Sipowicz: Chłopaki Tuska mieli najlepszą trawę w mieście - zdjęcie
29.09.13, 08:01Premier Donald Tusk (fot. Kprm.gov.pl)

Sipowicz: Chłopaki Tuska mieli najlepszą trawę w mieście

8

"Donald Tusk palił marihuanę, a jego pokój w akademiku znany był z tego, że chłopaki mieli najlepszą trawę w mieście” – wyznaje wprost Sipowicz. I przekonuje, że premier doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że „zioło” to żadna trucizna.

Partner Kory ma żal do premiera o to, że nie doprowadził do legalizacji narkotyków. „Byłem rozczarowany. Akurat po nim mogłem spodziewać się czegoś innego” – mówi. Sipowicz tłumaczy w wywiadzie dla „Plus Minus” dlaczego jest rozczarowany rządami Platformy Obywatelskiej.

„Mam nadzieję, że do Tuska coś wreszcie dotrze, bo jak dotąd jest strasznym kunktatorem i dziwię się, że stracił jaja. Krytykuję go, ale z dwojga złego…” - ocenia. 

MBW/Plus Minus

Komentarze (8):

anonim2013.09.29 8:09
Bandyta zawsze pozostanie bandyta, a głupek głupkiem jeśli się nie nawrócą.
anonim2013.09.29 8:17
Jaką trawkę ?!Oni mieli thrrrawke!!!!.
anonim2013.09.29 13:47
Ladne ziolka w tle zdjecia. ladne.
anonim2013.09.29 15:04
@petrasCK "Benedykt XVI był Luftwaffenhelfer w czasie IIwojny światowej..." ---------------------- Przy dokonaniu tego rodzaju wpisu niezbędną jest nawet dość ogólna znajomość historii najnowszej... Pan , zawierając w komentarzu te słowa , znajomości niestety nie wykazał.... Proszę dokładnie przeanalizować historię II wojny światowej , ze szczególnym uwzględnieniem tego okresu w dziejach hitlerowskich Niemiec... Wówczas zrozumie Pan swój błąd.... Każdą myśl warto jednak kilkukrotnie poddać refleksji i dopiero ją prezentować... Pozdrawiam serdecznie. :):)
anonim2013.09.29 16:04
petras [email protected] Grzeszki? To jest zgraja szkodników, robiących z Polaków niewolników.
anonim2013.09.29 17:23
Chyba nadal palą. Stąd ten optymizm.
anonim2013.09.29 20:43
Z całym szacunkiem dla prawa - bo jestem prawnikiem - nie róbmy z kodeksu fetyszu, lub co gorsza nowego złotego cielca. Prawo pojawia się tam gdzie upada dobry obyczaj. Nie wydaje mi się aby palenie marihuany było grzechem - w każdym razie, nie większym niż picie alkoholu ...
anonim2013.09.30 9:02
A święty Paweł, albo święty Augustyn - to dopiero byli nicponie że ho-ho! Artykuł niby nic nie mówi że Tusk jest zły bo kiedyś palił, ale biorąc pod uwagę całokształt publikacji Frondy na temat PO - trudno go rozumieć inaczej. No, bo najwyraźniej nie chodzi bynajmniej o to żeby pokazać jak to Tusk się poprawił, przestał palić, i nawet już nie chce zalegalizować marijuany? Oczywiście, Tusk jest złym premierem pod bardzo wieloma względami, a jego partia prowadzi Polskę do jeszcze głębszej moralnej degrengolady. Ale - będę powtarzał do znudzenia - to nie jest powód żeby "poświęcony" portal sięgał do lewicowych metod manipulacji. Naprawdę, spróbujcie chociaż kilka dni przetrwać bez manipulowania wiadomościami - zrobi to Wam dobrze, będziecie potem mieli mniej grzechów na spowiedzi...