Sensacyjna wygrana Polaków! Brazylia na łopatkach - zdjęcie
11.07.19, 08:45screenshot Youtube - Titans Volleyball

Sensacyjna wygrana Polaków! Brazylia na łopatkach

6

Mecz, w którym Polaków skazywano na pożarcie. To Brazylia była zdecydowanym faworytem wczorajszego spotkania. Mimo to, Buało-Czerwoni nie wystraszyli się podopiecznych Renana dal Zotto i pokonali Brazylijczyków w tie-breaku w trakcie Final Six Ligi Narodów w Chicago.

Brazylijczycy wystąpili wczoraj w najsilniejszym składzie. Polska grała rezerwami, ponieważ najlepsi zawodnicy przygotowują się już do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk i trenują w Zakopanem.

Pomimo tego, grali wyśmienicie. W pierwszym secie wygrali 25:23. W kolejnym, wynik był ten sam, ale to Brazylia miała więcej punktów. Polacy wygrali też set trzeci (25:21), potem znów górą była Brazylia (21:25). Wynik meczu rozstrzygnął tie-break, a Polacy pokonali Brazylijczyków 15:9.