaga von Loringhovena, syna adiutanta Adolfa Hitlera, oficera Wehrmachtu, na nowego ambasadora Niemiec w Polsce, była dość długotrwała i wywoływała sporo kontrowersji po stronie polskiej. Jak zapewniała strona niemiecka, a za nią polski MSZ, nowy ambasador nie miał być polakożercą i miał się uczyć polskiej historii. Zaczynając od udostępniania kłamliwych tekstów Jana Grabowskiego, chyba nie zaczął tej nauki w najlepszym miejscu i przy najlepszym autorze.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że to właśnie Jan Grabowski jest autorek kłamstwa medialnego o "200 tysiącach Żydów zabitych przez Polaków".

Zacytowany tym razem teskt Grabowskiego, jak oceniają historycy jest „miałki”. Wskazuje na winę Polaków w Holokauście i pomijana znaczącą rolę jaką dla "Żegoty” odegrała Zofia Kossak-Szczucka. Wspomina rzecz jasna Bartoszewskiego i Sendlerową. Wszystko wydaje się w tym tekście zmierzać do hipotetycznego wniosku, jaki w zamiarze autora „powinien” wysnuć czytelnik, że "nie tylko Niemcy byli źli", a więc jest kolejną próbą rozmywania odpowiedzialności Niemców za holokaust, II wojnę światową i mordy, których dokonali.

Może warto podesłać nowemu panu ambasadorowi listę książek i materiałów, które bardziej oddają prawdę historyczną, co oczywiście nie zmienia faktu, że jako ze współczesnym sąsiadem, jakim są Niemcy, nie tylko trzeba ale należy konstruktywnie współpracować zarówno gospodarczo jak i politycznie.

mp/tysol.pl/twitter/fronda.pl

Komentarze (196):

Spierdalaj!2020.09.9 20:19
hitlerowi Polacy mówią nie.
Jan Radziszewski2020.09.8 17:21
Kłamstwa żydowskie i Niemieckie wkrótce /tj. nie dłużej niż 3 lata i 1 m- c / się skończą bezpowrotnie + Bo + + NIEMIEC Podobnie jak żydów NIET I NIE BUDIET !!!!!! Z oczyszczenia świata w potopie ognia i siarki /Łk 17.26-30) ocaleją tylko Prawdziwi żydzi - którzy nawrócą się i uwierzą w Ewangelię + Pan : 568 Zniknie wielowyznaniowość, a ludzie innej wiary staną się katolikami. Resztka Żydów, jaka - pozostanie przyjmie chrzest i staną się Kościołem. +++ niedziela, 5 listopada 2017+++ 5 XI 2017 Trzeba Ci pisać o różnych sprawach i ludach i narodach Teraz porozmawiamy o przyszłości. O przyszłości narodów. Jak jest powiedziane – Niemcy czeka zagłada (jeśli nie odkupią swych win). Niemal całe Niemcy będą zalane przez morze, a na miejscu prasłowiańskiego Berlina będzie rosła puszcza. Widzę, że tu nie rozumiesz, mój synu. Kiedyś nie miałeś problemów z tą wizją, lecz teraz odkąd wiesz, że po 3 dniach ciemności ma minąć 25- 30 lat (tylko) skąd i w jaki sposób wyrośnie puszcza. A jednak (wyrośnie). Francja mocno ucierpi i będzie zniszczona w znacznej części, część Włoch znajdzie się pod wodą i ucierpią wskutek rewolucji i prześladowania Kościoła. Irlandia ocaleje, a Anglia znajdzie się w znacznej części pod wodą. Pod wodą znajdzie się prawie cała Holandia, poza kilkoma bardzo małymi miejscami, które zostaną wyniesione nad powierzchnię wody.
Jan Radziszewski2020.09.8 17:13
niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie tzn umrze ok 2 000 000 polaków
BieS2020.09.4 19:00
Czyżby nazistę nam przysłali?
Anonim2020.09.3 21:53
schowajcie te zebracze lapy blagajace o inwestycje i miejsca pracy, hunorni placy!
Michał Kalinowski2020.09.3 21:25
Wypada zacząć od tego, że "Jan Grabowski", na którego powołuje się ten nazistowski potomek z RFN, to nie jest Polak, tylko żydowski polakożerca. Jego tate urodził się jako Ryszard Abrahamer 11.06.1927 r. w Krakowie w żydowskiej rodzinie. Zatem nie jest Jan Grabowski, tylko Jan Abrahamer. Grabowscy to byli polscy poczciwi szlachcice od wieków i nawet zajmowali w I Rzeczypospolitej całkiem słuszne urzędy: mieczników, stolników, starostów i kasztelanów, byli też regimentarzami i generałami. Żaden żydowski kundel nie ma prawa do nazwiska ludzi zasłużonych dla RP, szczególnie kiedy całe swoje życie poświęcił na opluwanie Polski i Polaków!
Anonim2020.09.3 21:55
urodzony w polsce, wiej Polak, tepaku antysemicki! Juz wiesz dlaczego mamy na was Just447podpisany przez prezyddenta Trumpa?
Michał Kalinowski2020.09.3 21:03
To nie jest żaden ambasador RFN, tylko prowokator i polakożerca. Odesłać to bydle do Raichu do Berlina! Samo fakt, że jest potomkiem adiutanta największego zbrodniarza świata i największego na świecie polakożercy wystarczy, aby go obłożyć zakazem wjazdu do Polski!
Anonim2020.09.3 21:57
oddaj kase i zabiora ci prace, zebraku plski!
Azotox2020.09.3 18:59
I pomyśleć, że są tacy którzy mają konto w mbanku, kupują w lidlu, jeżdżą hitlerwagenem z traktorenmotoren tdi klap klap, czytają fakt i newsweek i żrą kinderniespodziankę.
Gringo2020.09.3 9:10
Niemcom marzy się wojna Hutu Tutsi w Polsce.To jest ich cel.
Anonim2020.09.3 9:35
Jeśli na chwilę tylko założymy rozpad Polski, to na linii Wisła? A zatem, z jednej strony Niemcy, a z drugiej Rosja i Ukraina? Oto i nasi wrogowie?
Anonim2020.09.3 18:42
ale wy silne. w gebie
>>>2020.09.3 12:22
Oni znają naszą mentalność. największymi wrogami jesteśmy my sami, a nie rosja niemcy czy ukraina. Nawet gdyby ich nie było, polska wygląłaby tak samo.
Anonim2020.09.3 13:40
oni mozolnie pracują na naszą mentalność
RobotniczaKrew2020.09.3 9:03
Ewangelie jako dowód na istnienie Jezusa też są "miałkie" ;)
Anonim2020.09.3 9:39
Jeśli masz coś do Jezusa Chrystusa, to porozmawiaj z nim. On ciągle czeka na Ciebie. Zdziwisz się, ale On ci to wszystko wytłumaczy, a nawet pokarzę, tylko musisz być szczery?
IAN2020.09.3 6:51
pisowskim świniom covidianom nie przeszkadzał by nawet sam hitler pis to komuchy żadnego więcej na nich głosu tfu
BieS2020.09.4 19:07
Ty żadnego głosu nie masz, wydajesz najwyżej charkot.
Alimert2020.09.3 0:38
Ojciec ambasadora Bernd nie byl adiutantem Hitlera a Guderiana, przebywal tylko w bunkrze Hitlera w Berlinie. Poniewaz nie byl uwiklany w zadne zbrodnie wojenne w roku 1948 zostal zwolnionyz niewoli brytyjskiej.
Michał Jan2020.09.3 8:08
I to jest słuszna wypowiedź, bo tu nie ma cywilizacji potępiającej do 4 pokolenia. Problemem nie jest ojciec, ale wysoka pozycja w BND syna.
Anonim2020.09.3 9:28
W kwestii zasadniczych zgoda. Ale jest jeszcze coś takiego, jak wrażliwość. Widać, niemiecka pragmatyka nie zna wrażliwości. Podobnie jak rosyjska. Mówić, Niemcy, musimy myśleć, Rosja. I odwrotnie, jeśli Rosja, musimy mieć w pamięci Niemcy.
Robert2020.09.2 23:17
Niemiecka historiografia jest niezwykle zaklamana, to w sumie zadna nowina... Tutaj istota problemu jest swoiste "porozumienie" niemiecko-zydowskie usilujace z Polakow uczynic co najmniej wspolodpowiedzialnych za oslawiony Holocaust i lansujace calkowite przemilczanie skali i rozmiarow martyrologii Narodu Polskiego podczas wojny, a wiec ludobojstwa na nas rowniez ze strony Niemcow... Mordowali zas jacys "nazisci"... W niemieckich reportazach czasami niezlych jednakze obowiazuje generalnie zupelnie nieprawdziwy obraz wojny - zasadniczo Holocaust i wypedzenia... Wybielanie sprawcow i czynienie z ofiar fikcyjnych sprawcow - to pasuje Niemcom jak i Zydom w ich ogolnej strategii sakralizacji Holocaustu takze w kontekscie swoistego szantazu moralnego wobec Polski o aczkolwiek czysto finansowym wymiarze (447) ! Nowemu ambasadorowi zadalbym zas pytanie: co Gestapo wiedzialo o planach NKWD zabicia polskich oficerow na Wschodzie ? Jaka byla chocby moralna odpowiedzialnosc III Rzeszy w tym kontekscie, skoro w latach 1939-41 Stalin byl najblizszym i najlepszym aliantem Hitlera ?!
Agnieszka2020.09.3 8:15
Sądzę, że nie powinno się poprzestawać na tych dwóch pytaniach - są bardzo dobre. Lista powinna być znacznie dłuższa i ułożona przez kompetentnych historyków. Wstępem do wybaczania, także w wymiarze historycznym, powinna być dobra znajomość tego, co się wybacza. Taką świadomość powinno mieć każde kolejne pokolenie wybaczających.
Anonim2020.09.3 9:56
Jesteśmy w sidłach wąskiej grupy żydowskiej finansjery i rządzą nami Polakami wyznawcy filosemityzmu. Powoli przejmuje nas kapitał amerykańskich żydów. Nasi rodzimi, i przybyli filosemici zacierają ręce. A poza tym w Kraju, pozory, pozory patriotyzmy, pozory chrześcijaństwa, itd. Czekamy na ten moment, aż Judeopolonia stanie się niekwestionowaną rzeczywistością? W cichej przebudowie jest propozycja dla Polaków, jeśli coś nie możesz zmienić, to pokochaj to?
Anonim2020.09.3 10:02
Może Niemcom Judeopolonia w certum ich strategicznych interesów tj. w Polsce nie odpowiada, i przysyłają nam Ambasadora z BND?
ceramik2020.09.2 22:46
A Kaczyński przez kilka miesięcy nie zgadzał się na niemieckiego gada. I wyszło.
Anonim2020.09.3 9:31
dlatego też konsul niemiecki pozwolił sobie w Polsce zaśpiewać, stary niedźwiedź mocno śpi
r2020.09.2 22:34
cios za cios - bo co syn winny za grzechy ojca ? jeśli syn nie jest miło widziany bo ojciec byl adiutantem hitlera to i Polakom trzeba coś niemiłego wypomnieć i tak samo prawdziwego
Ant2020.09.2 22:14
Po takim występi powinien być natychmiast odesłany do domu. A co na to doradca Tuska Morawiecki?
Jana2020.09.3 13:59
Zapytaj samego Tuska masz łatwiejszy dostep do niego.
Anonim2020.09.2 22:02
niemiecki Konsul śpiewa Naczelnikowi Jarosławowi Kaczyńskiemu stary niedźwiedź mocno śpi? Co dyplomacja niemiecka chce powiedzieć Polakom?
Niemiec2020.09.2 21:55
Niektórzy próbują sprawę lekceważyć, przedstawiając, że Polska nie ma wielkiego znaczenia dla Niemiec. Jest to jednak nieprawda, gdyż ambasada w Warszawie jest dla niemieckiej dyplomacji jedną z dziewięciu najważniejszych ambasad na świecie, gdzie ambasadorzy zawsze należą do elitarnego kręgu 15 niemieckich dyplomatów z najwyższą kategorią zaszeregowania B9, co sprawia, że mogą ją objąć tylko osoby mające, co najmniej, 30 lat doświadczenia w dyplomacji. Niemcy wysyłają więc do Warszawy mocnego zawodnika. Widać stwierdzili, że tak musi być gdyż inaczej ich interesy mogą zostać narażone na straty. Przypadek takiego działania, gdy do Warszawy wysłano podobnie doświadczonego ambasadora, zaistniał już poprzednio, gdy ambasadorem w lipcu 2010 roku został Rüdiger von Fritsch, także były wiceszef wywiadu. Co ciekawe, ów zachodnioniemiecki wywiad, czyli BND (Bundesnachrichtendienst), założył były nazistowski generał Reinhard Gehlen. Jako sekretarka pracowała tam, przez jakiś czas, córka Himmlera. Tak to wyglądała denazyfikacja w Niemczech Zachodnich. Rüdiger von Fritsch był także bratankiem generała Wernera von Fritscha, którego Hitler uczynił naczelnym dowódcą wojsk lądowych, aby go potem pozbawić funkcji z powodu afery homoseksualnej. Czas, gdy Rüdiger von Fritsch był ambasadorem w Warszawie, to było apogeum władzy PO, która wygrywała wtedy wszystkie wybory i całkowicie kontrolowała władzę w kraju. Jednak gdy w lutym 2014 opuścił on Warszawę, udając się do Moskwy, zaraz zaczęły się problemy dla PO. Zapewne w Niemczech uznano, że w związku z kryzysem na Ukrainie, to w Moskwie musi być teraz odpowiednio doświadczony człowiek, by zadbać o niemieckie interesy. https://konserwatyzm.pl Tymczasem w Warszawie, gdy zabrakło von Fritscha, od razu zaczęło się źle dziać dla PO. W czerwcu wybuchła afera podsłuchowa, co przyspieszyło erozję władzy. We wrześniu Donald Tusk zrezygnował w funkcji premiera, co jeszcze pogłębiło kryzys władzy i od tego zaczął się jej upadek i kolejne klęski wyborcze, które trwają do dziś. Na tym przykładzie widać, że ma znaczenie to kto jest ambasadorem Niemiec w Warszawie. Ma znaczenie nie tylko dla Niemiec, ale także dla polskiej polityki. Niewątpliwie w Berlinie zadecydowano, że do Warszawy trzeba znowu przysłać sprawdzonego człowieka, by zahamował dalszy upadek niemieckich wpływów. Taką decyzję ogłoszono jeszcze w maju, czyli przed wyborami prezydenckimi w Polsce. Rząd opóźniał wydanie zgody na przybycie nowego ambasadora, gdyż pewnie podejrzewał, że może on zaangażować się w wybory.
Anonim2020.09.2 22:07
Niemcy wysyłają do Polski swoje służby BND? Ofensywa. Niemcy liczą swoje szeregi w Polsce?
Paweł2020.09.2 21:40
Mamy głupi rząd, który go do Polski wpuścił to tak jest. To jest kolejny powód aby niemcy nami gardzili. Jesteśmy po prostu durniami. Ten ambasador na dywanik i won z Polski.
Szybka Randka2020.09.2 21:36
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Człowiek2020.09.3 8:19
Idiotów nie brakuje.
sok z banana2020.09.2 21:07
kiedy w końcu te zmiany rządu, bo robią se jaja z Polski. Panie Orban na pomoc.
sok z banana2020.09.2 21:02
wypier...ić tego wuja
abcd2020.09.2 21:02
Niby "dobra zmiana", a nam trzeba Orbana.
Anonim2020.09.2 21:42
Raczej Konfederacji i Orbana? Poseł K. Bosak zadeklarował, że gdy wygra prezydenckie wybory to pierwszą wizytę złoży w Budapeszcie?
Anonim2020.09.2 20:56
Czy Niemcy plują nam w twarz? Skandal na proteście przed ambasadą RFN! M. Dybowski! .... https://www.youtube.com/watch?v=glbp0n9G3kg
AdamZ2020.09.2 19:42
Może Kluby Gazety Polskiej zechcą zorganizować stałe pikiety przed placówkami dyplomatycznymi Niemiec w Polsce domagające się odwołania takiego przedstawiciela "zaprzyjaźnionego" kraju?
Anonim2020.09.2 19:04
Koalicja połączonych sił amerykańskich Żydów, Ukraińców, Niemców pukają do drzwi filosemickiego PiS-u. Gang Olsena w drodze po majątek Polski?
Hamer2020.09.2 19:01
Tak jak PO, PSL i SLD lizało tyłki szwabom i ruskim onucom to chyba żadna partyjka nie robiła w całej historii Polski.
Anonim2020.09.2 19:09
Podobnie jak filosemicki PiS Amerykanom, a raczej amerykańskim żydom?
taro2020.09.2 18:24
bedzie dokazywac jak ta amerykansko-zydowska prukwa,bo polski rzad nie potrafi jej mordy zamknac,czy dac kopa w tylek.
jacek2020.09.2 17:36
Szwabowi dziecku SS -mana i to wysokiej rangi,nie ksiazki trzeba podsyłać jak najwięcej zdjęć zachowanych w rodzinnych archiwach,muzealnych zbiorach,prywatnych kolekcjach dokumentujących okupacyjna obecność "rasy panów"na naszej polskiej ziemi.Od siebie wyslę mu kilka "kwiatków" w tym: skan z oryginału obwieszczenia Hansa Franka o nowych porządkach które bedzie zaprowadzał w GG w uzgodnieniu z Furerem Adolfem Hitlerem i oczywiście w immieniu III Rzeszy Narodu Niemieckiego żadnych nazistó-kosmitów,oraz rozporządzenie Kreisleutera dr.Genza z Jasła z wiosny 1942 roku o obowiązku zakładania i utrzymywania przydomowych ogródków kwiatowych oczywiście przez okupowanych tubylców.To jest perełka z zachowań przedstawicieli III Rzeszy Narodu Niemieckiego,po słynnej oświęcimskiej kapeli witającej i żegnającej muzyka niewolników systemu wykorzystywanych do cięzkich prac za miske zupy z buraków ...Dołączę wykaz strat poniesionych przez Firmę rodzinna Forest w Gorlicach spowodowanych grabieżą,szabrem,niezapłaconymi zamówieniami dostojników na meble i sprzęt ogrodowy..
Człowiek2020.09.3 8:28
Myślę, że niczego nie przeczyta i nie obejrzy, a jeśli nawet, to i tak będzie postępował zgodnie z instrukcjami. Dobrze będzie, gdy wielu Polaków skupi się na modlitwie za swoją Ojczyznę.
grimm2020.09.2 17:22
PIS wybrał hańbę a dostał w pakiecie także wojnę.
Szybka Randka2020.09.2 17:19
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Człowiek2020.09.3 8:29
Idiotów nie brakuje.
Władysław2020.09.2 17:08
Skąd to zdziwienie, że pierwszego dnia wojny (tak!) niemiecki namiestnik od razu przystąpił do ataku? Wystarczyło nastraszyć - i Pierwszy Tchórz tow. Łukaszenka z Ruso-Mondolskiego Kraju Rad podkulił ogon. Jego tchórzostwo przejrzeli już wszyscy - od Cycowa Gornego, przez Wlochy (te podwarszawskie), nietykalne wołominskie media w Polsce, po Polaków. Nie tylko ja nie będę głosował już nigdy na Łukaszenke (a głosowałem od 2005). Zastanawiam się tylko, czy to jeszcze tchórzostwo czy już zdrada interesów narodowych Bladorusi, p. Łukaszenko. A jak widac powyzej, pyerdole glupoty bo mam kaca.
Władysław2020.09.2 17:15
To ścierwo znowu podszyło się pod mój nick. a pies go je...ł
Władysław2020.09.2 17:02
Skąd to zdziwienie, że pierwszego dnia wojny (tak!) niemiecki namiestnik od razu przystąpił do ataku? Wystarczyło nastraszyć - i Pierwszy Tchórz RP - J. Kaczyński podkulił ogon. Jego tchórzostwo przejrzeli już wszyscy - od Brukseli, przez Tel-Aviv, przez Berlin, nietykalne niemieckie media w Polsce, po Polaków. Nie tylko ja nie będę głosował już nigdy na PiS (a głosowałem od 2005). Zastanawiam się tylko, czy to jeszcze tchórzostwo czy już zdrada interesów narodowych Polski, p. Kaczyński.
Polak2020.09.2 16:58
Przecież można szmaciarza wywalić za fałszowanie historii ....Ale mamy rząd tchórzliwy
Jacek2020.09.2 16:54
kolejny niemiecki, unijny s.....syn
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:22
Niemcy przeszly do nastepnego etapu w atakach i w likwidacji Polski.
gay2020.09.2 20:04
rusku lubisz frondę..
Szybki Lopez2020.09.2 23:32
On lubi w dupcie! A jak daje!!!!!!
mira2020.09.2 16:19
Brawo pisowce
weew2020.09.2 16:00
Polacy jeśli chcecie zobaczyć obrazy, rzeźby, książki, złoto, srebro, które było w mieszkaniach waszych dziadów jedźcie do Niemiec - tam to wszystko jest a Pana Ambasadora pytajcie o szczegóły!!
alimert2020.09.3 0:40
A moze lepiej wybrac sie do USA zeby to zobaczyc.
BieS2020.09.4 19:31
Tam nie wywieźli bo swoi nie chcieli ich przyjąć.
verizanus2020.09.2 15:42
U Niemców widać ciągłość i kontynuację polityki.
Władysław2020.09.2 15:35
Skąd to zdziwienie, że pierwszego dnia wojny (tak!) niemiecki namiestnik od razu przystąpił do ataku? Wystarczyło nastraszyć - i Pierwszy Tchórz tow. Łukaszenka z Ruso-Mondolskiego Kraju Rad podkulił ogon. Jego tchórzostwo przejrzeli już wszyscy - od Cycowa Gornego, przez Wlochy (te podwarszawskie), nietykalne wołominskie media w Polsce, po Polaków. Nie tylko ja nie będę głosował już nigdy na Łukaszenke (a głosowałem od 2005). Zastanawiam się tylko, czy to jeszcze tchórzostwo czy już zdrada interesów narodowych Bladorusi, p. Łukaszenko. A jak widac powyzej, pyerdole glupoty bo mam kaca.
Władysław2020.09.2 17:08
To nie mój komentarz. U mnie nie było Łukaszenki tylko Kaczyński.
polacke2020.09.2 15:21
Ta bezczelność Niemców, to pokłosie działalności różnych szumowin w Polsce, działających przeciwko polskim interesom.
Władysław2020.09.2 15:19
Skąd to zdziwienie, że pierwszego dnia wojny (tak!) niemiecki namiestnik od razu przystąpił do ataku? Wystarczyło nastraszyć - i Pierwszy Tchórz RP - J. Kaczyński podkulił ogon. Jego tchórzostwo przejrzeli już wszyscy - od Brukseli, przez Tel-Aviv, przez Berlin, nietykalne niemieckie media w Polsce, po Polaków. Nie tylko ja nie będę głosował już nigdy na PiS (a głosowałem od 2005). Zastanawiam się tylko, czy to jeszcze tchórzostwo czy już zdrada interesów narodowych Polski, p. Kaczyński.
BieS2020.09.4 19:35
Szkoda śliny na ciebie.
Anonim2020.09.2 15:10
jezeli niw sprostuje wywalic na zgnily szwabski ryj.
Anonim2020.09.2 16:22
Ty dewiacie, chcesz wywalić szwabski ryj, który od 2016 roku, był pierwszym w historii zastępcą sekretarza generalnego NATO ds. wywiadu i bezpieczeństwa. Takich zaszczytów żaden Polak jeszcze się nie dochrapał w NATO, którego nędznym członkiem jesteście.
Polak2020.09.2 14:57
Czego innego można się spodziewać po sunu adiutanta Hitlera?
Anonim2020.09.2 15:03
Ty kretynie, to nie syn adiutanta Hitlera, tylko adiutanta generała, który to generał brał udział w naradach u Adolfa. Taki sobie teczkowy, tępaku PiSdzielski.
BieS2020.09.4 19:39
Podniecony, wulgarny POmyleniec.
Jacek2020.09.2 14:23
Rząd PIS-u po wyborach uwierzył, że może odsłonić swoje prawdziwe oblicze. To dopiero początek naszego rozczarowania
katolik2020.09.2 14:34
Jest tak, bo PIS jest uzależniony od masonow. Sprzedali się
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:04
Ten pseudokatolik nadaje z Tel Awiwu. Hanba.
katolik2020.09.2 17:20
Pozdrawiam z Tel Awiwu !
gay2020.09.2 20:04
rusku lubisz frondę..
"katolik" 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.09.2 14:21
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
"katolk" - jehowy teolog Putina2020.09.2 14:22
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
Jan Radziszewski2020.09.2 20:17
nie wklejaj żydzie mojego nazwiska do swoich postów bo wkrótce ujrzysz PIEKŁO w swojej piękności / niedługo lewacy żydzy y LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
katolik2020.09.2 20:52
Panie Radziszewski proponuję nie zwracać uwagi na debilne dno PO i dodatki, albo moze już obecnie dno PIS, które pisze debilnie, w geście chrześcijanskim, można debili pozdrowić, skądkolwiek np. z Tel Avivu
katolik2020.09.2 14:32
Dupku, powiedz PIS ,że był nadzieją Polaków, ale złożył wyborcom pocałunek śmierci. Masońska Medycyna Śmierci(MMS) szczepionki będą powodować choroby i będą czipem
Reytan2020.09.2 16:05
Mossad prowokuje za szekle.
katolik2020.09.2 14:17
PIS w rzadzie już jest skonczony, już nic nie może, MASONI przejęli władzę !!! Masońska Medycyna Śmierci(MMS) szczepionki będą powodować choroby i będą czipem !!1
katolik2020.09.2 14:21
a stało się to już jakiś czas temu...Pisie
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:06
Mossad to Kondeferacja Rosyjska. Pseudo-katolik sprzedal Polske za szekle i za ruble.
gay2020.09.2 20:05
rusku lubisz frondę..
Anonim2020.09.2 14:08
Dobrze wam tak rządzie. Będziecie prostować? Chociaż czas leci a ludziska mają się czymś zająć.
Olej2020.09.2 14:06
W szaleństwie jest metoda na osiąganie stanu oblężenia, aż wszyscy będą mieli dość władzy, obrzydzenie do polityki, i radykalne odwrócenie się od bieżących spraw, w których będą mogły swobodnie pływać grube, wciąż żarłoczne ryby.
Q2020.09.2 14:05
Dziwna chłopu wątroba!
Tom Bombadil2020.09.2 14:04
Czy w Polsce istnieje w prawie karnym pojęcie "naruszenie miru domowego" i czy jest to karalne? Czy nadal jesteśmy "państwem teoretycznym" z kartonu? Czy PiS jest "partią białej flagi"? A może w elitach władzy jest tak wiele "kretów", że elity nic nie mogą. Warto (trzeba!) kupić i przeczytać znakomitą powieść ks. Malachi Martina "Dom smagany wiatrem". Tam jest opisana cała technologia, jak przejęta została - przez zdrajców i wrogów - ogromna struktura (Kościół katolicki) i skierowana na nowe, autodestrukcyjne tory. To samo dzieje się teraz z państwem polskim. Nie możemy się tylko "bronić". Musimy atakować. Inaczej za 10 lat nas nie będzie.
felek2020.09.2 14:00
pisie oszalałeś?
Anonim2020.09.2 13:58
To był błąd PiSu, szkoda, że robi ich coraz wiecej i staje się strachliwy.
jerzy2020.09.2 13:45
Ja bym panie premierze już go odwołał
Franek2020.09.2 13:41
Panie profesorze Musiał, i po co było robić z siebie osła?
mateuszjegliński2020.09.2 13:39
pisowiec = tchórz
Antek z Czerniakowa2020.09.2 13:24
Następnym po nim powinien być nieślubny syn Hitlera, Panie Kaczyński, dlaczego pozwalacie żeby potomek niemieckich zbrodniarzy deptał rozlaną na warszawskich ulicach krew pomordowanych Polaków ! ! ! Hańba, hańba, hańba ! ! !
OZ2020.09.2 13:09
W każdym wolnym kraju, gdziekolwiek na świecie, to taki osobnik powinien być niezwłocznie uznany jak PERSONA NON GRATA.
prosty2020.09.2 13:19
A dopóki jest, codziennie na dywaniku w MSZ.
Hanys GórnoŚląski2020.09.2 13:05
Prezydent Andrzej Sebastian nie musiał przyjmować jego listów uwierzytelniających - zrobił to dobrowolnie. A powinien jasno i ostentacyjnie odmówić i nie przyjąć. Tak zrobiłby normalny Prezydent szanujący Rodaków i Ojczyznę.
Bebik2020.09.2 13:18
Jarek mu kazał, to co miał robić.
katolik2020.09.2 13:03
Okazuje się , że PIS jest coraz głupsze, masoni pozbawiają go myślenia,,, Ale co nie robi się dla pieniędzy z unii, syna adiutankta HITLERA.!!! Głupki, za pieniądze tez podacie Polakom śmiertelne szczepionki, NIGDY. Polacy będą, ale was nie będzie !! Masonska Medycyna Śmierci(MMS) szczepionki będą powodować choroby i będą czipem !!!
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:07
Pseudo-katolik to Tel Awiw.
gay2020.09.2 20:05
rusku lubisz frondę..
katolik2020.09.3 0:14
nawet jeśli mnie rozpracowałeś, to i tak dalej będę pisał, to co uważam i co jest prawdą.
Janka2020.09.2 13:01
Może to syn papieża Benedykta XVI? Życiorys ojca by się zgadzał.
katolik2020.09.2 14:07
to jest szkalowanie Ojca św. ! Każda nieprawda o człowieku, w ten sposób powiedziana jest grzechem i to nie jest śmieszne, powiedz o sobie, czyim potomkiem jesteś moze hitlera, sprawdz
Darek2020.09.2 14:19
A gdzie Ty widzisz tu szkalowanie? Przecież Ratzinger był członkiem Hitlerjugend i służył w Wehrmachcie. Jego życiorys nie odbiega od życiorysu ojca pana ambasadora, więc faktycznie równie dobrze to papież Benedykt XVI mógłby być jego ojcem.
katolik2020.09.2 14:38
dołączasz do szatanskiej propagandy i grzechu własnego. W takim razie ciebie tez nie oszkaluje, jeśli powiem ,że jesteś wypierdkiem słonia
Anonim2020.09.2 21:08
Czy lewactwo jest aż tak ograniczone, że nie widzi oczywistych rzeczy?
katolik2020.09.3 0:09
trudno nam zrozumieć to ,ale ci ludzie nie widzą, bo ich oślepia szatan i nimi wlada, naprawdę.
NaziBarbi2020.09.2 12:58
PiS go wpuścił i to jest zabawa w kotka i muszkę. On ma fuchę i w tym roku ją straci - szok. Już się wita z gąską i zaraz się pożegna.
tęczowy ormowiec2020.09.2 12:54
gestapo reaktywacja
skuter2020.09.2 12:53
skoro jego stary był adiutantem Hitlera to się nie dziwię że takie głupoty gada
Darek2020.09.2 12:58
Papież Benedykt XVI sam służył w Wehrmachcie i to sam osobiście, a nie jakiś jego przodek czy kuzyn. Można zatem powiedzieć, że ojciec pana ambasadora był kolegą z wojska samego papieża - no to chyba idealne reiomedacje dla ambasadora w katolickiej (podobno) Polsce przecież.
Michał Jan2020.09.2 13:49
Czy Wehrmacht był armią ochotniczą, czy z poboru? Lewusińscy, jak sobie znajdą analogię, to już tylko usiąść i płakać.
Darek2020.09.2 14:21
Hitlerjugend było dobrowolne, a Ratzinger tam dobrowolnie należał. Ale skoro brak dobrowolności wcielenia do Wehrmachtu oczyszcza Ratzingera, to czemu ma być zarzutem wobec ambasadora, który nawet sam w tym Wehrmachcie nigdy nie był, a tylko jego ojciec?
Michał Jan2020.09.3 8:13
Za Wikipedią: "W wieku 14 lat (w 1941), został członkiem Hitlerjugend, w której to organizacji członkostwo było obowiązkowe od 25 marca 1939.". I dziękuję, za uświadomienie mi, że p. Monika Jaruzelska (radna m. st.) jest córką mojego kolegi z wojska.
Anonim2020.09.10 21:38
Wikipedia kłamie, mój ojciec i jego bracia w żadnym Hitlerjugend nie byli, tylko w Wehrmachcie !!!!!!!!!
Anonim2020.09.2 12:40
A swoją drogą, jeżeli tan szpieg ma takie rozeznanie jakie zaprezentował, to faktycznie imperium tych, którym służy, szybko zbliża się do swego końca.
Chyba dostał specjalne zadanie bojowe2020.09.2 12:40
Szczuć, wywoływać niepokoje i psuć relacje, a może i co gorszego. Arystokrata od siedmiu boleści.
ebz2020.09.2 12:34
" Zjadłam " jedno słowo . zdanie powinno brzmieć " numeru portalu nie znają "
200 0002020.09.2 12:32
W kwestii 200 000 rachunek jest dość prosty. Z 3 milionów Żydów żyjących w Polsce przed wojną, około 10% starało sie ocalić i chowało się po lasach, wsiach i miastach. Czyli około 300 000. Po wojnie z kryjówek wyszło ok. 40 000. Gdzie podziało się ok. 260 000 osób? Część uciekła we wrześniu 38 na wschód. Część zmarła z przyczyn naturalnych, choć raczej nie ze starości, bo ukrywali się raczej młodzi, zdrowi i silni. Część zginęła bo złapali ich bezpośrednio Niemcy, choć była to liczba znikoma, Niemcy nie byli w stanie na ulicy rozpoznać polskiego Żyda. Część zginęła z rąk Ukraińców i Białorusinów. Reszta to ofiary zabite przez Polaków lub wydane Niemcom przez szmalcowników. Czy było to akurat 200 000 nie będziemy wiedzieli nigdy. To, że znakomita większość brakujących 260 000 to ofiary Polaków jest oczywiste. Nawet, jeśli było to nie 200 000 a na przykład 170 000 czy 120 000 - cóż to zmienia...
Michał Jan2020.09.2 13:51
A skąd masz pewność, że 10%?
200 0002020.09.2 16:43
Z dokumentów. Dalej jest noc"... https://oko.press/dalej-jest-noc-dwoch-na-trzech-zydow-szukajacych-ratunku-zginelo-z-rak-polakow-lub-przy-ich-wspoludziale/
Michał Jan2020.09.3 8:18
Zasada jest prosta: "nemo iudex in causa sua", więc nie podpieraj się danymi z opracowań właśnie kwestionowanych. Żydzi nie należeli do nacji wybitnie opornej wobec władzy (vide: powitania Armii Czerwonej od 17 września), Niemcy dość dobrze kryli się ze swoimi, na dodatek niesprecyzowanymi jeszcze wtedy zamiarami, więc 10% jest i za okrągłe, i za fantastyczne.
Michał Jan2020.09.2 13:56
Z tych 3 mln większość mieszkała na terenach wschodnich, z których wywożono Polaków za Ural. Reszta danych też naciągana. Umiesz liczyć, jak młodzi-gniewni z Ministerstwa Finansów - jak wpiszą do ekscela zamiast 19%, 15, to kategorycznie stwierdzą, że zbiorą w podatkach 15 mld zamiast 19.
200 0002020.09.2 16:40
Według ostatniego spisu powszechnego w II RP 9,8% ludności wyznawało judaizm. Zatem żydów było nieco więcej, bo spis nie uwzględniał przechrzczonych osób narodowości żydowskiej. Odsetek ludności żydowskiej we wschodnich województwach był większy niż w zachodnich, ale były one zdecydowanie mniej zaludnione niż zachodnie. Zdecydowana większość żydów mieszkała na zachodzie. Prawie 1/4 całej ich liczby mieszkałą w 5 miastach: Warszawie, Łodzi, Wilnie, Lwowie i Krakowie. Ale wszystkie te wyliczanki nie mają większego znaczenia. Czy wydźwięk historii byłby inny, gdyby Grabowski sie pomylił o 50 000 albo i nawet o 80 000? Tak czy owak, na polskich - etnicznie - sumieniach ponad 100 000 trupów polskich obywateli...
Michał Jan2020.09.3 8:33
Warto popatrzeć na grafikę koncentracji ludności mówiącej jidisz i zobaczyć, że centrum znajduje się we wschodniej Białorusi, gdzieś tak w okolicach Kobrynia. A wyliczanki rzeczywiście nie mają żadnego sensu, jeżeli nie uwzględni się okoliczności. Chociażby takiej, że okupacja trwała 5 lat, a nie 5 miesięcy i trzeba było nie tylko uniknąć śmierci z rąk okupanta, ale również głodowej ("chlebuś bonowy") i nie było z czego oddawać ukrywającym się. Funkcjonariusze służb przedwojennych (leśniczy, PP) byli zmuszani do poszukiwań ukrywających się Żydów pod groźbą śmierci całej swojej rodziny, a od złapanych Żydów nikt nie oczekiwał heroizmu niewydania Gestapo tych, którzy ich ukrywali. Jeżeli Niemcy rozstrzeliwali mieszkańców całej wioski za podejrzenie pomagania partyzantom, to wieśniacy śmiało mogli się spodziewać tego samego w przypadku wykrycia przez żandarmerię ukrywających się Żydów. Czujesz teraz tę presję i dylematy? Poświęcać wszystko dla ludzi, którzy nawet nie chcieli się uczyć języka nowej ojczyzny, czy pozbyć się problemu (wydać, a może nawet samemu zlikwidować). I teraz porównaj to z postawą Żydów wobec chrześcijańskich Polaków na terenach zajętych przez RChACz. A tam okupacja trwała tylko niecałe 2 lata i bez chlebusia bonowego.
200 0002020.09.3 9:15
Panie Michale Janie Przede wszystkim bardzo dziękuję za, jakże tu rzadką, odpowiedź jednak merytoryczną. Mogę się z nią nie zgadzać, ale doceniam, że rozmawiamy a nie wyzywamy. A do ad rem... Zgadzamy się, że wyliczanki nie mają większego sensu i absolutnie zgadzam się z Panem w kwestii konieczności uwzględniania okoliczności. Były potworne. I w wielu przypadkach decyzje, które wydają się okrutne, były wynikiem strachu a nie chciwości. Nigdy nie będziemy wiedzieć ilu Żydów zginęło za przyczyną strachu Polaków a ilu dla dwu kilo cukru... W obu jednak przypadkach przyczyna leży po polskiej stronie. A z innej strony - dlaczego, pisząc o polskich Żydach, pisze Pan o ich "nowej ojczyźnie"? Przecież oni tu byli od stuleci... Pozdrawiam
Michał Jan2020.09.3 14:49
Nie rozstrzygniemy, gdyż nie potrafimy wczuć się w sytuację ludzi, którzy przez 5 lat walczyli o przetrwanie i na każdym kroku widzieli tych, którym to się nie udało. I teraz pytanie, kto taką sytuację sprokurował, bo to jest jego wina, a nie tych, którym zabrakło odwagi na bycie bohaterami i męczennikami. A II RP była nową ojczyzną nie tylko dla Żydów, z których wielu było poddanymi Cara od 1768 roku, ale również dla mnóstwa polskojęzycznych chrześcijan dawnego stanu chłopskiego.
200 0002020.09.3 15:14
Panie Michale Janie Nie rozstrzygniemy... Strach i niechęć do męczeństwa jest naturalna. Ale są przecież tysiące relacji o tym, jak Żydów wydawano nie ze strachu, lecz z chciwości lub po prostu ze zwierzęcej nienawiści... Ktoś na Frondzie parę miesiecy temu napisał w komentarzu coś takiego: "Za pomoc Żydom była czapa a za wydanie Żyda kasa (tak na prawdę nie kasa ale najczęściej coś w rodzaju dwu kilo cukru... dod. mój). Znając naszych rodaków, zgadnijcie których było więcej..." Pozdrawiam
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:10
Zydokomuna zamordowala miliony Polakow,i nadal klamie.
gey2020.09.2 20:06
rusku lubisz frondę..
stan2020.09.2 21:17
Z czym tu dyskutować, z kłamstwami? Historia holokaustu rosła wraz z upływem czasu. Jak można poważnie traktować żyda polakożercę Grabowskiego i Engelkinhg, żonę TW SB?
Alina2020.09.2 12:32
Szwab zawsze będzie szwabem...
ebz2020.09.2 12:31
Pod moim nickiem ukrył się hejter , który pisze komentarze by ośmieszać to , co piszę .Dopóki robił to " ebz " z dodatkowymi słowami nie reagowałam . Wczoraj jednak napisał komentarz pod jednym z artykułów jako " ebz " już bez dodatków . Poinformowałam o tym czytelników Frondy w paru komentarzach . Napisałam też , że dziś w tej sprawie do Frondy zadzwonię . Dzwoniłam na obydwa numery podane jako " kontakt " i okazało się , że są to numery wydawnictwa a nie portalu . Dwie różne firmy . Zaś numeru portalu .W swych wczorajszych wpisach napisałam też , że zaistniałe fakty podlegają Prokuraturze w ramach bezpieczeństwa w siedzi . Chciałam zapytać jakie zabezpieczenia Fronda stosuje skoro mogły one zaistnieć . Brak kontaktu z Frondą tym bardziej predysponuje do zgłoszenia sprawy Prokuraturze .
Anonim2020.09.2 12:27
Atak, Drogi Panie, nie zawsze jest najlepszą obroną. To ma być ten arystokrata? Jeszcze dobrze nie zaczął a już faux pas! Mamy ekspertyzy naszych naukowców dotyczące twórczości Grabowskiego, trzeba je arystokracie dostarczyć koniecznie!
Prawicowe dzieci. czyli blef IVRP.2020.09.2 12:24
Leszek Misiak. fałszywa prawica, fałszywi Polacy, fałszywa pandemia.
ASTOM2020.09.2 12:30
Fałszywy ty
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:12
Konfederacja Rosyjska morduje Polakow na polecenie Putina.
gay2020.09.2 20:07
rusku lubisz frondę..
PiS nienawidzi Polaków i ot cala prawda2020.09.2 12:22
dlatego symuluje prawość i polskość.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:13
Konfederacja Rosyjska dazy do Rozbiorow Polski.
gay2020.09.2 20:08
rusku lubisz frondę..
majka2020.09.2 12:20
takie indywiduum śmie pouczać syn mordercy wywalić na zbity pysk
czytajcie Kraksjiego masoneria 20172020.09.2 12:19
Pisowi pomogli wygrać rosyjskie słuzby. W budynku Sowa i przyjaciele rosyjscy oficerowie mieszkali ....I tak ci co najgłosniej krzyczą ruska onuca , sami nia są!
Anonim2020.09.2 12:42
Pochwal się tym co Krajski napisał też i o Konfederatach.
katolicka deratyzacja Polski.2020.09.2 16:15
Kolaboracja Rosyjska morduje Polakow i dazy do Rozbiorow. Jest to lewicowa partia anarchistyczna.
gay2020.09.2 20:07
rusku lubisz frondę..
a dlaczego bezjajowy PISsss dał mu akredytację?2020.09.2 12:15
Syn mordercy z SS poucza Polaków , ktorych mordował bandyta ojcicec!
Darek2020.09.2 14:24
A o kim mówisz? Kto był tym mordercą z SS? Artykuł traktuje o ambasadorze Niemiec którego ojciec ani nie był mordercą ani nie należał do SS, więc chyba pomyliłeś wątki. Ojciec pana ambasadora był kolegą z wojska papieża Benedykta XVI.
frondziarze2020.09.2 12:12
Wciąż kłamiecie, aby zgnoić nas.
AntySzwab2020.09.2 12:02
Wyleci w tym roku czy w przyszłym??
Bukmacher2020.09.2 12:03
Stawiam na prezent świąteczny w Grudniu.
Tom Bombadil2020.09.2 11:57
Persona non grata. Od razu.
Anonim2020.09.2 11:57
PiS to cioty, ciągle w odwrocie z podwiniętym ogonem? Na czele PiS to filosemici. Stąd ta niemoc? Przedłużające się szkalowanie Polski wpisuje się w grandziarską politykę grabieży majtku Polski przez amerykańskich Żydów, Niemców i Ukraińców?
LUKA2020.09.2 12:05
Twój Rafałek - tęczowy pajac i kłamca z fekaliami i smrodkiem lepszy - hahahhahaha
Tyś nie luka ino zbuka2020.09.2 12:23
:-P
Anonim2020.09.2 18:58
Polski racja to Konfederacja.
jula2020.09.2 11:56
No sam tego nie wymyślił. Zarówno on ten konkretny niemiecki syn jak i jego argumentacja są trwającym od quasi pojednania: Mazowiecki Kohl na Górze św.Anny testem na ile sobie wobec Polaków można pozwolić. Hitler zdelegalizował Związku Polaków w Niemczech, zagrabił znaczny majątek organizacji ( jeszcze w okresie pokoju) I co i jajco, można sobie pozwolić z Polakami.
Lennon2020.09.2 11:52
Skandal to jest to, co PIS-owski niedorzecznik praw dziecka, niejaki Pawlak wygaduje o tabletkach na zmianę płci.
west2020.09.2 11:48
Persona non grata... i tyle w temacie
germanofob2020.09.2 11:47
Gnida będzie zawsze gnidą! Ten ... ma wielu naszych polityków na bardzo króciutkim łańcuszku, tak jak makrela Tuska. Najgorsze jest to, że ci właśnie politycy muszą mu być posłuszni, ale jeszcze na dodatek będą sowicie nagradzani (oczywiście za nasze pieniądze)!!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.2 11:47
Takie szkopskie kłamstwa pod adresem Polski to sam miód na moje żydowskie myślenie.
Anonim2020.09.2 12:40
Kiedy umrzesz będziesz się mógł się nawpychać tego "żydowskiego myślenia" po sam korek. Ale nie będziesz z tego powodu szczęśliwy wtedy...
gay2020.09.2 20:09
rusku lubisz frondę..
Anonim2020.09.2 11:46
Bez głupiej naiwności proszę. Jeżeli ambasador faktycznie udostępnił coś Grabowskiego to doskonale wie, co zrobił i nie potrzebuje dokształcenia, bo oprócz bycia synem hitlerowca zainteresowanym w takich kłamstwach był też szefem wywiadu BND i tworzył siatkę szpiegowską w Polsce wśród opozycji solidarnościowej, która doszła do władzy. Jak tak zaczął (bo niejasno to opisane, gdzie powołała się na Grabowskiego) to WON NATYCHMIAST z Polski tam skąd przyszedł czyli do "kołyski w bunkrze Hitlera". A na pożegnanie niech odda oryginały dokumentów o niemieckich zbrodniach na polskich ziemiach w czasie II wojny światowej, które wyłudzili całymi tonami od polskiego państwa i do dziś nie oddali!!!
Anonim2020.09.2 11:42
A nie mówiłem że z zatwierdzeniem należało poczekać do Narodowego Święta Niepodległości, do 11 listopada i już się świnia uaktywniła na forach społecznych. Data zatwierdzenia na ambasadora od 1 września była obraźliwa dla społeczeństwa Narodu Polskiego i takie macie efekty.
Anonim2020.09.2 11:39
Wywalić go... To będzie bardziej bolesne, bo tu już fucha świeci i nagle gaśnie...
Anonim2020.09.2 11:38
Na pewno Tato przekazał synowi Narodowe Niemieckie wartości
Łukasz2020.09.2 11:50
Nie różnią się one od wartości wyznawanych przez czytelników Frondy.
PIS=POKO2020.09.2 11:28
Mamy państwo z tektury,więc co się dziwić ??,PIS potrafi tylko głośno ryczeć ,a to są tchórze, jak tupnęła makrela i "eskimosi" to mimo że narobili rabanu że nie zgadzają się na tego właśnie ambasadora, to na dodatek 1.09 w rocznicę wybuchu wojny go zaklepali leżąc płazem.PISie twój koniec bliski.
Jarosław Karłowaty2020.09.2 11:25
to tylko pokazuje jak dalej ta Partia Interesu Syjonu (PIS) leży na ry(j)u przed żydami, jankesami, niemiaszkami, całym ł@jnem LGBT i jak fałszywie codziennie "boCHatersko" walczy na rozkaz judeseja z Putinem i Łukaszenką aby odwrócić uwagę beneficjentów 500+ od swego łajdactwa
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:17
Konfederacja Rosyjska to zdrada Polski i Rozbiory. Musimy przywrocic kare smierci.
gay2020.09.2 20:09
rusku lubisz frondę..
Jahu🐟2020.09.2 11:24
Naprawde nie wiem jakich jeszcze zadoscuczynien oczekuje rzad RP - te pokolenie, ktore wojne realnie przezylo i ktorym moralnie odszkodowania sie nalezaly -juz nie zyje. Nigdy nie upominali sie o jakiekolwiek pieniadze, ktorych by od spadkobiercow Rzeszy nigdy nie wzieli. Wlasnymi silami odbudowali cala Polske - a co chcecie teraz ? jakie macie moralne i historyczne prawo wymagac jeszcze pieniedzy, ktore okryte sa krwia innego pokolenia, ktore z tym rzadem napewno nie chcieliby miec nic wspolnego.Dosc przezyli nedzy,sanacji i faszyzmu 2 RP. Stop niemieckim reparacjom - idzccie do Rosjan po Kresy, bo tamta granica RP do dzsiaj jest miedzynarodowo uznawana.
Jarosław Karłowaty2020.09.2 11:32
moja matka doznała więcej nieszczęść w powojennej Polsce od komunistów żydów niż od Niemca w czasie okupacji, dzięki komunistom jej mąż został aresztowany i zakatowany przez UB, ją wyrzucono z mieszkania i przydzielono piwnicę na węgiel, Niemiec kazał jej tylko pracować, za te krzywdy doznane od żydów komunistów Kaczyński z PIS-em i Tusk z PO wraz z żydami z PSl, SLD ustawą przydzielili każdemu żydowi, który przeżył wojnę w Polsce i katował Polaków do 1956 roku specjalny dodatek do emerytury po 100 euro miesięcznie, moja matka nie dostała nic, czekam na komentarz szumowin z żydopisu an company
Jarosław Karłowaty2020.09.2 15:44
żadna qurwa pisowska nie ma nic do powiedzenia? tak się wam r(y)j nie zamyka
Robert2020.09.2 11:34
Moralne prawo jest oczywiste. Wymordowali naszych przodków, ograbili kraj, wzbogacili się na tym i nie ponieśli prawie żadnych konsekwencji. Ukarane zostały pojedyncze jednostki.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.2 16:19
Konfederacja to agenci Rosji i Niemiec,i rychle Rozbiory Polski. Musimy tych nazioli szybko zdelegalizowac.
gay2020.09.2 20:10
rusku lubisz frondę..
Szybki Lopez2020.09.2 23:34
wdupcie!
Anonim2020.09.2 11:19
Pisowscy obludnicy za kazdym razem przypominacie sobie faszystowskie pochodzenie Niemcow gdy wam cos nie pasuje. Ta cala antyniemiecka retoryka to dzielo politycznych chuliganow typu Kaczynski czy Macierewicz pracujacych na zlecenie Putina.
Anonim22020.09.2 11:36
Na zlecenie Putina to ty pracujesz!
Anonim2 rucha i sra2020.09.2 12:26
:/
katolicka deratyzacji Polski2020.09.2 16:20
Konfederacja to zdrada Polski i Rozbiory.
gay2020.09.2 20:11
rusku lubisz frondę..
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.2 11:15
Biorąc pod uwagę fakt, że przez całą wojnę w wojsku służyło kilkanaście milionów Niemców, trudno znaleźć Niemca którego ojciec albo dziadek nie był w Wehrmachcie.
gay2020.09.2 20:11
rusku lubisz frondę..
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.09.2 11:06
po co FASZYSTOWSKA świni... w Polsce, starucha Merkel nie ma jakiegoś innego kundla???!!
Lucy2020.09.2 11:02
Rządzie polski natychmiast odwołać tego sk... hitlerowskiego.Uczyć to on powinien sie w szkole a nie jako ambasador w Polsce.
prawy2020.09.2 11:01
chyba PAŃSTWO działa i takiego terrorystycznego POtomka hitlera postawić do pionu albo zamknąć ambasadę jak wysłali do POLSKI POtomka morderców POLAKÓW precz z zaklamańcami,i karac taką grzywną zeby mu sie odechciało KŁAMAĆ DRANIOWI!!!!!!!!!!!!!!!!