- Żalek d… ściska po debacie o związkach partnerskich. Nie ma już wątpliwości, że polska prawica to homofobiczne oszołomy, które nie widzą problemów współczesnego świata, bo Episkopat nałożył im klapki na oczy - napisała Joanna Senyszyn. Jej zdaniem w Polsce rządzi Kościół, "a raczej kruchta". I póki te rządy nie miną, nie doczekamy się normalnej, konserwatywnej, europejskiej prawicy - przekonywała europosłanka. 

 

Senyszyn dodała, że to właśnie europejska prawica powinna reprezentować prawa większości społeczeństwa, czyli młodych, którzy - jej zdaniem - chcą seksualnej edukacji, skutecznej antykoncepcji i przedmałżeńskiego seksu - Kobiet, dla których ideałem nie jest Matka-Polka, ludzi heteroseksualnej i homoseksualnej orientacji, którzy pragną ustawowej regulacji swoich związków - napisała. 

 

Jej zdaniem polska prawica reprezentuje jedynie katolicką mniejszość i dyskryminuje wszystkich innych. - Daje z budżetu miliony złotych na finansowanie urzędników obcego państwa, jakim jest Watykan, a żałuje swoim obywatelom pieniędzy na leczenie niepłodności - dodała. 

 

- PiS i plankton SP to jasna sprawa: religiia smoleńska, prawdziwi Polacy, jałowe bredzenie posłanki Pawłowicz. Problemem jest Platforma Obywatelska. Jej wyborcy uwierzyli że głosują na światłą prawicę, a dostali Gowina - zakończyła Senyszyn we wpisie, o jakże "wdzięcznym" tytule "Związki partnerskie POszły w PiS...u". 

 

eMBe/Dziennik.pl/Senyszyn.blog.onet.pl