29.05.20, 20:28Biennale Warszawa/YT/Muzeum POLIN

SKANDAL! 4 mln zł z Warszawy na skrajnie radykalne LGBT i lewactwo

Sposoby, w jaki ratusz miejski w Warszawie przepuszcza pieniądze podatników, są czymś i oszałamiającym i nie do pojęcia. Już były nawet pieniądze na szkolenie bojówek, ale po co ratuszowi miejskiemu bojówki?

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Sebastian Kaleta powiedział:

- Nie sposób oprzeć się wrażeniu, analizując np. media społecznościowe prowadzone przez tę placówkę, że oprócz skrajnego lewactwa ta jednostka promuje skrajny ruch LGBT

Z kolei wiceminister klimatu Jacek Ozdoba stwierdził:

- Nie może być takiej sytuacji, że prawie 4 mln złotych publicznych pieniędzy trafia na rzecz organizacji, które budzą wątpliwości, które są ideologiczne

Inny polityk PiS, dyrektor Biennale Warszawa Paweł Wodziński, przekazał dziennikarzom oświadczenie, w którym został wyrażony sprzeciw przeciwko medialnej nagonce, przekłamaniom i manipulacjom na temat programu "Społeczna Szkoła Antykapitalizmu".

Wodziński oświadczył:

- Były warsztatami antyprzemocowymi i antydyskryminacyjnymi. Uczyły uczestników, jak bronić się przed agresją, także skrajnie prawicowych grup działających na ulicach miast 

Na Twitterze jeden z użytkowników zaprezentował, w jaki sposób ratusz warszawski marnotrawił pieniądze na tzw. sztukę i inne działania.

mp/pap/twitter

Komentarze

frondomaniak2020.05.30 19:40
STANOWISKO RZĄDU POLSKIEGO WS NIEWYKAZANIA POLAKÓW WŚRÓD 29 NACJI UPRAWNIONYCH DO PRZYJAZDÓW DO GRECJI Polski MSZ i Jego Prawdomówność Premier Mateusz Morawiecki z oburzeniem przyjęli kolejne antypolskie, prowokacyjne działanie grupki osób, która nie wiadomo dlaczego mianowała się Rządem Greckim, chociaż Prezes Jarosław na nic takiego nigdy się godził. Niepomni skąd znają takie pojęcia jak demokracja, elektronika i pederastia Grecy wyliczyli 29 (!) państw, których obywatele mogą wjeżdżać sobie o Grecji kiedy chcą i jak chcą. To skandaliczne godne POgrobowców Adolfa i Josipa postanowienie bezczelnie ignoruje to ,że zarówno prof. Morawiecki i ksiądz Szumowski zgodnie w TVP Info stwierdzili, ze Polska jest dla całego świata wzorem rozprawienia się z wirusem Covid oraz czerwoną zarazą. Rząd Polski czuje się zobowiązany, że kiedy pewnego dnia zezwoli na wjazd tych różnych europejskich POpaprańców w granice naszej 1050-lat-katolickiej Ojczyzny, Grecy nie będą mogli poruszać się na północ od drogi S6. Polskie plaże nie dla wrogów Polskości! Nie będzie grecka d.. dotykać naszego piachu! Rydzykowi 240 milionów, jak zwykle.
arru2020.05.30 18:36
a kasa na Kościół katolicki, który właśnie państwo polskie uznało za przedsiębiorcę i będzie mógł korzystać z Funduszu Pracowniczego to nie skandal?...a podatków nie płaci!
kasikas2020.05.30 11:03
lgbt to kolejna ideologia zła....kto tego nie widzi to niech usiądzie i pomyśli przy dobrej kawie...
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.30 10:53
Odpyerdol się Stańczyk. To MY-WARSZAWIACY wybraliśmy Trzaskowskiego właśnie po to, żeby realizował wsparcie LGBT, więc nie stękaj tyle, bo się zaraz zessrasz. WUJ ci w OKO
ladychapel2020.05.30 9:16
Jak wynika z ustaleń Onetu – polski rząd przepłacił kilkadziesiąt milionów złotych za testy na koronawirusa, które kupił od pośrednika powiązanego z PiS. Polskie państwo kupowało testy od firmy Argenta za 209 złotych. Argenta kupowała je w Turcji za 34 złote. Firmę założył kolega ministra Szumowskiego z zakonu Maltańskiego. A ile milionów Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej tzw. "ojcu" Rydzykowi dała???????
anonim2020.05.30 9:12
Trzaskowski destruktor naszej wspólnoty, czy stać nas na hodowanie żmij, które nas zniszczą?!
wujek dobra rada2020.05.30 8:03
Trzaskowski wydal 4 mln na szlachetny cel, choc moze niezgodny z wartosciami faszystow, katoli i narodowcow, ale to tym lepiej. A teraz porownaj 4 mln z 68 mln ktore Sasin wrzucil w bloto, drukujac karty do glosowania bez zadnych podstaw prawnych.
olaboga2020.05.30 0:16
Pani Marysiu, czymś i oszałamiającym i nie do pojęcia jest to ile pieniędzy podatników rząd przepuszcza na kościół katolicki, NCBiR na granty dla kolesi a Minister Zdrowia na trefne maseczki od kolegi.
katolicka kretynizacja polski2020.05.30 6:13
Za rzadow partii oszusstow tyle kasy szlo na GW a dzisiaj kicha a i naiwniakow malo do czytania tego badziewia
MementoMori2020.05.29 23:57
Jak długo kobiety matki i mężczyźni ojcowie -zabójcy poczętych dzieci, będą bezkarni ? Jeżeli rząd PIS pozwala na wszystko zbrodniarzom (zamrożone stop pedofilii , zamrożone stop aborcji) to nie oczekujcie że w tym narodzie coś się zmieni na lepsze . Rządzący wolą bronić samopoczucia morderców niż niewinnych... paranoja, to woła o pomste do nieba. Bóg was osądzi srogo.
MementoMori2020.05.29 23:54
Czemu pielgrzymi zostali ukarani , czemu protestujący przedsiębiorcy i ludzie co potracili prace zostali ukarani gazowani ? A dlaczego neomarksiści, feministki, lgbt i lewacy nie zostają ukarani jeżeli dopuszczają się przemocy ? Dlaczego władza i policja chroni zbrodniarzy a atakuje niewinnych ? https://youtu.be/f4-DTe_zLOw
MementoMori2020.05.29 23:52
Marcin Luter, Marks i Engels, Hitler ,Stalin, Lenin , Nowa lewica i szkoła frankfurcka, neomarksizm, Freud, feminizm i lgbt 2020r.
anty kosciol2020.05.29 22:53
na koscioł trafia 40 miliardów, a bez watpienia jest organizacja ideologiczną, a na dodatek radykalną.
Moly2020.05.29 22:48
Padatnik wybral ten ratusz. I zaufal mu ze zarzadzi ich pieniedzmi wyrazajac wole i wartosci wyborcy. Gdyby podatnik chcial przemarsze Maryjne : wybralby p. Jakiego. Ktorego - glosni i jednoznacznie - NIE wybral.
shadow2020.05.29 22:43
a zajęcia kto prowadził i za ile? kolega prezydenta? oni powinni być rozliczani z każdej złotówki a za sprzeniewierzenie pieniędzy, za kradzież czy za ich złe wydawanie dla urzędnika powinna być kara śmierci jak przed wojną. przecież to niesłychane draństwo przeć do władzy by nakraść! i to powinno dotyczyć wszystkich od prawa do lewa. a dlaczego partie żyją z budżetu? toż to draństwo! żyjcie ze swoich składek waszych wielbicieli!
antymarksista2020.05.29 21:32
W okresie rozbiorów Polski zaborcy chcąc zapanować nad społeczeństwem rozpijali je. Słusznie domniemali, że uzależnionym od alkoholu Polakiem lepiej manipulować. Dzisiejsze uzależnienia poza alkoholem i narkotykami to także seks. Uzależniając człowieka od seksu już od małego dziecka oraz promując nierząd i wszelkiej maści zboczenia słabe osoby da się urabiać jak glinę. Wystarczy dać przyzwolenie, lub obietnicę na zmianę prawa w kierunku legalizacji nierządu i dewiacji, a słabi ludzie stają bezrefleksyjnie po złej stronie. Jeżeli dodać do tego wsparcie finansowe jakiego udziela na przykład pan Trzaskowski skrajnemu lewactwu i przedstawicielom LGBT, to mamy wyraźną analogię do sytuacji z okresu rozbiorów, tyle że w nieco innej formie. Tacy ludzie jak on i związane z nim partie polityczne to wrogowie Polski, a lewackie struktury polityczne są niczym innym, jak obcymi agenturami.
antymarksista2020.05.29 21:40
A'propos zamieszczonego filmu: Jeśli ktoś nigdy nie widział zachowania ofiary szatana nad którą odprawia się egzorcyzmy, to te panie bardzo je przypominają.
psycho on the hook2020.05.29 21:07
> radykalne LGBT Pani Marysiu, a które LGBTQWERTYUIOP++ nie jest radykalne? To lawendowe, o którym filmy robi Sekielski?