Senator PiS: Prezydent otwiera Polskę na neomarksistowską ideologię gender - zdjęcie
14.03.15, 19:27Bronisław Komorowski (fot.Prezydent.pl)

Senator PiS: Prezydent otwiera Polskę na neomarksistowską ideologię gender

32

- Prezydent otwiera Polskę na neomarksistowską ideologię gender - tak podpis Bronisława Komorowskiego pod ustawą w sprawie ratyfikacji konwencji zapobiegającej przemocy wobec kobiet ocenia senator PiS Jan Maria Jackowski. Zdaniem senatora ustawa jest przynajmniej w części wątpliwa konstytucyjnie, a jedynie prezydent ma prawo do wysłania jej do Trybunału Konstytucyjnego przed ratyfikacją. Nie zrobił tego.

Jan Maria Jackowski przypomniał, że polski Episkopat jest przeciwny ratyfikacji konwencji antyprzemocowej, a prezydent Komorowski nie wziął tego pod uwagę, chociaż deklaruje się jako katolik.Dariusz Joński jest przekonany, że prezydent złożył podpis pod ustawą ratyfikującą konwencję antyprzemocową wskutek silnej presji środowisk lewicowych. Rzecznik prasowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej powiedział IAR, że Bronisław Komorowski powinien był zrobić to zdecydowanie wcześniej.

Do ratyfikowania Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej wzywało w ostatnich latach wiele organizacji lewicowych.

All/IAR

Komentarze (32):

anonim2015.03.14 19:36
Kolejny krok w kierunku demontażu podstawowych wartości europejskich. Akt głupoty i nieodpowiedzialności oddający Polskę w łapy lewicowych oszołomów!
anonim2015.03.14 19:37
Zwykła prostytuta
anonim2015.03.14 19:40
Polskie Episkopat na ten wybryk Komorowskiego który uważa się za Katolika powinien zareagować, niech Biskupi się nie obawiają lewicowców i libertynów tylko razem z Polskim Narodem przeciwdziałają sługusom demona.
anonim2015.03.14 19:52
Majestic Zmądrzej! I przestań wypisywać durnoty na temat tego co Episkopat powinien a czego nie powinien! Nie Twoja to sprawa pouczać biskupów co mają robić a czego mają nie robić! Komorowski jest prezydentem wybranym w wyniku wyborów politycznych a nie w wyników listów Episkopatu! Zadaniem biskupów jest prowadzenie ludzi do zbawienia także poprzez jasne przypominanie zasad wiary i moralności. I to biskupi czynią! Zadaniem obywateli jest wybieranie na prezydenta polityków mądrzejszych niż pan Komorowski. I tego obywatele jakoś nie czynią! Zostaw zatem biskupów w spokoju i sam zajmij się jakąś działalnością polityczną mającą na celu uwolnienie Polski i Polaków od skutków działań takich polityków jak pani Kopacz i pan Komorowski! Jasne..?
anonim2015.03.14 20:00
Ataroth Uważam że najlepiej jest oddać Polskę w ręce Polaków, którzy będą służyli Polskiemu Narodowi a nie obłąkańczym ideologiom!
anonim2015.03.14 20:06
Astaroth Swoje zdanie na temat wpisów Majestica wyrażam dość jasno. Jeśli Ty tego nie widzisz, to tylko dlatego bo ne chcesz tego widzieć. Twoje głupawe dążenie do skłócenia ludzi nie podzielających Twoich poglądów politycznych jest tak grubymi nićmi szyte, że ślepiec by to dostrzegł! Ja nie jestem ślepcem stąd Twoje przewrotne zamiary widzę jak na dłoni. Twoje przewrotne wpisy i niby "niewinne pytanka" są jeszcze głupsze, niż wpisy Majestica! Poniał..?
anonim2015.03.14 20:08
AirWolf napisał: "Senator Jan Maria zarzuca prezydentowi myślenie genderowe. Koń by się uśmiał :D" I tym sposobem AirWolf utożsamił się z koniem! A ja zawsze myślałem, że AirWolf to osioł jest!
anonim2015.03.14 20:11
Gandalfie pozdrawia Cię Prymas Polski Gabriel Podoski... Ja natomiast wolę postawę biskupów jakiej oczekuje Majestic.
anonim2015.03.14 20:14
Ten, który się opiera przed przymusowym wdrożeniem w Polsce ideologii dżender nazwanym dla niepoznaki wdrożeniem "Konwencji Rady Europy dot. przemocy wobec kobiet" jest na pewno damskim bokserem. Kiedyś chłop, który bronił się przed kolektywizacją to był wróg ludu względnie kułak.
anonim2015.03.14 20:21
"Dr Ewa Kurek: Żydzi nigdy nie pokażą Polski korzystnie - Radio Wnet, 24 02 2015 " - na yt
anonim2015.03.14 20:23
Gandalf Moja jest to sprawa gdyż należę do Katolickiego Kościoła i mam pełne prawo powiedzieć aby Biskupi się kwestią występku Komorowskiego zajęli, zbyt dużo pobłażania na takie sprzeczne z wiarą w Boga zachowania.Przedwczesne wybory przeprowadzono w wyniku zaplanowanego morderstwa na śp. Lechu Kaczyńskim, to tym sposobem Komorowskiego dostała się do pałacu prezydenckiego. Do powinności Biskupów nie mam zastrzeżeń, jesteś w tej materii wyraźnie nadgorliwy. Przecież i Biskupom można zwrócić uwagę że ich głos w ważkiej sprawie powinien czasem dosadniej wybrzmieć. To też czynimy starania wszelkie aby Polskę oswobodzić z libertyńskiego i lewicowego pręgierz oraz pozbyć się wynaturzeń tworzonych właśnie pod wpływem konwencji z wkomponowaną ideologią gender. Astaroth Lewicowy wymoczku wy już oddaliście Polskę związkowi radzieckiemu, z szkopami też chętnie żeście romansowali.
anonim2015.03.14 20:55
Majestic Powatrzam po raz kolejny: zadaniem biskupów jest przypominanie ludziom zasad a nie potępianie poszczególnych polityków. Takie "potępienie" polityka dokonuje się wyłącznie w akcie wyborczym jakiego dokonuje w swoim sumieniu każdy obywatel! Biskupi owszem mają obowiązek kształtować sumienie ludzi i to robią. Nie mają jednak obowiązku potępiania polityków. Takie działania ze strony biskupów to nie byłoby nic innego jak sprowadzanie religijnej wiary do poziomu jakiejś religijnej ideologii. Czas najwyższy abyś też to wreszcie zrozumiał!
anonim2015.03.14 20:56
Gandalfie kolejne ukłony od Prymasa Polski Gabriela Podoskiego...
anonim2015.03.14 20:57
Astaroth Odpowiedziałem wyraźnie: nie oddałbym Polski w ręce żadnych oszołomów. Polska powinna być rządzona przez polityków, dla których najwyższym dobrem jest dobro Narodu Polskiego.
anonim2015.03.14 21:23
Astroth Odpowiem tak: uważam Cię za lawiranta i manipulanta.. Masz jeszcze jakieś "pytania"?
anonim2015.03.14 21:24
Szkodnik z Komorowskiego!!!! spelnia role konia trojanskiego oslabia przyszle pokolenia wprowadzajac chora ideologie gender. Wstyd mi ze mamy takiego prezydenta
anonim2015.03.14 21:54
Na temat tej Konwencji znalazłam ciekawą opinię: "W konwencji wiodącą rolę i władzę przejmuje urzędnik. On dostaje możliwość ingerencji w życie rodziny. Nie musi się liczyć z nikim. Może konfiskować majątek, wsadzać do więzienia bez sądu i podejmować różne formy przemocy w stosunku do członków rodzin bez wyroku sądowego. Konwencja to forma walki o władzę. Bo rodzina jest najmniejszą formą niezawisłego państwa, z którą totalitarne systemy walczą dążąc do wyhodowania sobie społeczeństwa niewolników" Do refleksji entuzjastom Konwencji...
anonim2015.03.14 22:04
@Astaroth ... "a co ONA moze zrobic???" Jak ONA? :)
anonim2015.03.14 22:16
Prezydent kłamca, współpracownik WSI, i kto wie co ma na rękach....czerwonego
anonim2015.03.14 22:19
@Astaroth... to chyba jasne.... Na przykład, gdy nie poślesz dziecka na przymusowe lekcje, które godzą w twój światopogląd rodzica, to dziecko może być w sposób administracyjny (czyli bez decyzji sądu, z mocy prerogatyw nadanych urzędnikowi) tobie odebrane i oddane do domu dziecka, ewentualnie do rodziny zastępczej np. homoseksualnej, a rodzice nie będą mogli NIC zrobić, aby temu przeciwdziałać, gdyż dodatkową karą będzie nie tylko brak możliwości odwołania, ale odwrotnie - uwięzienie cię w jakimś odosobnionym przybytku, zwanym więzieniem, za niesubordynację.
anonim2015.03.14 22:36
Astaroth Dziecinko już Ci odpowiedziałem: uważam Cię za lawiranta i manipulanta, stąd nie widzę sensu w udzielaniu Ci jakichkolwiek odpowiedzi, zwłaszcza w kwestiach dla mnie oczywistych. Tego rodzaju "pytanka" możesz sobie zadawać swoim sześcioletnim dzieciom z probówki, jeżeli takowe posiadasz. I one jak je wystarczająco ogłupisz zapewne będą Ci na tego rodzaju "pytanka" grzecznie odpowiadały. Z Gandalfem tego rodzaju "gierka" nie pójdzie Ci tak łatwo... Poniał..?
anonim2015.03.14 23:13
@AirWolf.. na przykład: Artykuł 14 Edukacja 1. W uzasadnionych przypadkach Strony podejmują działania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji materiałów szkoleniowych dostosowanych do zmieniających się możliwości osób uczących się, dotyczących równouprawnienia kobiet i mężczyzn, niestereotypowych ról przypisanych płciom, wzajemnego szacunku, rozwiązywania konfliktów w relacjach międzyludzkich bez użycia przemocy, a także dotyczących przemocy wobec kobiet ze względu na płeć oraz prawa do nienaruszalności osobistej. 2. Strony podejmują działania niezbędne do promowania zasad, o których mowa w ust. 1 niniejszego artykułu, w instytucjach edukacyjnych o charakterze nieformalnym, a także w obiektach sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych oraz w mediach.
anonim2015.03.14 23:44
@AirWolf... Niedowidzisz? " działania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji materiałów" Co to są "działania konieczne"? PRZYMUS. Co oznacza "na wszystkich poziomach "? Że indoktrynacja rozpocznie się od żłobka. Dlaczego zaznaczono "oficjalnych programów nauczania "? Dzięki Konwencji, ci których nie będzie stać na realizację "nieoficjalnych programów nauczania" (szkoły prywatne), będą urabianie na ludzi "drugiej kategorii", konformistów i baranów, którzy będą mieli myśleć zgodnie z "oficjalnymi programami nauczania". To tylko przykład. Podobnych punktów jest więcej.
anonim2015.03.14 23:55
@AirWolf... Poza tym, jako ostrzeżenie przed wprowadzeniem tej konwencji, która niewątpliwie wprowadzi przymus na przykład nauczania seksualnego, szeroko był komentowany przypadek z Niemczech z tym związany. Otóż na seks-lekcji w Salzkotten (Północna Nadrenia) 9-letnia dziewczynka o imieniu Melitta, wyszła z klasy i oznajmiła nauczycielce, że poczuła się bardzo źle i nie chce już wracać na takie zajęcia. Nauczycielka próbowała przymusić dziewczynkę do powrotu do klasy używając siły (sic!), lecz ta nie ustąpiła, więc kazano jej siedzieć w pokoju nauczycielskim. Rodzice, rzecz jasna, stanęli po stronie córki. Urażone władze szkolne poczuły się w obowiązku zgłosić sprawę do sądu, w związku z uchylaniem się dziecka od udziału w zajęciach szkolnych. W rezultacie na rodziców nałożona została kara grzywny, której odmówili zapłacić, więc na każdego z rodziców z osobna nałożono karę do 40 dni odsiadki.
anonim2015.03.14 23:59
@Astaroth ... "@Kropelka - dlaczego mas takie negatywne podejscie???" Bo zbyt długo żyję, aby się nabrać na g... owinięte w złoty papierek. Ta Konwencja będzie miała tragiczne konsekwencje dla naszej wolności. Obojętnie, czy to będzie człowiek wierzący, przywiązany do rodziny, czy też "wolnomyśliciel", któremu się wydaje, że jeśli Boga nie ma, to wszystko mu wolno. My wszyscy, po wdrożeniu postanowień tej Konwencji w życie, zostaniemy udupieni nowym totalitaryzmem, przy którym idee komunizmu, będą mogły się wydawać igraszką.
anonim2015.03.15 0:25
Ataroth A mnie akurat nie interesuje odpowiadanie na pytania idiotów! I co mi zrobisz jak mnie złapiesz? Grzywnę lewacki tłuku mi nałożysz..?
anonim2015.03.15 0:50
@Astaroth ... Masz bardzo mizerne pojęcie o tym, czym się charakteryzują rządy totalitarne... Chyba w gimnazjum tego jeszcze cię nie nauczyli?
anonim2015.03.15 0:56
@AirWolf... "nie ma nic o odbieraniu ludziom majątków i/lub dzieci" Z tego wynika, że nie potrafisz analizować sensu aktów prawnych, więc po co podejmujesz dyskusję? "Google dziwnie milczy " Nie mój to problem, że używasz jakiejś lewackiej wersji googli ;p "jesteś masochistką i lubisz dostawać łomot od męża/partnera" Wolałabym, aby mój mąż nie dawał mi "łomotu" nie z tego względu, że wzbraniają mu na to przepisy, ale dlatego, że tego zwyczajnie się nie robi wobec osoby, którą się kocha. "Bredzicie coś o totalitaryzmach " Mądry widzi. Głupi potakuje tym, co się z niego śmieją. Przypomnij sobie historię potopu i Noego oraz tego, jak zachowywali się ludzie, którzy byli w jego otoczeniu.
anonim2015.03.15 6:34
Ustawa dotyczy przede wszystkim zwalczanie istniejących stereotypów i wiadomo, że chodzi o zwalczanie chrześcijańskich wartości Rodziny - NO CHYBA, ŻE OD DZIESIĄTEK LAT W PAŃSTWIE "POLSKIM" STEREOTYPEM SA ZŁODZIEJE I MORDERCY - bo przykład idzie z góry - !!!!!
anonim2015.03.15 9:38
Po co rozmawiacie ze swołoczą AirWolfami i Astarothami, którzy wszelkimi sposobami i bez zahamowań kpią i kłamią w żywe oczy. Czy warto tracić czas na tych duchowych inwalidów. Dziwię się, że moderator nie usuwa tych jatrzących wpisów.
anonim2015.03.15 10:37
Czy jest w Polsce tej okupowanej biskup który odważy się nałożyć ekskomunikę na prezydenta Bronisława Komorowskiego tak jak już bywało w historii ? By dać jasny dla tych co ciągle oglądają reżimowe media ! Komorowski ze świtą realizują politykę masonerii. Arcybiskupie metropolito .... kto jest twoim Panem skoro zezwalasz na zgorszenie w śród wiernych wiedząc jednocześnie że jest to celowe działanie by rozbijać kościół. Grzegorz Piotrowski (uczestniczył w zamordowaniu ks Jerzego Popiełuszki) miał pod sobą 200 osobową agenturę umieszczoną w Kościele na Pomorzu a to tylko jeden człowiek. Czemu ks głoszący potrzebę intronizacji są traktowani jak wyrzutki w Kościele ! O czym jest w takim razie List alarmujący generała oo. Paulinów do Prymasa Hlonda !
anonim2015.03.15 11:41
Lewica to największa zaraza ostatnich 100 lat.