Skandal. Niby katolicki magazyn broni tęczowej aureoli Maryi - zdjęcie
07.05.19, 09:45

Skandal. Niby katolicki magazyn broni tęczowej aureoli Maryi

90

Dwutygodnik internetowy "Kontakt" wydawany przez warszawski Klub Inteligencji Katolickiej stanął w obronie... tęczowej aureoli Matki Bożej.

"Pod przykrywką ochrony uczuć religijnych państwo PiS wspiera dyskryminację i przemoc. Równocześnie blokuje próby opowiedzenia się za grupą, której społeczne położenie jest naprawdę trudne. W tej sytuacji naszym obowiązkiem jest ujęcie się za dyskryminowanymi" - pisze na łamach "Kontaktu" Stanisław Krawczyk.

Autor odniósł się do zatrzymania przez policję Elżbiety Podleśnej, która odpowiada za stworzenie i rozpowszechnianie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej z Dzieciątkiem w aureoli symbolizującej ruch homoseksualny. Według Krawczyka akcja policji przypomina - uwaga - "katolicko-nacjonalistyczną dyktaturę Antonia Salazara" w Portugalii. Autor twierdzi, że "politycy PiS oraz biskupi [konsekwentnie] przemilczają skalę dyskryminacji i przemocy wobec osób LGBT+". Dziś w Polsce, twierdzi autor "Kontaktu", sytuacja "osób nieheteronormatywnych jest i tak trudna", a oni jeszcze ją pogarszają.

" Najwidoczniej według nich wszystkich kilka tęczowych pasków na plakacie z wizerunkiem Maryi to przestępstwo straszniejsze od bezpośrednich ataków fizycznych i psychicznych" - pisze Krawczyk.

W jego ocenie działania policji i troska o wizerunek Matki Bożej są przejawem "oznaczania terenu, manifestacji władzy, pokazywania innym, gdzie ich miejsce". "Miejsce chrześcijan i chrześcijanek jest dziś nie u boku Joachima Brudzińskiego, lecz Elżbiety Podleśnej" - pisze. I kończy: "To nie tęcza nas tu obraża".

Cóż, warszawski KIK nie od dziś ma tyle wspólnego z katolicką inteligencją, co, nie przymierzając, Marcin Luter z czystością wiary. Wynurzenia Krawczyka o tęczowej aureoli nie są ani katolickie, ani inteligentne. To nędzna i uwłaczająca Kościołowi agitka progejowska. Wstyd...

bsw/magazynkontakt.pl

Komentarze (90):

Edi2019.05.7 21:20
Podczas jednego z objawień fatimskich , 13 lipca 1917 r., Matka Boża ukazała dzieciom przerażającą wizję piekła. Następnie zwróciła się do nich z dobrocią i smutkiem: „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie”. „Przybędę, by prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty. Jeżeli moje życzenia zostaną spełnione, Rosja nawróci się i zapanuje pokój. Jeśli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowanie Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie wiele cierpiał. Różne narody zginą, na koniec moje Niepokalane Serce zatriumfuje”.
ZERR02019.05.7 16:21
Najśmieszniejsze jest to, że dokładnie te same osoby, które teraz pIują na Katolików broniących swoich symboli, będą kiwać łbami ze zrozumieniem nad muzułmanami wnerwionymi świńsklm łbem wrzuconym do meczetu. Jak widać - wg lewicowców - obrażanie muzułmanów to zbrodnia - ale obrażanie katolików? Jakie obrażanie? Katolikom mozna nie tylko znieważać świętości, można im ssać na głowy, i to też nie będzie - wg lewackiej hołoty - żadne 'obrażanie', tylko 'Performance' Sami widzicie, lewacy, z wami nie ma dyskusji. Do was przemawia TYLKO I WYŁCZNIE argument siły.
Oskar2019.05.7 14:31
Już dłuższy czas apeluję: jak tak lubią te "artystyczne" przeróbki zaserwować im piękny widok nazistowskiej parady z lat 30 z sztandarami i flagami w kolorach tęczy w marszu przed Hitlerem na trybunie
Marek Błaszczyk2019.05.7 15:08
Homoseksualiści byli więzieni i mordowani w hitlerowskich obozach koncentracyjnych. Tego typu komentarz obraza pamięć po tych LUDZIACH. Zresztą większości komentujących wyraźnie by się przywrócenie tego stanu podobało. W ten sposób wyraża się Wasz szacunek dla każdego życia (i godności osoby ludzkiej przy okazji)
ZERR02019.05.7 15:38
zupełnie jak bolszewicy za Stalina... zupełnie jak Pierwszy Nazizm za Hitlera czy to usprawiedliwia bolszewików? Po prostu Wielki Szatan (trockizm, SA Ernsta Röhma) zostały pokonane przez Małego Szatana (stalinizm, hitleryzm)
koko2019.05.7 13:53
Zacznijcie patrzeć poprawnie: Tęcza ( pogodowa - prawdziwa) ma kolorów 7 ( SIEDEM) !!! A tzw ."tęcza" lgbt ma kolorów 6 ( sześć ) czyli jest różnica i niech lgbt nie mówi , że tęcza i tęcza to to samo. Prawdziwa tęcza łączy niebo z ziemią
ZERR02019.05.7 14:10
3 i 7 to liczby doskonała, 6 to uszkodzone 7, czyli symbol niedoskonałości i buntu. Stąd biblijne 666 (potrojona niedoskonałość) i 77 (niezliczoność)
Michał Pasierb2019.05.7 16:27
A tu, w tym sympatycznym wierszyku: Czemu Patrzysz Żabko Zielona Na Głupiego Fanfarona?- mamy "zaszyfrowane" wszystkie kolory prawdziwej tęczy...Pozdrawiam
JPIII2019.05.7 13:31
Ale o tym, że jezusek pedalił się ze swoimi apostołami to frądelek milczy. Gdzie były kobiety, czy on jakąś miał. To był zwykły pe..dał, który ogłupił świat.
Petr2019.05.7 13:57
Ty idioto, no, tego jeszcze lewaki nie grały. Ale niech grają, im ostrzej, tym lepsza o was kretynach wiedza. A wy, normalni Polacy czytajcie i uświadomcie sobie, co to lewactwo naprawdę myśli, zanim zagłosujecie na takiego lewaka, który takie ma pojęcie o Zbawicielu. Kurde i toto ktoś nauczył polskiego. Pisz lewaczku, pisz, wywnętrz ty nam swoją chorą duszę, byśmy rozumieli, co wy tak naprawdę sobie w swoich lewackich norach, prawicie przy ośmiorniczkach, macach, czy innych fruktach.
eM.2019.05.7 20:21
Zamilcz, opętany osobniku i von stąd!
ZERR02019.05.7 12:49
Cała ta 6-kolorowa "tęcza" to taki sam symbol zbrodni, przemocy i zamordyzmu jak hitlerowska swastyka albo sierp i młot. Czas skończyć z retoryką tolerancjonizmu wobec bolszewików LGBT. Trzeba ich powstrzymac za wszelką cenę - zanim popełnią ludobójstwo.
Maria Blaszczyk2019.05.7 13:22
Eeee... A gdzie te tęczowe krematoria? Gdzie łagry? Gdzie zbiorowe mogiły ofiar? (a sierp i młot to symbol rolnictwa i przemysłu, a nie żadnego komunizmu... Starczy rzucić okiem na austriackiego Bundesadlera w godle, by zobaczyć, że wypisujesz bzdury)
ZERR02019.05.7 13:29
Stary dowcip - który kraj ma sierp i młot w godle? Austria! Skoro sierp i młot ma byc okej, to tym bardziej starożytna swastyka - symbol czteroręcznego słońca.
M.2019.05.7 13:38
O boze, popelnia LUDOBÓJSTWO.... Katastrofa... P.S. Tabletek zapomniales, idioto
AB2019.05.7 12:38
Klub wykształciuchów kierowany przez nie wiadomo kogo. Żałosne! I w tym kontekście myślę, że wystąpienie jażdżewskiego razem z tuskiem było dokładnie przemyślane - należy wywołać w Polsce wojnę religijną i pokazać tzw. Europie, jacy zacofani są Polacy. Wszystko to wpisuje się również w ostrą walkę masonerii z Kościołem.
Maria Blaszczyk2019.05.7 13:17
Polacy nie są zacofani. Polacy to najszybciej laicyzujący się naród na świecie. W większości są otwarci i nowocześni. Zacofany mamy rząd (i episkopat).
ZERR02019.05.7 13:34
nieee... po prostu ujawnia się wieśniactwo "wykształciuchów". Oni czują się "lepsi" mogąc defekować na swoje pochodzenie. Typowy objaw wsiura wyjechanego do miasta. Szczęśliwie sprawy zmierzają szybki do Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Białego Człowieka.
Reytan2019.05.7 15:57
Co to znaczy Bialy Czlowiek,czy to protestanci,i ci,ktorzy zrobili Rozbiory Polski i okupacje niemiecka,,i Potop ?
ZERR02019.05.7 16:05
Wszyscy zusammen do kupy
Wojtek Polak2019.05.7 12:36
to taki sam katolicki magazyn jak z lewackich zboków moraliści. a ten cały WKIK to tacy inteligenci na łasce lewackich zboczeńców i postkomunistów i nowych europejskich bolszewików. niech ta cła ynteligęcja się nie ośmiesz.ta cała ynteligęcia martwi się że w Polsce zboki nie mogą adoptować dzieci i tworzyć urojonych ''małżeństw'' ale nie martwi ich że na świecie co raz częściej prześladowani i mordowani są chrześcijanie.
ji2019.05.7 12:23
Pewno niedługo będziecie walczyć z tęczą na niebie !!!
retro2019.05.7 12:20
no dajcie spokój , od kiedy KIK jest katolicki ? tylko nazwa dla zmyłu.
Mirek2019.05.7 12:08
Niech podadzą w końcu te przykłady dyskryminacji lgbt. Bo to taki św Grall. Wszyscy o nim mówią a nikt nie widział. Chyba że dyskryminacja to znaczy że aktywnie nie uczestniczysz w tęczowych marszach i nie kochasz ich całym sercem i duszą? :))
Maria Blaszczyk2019.05.7 13:14
Nie. Tych przykładów jest mnóstwo i trzeba bardzo mocno zaciskać oczy, by ich nie widzieć. Na tym, że się tych ludzi bije (w rodzinach, szkołach i na ulicach). Na tym, że sie ich oskarża, wbrew faktom o paskudną zbrodnię, jaką jest pedofilia. Na tym, że tracą pracę, gdy ich orientacja wyjdzie na jaw. Na tym, że się ich opluwa, tak jak tu, wymyślając im od zboków, terrorystów i czego tam jeszcze. Na tym, że po życiu spędzonym z ukochaną osobą, nie mają prawa odebrać jej trupa ze szpitala, by móc go pochować. Na tym, że pracując na wspólny majątek, nie mają potem prawa do dziedziczenia po partnerze - najpierw muszą zapłacić podatek jak w przypadku osoby obcej, potem jeszcze rodzina pochodzenia zmarłego ma prawo do zachowku. Itd.
ZERR02019.05.7 13:32
No właśnie że nie "wbrew faktom" Oczywiście nie zapominajmy, że w ich przypadku nie istnieje taka figura jak "ukochana osoba", to są bajki o krótkich nóżkach.
Ewa2019.05.7 13:48
Dlatego muszą się rozbierać do goła, wieszać na sobie jakieś uprzęże, malować na demonów, przypinać rogi i latać po ulicach, jak opętani, a może są opętani, uczyć seksu w przedszkolu, zabierać cudze dzieci, nie wiadomo po co, profanować symbole religijne, pchać się do kościołów ze swoimi artefaktami ??? Puknij się babo w łeb i nie wzruszaj nas swoimi wymyślonymi bajeczkami. Będziemy się bronić przed niemoralnością, jaką na siłę próbuje nam narzucić zasyfiona UE i żydokomuniści wszelkich typów i ras.
anonim2019.05.7 15:03
Nazywam się Marek Błaszczyk. Proszę o kontakt ze stroną myrodzice.org. Oddzwonię do Pana i podam dowolną ilość prawdziwych historii, które się zdarzyły dzieciom moim i moich przyjaciół - rodziców osób LGBTQIA.
ZERR02019.05.7 15:46
Niestety jest tak, że wykluczanie nosicieli pewnych zachowań jest mechanizmem wykształconym ewolucyjnie. Po prostu jest koniecznością. Inaczej stado ludzkie nie wyjdzie poza stadium prymitywu. Chcesz cofnięcia ludzkości do 'jaskiń' (moga być z betonu)? Popieraj LGBT. Chcesz lotu do gwiazd? Zwalczaj promocję zboczeń. A że neolewica chce sprowadzić nas do poziomu bydła i wspólnoty pierwotnej, więc promują przywileje nieheteronormatywnych nadludzi.
CHCIAL BYC MECZENNIKIEM TYLKO NIE BYLO KOMU MU DAC2019.05.7 11:46
GDZIE TYLKO JAKAS ZADYMKA TO W TLE STOI LUB LEZY ZYD.
Maria Blaszczyk2019.05.7 13:15
Jasne. W tym konkretnym przypadku - żydowska matka z żydowskim dzieckiem na starym obrazie.
ZERR02019.05.7 13:25
Maryja i Jezus nie byli Żydami tylko Izraelitami inna wiara, inne pochodzenie etniczne możesz napisać: palestyńska matka z palestyńskim dzieckiem Nic ponadto.
Jahu2019.05.7 11:17
Dla Boga grzech jest obrzydliwością, grzech jest brudem i gnojem..homoterrorystyczna tęcza jest znakiem i symbolem takiego właśnie grzesznego życia..czy w taką brudną szmatę godzi się ubierać Boga i Matkę Jego? odpowiadam mniej kumatym. NIE GODZI SIĘ!
Jestem w Kościele2019.05.7 11:38
Otóż godzi się: https://pl.wikipedia.org/wiki/Obraz_Matki_Bożej_Kodeńskiej
miki2019.05.7 11:58
"Jestem w Kościele" szatana - tak mi dopomóż satan. Tak, lewaczku ?
Jahu2019.05.7 12:21
Ty jesteś z tych mniej kumatych? Czy Obraz Matki Bożej Kodeńskiej jest obleczony w homoterrorystyczną szmatę?
Maria Blaszczyk2019.05.7 13:08
"Homoterrorystyczną" szmatę??? A gdzie ten "homoterroryzm"? Prawda, dwa tygodnie mnie nie było, gazet nie czytałam, więc może mi opowiedz: gdzie do jakichś ataków terroryzmu doszło na tle heteroseksualności? Jakiś gej podłożył bombę pod autobus? Samolot porwał? Wysadził się na bazarze? Z nożem ganiał i mordował ludzi? Ciekawam bardzo...
Ewa2019.05.7 13:35
Sie wyrwała, takie ładne imię, a takie lewackie poglądy. Broń, broń tych terrorystów amoralnych, wpychających się ze swoja niemoralnością do szkół, przedszkoli, na ulice, do kin i teatrów. Wszędzie tylko homo i homo... Ty lewaczka, ślepa, czy wybudzona z letargu po latach, co to nic nie rozumie, co się wkoło dzieje ?
Jahu2019.05.7 13:40
Ty jesteś jeszcze mniej kumata od tych mniej kumatych? myślisz, że terror przejawia się tylko podkładaniem bomb? ...jeśli mniejszość próbuje wymusić na większości akceptację swoich chorych relacji, grożąc, że jeśli ktoś te relacje nazwie (zgodnie z prawdą) zboczeniem, to będzie za to wsadzany do pierdla.. dalej, jeśli nie zaakceptujecie naszych zboczeń to będziemy profanować wasze świętości, itd itd. lista homoterroryzmu jest długa.
ZERR02019.05.7 13:54
Kto był homoterrorystą? Jak to kto? Naziści (do nocy długich noży) i komuniści-bolszewicy w CCCP (do 2 połowy lat 20-stych) gdzie spełniono wszystkie chyba postulaty LGBT, łącznie z homoadopcją. Rewolucja ma różne fazy. W fazie dekonstrukcji zboczeńcy sa bardzo przydatni, ale w fazie rekonstrukcji tylko przeszkadzają i muszą gdzieś zniknąć.
ZERR02019.05.7 13:06
Gdzie ty tam widzisz "tęczę", ty gejowski wycieruchu?
Jestem w Kościele2019.05.7 11:06
Dzięki Maryi, naszej Matce - cały świat nareszcie dostrzegł Polskę: https://www.theguardian.com/world/2019/may/06/woman-arrested-poland-posters-virgin-mary-rainbow-halo-plock https://tjournal.ru/law/96107-v-polshe-arestovali-zhenshchinu-za-plakaty-devy-marii-s-raduzhnym-nimbom-ee-obvinili-v-oskorblenii-chuvstv-veruyushchih https://www.lavanguardia.com/vida/20190506/462076646493/detenida-en-polonia-por-hacer-carteles-de-la-virgen-con-arco-iris-en-aureola.html https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/polsko-policie-panna-maria-aktivistka-elzbieta-podlesna-sexualni-mensiny.A190507_061431_zahranicni_rko https://www.lavanguardia.com/vida/20190506/462076646493/detenida-en-polonia-por-hacer-carteles-de-la-virgen-con-arco-iris-en-aureola.html
Pracownik2019.05.7 11:40
K**wa jaki wstyd...
AB2019.05.7 12:45
Bóg potrafi pisać prosto po liniach krzywych i ze zła wyprowadzić dobro. Biada jednak gorszycielom.
ZERR02019.05.7 13:04
Nie takie cuda ten zafajdany "świat" jeszcze dostrzeże... zanim oberwie w zęby tysiącem atomowych słońc Nie wspominając, że to nie żaden "świat" a tylko i wyłącznie kilkudziesięciu żydowskich nacjonalistów pluje na wszystko dookoła.
Hanys2019.05.7 10:43
warszawski KIK już lata temu wsławił się tym że wydalił z siebie niejakiego "mazowieckiego" czy "gronkiewitz" - ikony katolewactwa
Michał Pasierb2019.05.7 10:41
Mocni w wierze trwając przy CHRYSTUSIE, żyjąc Ewangelią przetrwają to wszystko,dlatego patrzymy w przyszłość z nadzieją.Szkoda tylko ogłupionych tym wszystkim .I pytanie: dlaczego tak dają się ogłupiać?? Chrześcijaństwo jest trudne i wymagające-więc może tu leży przyczyna....
Ed2019.05.7 10:34
Siedzi artystka od siedmiu boleści, a reszta lewaków zawodzi, jak wyjce na pustyni.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 10:44
Nigdzie nie siedzi, nawet wycofali się z zatrzymania, bo dobrze wiedzieli, że nie było za co. Brudziński za późno się zreflektował, bo sprawa została już nagłośniona w światowych mediach. Znów poszła fama o katolskim zwyrodnieniu w Polszy zasrrana opinia. Smuteczek!
pas2019.05.7 11:17
Przestań głupku o tych światowych waszych lewackich mediach, bo to ściek o takim samym poziomie, jak ty. Czy ta bida siedzi, czy leży, mnie wszystko jedno, zero tu, zero tam, jaka to różnica, tylko to lewackie jazgotanie jest denerwujące, a kolejne pomysły bezmózgich kretynów zabierają czas różnym służbom i ludziom normalnym.
Jestem w Kościele2019.05.7 11:39
Od ilu boleści była autorka owego dzieła? https://pl.wikipedia.org/wiki/Obraz_Matki_Bożej_Kodeńskiej
Red2019.05.7 11:54
Od wszystkich boleści zadniej części ciała wszystkich dumnych gejów.
Red2019.05.7 12:03
Żebyś nie miał wątpliwości, o kim mowa, bo wy lewacy jesteście mocno ograniczeni intelektualnie, to chodzi o artystkę tęczy i banana.
Jestem w Kościele2019.05.7 16:21
Załapanie o co chodzi zajęło ci całe 5 minut? :D
Grizzly2019.05.7 10:28
To nie aureola, dzisiaj to nowa swastyka!
Cogito ergo sum2019.05.7 10:24
KiK nie prawa do dysponowania wizerunkiem MB Częstochowskiej. To leży w gestii Paulinów bądź Episkopatu
M.2019.05.7 10:13
Swinia ma to do siebie jak jej sie cos nie podoba, to kwiczy. Kwiczcie dalej, Brudziñski i frondowskie kundle - niewiele to wam da. Wasz czas sie koñczy. Radykalne knury takie jak wy, jestescie marginesem marginesu.
Będzie jasne!2019.05.7 10:36
Zobaczymy kto jest marginesem podczas wyborów? Ile zyska procent syf Biedronia na przykład. I wtedy zobaczymy kogo czas się szybko skończy?
Ed2019.05.7 10:40
Tyś też wieszał sprofanowane wizerunki, co tak się wściekasz ? A może dopiero zamierzałeś jakieś świństwo robić i nie wiesz, czy warto ? Debilu, nie jest was, lewaków aż tak wielu, jak ci się wydaje i wasz jazgot naprawdę jest żałosny. To wy jesteście jak dzikie świnie, które ryją, wywracają, kwiczą i drażnią swoim brakiem ucywilizowania.
Zbyszek D2019.05.7 15:03
Do ścigania mowy nienawiści zostało powołanych 105 prokuratorów. To jest klasyka mowy nienawiści, więc robimy tak kopiuj - wklej i niech się zajmą robotą. To M. nic nie znaczy, bo każdy ma swoje IP!!!!!!!!!
Cogito ergo sum2019.05.7 10:07
KiK zawsze był głupio-mądry. Jakby nie zauważali kierując się niechęcią do władzy, że jest to forma oddania wizerunku MB Częstochowskiej w ręce wszelkiej maści wykolejeńców.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 10:00
Stanowcza reakcja Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka Światowe media z nagonką na Polskę Tęczowa MaRyja na dziesiątkach tysięcy kont w mediach społecznościowych Brudziński bałwanie coś ty najlepszego zgotował sobie, katolom i Polakom, po co ci to było? Mógłbyś choć raz pomyśleć tym wielkim pustym łbem.
Ed2019.05.7 10:28
A srał pies wasze media, pajacu, takich cymbałów, jak ty, są miliony i co z tego ? Choćbyś dodawał miliony takich zer, jak ty sam, mnożył je przez miliardy, to co ci wyjdzie ? Dopuszczam, że możesz nie wiedzieć. ZERO.
Grizzly2019.05.7 10:31
Dlatego jesteś i pozostaniesz zboczeńcem i pedałem!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 10:42
Typowe homofobiczne wypiierdy, bez składu ani ładu
Grizzly2019.05.7 10:51
Masz ład gwniany i myślisz, że to ład!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 11:07
Znowu geriatria się spiierdział
tut2019.05.7 11:21
Odezwał się ten, co to przez swoją orientację musi kołek nosić, bo pierdzi mu bezustannie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 12:31
Brudasy ja w przeciwieństwie do was myję pupcię a wy chodzicie zesranii, śmiierdzący z pełnymi duupskami i jeszcze się tym chwalicie na prawo i lewo😄
taka2019.05.7 12:48
W twoim przypadku to usta- są wrotami piekieł, a zadnia część ciała.... nie będę komentować
Ed2019.05.7 11:07
Coś ty taki dziś przytłumiony ? Słabo bluzgasz, wczoraj ci szło lepiej, wysil się, bluźnij, a co mi tam, niech wiedzą, jaki jestem naprawdę. No, ulżyj sobie, bluzgaj. Przecież wojujący, lewacki bezbożnik nie może inaczej, jak chamsko, podle, bezlitośnie bluzgać tym obrzydlistwem, które nosi w sobie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 12:32
Na taką przyjemność musisz sobie zapracować😛
Ed2019.05.7 12:56
Spróbuj, lewak, nie daj się prosić, wiem, że pisanie kulturalne cię zabija, a kto będzie bluźnił, jak cię zabraknie ??? Przecież tyle jeszcze zgnilizny masz w sobie, nie męcz się, lewak. Im więcej wybluzgasz, tym słupki popularności szybciej będą skakać. Nie przejmuj się, dla kogo i w którą stronę. Niech wszyscy wreszcie poznają do głębi waszą lewacką amoralność. Do dzieła, lewak.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 14:33
Znowu zonk. Jestem bardzo grzeczynm chłopcem kulturalny i grzeczny wobec tych, których oferują to samo :)
Grizzly2019.05.7 12:11
Homofobia - zdrowy odruch, podobny do wymiotnego, ratującego przed zatruciem!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.7 12:33
Homofobia to objaw mizoginii seksizmu nie masz się czym chwalić starcze
mati2019.05.7 13:02
Tyś jest zdrowo mizgnięty, lewaku. Nawet Bóg nie zastanawiał się, co z tym waszym mizganiem zrobić w Sodomie i Gomorze. Ale co tam, mizgają się dalej.
N2019.05.7 10:41
Niech Pan Bóg Ci wybaczy Twoją nienawiść i te judaszowe srebrniki, które pobierasz za trolowanie
kalinka2019.05.7 11:03
wcześniej na rozkaz żydostwa wystąpił zaraz po biskupie piętnując katolików w Pruchniku mimo, że ok 20 miejscowości w Czechach obchodzi co roku tą tradycję i tam nikt z żydów nie ma odwagi powiedzieć, że to jest antysemickie, żydzi w święto Purim wieszają kukłę Hamana, okładają ją kijami a nawet palą i to jest żydowska wykładnia dla tego żydowskiego sługusa, przypominam temu aparatczykowi pisowskiemu , że żydzi w Izraelu opublikowali artykuły udowadniając, że polski zwyczaj topienia marzanny jest antysemicki bo ona była żydówką, w państwie PIS cisza, ciekawe , że żydek ambasador w Judei też w panice się nie odezwał
kalinka2019.05.7 11:10
katolików prawda po katolicku zabolała
AB2019.05.7 12:43
Bóg nie pozwoli szargać Najświętszej Marii Panny - nie chciałabym być w skórze ordynarnych bluźnierców. Ciebie też dopadnie, dumny geju - odpowiesz za każdy agresywny i błazeński wpis. Na razie pozwali ci jeszcze się opamiętać, ale "czas ucieka, wieczność czeka"!
heniek2019.05.7 13:50
Wiesz, zę właśnie bluźnisz i szykujesz sobie sammemu piekło "katoliku"? ;D
ZERR02019.05.7 12:50
Kładziemy lachę na "Fundację Praw Człowieka" Z bydlakami się nie rozmawia.
mucha2019.05.7 17:24
To kładźcie, nikogo to nie obchodzi :) Powoli wy, nienawistni, chorzy ludzie, nie potrafiący tolerować nikogo, kto mysli inaczej niż wy, zaczynacie nudzić i śmieszyć nowe pokolenie.
ZERR02019.05.7 18:07
jak "nikogo nie obchodzi" to co sie strzępisz?
mucha2019.05.7 21:19
Strzępię? Nieeee, rozmawiam :)
Wronka 2019.05.7 12:56
Może weź wyp.......alaj na inny portal. Ani Ty dumny, ani gej - zwykły pedał
Tomek2019.05.7 9:54
Czyli jest kierowany przez Masonerię. W dzisiejszych czasach wszystko jest już jasne - tak jak mówił Anioł Stróż Polski - dowiemy się who is who.
Wiesław Kaloryfer2019.05.7 11:30
Gadałeś z nim? Kurczę napomnij mu proszę następnym razem, że mam sprawe do niego. Bo dzwonię, piszę maile, a ten nie odpowiada. Przecież nie może być tak, że się z robotą nie wyrabia. W końcu jest Aniołem!
Tomek2019.05.7 11:31
Wujek google twoim przyjacielem - poszukaj, poczytaj ze zrozumieniem, a później zabierz głos.