25.06.20, 12:30Fot. via Pixabay - kevinsnyman

Skandal! Jezus lesbijką? W Hollywood wszystko jest możliwe

Paris Jackson, córka gwiazdora pop Michaela Jacksona ma wcielić się w postać Jezusa w najnowszej hollywoodzkiej produkcji. Co jeszcze bardziej oburzające Jezus ma być w filmie… lesbijką. Udział w produkcji zapowiedzieli m.in.: Bella Thorne i Gavin Rossdale.

Film w zamierzeniu ma być produkcją muzyczną, a producentem całości jest Donovan Leitch.

W chwilii obecnej nie znamy szczegółów planowanego „dzieła”, ale w USA rozpoczęto już zbieranie podpisów pod petycją ws. powstrzymania tego projektu. Pozostaje mieć nadzieję, że film nie zostanie zrealizowany.

Na marginesie, który to już raz amerykańscy filmowcy biorą się za wyśmiewanie chrześcijan?

Czyżby polityczna poprawność nie pozwala na śmieszny film o islamie?

ks/ change.org, eonline.com

Komentarze

diagnosta2020.06.27 22:26
Fekalianie i inni dewianci cierpią nie tylko na zaburzenia orientacji seksualnej ale i na inne zaburzenia psychiczne .
Anonim2020.06.25 20:52
Przecież każdy wie, że Jezus to gej. Jak można z tego homosia analfabety robić lesbijkę? W głowach się tym z Hollywood poprzewracało. Od kiedy to lesbijki bujają się z samymi facetami i się z nimi całują?
Apel2020.06.25 16:18
To się goście zdziwią, jak przyjdzie na nich czas, a przyjdzie czas na pewno, jak ujrzą Syna Człowieczego siedzącego po prawicy Boga, a siebie precz wyrzuconych, gdzie płacz i zgrzytanie zębów.
Beno2020.06.25 13:29
Gdzie jest ks. Isakiewicz i Terlikowski? Czemu nie protestują? Czemu nic nie robią? Przecież to największy skandal i obraza uczuć religijnych. Aha, boją się.
Kik2020.06.25 13:12
Bezwzględny, niszczący, odczłowieczający szołbiznes. Przecież ta dziewczyna już raz chciała popełnić samobójstwo, była w szpitalu psychiatrycznym, łatwa ofiara do manipulacji. Czy twórcy tego syfu, chcą żeby skończyła jak ojciec? Obrzydliwe, tak samo jak pomysł na ten chory film.
katolicka kretynizacja polski2020.06.25 13:05
jak już coś to jezus był gejem! otaczał się samymi facetami a na zaloty magdaleny nie reagował! do tego gościu miał jakieś zaburzenia tożsamości, twierdził mianowicie że jest w trzech osobach , on jak on, on jako swój ojciec i on jako gołąbek który zapłodnił swoją matkę żeby się urodzić! a wy się czepiacie że faceci czują się kobietami lub na odwrót...
Jan Radziszewski2020.06.26 14:04
żydzie kretynizacja umysłowa - za nie długo bo nie za nie dalej jak za 3,5 roku w PIEKLE Te tzw. rewelacje budiet głosić radośnie podrygując w rytm muzyki Satanistycznej